Jump to content

XDA Flame


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα...

 

Έχω μόλις 5' οπότε έχουμε και λέμε...

 

Η διαφορά σε θέματα χειρισμού εικόνας είναι πολύ μεγάλη σε σχέση με οτιδήποτε άλλο έχω δει με 3,6'' VGA οθόνη. Η NVIDIA ασχολείται με τα γραφικά και έτσι η CPU δεν κρεμάει όπως στο 9000 ή στο ACER του αδελφού μου. Τα 128MB της μνήμης πλέον είναι υπέρ απαραίτητα μιας και δεν υπάρχει η ανάγκη του soft reset για απελευθέρωση μνήμης. Δουλεύεις 7-8 εφαρμογές και βλέπεις 48MB Free!!! Η μεγάλη Rom (2GB) βοηθάει στο να κάνεις εγκατάσταση όσες εφαρμογές θέλεις χωρίς να βάζει περιορισμούς επειδή κάποιες απαιτούν εγκατάσταση στην κυρίως μνήμη και αν θες τραγούδια και εικόνες τότε παίζει και η MicroSD...

 

O φίλος που λέει για τα WM6 θα πρέπει να σκεφτεί 2 πράγματα. Αρχικά τι του προσφέρουν τα WM6 και μετά αν τελικά θα υπάρξει μελλοντική αναβάθμιση. Εγώ όταν έβαλα WM6 στο Tytn, κέρδισα καλύτερη διαχείρηση RAM - που εδώ δεν παίζει πλέον ρόλο με 128ΜΒ - είδα μεγαλύτερη ταχύτητα - που αυτό με όποιον τρόπο είναι πάντα καλοδεχούμενο - και είχα την δυνατότητα να βάλω 4GB κάρτα στο Tytn την στιγμή που με τα WM5 είχα μέχρι 2GB - στο Flame μπορείς να έχεις 2+2 με μια εξωτερική micro. Άρα εγώ τελικά δεν βλέπω να έχω χάσει κάτι από την μεταφορά μου από τα 5 στα 6 - χωρίς να θέλω να πω πως τον νέο λειτουργικό δεν είναι καλύτερο, απλά αν βγει θα το δοκιμάσω, αν όχι δεν τρέχει μια...

Η Ο2 έχει ανακοινώσει τα 6 για το Life και υπάρχουν φήμες για σύντομη ανακοίνωση και στο Flame...

 

Η εικόνα στην τηλεόραση είναι πολύ καλή και άνετα μπορεί κάποιος να προβάλει εικόνες και παρουσιάσεις. Θέλω να δω τι λέει και στην αναπαραγωγή ταινιών και θα σας πω...

 

Το μέγεθός του είναι πολύ λογικό. Αν θες 3,6 οθόνη θα πας σε μεγάλο αλλά και αρκετά λεπτό σχήμα. Γενικά η εικόνα του είναι πολύ αποδεκτή...

 

Τα λέμε...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα...

 

Έχω μόλις 5' οπότε έχουμε και λέμε...

 

Η διαφορά σε θέματα χειρισμού εικόνας είναι πολύ μεγάλη σε σχέση με οτιδήποτε άλλο έχω δει με 3,6'' VGA οθόνη. Η NVIDIA ασχολείται με τα γραφικά και έτσι η CPU δεν κρεμάει όπως στο 9000 ή στο ACER του αδελφού μου. Τα 128MB της μνήμης πλέον είναι υπέρ απαραίτητα μιας και δεν υπάρχει η ανάγκη του soft reset για απελευθέρωση μνήμης. Δουλεύεις 7-8 εφαρμογές και βλέπεις 48MB Free!!! Η μεγάλη Rom (2GB) βοηθάει στο να κάνεις εγκατάσταση όσες εφαρμογές θέλεις χωρίς να βάζει περιορισμούς επειδή κάποιες απαιτούν εγκατάσταση στην κυρίως μνήμη και αν θες τραγούδια και εικόνες τότε παίζει και η MicroSD...

