Jump to content

XDA Flame


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μάστα... όμως εγώ ένα έχω να πω... στο περίπτερο της O2 στην CeBit δεν ήξεραν καν το μοντέλο (και φυσικά δεν το είχαν εκεί)

 

αντίθετα είδα κάπου αλλού (κάποιος εδώ μέσα θα χαρεί), ένα μοντέλο που δεν περίμενα, αλλά πάει για... Σεπτέμβρη (ποιος ζει ποιος πεθαίνει) - more on the post για το συγκεκριμένο (αν βρω ότι δεν έγραψε άλλος για αυτό)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ηταν ο #1 υποψήφιος μου... αλλά έκαναν ένα θανάσιμο λάθος. Δεν έβαλαν GPS (σε τόσο μέγεθος!).

 

Το ίδιο λάθος και τα Ultimate αλλά και αυτό που έχεις για avatar.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω ΓΙΑΤΙ.

 

Εγώ όμως δεν θα κάνω το ίδιο λάθος με αυτούς. Ξέρω τι χρησιμοποιώ κάθε μέρα και τι χρησιμοποιώ μια φορά στις τόσες.

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

γεια σας και απο μενα επειτα απο σκεψη δεν ξερω αν κανω καλα , λεω να αγορασω αυτο το εργαλιο xda flame ξεροντας τα - που εχει οσο αναφορα χωρις gps και πληκτρολογιο ,αυτο που ηθελα να μου πειτε ειναι τη γνωμη σας ?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

γνώμη σε τι πράγμα

 

αν ειναι σωστη μια τετοια αγορα για την συγκεκριμενη συσκευη και γενικα τη γνωμη σας για το xda flame τωρα!!

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μαρεσει αυτο το ο2 αλλα!

 

http://www.4winmobile.com/forums/4wm-reviews-hardware/10959-o2-xda-flame-user-review.html

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

τελικα το παραγγειλα!! απο ενα site αμερικης το οποιο μου ειπε ο φιλος ο γιωργος (gesamfunai)πιο πανω,

τον οποιο ευχαριστω και δημοσιως για την βοηθεια του ,απλως περιμενω την εγγριση απο αυτους γιατι ζητανε περα απο τα βασικα και καποια αλλα στοιχεια ,

το flame το επελεξα γιατι πρωτον ηθελα κατι μεγαλο σε οθονη και φυσικα VGA μιας και της μικρες δεν της μπορουσα αλλο !

τα μειον βεβαια ειναι το GPS και ισως το πληκτρολογιο αλλα δεν σταθηκε ουτε αυτο εμποδιο στο να παρω την αποφαση , εχω εμπειρια απο την o2 απο το Xda Atom Exec που ειχα αλλα το πουλησα μετανιωσα μετα αλλα τελος παντων ,

κοιτωντας και ψαχνωντας στο ιντερνετ αυτο που ζητουσα ητανε ενα pocket pc phone το οποιο να εχει VGA οθονη και κυριος αυτο ,αλλα μετρησε για μενα και η ποιοτητα κατασκευης .. οποτε λοιπον αν πανε ολλα καλα πιστευω να το εχω μεχρι και το σαββατο ... αλιως παλι καλα θα μαστε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.plemix.com/

Απο εδω το πηρα αλλα μου βγαλανε τον αδοξαστο ! ητανε η πρωτη αγορα μου απο αμερικη και θα λεγα δυσκολη ,γενικα ζητανε πολλα στοιχεια και θα λεγα μεχρι και αφου τους πληρωσεις θελουνε και αλλα ! που θα το στειλουνε αν αντοιστιχη σωστα η ταυτοτητα σου με την διευθηνση που εχεις τωρα στην καρτα .. κ..α

τελος παντων περασε και απο τελωνιο πληρωσα και εκει και τελικα το πρωι θα ειναι στα χερια μου .

Παντως αλλιως περνεις απο ευρωπη αλιως απο αμερικη !

