Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άσχετο: Για όσους μένουν Αθήνα υπάρχει ένα μαγαζί αλλαγής συναλλάγματος ονόματι "kapa change" στην Ομόνοια αρχές Πανεπιστημίου που πουλάει όλα τα πακέτα καρτοκινητών όλων των δικτύων με 0,49 ευρώ έκαστο!

 

Πήγα χτες και πήρα μια Vodafone CU για να δοκιμάσω το Kaiser με καινούρια SIM μήπως έφταιγε η παλιά μου, αλλά τίποτα, πάλι τα ίδια... :(

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στο λινκ του Θοδωρη (στην υπογραφη του) ειναι μεσα Κωστη ;)

 

touch commander :)

 

:whistle::whistle::whistle::food::food::food:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συν οτι ειναι πολυ μεγαλυτερη η αφοσιωση μου (ανεκαθεν),στον ""γιατρο"" και στις μοτοκαταστασεις,παρα στην ΑΕΚ...ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΠΙΚΡΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΝΑΕΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ....

 

Άσε τα ίδια και γω με τον βάζελο..:( Αυτή η χώρα φοβάμαι πως δε θα διορθωθεί ποτέ.. Το νταβατζιλίκι το θέλει ο έλληνας, τούμεινε από 4 αιώνες σκλαβιά.. Σε κάθε επίπεδο υπάρχει κι ένας "γαύρος" που αλωνίζει..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Άσε τα ίδια και γω με τον βάζελο..:( Αυτή η χώρα φοβάμαι πως δε θα διορθωθεί ποτέ.. Το νταβατζιλίκι το θέλει ο έλληνας, τούμεινε από 4 αιώνες σκλαβιά.. Σε κάθε επίπεδο υπάρχει κι ένας "γαύρος" που αλωνίζει..

 

δεν εχω τπτ με τους ανθρωπους προς θεου!ανθρωποι ειναι κι αυτοι και φιλαθλοι της ομαδας τους ;)

 

αλλοι τους εχουν κανει ετσι..η μαλλον αλλος....:mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυυυυυυ διαβασμα στο xda-developers λεω να βαλω την Rom αυτη NoThrills WM 6.1 . Απλα εχω καποιες ερωτησουλες ως νεοπας...:confused: Μετα την εγκατασταση θα ειναι ΟΛΑ κενα??δηλαδη θα πρεπει να βαλω εγω πληκτρογια,Office,ρυθμισεις για το Gps,SMS προγραμμα κτλ??Με ενδιαφερει ποιο πολυ το Destinator , το οποιο το χρησιμοποιω συχνα , θα εχω προβληματα με αυτο???Επισης , υπαρχουν μεσα οι ρυθμισεις της HTC στον Πινακα Ελεγχου κτλ??Τα κουμπια του Kaizer(camera κτλ ) θα λειτουργουν ή θελει προγραμμα για να τα καθορισω απο την αρχη??Αν δεν μ αρεσει μπορω να βαλω παλι της HTC??ή ειναι αδυνατον??

Συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις αλλα το να σ τα εξηγει καποιος στα Ελληνικα ειναι πιο ξεκαθαρο για εμενα...κ οπως βλεπετε εχω αρκετες αποριες....

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυυυυυυ διαβασμα στο xda-developers λεω να βαλω την Rom αυτη NoThrills WM 6.1 .

καλή επιλογή

Απλα εχω καποιες ερωτησουλες ως νεοπας...:confused: Μετα την εγκατασταση θα ειναι ΟΛΑ κενα??.

η συγκεκριμένη rom έχει ότι είχε το kaiser όταν το πρωτοάνοιξες

δηλαδη θα πρεπει να βαλω εγω πληκτρογια,

ναι

Office,ρυθμισεις για το Gps,SMS προγραμμα κτλ??

όχι αυτά εννοείται τα έχει

Με ενδιαφερει ποιο πολυ το Destinator , το οποιο το χρησιμοποιω συχνα , θα εχω προβληματα με αυτο???