 

O φίλος που λέει για τα WM6 θα πρέπει να σκεφτεί 2 πράγματα. Αρχικά τι του προσφέρουν τα WM6 και μετά αν τελικά θα υπάρξει μελλοντική αναβάθμιση. Εγώ όταν έβαλα WM6 στο Tytn, κέρδισα καλύτερη διαχείρηση RAM - που εδώ δεν παίζει πλέον ρόλο με 128ΜΒ - είδα μεγαλύτερη ταχύτητα - που αυτό με όποιον τρόπο είναι πάντα καλοδεχούμενο - και είχα την δυνατότητα να βάλω 4GB κάρτα στο Tytn την στιγμή που με τα WM5 είχα μέχρι 2GB - στο Flame μπορείς να έχεις 2+2 με μια εξωτερική micro. Άρα εγώ τελικά δεν βλέπω να έχω χάσει κάτι από την μεταφορά μου από τα 5 στα 6 - χωρίς να θέλω να πω πως τον νέο λειτουργικό δεν είναι καλύτερο, απλά αν βγει θα το δοκιμάσω, αν όχι δεν τρέχει μια...

Η Ο2 έχει ανακοινώσει τα 6 για το Life και υπάρχουν φήμες για σύντομη ανακοίνωση και στο Flame...

 

Η εικόνα στην τηλεόραση είναι πολύ καλή και άνετα μπορεί κάποιος να προβάλει εικόνες και παρουσιάσεις. Θέλω να δω τι λέει και στην αναπαραγωγή ταινιών και θα σας πω...

 

Το μέγεθός του είναι πολύ λογικό. Αν θες 3,6 οθόνη θα πας σε μεγάλο αλλά και αρκετά λεπτό σχήμα. Γενικά η εικόνα του είναι πολύ αποδεκτή...

 

Τα λέμε...

 

Μπαταρία;! Τι λέει η μπαταρία;! το πιο σημαντικό δεν μας λες! χρησιμοποιήτε και σαν κινητό ή είναι απαγορευτική η αυτονομία του και θέλει κάθε 8 ώρες φόρτιση;;;;;

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία;! Τι λέει η μπαταρία;! το πιο σημαντικό δεν μας λες! χρησιμοποιήτε και σαν κινητό ή είναι απαγορευτική η αυτονομία του και θέλει κάθε 8 ώρες φόρτιση;;;;;

Καλά λες δεν είπαμε το ποιο σημαντικό... H αλήθεια είναι πως εγώ έχω πάντα ένα H/Υ δίπλα μου. Αν δεν το πολύ παλεύεις τότε έχει σχεδόν την ίδια αυτονομία με τον Τιτάνα. Απλά μερικές φορές υπάρχουν εφαρμογές που μπορούν να «ξεζουμίσουν» το μηχάνημα...

Θεωρώ πως δεν υπάρχει κάποιο θέμα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Η πλοήγηση με το Flame είναι απίστευτη. Υπάρχει μια δυνατότητα στο μενού Zoom του Explorer που λέγεται "Use high resolution". Δείτε το αποτέλεσμα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Καλά λες δεν είπαμε το ποιο σημαντικό... H αλήθεια είναι πως εγώ έχω πάντα ένα H/Υ δίπλα μου. Αν δεν το πολύ παλεύεις τότε έχει σχεδόν την ίδια αυτονομία με τον Τιτάνα. Απλά μερικές φορές υπάρχουν εφαρμογές που μπορούν να «ξεζουμίσουν» το μηχάνημα...

Θεωρώ πως δεν υπάρχει κάποιο θέμα...

 

Να σε ρωτήσω, μια και δεν έχω Τιτάνα και ούτε ιδέα για το πόσο κρατάει η μπαταρία του.... είναι δυνατόν να είσαι λίγο πιο συγκεκριμένος για το πόσες μέρες κρατάει; Αντέχει μια ολόκληρη μέρα, παραπάνω χαλαρά ή ούτε για αστείο; :)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Αν το "σκαλίζεις" και κυρίως αν βλέπεις ταινίες ή κάνεις χρήση του Wifi, τότε έχεις μόνο μερικές ώρες. Αν απλά κάνεις τηλεφωνήματα, ή το χρησιμοποιήσεις "ελαφρά", έχεις 1-2 ημέρες. Νομίζω πως τώρα σε κάλυψα...

