Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

καλα κανει δοκιμαζει τις αντοχες του...

η αληθεια ειναι οτι εχεις ηδη εθιστει εφοσον ψαχνεις να βρεις το τσιγαρο π σ παει...

anyway ξεκινα απο ελαφρια κ μετα βαρια κ μετα φυσικο :P

ααα κ μετα οπωσδηποτε να μας πει αν μπορεις να τα κοψεις...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτο για το black devil αληθευει. Η θεια μου που εχει περιπτερο, μου ειπε οτι εχουν μικρη δοση σκονης. Davidoff μαυρα ειπαμε;
Link to comment
Share on other sites

Όταν είδα τον τίτλο "Τσιγαρα με καλη γευση" θυμήθηκα μια φάση όταν έδινα πανελλαδικές. Είχαμε τελειώσει με το μάθημα και είχαμε πάει όλη η παρέα σε μια καφετέρια δίπλα στο σχολείο... Πεινούσα τόσο πολύ που όταν άναψα το πρώτο τσιγάρο μου φάνηκε πως είχε γεύση ...κοτόσουπας!!! :lol:

 

Κόφτο ρε φιλαράκο... Καπνίζω απο τα 16, είμαι 38 και ώρες ώρες νοιώθω έτοιμος να πεθάνω...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Lux, να πω οτι άρχιζες επειδή σου άρεσε, οκ. :hypno: Έλεος πια, σοβαρέψου και στάματησέ το μιας και δεν έχεις εθιστεί ακόμα.

Δεν μπορεί να το κάνει....

Και να το κάνει, σε λίγο καιρό θα το ξαναβάλει στο στόμα του.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που δοκιμάζεις το τσιγάρο είναι τόσο άσχετος, που δεν μπορώ να το χωνέψω. Άλλοι κάνουν προσπάθειες τρελές να το κόψουν, πληρώνουν λεφτά για να πάνε σε ειδικούς να τους βοηθήσουν, κι εσύ απλά θέλεις να δεις αν μπορείς να εθιστείς? ΦΥΣΙΚΑ και μπορείς, στο υπογράφω. Τις αντοχές σου δοκίμασέ τες αλλού, είναι κρίμα να χαλάσεις την υγεία σου. Το τσιγάρο δεν είναι ένα τέστ, είναι αρρώστια....

Κι εγώ κάπνιζα πιο μικρή, δεν είμαι καμιά φανατική αντικαπνίστρια. Αλλά ξέρεις τι είπα όταν το τσιγάρο άρχισε να μου δημιουργεί προβλήματα (ευτυχώς όχι σοβαρά...)? Στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα. ΜΗΝ πέσεις στην παγίδα...

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τισγάρο με καλή γεύση..... όλα χάλια είναι, εντελώς αίσχος και δυστυχός καπνίζω μπόλικα απο δαύτα
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

αυτα.......

http://195.2.85.140/22372.JPG

 

Βρε billako,απ'τα πιο βαριά;:(

Όσες φορές έχω κάνει απ'τα συνηθισμένα μου κάνουν χάλια το λαιμό..Με ένα τέτοιο και η φωνή μου γινεται σαν νταλικέρης...:lol:

Από μένα Davidoff..

 

Και τα black devil που αναφέρθηκαν είναι πολύ ωραία..Έχουν ιδιαίτερη γεύση και τέλεια μυρωδιά που την αναγνωρίζω από χιλιόμετρα..:p

Αλλά υπάρχουν σε λίγα περίπτερα, κι εγώ άκουσα αυτό που είπατε ότι απαγορεύτηκαν επειδή έχουν ποσότητα μαύρου μέσα..:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αλλά υπάρχουν σε λίγα περίπτερα, κι εγώ άκουσα αυτό που είπατε ότι απαγορεύτηκαν επειδή έχουν ποσότητα μαύρου μέσα..:confused:

ραδιο αρβυλα...

ψεματα...:X

μη το λεμε παραεξω...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

ραδιο αρβυλα...

ψεματα...:X

μη το λεμε παραεξω...:ninja:

 

Κι εγώ έτσι πιστεύω...:happy:

Αλλά μου φάνηκαν ιδιαίτερα εθιστικά σε σχέση με τα κανονικά τσιγάρα...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι πιστεύω...:happy:

Αλλά μου φάνηκαν ιδιαίτερα εθιστικά σε σχέση με τα κανονικά τσιγάρα...:confused:

αν ειχαν κατι τετοιο (χασις) μεσα τωρα θα ειχαν απαγορευτει και θα ειχαν διωχθει οι εισαγωγεις.