ισως να υπαρχουνε αλλα site ποιο normal ... οχι οτι δεν ειναι ενταξει το plemix αλλα πολυ θορυβος για το τιποτα

Link to comment
Share on other sites

παιδια σορυ που αργησα να γραψω αλλα μεχρι και το σαββατο εχω τρεξιμο πολυ !

με λιγα λογια ειναι φοβερο ! τελεια κατασκευη ,τελεια οθονη ,αψογο και γρηγορο, οσες εφαρμογες και αν εβαλα ειναι σαν μην της εβαλα καμια επιβαρινση στην cpu ,τελεια ακουστικη ,σ αυτο που θα σταθω ειναι η καμερα πολυ καλη φωτο απ οσα ppc ειχα ! και επισης και η εφαρμογες που εχει η o2 ειναι πολυ καλες ... αν ειχε και gps και πληκτρολογιο θα λεγα οτι ειναι αυτο που θελουμε απο τα ppc .

αυτα τα λιγα παιδια οτι αλλο θελετε ρωτηστε με .. (δεν το εχω δουλεψει ακομα και πολυ καλα ) ειναι μια περιγραφη απ οσα ειδα στο λιγο χρονο που αφιερωσα ..

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσες να μας πεις εντυπώσεις από την ζωή της μπαταρίας δουλεύοντας και σαν τηλέφωνο.... πόσο γρήγορο είναι γενικά και τέλος πάντων λίγα πράγματα τώρα που το έχεις μερικές μέρες και φαντάζομαι θα το έχεις δει καλύτερα;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.:)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Περιμένω σήμερα το δικό μου Flame... Άντε να δουμε... Είμαι πολύ περίεργος να δω τι λέει η NVIDIA...

Επιτέλους 640x480 και να να δώ σε ποια τσέπη θα το βάζω, γιατί φαίνετε λίγο τούβλο αλλά όταν θές να βλέπεις XL & λοιπά η παραπάνω ανάλυση είναι απαραίτητη...

Μόλις το σκαλίσω λιγάκι θα σας πω...

Αν είναι όλα ok, θα δώσω το Tytn. Αν ενδιαφέρεται κανείς να μου πει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

http://www.plemix.com/

Απο εδω το πηρα αλλα μου βγαλανε τον αδοξαστο ! ητανε η πρωτη αγορα μου απο αμερικη και θα λεγα δυσκολη ,γενικα ζητανε πολλα στοιχεια και θα λεγα μεχρι και αφου τους πληρωσεις θελουνε και αλλα ! που θα το στειλουνε αν αντοιστιχη σωστα η ταυτοτητα σου με την διευθηνση που εχεις τωρα στην καρτα .. κ..α

τελος παντων περασε και απο τελωνιο πληρωσα και εκει και τελικα το πρωι θα ειναι στα χερια μου .

Παντως αλλιως περνεις απο ευρωπη αλιως απο αμερικη !

ισως να υπαρχουνε αλλα site ποιο normal ... οχι οτι δεν ειναι ενταξει το plemix αλλα πολυ θορυβος για το τιποτα

 

poso sou epiase sinolika me ola ta eksoda forous ktl

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά θέλουμε εντυπώσεις...δεν ακούμε τίποτα για τα πιο σοβαρά πράγματα όπως μπαταρία και αυτονομία για τα δήθεν προβλήματα του bluetooth κλπ κλπ.....
HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε, ακόμα κανένα σχόλιο για τα xda flame; Γράψτε τίποτα ρε παιδιά και για εμάς που περιμένουμε ένα σχόλιο για τη λειτουργία του και κατά πόσο ευχαριστημένοι είστε.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. :rolleyes:

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Απορώ πάντως που έχει wm5...Ορισμένες εταιρίες φαίνονται πραγματικά να έιναι εκτός τόπου και χρόνου...
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Το "ΕΡΓΑΛΕΙΟ" είναι απίστευτο... Είναι πολύ αργά για να σας πω εντυπώσεις, απλά κάνει τα πάντα!!! Θα γράψω πάλι με λεπτομέρειες αύριο...

Καληνύκτα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...