 

Πάντως παίζει στην αγορά και μεγαλύτερη μπαταρία...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα, ναι με κάλυψες απόλυτα. Ευχαριστώ πολύ :)
HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μερικές ημέρες χρήσης, θα ήθελα απλά να πω πως το μηχάνημα είναι μάλλον η καλύτερη επιλογή για κάποιον που θέλει 3,6 inches & VGA οθόνη. Το irda εδώ πραγματικά παίζει σαν remote control και γι' αυτό υπάρχει και η ενσωματωμένη εφαρμογή η οποία μάλλον παίζει καλύτερα από το novii remote...

Το μόνο που μου λείπει από τον Τιτάνα, είναι τα πολλά hardware keys. Κατά τα άλλα, όλα είναι άψογα. Υπάρχει και μια σκέψη για την μεγαλύτερη μπαταρία που παίζει στην αγορά αλλά και πάλι με την χρήση που κάνω εγώ δεν ξέρω αν τελικά μου χρειάζεται...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μερικές ημέρες χρήσης, θα ήθελα απλά να πω πως το μηχάνημα είναι μάλλον η καλύτερη επιλογή για κάποιον που θέλει 3,6 inches & VGA οθόνη. Το irda εδώ πραγματικά παίζει σαν remote control και γι' αυτό υπάρχει και η ενσωματωμένη εφαρμογή η οποία μάλλον παίζει καλύτερα από το novii remote...

Το μόνο που μου λείπει από τον Τιτάνα, είναι τα πολλά hardware keys. Κατά τα άλλα, όλα είναι άψογα. Υπάρχει και μια σκέψη για την μεγαλύτερη μπαταρία που παίζει στην αγορά αλλά και πάλι με την χρήση που κάνω εγώ δεν ξέρω αν τελικά μου χρειάζεται...

 

Πόσα hardware keys έχει δηλαδή. Λιγότερα από το 6815;;;;;

Και κάτι άλλο, το bluetooth δουλεύει όταν το τηλέφωνο είναι σε αναμονή;;;

Ευχαριστώ πολύ.

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Πόσα hardware keys έχει δηλαδή. Λιγότερα από το 6815;;;;;

Και κάτι άλλο, το bluetooth δουλεύει όταν το τηλέφωνο είναι σε αναμονή;;;

Ευχαριστώ πολύ.

 

Δεν γνωρίζω πόσα πλήκτρα έχει το 6815. Το Flame έχει την κλασσική πρόσοψη που έχουν όλα τα WM5-WM6 PPCs με το joystick, τα windows, το ok & τα δύο soft buttons, στην αριστερή πλευρά έχει δύο πλήκτρα τα οποία τα ορίζουμε όπως θέλουμε, ενώ στην δεξιά πλευρά υπάρχει το volume και το κουμπί της κάμερας - το οποίο έχει δύο "πατήματα", δηλαδή πατάς λίγο για να εστιάσει και μετα πιο πολύ για βγει η φωτογραφία. Η έλληψη της "ρόδας" για εμένα είναι σημαντική...

Για το Bluetooh τώρα, δεν παρατήρησα κάτι, απλά όταν ακούω μουσική - μέσω BT - μερικές φορές κάνει κάποια στιγμιαία κοψίματα τα οποία δεν υπάρχουν όταν βάζω τα κανονικά ακουστικά. Δεν έχω δει κάτι άλλο...

 

Νεότερα και εικόνες θα έχω σύντομα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

ελαφρώς off-topic

 

σε βλέπω ήθελες πάντα το "ιδιαίτερο" που δεν παίρνουν οι πολλοί ε;

 

το zaurus πως πάει; το ευχαριστήθηκες; ήταν αυτό που περίμενες;

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Βγαίνουν wm06 για το flame?

Είμαι ένα τικ πριν την παραγγελία!

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

ελαφρώς off-topic

 

σε βλέπω ήθελες πάντα το "ιδιαίτερο" που δεν παίρνουν οι πολλοί ε;

 

το zaurus πως πάει; το ευχαριστήθηκες; ήταν αυτό που περίμενες;

Φίλε μου, δεν είναι πως θέλω πάντα κάτι το "ιδιαίτερο". Απλά έχω συγκεκριμένες ανάγκες και ψάχνω την λύση που θα με καλύψει καλύτερα. Το Ζ είναι ένας mini Linux Laptop που έχω στο κομοδίνο μου για να ακούω την μουσική μου συλλογή, να μπαίνω στο internet και να κάνω ότι κάνει ένας Η/Υ με παραθυρικό περιβάλλον γενικότερα. Το Ζ είναι κάτι παραπάνω από ότι περίμενα...