μαλλο κολπο μαρκετινγκ θα ηταν (ωραιο κολπο...:p )...

Link to comment
Share on other sites

Βρε billako,απ'τα πιο βαριά;:(

Όσες φορές έχω κάνει απ'τα συνηθισμένα μου κάνουν χάλια το λαιμό..Με ένα τέτοιο και η φωνή μου γινεται σαν νταλικέρης...:lol:

Από μένα Davidoff..

 

Και τα black devil που αναφέρθηκαν είναι πολύ ωραία..Έχουν ιδιαίτερη γεύση και τέλεια μυρωδιά που την αναγνωρίζω από χιλιόμετρα..:p

Αλλά υπάρχουν σε λίγα περίπτερα, κι εγώ άκουσα αυτό που είπατε ότι απαγορεύτηκαν επειδή έχουν ποσότητα μαύρου μέσα..:confused:

αννυ μου δεν ειναι βαρια ειναι τα prince medioum (τα τωρινα,mellow taste)

θα σε κερασω ενα καποια στιγμη :)

 

ειναι τα μοναδικα τσιγαρα που δεν με χαλανε και ως προς την υγεια γιατι παλια με τo prince μαλακο ειχα βρογχητιδα.

και επειτα σε σχεση με τα malboro μαλακο που εκανα ενα διαστημα...3τσιγαρα malboro ειναι 1 prince. καλυτερα να καπνιζω 1 παρα 3 απανοτα που λεει ο λογος.

 

και επισης "λεω" οτι αν σταματησει η μαρκα μου να κυκλοφορει θα το κοψω μετα.αφου τιποτα αλλο δεν με συγκινει,σε φαση που να μην εχω τσιγαρα και να μη δεχτω το κερασμα απο αλλον.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

αννι μου δεν ειναι βαρια ειναι τα prince medioum (τα τωρινα,mellow taste)

θα σε κερασω ενα καποια στιγμη :)

 

ειναι τα μοναδικα τσιγαρα που δεν με χαλανε και ως προς την υγεια γιατι παλια με τo prince μαλακο ειχα βρογχητιδα.

και επειτα σε σχεση με τα malboro μαλακο που εκανα ενα διαστημα...3τσιγαρα malboro ειναι 1 prince. καλυτερα να καπνιζω 1 παρα 3 απανοτα που λεει ο λογος.

 

και επισης "λεω" οτι αν σταματησει η μαρκα μου να κυκλοφορει θα το κοψω μετα.αφου τιποτα αλλο δεν με συγκινει,σε φαση που να μην εχω τσιγαρα και να μη δεχτω το κερασμα απο αλλον.

 

:offtopic: Άννυ με "υ" billako μου:p :offtopic:

 

Τα πιο βαριά τι χρώμα έχουν;

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που στη δημοσκόπηση το γνωστό:

Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

αντικαταστάθηκε(και σωστά βέβαια), για τις ανάγκες του θέματος σε:

Δεν Καπνίζω/Δεν απαντώ (ΔΚ/ΔΑ):p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

μετα απο εναμιση χρονο μαλμπορο κοκκινο απο τις προαλλες αλλαξα και κανω τα prince τα βαρια.πιο ωραια γευση και μαλλον αποχαιρετω το malboro.,.αυτο που λενε για το λαιμο δεν το εχω αντιληφθει ακομα...
Link to comment
Share on other sites

:offtopic: Άννυ με "υ" billako μου:p :offtopic:

 

Τα πιο βαριά τι χρώμα έχουν;

τα δικα μου εχουν μπλε ριγα.

τα πιο βαρια κοκκινη προς το πορτοκαλί.

 

 

το διορθωσα :p

 

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τα δικα μου εχουν μπλε ριγα.

τα πιο βαρια κοκκινη προς το πορτοκαλί.