όχι, γτ να έχεις πρόβλημα?

 

Επισης , υπαρχουν μεσα οι ρυθμισεις της HTC στον Πινακα Ελεγχου κτλ??Τα κουμπια του Kaizer(camera κτλ ) θα λειτουργουν ή θελει προγραμμα για να τα καθορισω απο την αρχη??

ναι υπάρχουν ήδη αυτά.

 

Αν δεν μ αρεσει μπορω να βαλω παλι της HTC??ή ειναι αδυνατον??

μπορείς, δες εδώ

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σε εσάς δουλεύει το κουμπί comm manager στο touch commander?

 

οτι δεν δουλευει το κανεις αντιπαραθεση με οτι εσυ θελεις,απλα κρατωντας πατημενη την γραφιδα πανω στο εικονιδιο που θελεις να αλλαξεις :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@zaharakis

Μάλλον πρέπει να κλείσεις το ράδιο και να ανοίξεις την τηλεόραση Δημητράκη μου.. Μερικές φορές ο καφές είναι super καραμέλα με έξτρα σαντιγύ..:);)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

@zaharakis

Μάλλον πρέπει να κλείσεις το ράδιο και να ανοίξεις την τηλεόραση Δημητράκη μου.. Μερικές φορές ο καφές είναι super καραμέλα με έξτρα σαντιγύ..:);)

 

πηγα το ειδα :rolleyes:

 

δεν με αφησαν ησυχο...με τρελαναν στα τηλεφωνα ελα και ελα...

 

παλι καλα:)

 

επαιξαν μια φορα σαν αντρες που σεβονται πανω απο ολα τον εαυτο τους ;)

 

για 1η φορα φετος το λεω και το πιστευω,

 

:clap::clap::respect: στην ΑΕΚ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζουμε το off topic βέβαια, αλλά πραγματικά σας χάρηκα σήμερα. Εντυπωσιακη εμφάνιση και μια απολύτως καθαρή και πειστική νίκη...

Εμείς βέβαια είμασταν για κλάμματα για άλλη μια φορά, παρόλο που καταφέραμε στο τέλος να κερδίσουμε...

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

πηγα το ειδα :rolleyes:

 

δεν με αφησαν ησυχο...με τρελαναν στα τηλεφωνα ελα και ελα...

 

παλι καλα:)

 

επαιξαν μια φορα σαν αντρες που σεβονται πανω απο ολα τον εαυτο τους ;)

 

για 1η φορα φετος το λεω και το πιστευω,

 

:clap::clap::respect: στην ΑΕΚ :)

 

Δεν της άξιζε να τη βγάλεις από το signature ειδικά σήμερα, έτσι δεν είναι..? Αλλά έτσι σπάνε μερικές φορές και οι γκίνιες όπως σούλεγα πριν το ματς..

Τέτοια ΑΕΚ με τέτοια α**ίδια και "πιστεύω" είχα χρόνια να δώ..

Κάτι μεγάλο έγινε σήμερα, μια καινούργια αρχή για την ομάδα που θα φανεί στο μέλλον..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω καταρχας για την απαντηση...δηλαδη οσα εχω τωρα στα Programs θα τα εχω κ μετα ??Ισχυει αυτο??Αν ναι τοτε τι γλιτωνω...????εχω μπερδευτει λιγο...
Link to comment
Share on other sites

Δεν της άξιζε να τη βγάλεις από το signature ειδικά σήμερα, έτσι δεν είναι..? Αλλά έτσι σπάνε μερικές φορές και οι γκίνιες όπως σούλεγα πριν το ματς..

Τέτοια ΑΕΚ με τέτοια α**ίδια και "πιστεύω" είχα χρόνια να δώ..

Κάτι μεγάλο έγινε σήμερα, μια καινούργια αρχή για την ομάδα που θα φανεί στο μέλλον..