 

Βγαίνουν wm06 για το flame?

Είμαι ένα τικ πριν την παραγγελία!

Για τα WM06 υπάρχουν μόνο φήμες, αλλά... πάρτο! Κάνει ότι θα ήθελε κάθε χρήστης του 9000 να κάνει αλλά κοστίζει μόνο 500 Euro! Έχεις 2GB ROM για να μην κολλήσεις στο "ποια εφαρμογή στην κύρια μνήμη και ποια στην κάρτα μνήμης", έχεις 128MB RAM άρα μπορείς να φορτώσεις αρκετές εφαρμογές και να παίζουν άνετα ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, μεγάλη οθόνη με δυνατότητα high resolution για πραγματικά άνετη πλοήγηση στο internet, VGA Out για παρουσιάσεις και προβολή εικόνας και video σε τηλεόραση ή projector, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ remote control, ράδιο, πολύ καλή κάμερα με φλας και αυτόματη εστίαση, πολύ καλή απόδοση χάρη στους δυο επεξεργαστές, USB HOST - το οποίο είναι υπεραπαραίτητο κατά την γνώμη μου - αξιοπρεπές ηχητικό σύνολο και ότι άλλο ξεχνάω τώρα...

Πάρτο και τα λέμε!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα οτι υπάρχει και στο expansys και μάλιστα σε πολύ καλή τιμή.

Mε 485euros δεν παίρνεις τίποτα αξιόλογο απο HTC, βέβαια η εγγύηση είναι ένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα οτι υπάρχει και στο expansys και μάλιστα σε πολύ καλή τιμή.

Mε 485euros δεν παίρνεις τίποτα αξιόλογο απο HTC, βέβαια η εγγύηση είναι ένα πρόβλημα.

 

γιατί είναι πρόβλημα η εγγύηση; η expansys δεν εμπλέκεται στην εγγύηση;

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γιατί είναι πρόβλημα η εγγύηση; η expansys δεν εμπλέκεται στην εγγύηση;

 

Den yparxei episimo service gia ta XDA stin Ellada. Ektos ki an den apotelei problima gia sena na to steileis sti germania, stin agglia i opou allou xreiastei gia service.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Den yparxei episimo service gia ta XDA stin Ellada. Ektos ki an den apotelei problima gia sena na to steileis sti germania, stin agglia i opou allou xreiastei gia service.

 

Ναι κοίτα τώρα, και η HP είναι απίστευτη στην υποστήριξη αλλά για τα ipaq δεν υπάρχει σέρβις στην Ελλάδα. Φεύγει για Βέλγιο αν υπάρξει πρόβλημα... οπότε οκ είναι ένα θέμα αλλά ναι δεν πιστεύω ότι είναι και το τέλος του κόσμου.... έτσι και αλλιώς ένα πρόβλημα του pda που συνήθως είναι επαγγελματικό εργαλείο και κνητό κλπ είναι μεγάλο θέμα ακόμα και αν το σέρβις ήταν στην Ελλάδα και κάνανε 10 ημέρες να το επιστρέψουν (που είναι πραγματικό σενάριο και όχι φαντασία).....

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι κοίτα τώρα, και η HP είναι απίστευτη στην υποστήριξη αλλά για τα ipaq δεν υπάρχει σέρβις στην Ελλάδα. Φεύγει για Βέλγιο αν υπάρξει πρόβλημα... οπότε οκ είναι ένα θέμα αλλά ναι δεν πιστεύω ότι είναι και το τέλος του κόσμου.... έτσι και αλλιώς ένα πρόβλημα του pda που συνήθως είναι επαγγελματικό εργαλείο και κνητό κλπ είναι μεγάλο θέμα ακόμα και αν το σέρβις ήταν στην Ελλάδα και κάνανε 10 ημέρες να το επιστρέψουν (που είναι πραγματικό σενάριο και όχι φαντασία).....