 

 

το διορθωσα :p

 

Λεπτομέρειες...Δεν το είχα προσέξει..:p

Link to comment
Share on other sites

Sorry που κάνω μια off topic παρέμβαση. Εγώ ΔΕΝ καπνίζω και είμαι σίγουρος πως δεν θα καπνίσω ποτέ μου. Ξέρω ότι θα που πείτε "ε, όλοι έτσι λένε αλλά κάποτε το αρχίζουν..." . Ξέρω καλά από τον εαυτό μου (λογικό ε; :p) τι θέλω και τι δε θέλω. Από την παρέα μου καπνίζουν αρκετοί φίλοι μου και μου έχουν πει πολλές φορές να κάνω καμιά τσούρα αλλά εγώ... βράχος. Καπνίζουν από μαγκιά γιατί νομίζουν πως έτσι δείχνουν μεγαλύτεροι και αρέσουν στα κορίτσια. Βλακείες...

 

Και κλείνοντας θέλω να πω, πως νιώθω πολύ περήφανος που δεν το έχω βάλει ούτε καν στο στόμα μου. Δεν ξέρω γιατί αλλά έτσι νιώθω. :)

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Sorry που κάνω μια off topic παρέμβαση. Εγώ ΔΕΝ καπνίζω και είμαι σίγουρος πως δεν θα καπνίσω ποτέ μου. Ξέρω ότι θα που πείτε "ε, όλοι έτσι λένε αλλά κάποτε το αρχίζουν..." . Ξέρω καλά από τον εαυτό μου (λογικό ε; :p) τι θέλω και τι δε θέλω. Από την παρέα μου καπνίζουν αρκετοί φίλοι μου και μου έχουν πει πολλές φορές να κάνω καμιά τσούρα αλλά εγώ... βράχος. Καπνίζουν από μαγκιά γιατί νομίζουν πως έτσι δείχνουν μεγαλύτεροι και αρέσουν στα κορίτσια. Βλακείες...

 

Και κλείνοντας θέλω να πω, πως νιώθω πολύ περήφανος που δεν το έχω βάλει ούτε καν στο στόμα μου. Δεν ξέρω γιατί αλλά έτσι νιώθω. :)

 

Μπράβο φίλε μου!!!:):)

Όσο για αυτά που λένε οι φίλοι σου, να τους πείς ότι ο ddr2 λέει ότι είναι άσχετοι από γυναίκες!:lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Sorry που κάνω μια off topic παρέμβαση. Εγώ ΔΕΝ καπνίζω και είμαι σίγουρος πως δεν θα καπνίσω ποτέ μου. Ξέρω ότι θα που πείτε "ε, όλοι έτσι λένε αλλά κάποτε το αρχίζουν..." . Ξέρω καλά από τον εαυτό μου (λογικό ε; :p) τι θέλω και τι δε θέλω. Από την παρέα μου καπνίζουν αρκετοί φίλοι μου και μου έχουν πει πολλές φορές να κάνω καμιά τσούρα αλλά εγώ... βράχος. Καπνίζουν από μαγκιά γιατί νομίζουν πως έτσι δείχνουν μεγαλύτεροι και αρέσουν στα κορίτσια. Βλακείες...

 

Και κλείνοντας θέλω να πω, πως νιώθω πολύ περήφανος που δεν το έχω βάλει ούτε καν στο στόμα μου. Δεν ξέρω γιατί αλλά έτσι νιώθω. :)

 

Ακριβώς όπως το είπες... Βλακείες!

 

Αλίμονο αν πιστεύει κάποιος ότι το τσιγάρο δίνει στυλ και κάνει τον άντρα αρεστό στις γυναίκες.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως,υπαρχουν πολλοι μαλ@κες οι οποιοι θεωρουν το καπνισμα μαγκια...π.χ ενα σκουπιδι-γνωστος μου,-που καπνιζε για μαγκια-ειχε πει "το τσιγαρο ειναι απαισιο αλλα μετα απο ενα μηνα το συνηθιζεις"...βρε μαλ@κα,τι λες???anyway,εγω προσωπικα καπνιζω davidoff μαυρα(να μην ειμαστε και τελειως off-topic),και θεωρω πως εαν σου αρεσει ναι,να καπνισεις που και παλι μαλακι@ ειναι αφου σε σκοτωνει,αλλα,αλλο αυτο...αλλα εαν καποιος κανει τετοια ηλιθια κινηση και το ξεκινησει για μαγκια,τοτε...μπραβο!?!!?!?!

I 'm not scared,I'm not scared,I'm not scared...

Please Wesley...why,can't i stay...? :cry:

 

ANGEL(5.15)

A Hole In The World

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...