Jump to content

Τα πάντα για την καρτοκινητή Champion & Carrefour


elias_ps
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 235
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
νομίζω οτι τα έχουν παρατήσει .

Πήγα να βάλω κάρτα για να εχω διπλάσιο χρόνο ομιλίας σε champion. επι 3 πρωινά ο υπευθυνος του καταστηματος μου έλεγε "δεν μπορουμε ,εχει πρόβλημα το σύστημα, περάστε το απόγευμα".

Τελικά βάζω απο περιπτερο κάρτα των 10ευρώ και δεν εκμεταλλευομαι ετσι την προσφορά οπότε θα κάνω φορητότητα το (ευτυχώς ) εύκολο νούμερο

 

Δύσκολα βρίσκεις κάρτα ανανέωσης από Carrefour/Champion. Ο λόγος ίσως ότι αγοράζοντας από περίπτερο κλασικές κάρτες VODAFONE βρίσκεσαι τριπλά χαμένος:

 

Είναι πιο ακριβές.

 

Χάνεις την προσφορά διπλασιασμού του ποσού.

 

Έχεις ανανέωση μόνο για 6 μήνες και όχι για 12μήνες όπως αν χρησιμοποιούσες την ίδια κάρτα σε Alacart/CU.

Link to comment
Share on other sites

Thanks Elephant!

Kala,an kanw ananewsh tou xronou omilias apo ton Marinopoulo,tha exw diplasio xrono omilias?H ta mperdepsa.:confused:Palaiotera ginotan auto alla mono apo ta katasthmata Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κανείς από Voda που να ξέρει αν η Champion/Carrefour δώσει διπλασιασμό καρτών πάλι ή άλλη προσφορά;

Το λέω γιατί το σκέφτομαι για φορητότητα στην Frog.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
προσεξτε μην τυχον και κατα λαθοσ περασετε καρτα χρονου ομιλιασ carrefour σε κινητο vodafone.μιλαω για την καρτα των 3 ευρω που δινετε δωρεαν απο τα ομωνυμα μαρκετ.σου ερχεται μηνυμα οτι η καρτα ακυρωνεται!μην τυχον δηλαδη και κανεισ λαθοσ .καηκεσ!βεβαια τουσ κατηγγειλα και σε καταναλωτικεσ οργανωσεισ αλλα το ειπα και στουσ ιδιουσ.αναμενω απαντηση.ουτε καν υπαρχει τετοια προειδοποιηση πανω στην καρτα.ακου ακυρωνεται! ελεοσ.
Link to comment
Share on other sites

Απατεωνιά; Μπα.. Δεν θα το έλεγα.

Εγώ όσες φορές έχω πάει σε carrefour έχω δει επιγραφή ότι οι κάρτες carrefour δεν μπαίνουν σε αριθμό που να μην είναι carrefour.

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω τον λογο της καταγγελιας..δεν σε εξαπατησαν.

ειναι σαν να προσπαθεις να κανεις ανανεωση σε καρτοκινητο τιμ(α,ναι αλλαξε ονομα:p) με καρτα χρονου απο κοσμοτε..

τωρα για την ακυρωση της καρτας,δεν ξερω αν ισχυει..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Απατεωνιά; Μπα.. Δεν θα το έλεγα.

Εγώ όσες φορές έχω πάει σε carrefour έχω δει επιγραφή ότι οι κάρτες carrefour δεν μπαίνουν σε αριθμό που να μην είναι carrefour.

 

 

 

+ 1

 

το εχω δει και εγω.

Link to comment
Share on other sites

γιατί είναι απατεωνιά? το λέει καθαρά σου δίνουν μια κάρτα 3ευρώ για Καρτοκινητή Carrefour/Champion! Ούτε CU ούτε A la carte!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Βασικα νομιζω οτι διαφωνει στην ΑΚΥΡΩΣΗ της καρτας....ενταξει το συστημα της vodafone να μην δεχεται την καρτα champion, αλλα οχι και να την ΑΚΥΡΩΝΕΙ κιολας...ε, καποιος αφηρημενος, μη γνωστης (μην ξεχνατε και ποιο ειναι το target group του champion) προσπαθησε να περασει την λαθος καρτα στο λαθος κινητο. Πρεπει σωνει και καλα να ΧΑΣΕΙ την καρτα?!?

Προσωπικα θα θεωρουσα σωστη αντιμετωπιση απο πλευρας της Vodafone απλα να μην δεχεται την καρτα για ανανεωση, και εαν θελει να ειναι και πολυ στα κεφια της, λεμε τωρα, να στελνει ενα αυτοματο μηνυμα οτι ξερετε, η καρτουλα αυτη ειναι για champion, καντε ανανεωση εκει, και οχι αυτοματα να καταστρεφει την καρτα!

 

 

Ειναι σαν ενας χρηστης Wind να περναει καρτα καταλαθος καρτα MoMad σε κινητο Wind (το Momad γραφει πανω powered by wind,οποτε ειναι ευκολο καποιος μη γνωστης να κανει το λαθος..)και να του καταστρεφεται η καρτα!!Κατι το οποιο φυσικα, δεν συμβαινει, απλα συμβαινει το απολυτα λογικο πραγμα , δηλαδη απλα δεν περναει η καρτα!!

Αυτα!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ περίεργο αυτό που έγινε! Εντάξει το CU / A La Carte να μην την κάνει δεκτή όμως μετα ούτε το Champion/Carrefour την έκανε; Ισως πρόκειτε για κάποια αβλεψία του συστήματος τους. Να δούμε τι εξήγηση θα δώσουν απο την Vodafone
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
δεν μπορεις..μονο σε καρτοκινητη καρφουρ η τσαμπιον..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα παρακαλέσω οι προσφορές καρτών ανανέωσης να γίνονται εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=191499

ώστε να μην γίνεται μπέρδεμα...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται θέμα φορητότητας.....vodafone ο ένας........ "ενοικιαστής" ο άλλος της vodafone

 

Αν κάνει κάποιος φορητότητα σε καρτοκινητό άλλου παρόχου και μετά ξανά φορητότητα σε vodafone a la carte ή cu ? :wacko:

 

;)

 

 

 

άκυρο μόλις είδα ότι έχει απαντηθεί, sorry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...