 

Symfwnw mazi sou alla opws kai na xei... i yparksi tis ACE Hellas pou kalyptei to service twn HTC einai megalo avantage kai poly simantiko kritirio agoras syskevis gia pollous apo emas. Giati opws kai na to kanoume allo na pareis ti syskevi sou pisw se 10 meres kai allo 1 me 2 mines!!!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Symfwnw mazi sou alla opws kai na xei... i yparksi tis ACE Hellas pou kalyptei to service twn HTC einai megalo avantage kai poly simantiko kritirio agoras syskevis gia pollous apo emas. Giati opws kai na to kanoume allo na pareis ti syskevi sou pisw se 10 meres kai allo 1 me 2 mines!!!

 

Ένα με δύο μήνες;!!!! Τόσο πολύ;;; :confused: μήπως είναι υπερβολή;;

Ναι άμα είναι για τόσο πολύ τότε σαφώ είναι σοβαρός λόγος για να μην το πάρεις, αλλά νομίζω ότι 1-2 εβδομάδες είναι πιο ρεαλιστικό, ειδικά αν πάει κάπου ευρώπη. Αν δε πάει Αγγλία, τότε πιστεύω ακόμα καλύτερα... Τώρα τι να πω...πρέπει να ξέρουμε που ακριβώς πάει για σέρβις αλλιώς κάνουμε υποθέσεις....:O

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Ένα με δύο μήνες;!!!! Τόσο πολύ;;; :confused: μήπως είναι υπερβολή;;

Ναι άμα είναι για τόσο πολύ τότε σαφώ είναι σοβαρός λόγος για να μην το πάρεις, αλλά νομίζω ότι 1-2 εβδομάδες είναι πιο ρεαλιστικό, ειδικά αν πάει κάπου ευρώπη. Αν δε πάει Αγγλία, τότε πιστεύω ακόμα καλύτερα... Τώρα τι να πω...πρέπει να ξέρουμε που ακριβώς πάει για σέρβις αλλιώς κάνουμε υποθέσεις....:O

Το flame έχει άψογα χαρακτηριστικά για τη τιμή του.

Τελικά δε το πήρα προτίμησα το touch ίσως περισσότερο λόγω του μικρού μεγέθους του και της πιο καλής οι κονομικής προσφοράς.

Πάντως στο εγγύς μέλλον πολύ πιθανό να το αποκτήσω.

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ένα με δύο μήνες;!!!! Τόσο πολύ;;; :confused: μήπως είναι υπερβολή;;

Ναι άμα είναι για τόσο πολύ τότε σαφώ είναι σοβαρός λόγος για να μην το πάρεις, αλλά νομίζω ότι 1-2 εβδομάδες είναι πιο ρεαλιστικό, ειδικά αν πάει κάπου ευρώπη. Αν δε πάει Αγγλία, τότε πιστεύω ακόμα καλύτερα... Τώρα τι να πω...πρέπει να ξέρουμε που ακριβώς πάει για σέρβις αλλιώς κάνουμε υποθέσεις....:O

 

Den kanw ypotheseis, apo tin empeiria mou milaw panta. Ean rwtiseis kapoion katoxo ETEN pou to eixe parei (apo to Plaisio malista), tha sou pei oti to pige sto Plaisio kai aftoi to stelnoun eksw. Kanenas apo olous osous gnwrizw den to pire se ligotero apo 1 mina. Exw ypopsin mou kai periptwseis pou ekane kai 2 mines. Sygkekrimena twra gia to service tis O2 (mias kai milame gia to flame edw) den gnwrizw alla epifylasomai.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει ο athanaso77 είναι. Κάνουν τουλάχιστον 1 μήνα στα eten και φαντάζομαι κάτι ανάλογο - αν όχι χειρότερο- θα συμβαίνει και με τα XDA.
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην μου κάτσει κάποιο πρόβλημα μιας και το Flame είναι πραγματικά επαγγελματικό εργαλείο για εμένα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικά,είναι πολύ σπάνιο με σωστή χρήση ένα ppc να βγάλει πρόβλημα.

Οπότε χωρίς φόβο και πάθος το εργαλείο θα είναι επαγγελματίας σωστός.

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...