 

ελπιζω Δημητρη να αρχισουν να στρωνουν επιτελους...ποτε δεν ειναι αργα...:(

 

τσεκαρω το lignosoft λεξικο :rolleyes:

 

για να δουμε τι θα βγει ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρω το lignosoft λεξικο :rolleyes:

 

για να δουμε τι θα βγει ;)

 

Υπάρχει κάποιο υπονοούμενο που δεν έπιασα?..:O

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο υπονοούμενο που δεν έπιασα?..:O

 

αν σε ενδιαφερει αγγλοελληνικο talking λεξικο :rolleyes:

 

θα το πιασεις ...συντομα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Aν αναφέρεσαι κυριολεκτικά για το Lingvosoft είναι καταπληκτικό.. Τώρα για το talking μη τρελαίνεσαι.. στα αγγλικά κάτι κάνει.. στα ελληνικά είναι αστείο..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Aν αναφέρεσαι κυριολεκτικά για το Lingvosoft είναι καταπληκτικό.. Τώρα για το talking μη τρελαίνεσαι.. στα αγγλικά κάτι κάνει.. στα ελληνικά είναι αστείο..

 

οντως ετσι ακριβως :lol:

 

παντως δεν φαινεται να εχει παρενεργειες (οπως το slovoed της paragon) στο καιζερ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το ελληνικό πληκτρολόγιο του Lingvosoft είναι μία πολύ καλή λύση ..εεμ.. ελληνικού πληκτρολογίου..

Μικρό, εύχρηστο, πολύχρωμο και υποστηρίζει άψογα τα ελληνικά..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Το ελληνικό πληκτρολόγιο του Lingvosoft είναι μία πολύ καλή λύση ..εεμ.. ελληνικού πληκτρολογίου..

Μικρό, εύχρηστο, πολύχρωμο και υποστηρίζει άψογα τα ελληνικά..

 

παντως χωρις πλακα το καλυτερο πληκτρολογιο και πιο πληρες μαζι,ηταν για μενα το interkey της paragon;)

 

ευαναγνωστο,ιδανικο μεγεθος και πληρης υποστηριξη σε sms160 χαρακτηρων,κατι που δεν εχει το resco που (αναγκαστικα ) χρησιμοποιω στο καιζερ.:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει διαφρετικο μενου κλησης :)

 

απλα εχει απενεργοποιημενο το phone skin;)

 

αυτη η αλλαγη (και οχι μονο) γινεται μεσω των

 

kaiser tweak ( το συνιστω)

 

η shaps advanced configuration :)

 

η με ενα απλο registry change μεσω resco explorer .

 

οταν λεω μενου κλησης ενοοω π.χ. τους αριθμους που παταμε για να καλεσουμε σε καθε ρομ εχουν διαφορετικο σχεδιο

Link to comment
Share on other sites

οταν λεω μενου κλησης ενοοω π.χ. τους αριθμους που παταμε για να καλεσουμε σε καθε ρομ εχουν διαφορετικο σχεδιο

 

για το ιδιο λεμε...;)απλα εγω το αναφερω με το ονομα του ενω εσυ οπως το βλεπεις :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

για το ιδιο λεμε...;)απλα εγω το αναφερω με το ονομα του ενω εσυ οπως το βλεπεις :)

μπορεις να με βοηθησεις να στησω το τηλ ?? οποτε μπορεις

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα να συνδεθεί εξωτερική συσκευή USB (π.χ USB stick) στο kaiser με αντίστοιχο αντάπτορα όπως έχει το G900 της toshiba?

 

Υπάρχει κάποιο Καλώδιο από την HTC για αυτό?

Link to comment
Share on other sites

σε οτι εχει σχεση με msn windows live κλπ δεν δουλευει η wind plus...

ευχαριστώ zaharakis!

 

προς το παρων δεν έχω άλλες ερωτήσεις, αλλά έννοια σας...

 

btw, εσύ πως συνδέεσαι συνήθως με το Internet? wifi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...