Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6300


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν βγαινει αυτο το μοντελο σε vodafone live (ακομα)

συνηθως τα κινητα που βγαινουν με vodafone μενου εχουν διαφορετικο ονομα

αν δηλαδη βγει το 6300 με μενου βονταφον θα εχει ονομα 6301 η κατι τετοιο

 

 

οπως το 6233 (χωρις βονταφον μενου)με το 6234 (με βονταφον μενου) τα οποια ειναι ιδια κινητα

 

λαθος κανεις ειναι ιδια αλλα με διαφορετικη εμφανισει .το 6233 υπαρχει και βονταφον λαιφ και δεν αλλαζει το ονομα.:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εννοειται οτι αξιζει φιλε μου,αλλα να προτιμησεις της brando,ειναι τα καλυτερα και δεν χανει καθολου η οθονη σε σχεση με αλλα protectors.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ ταξιδιωτης22! Ξέρεις που μπορώ να τα βρω και σε τι τιμές είναι περίπου?

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ ταξιδιωτης22! Ξέρεις που μπορώ να τα βρω και σε τι τιμές είναι περίπου?

 

φιλε μου προσωπικα εγω τα φερνω απο ebay,εδω τα εχουν λιγο ακριβα,καπου στα 17 ευρω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει ομως και να αναζητησεις και τα διαφορα εξοδα.Πχ. εκτελωνισμου,συσκευασιας κτλ

 

Δεν εχει ιδιαιτερα εξοδα για μικροπραγματα οπως πχ για screenprotectors κλπ :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ποιο θυμασαι να ειναι το τελευταιο μοντελο της ΝΟΚΙΑ που να αλλαζει προσοψεις;;;....(απο τον χρηστη εννοειται)! :worry:

 

εχω καιρο να παρω νοκια :O

Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία βλέπω να το χάνουμε το ματς. Με την ήπια χρήση που κάνω γενικώς στα κινητά μου, άντεξε με το ζόρι μιάμιση μέρα. Οπότε λέω άντε να φτάσει τις δύο.
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα οτι το μεταλλικό κάλυμα χαράσεται σχετικά εύκολα.Υπάρχει θήκη σε original nokia?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό μια βδομάδα. Η μπαταρία στην πρώτη φόρτιση κράτησε τρεις γεμάτες μέρες και στην δεύτερη φόρτιση τέσσερις με μέτρια χρήση (δεν στέλνω μηνύματα). Το τηλ. είναι υπέροχο. Το πάνω πλαστικό του μέρος όμως γρατσουνιέται εύκολα και όχι τόσο το μεταλικό (απ' ότι έχω παρατηρήσει).
Link to comment
Share on other sites

Τα λαμπάκια στα πλάγια μόνο όταν υπάρχουν αναπάντητες κλήσεις ανάβουνε ή και αλλού;
Link to comment
Share on other sites

θελουν λιγο προσοχη τα καπακια του γιατι οντως γρατζουνιουντε οπως και τα περισσοτερα μεταλλικα κινητα.

το πανω μερος ειναι γυαλιστερο πλαστικο γι αυτο και κανει γρατζουνιες,εγω παραγγειλα μια silicone case απο ebay οπως επισης θα παραγγειλω και μια εξτρα προσοψη που ηδη υπαρχουν.

4 μερες δεν προκειται να μου κρατησει η μπαταρια,ουτε καν 2.

παντως σε ολα τα υπολοιπα το κινητο εινα αψογο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τα λαμπάκια στα πλάγια μόνο όταν υπάρχουν αναπάντητες κλήσεις ανάβουνε ή και αλλού;

 

Και όταν έχεις μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο φοράει την 4.70 24-1-07 ,μερικές φορές και πατωντας οποιοδήποτε πλήκτρο κάνει restart γιατί?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο φοράει την 4.70 24-1-07 ,μερικές φορές και πατωντας οποιοδήποτε πλήκτρο κάνει restart γιατί?

 

restart δεν εχω δει ακομα προσωπικα,δεν το αποκλειω ομως κιολας μιος και συνηθως η πρωτη εκδοση που φορανε τα κινητα ειναι γεματες bugs,υπομονη λοιπον.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε 2 φορές restart όταν αναζήτησε ραδιοφωνικούς σταθμούς για αποθήκευση. Με επαναφορά ρυθμίσεων δεν το ξαναέκανε.
Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε 2 φορές restart όταν αναζήτησε ραδιοφωνικούς σταθμούς για αποθήκευση. Με επαναφορά ρυθμίσεων δεν το ξαναέκανε.

Εννοείς επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να διορθωσει κατι ομως για να σου φυγι η ιδεα κανε το.αλλιως πηγαινε το αυριο στην nokia,παιζει να μην εχει κατσει καλα η αναβαθμιση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,σαν κατοχος διαφορων νοκια και νεος με το 6300 παρατηρησα πως στην αναφορα παραδοσης δε βγαζει το χαρακτηριστικο εικονιδιο αλλα μονο την ειδοποιηση χωρις καν ηχο,εψαξα στις ρυθμισεις αλλα φυσικα δε γινεται κατι,καμμια ιδεα?θεμα λογισμικου ισως?
Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι πλεον φιλε μου στα νεα Nokia η αναφορα παραδοσης.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο το πήρα για την γυναίκα μου. Εγώ έχω το 6288.

Το software για να ακούς MP3 είναι πολύ καλύτερο.

Επίσης η οθόνη είναι κορυφαία.

 

Τα μόνα προβλήματα

 

α) H ανάλυση του video

b) αν βάλεις τον ισοσταθμιστή στο rock (αύξηση χαμηλών συχνοτήτων γενικότερα) και την ένταση στο full το ηχειάκι παίζει σαν να είναι καμμένο!!!

Cubot Dinosaur

NO.1 G3 smartwatch

Weloop Tommy smartwatch

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα το κινητό απο κατάστημα Vodafone(με αναβάθμιση) και το κουτί του δεν είχε καμία θήκη μεσα:( Σ'αυτο το topic δίαβασα απο κατόχους οτι η συσκευασία περιελάμβανε θηκούλα, καθως βρήκα και αυτές τις εικόνες

 

http://img136.imageshack.us/img136/3203/6300xt3.jpg

 

και

 

http://img218.imageshack.us/img218/6108/8ikihs8.th.jpg

 

Τελικά τι γίνεται? Υπάρχει κάποιος που να αγόρασε το κινητό απο Ελλάδα και να ειχε το κουτί θήκη? Και αν ναι, απο που έγινε η αγορά?

(ενδιαφέρομαι κυρίως για τη θηκούλα της δεύτερης φωτογραφίας)

 

Sorry για το μέγεθος του post μου :(

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο κινητο μετα απο 2 μερες χρησης αλλα αυτό που με χαλαει πολύ ειναι η χαμηλή ένταση του hands free στο ραδιόφωνο αλλά και στην ομιλία. Δεν ξέρω αν το έχει παρατήρηση κάνεις άλλος αυτό!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...