Jump to content

Vodafone: Νέα χαρακτηριστικά στην ειδοποίηση κλήσεων


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε σε μένα 'εχει γίνει η περιβόητη αναβάθμιση στην αναβάθμιση κλήσεων γιατί άραγε?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 107
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω το ΝΟΚΙΑ που βλεπετε. το εκανα τωρα κ ειναι απο το 2719

 

μαπα το καρπουζι

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια. Ενώ στο κοσμοτέ νο που έχω δουλεύει κανονικά με αυτό τον τρόπο (να φαίνεται το μήνυμα να προέρχεται από τον αριθμό που σε κάλεσε)..

Να ξεκουραστούν λίγο τα παιδά στη vodafone, θα πάθουν υπερκόπωση έτσι γοργά που το τρέχουν αυτό το project !!! ;)

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Να ξεκουραστούν λίγο τα παιδά στη vodafone, θα πάθουν υπερκόπωση έτσι γοργά που το τρέχουν αυτό το project !!! ;)

 

Προχωραει παντως! Ενας στους 2 μου αριθμους Vodafone που το δοκιμασα λειτουργει με την καινουρια ειδοποιηση! Καλο ποσοστο το 50% ετσι? :)

Link to comment
Share on other sites

Προχωραει παντως! Ενας στους 2 μου αριθμους Vodafone που το δοκιμασα λειτουργει με την καινουρια ειδοποιηση! Καλο ποσοστο το 50% ετσι? :)

 

καλό είναι...για σκέψου ότι άλλοι χωρίς να γίνει τόση φασαρία την αναβάθμισαν την υπηρεσία σε ελάχιστο χρόνο!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

καλό είναι...για σκέψου ότι άλλοι χωρίς να γίνει τόση φασαρία την αναβάθμισαν την υπηρεσία σε ελάχιστο χρόνο!

 

 

Αν εχεις διπλασιο αριθμο HLR από τον επομενο, καθυστερεις σημαντικά.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις διπλασιο αριθμο HLR από τον επομενο, καθυστερεις σημαντικά.

 

σε απλά ελληνικά...τι θέλεις να πεις?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Το παρατήρησα και εγώ πριν λίγο,πολύ καλύτερα πιστευω έτσι.

Αλλά δεχεσαι πιο πολλά μηνύματα.

Για πχ οταν το είχες κλειστό το κινητο,και σε πηρε ο κωστας,η κατερίνα,ο γιαννης.

Θα σου ερθει ειδοποιηση απο τον καθενα με ξεχωριστό μηνυμα.

 

Σε εμένα έτσι γινόταν και πρίν.:)

*h ttp://www.GreekFun.Tk* - The Best Greek Music Forum
Link to comment
Share on other sites

σε απλά ελληνικά...τι θέλεις να πεις?

 

Εγώ δηλαδή που εχω νούμερο απο φορητότητα τι θα γίνει?Θα αργήσει ακόμη περισσότερο?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Αν δε γινει πραγματικη χρηση της υπηρεσιας απο τους συνδρομητες ειναι λιγο δυσκολο να λειτουργει αψογα με εικονικες δοκιμες με μερικα κινητα! Υπομονη και θα στρωσει και αυτο. Και στο δικο μου τηλεφωνο ερχονται ακομα μηνυματα απο το 2719

 

Η κοσμοτέ δηλαδή πώς το πέτυχε αμέσως μόλις το έβαλε σε εφαρμογή και η καημένη η βόντα δεν μπορεί και πρέπει να της δώσουμε περίοδο χάριτος; Να πάμε και εκεί να τους δώσουμε ένα χεράκι μήπως; Δεν μπορώ να ακούω τέτοιες δικαιολογίες... Αν δεν ήταν έτοιμοι ας μην έδιναν τη νέα μορφή της υπηρεσίας τους. Αλλιώς να πάνε σπίτι τους και να παίξουν με τις LEGO HLR τους !!! :lol:

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Η κοσμοτέ δηλαδή πώς το πέτυχε αμέσως μόλις το έβαλε σε εφαρμογή και η καημένη η βόντα δεν μπορεί και πρέπει να της δώσουμε περίοδο χάριτος; Να πάμε και εκεί να τους δώσουμε ένα χεράκι μήπως; Δεν μπορώ να ακούω τέτοιες δικαιολογίες... Αν δεν ήταν έτοιμοι ας μην έδιναν τη νέα μορφή της υπηρεσίας τους. Αλλιώς να πάνε σπίτι τους και να παίξουν με τις LEGO HLR τους !!! :lol:

 

Αν η cosmo επιλεγει μικρότερη χωρητικότητα και μικρότερη αξιοπιστία στη διαχειρηση συνδρομητικών δεδομένων, ειναι προβλημα της.

 

Αλλο να αναβαθμισεις το pc στο δωματιο σου και αλλο τα 100 pcia της εταιρίας.

Link to comment
Share on other sites

Αν η cosmo επιλεγει μικρότερη χωρητικότητα και μικρότερη αξιοπιστία στη διαχειρηση συνδρομητικών δεδομένων, ειναι προβλημα της.

 

Αλλο να αναβαθμισεις το pc στο δωματιο σου και αλλο τα 100 pcia της εταιρίας.

 

Εδώ ταιριάζει χωρίς παρεξήγηση το "Όσα δεν φτάνει η αλεπού..." !!! :lol:

 

Είμαστε σοβαροί; Ο απλός συνδρομητής βλέπει την υπηρεσία να μην δουλεύει σωστά, και είναι πολλοί αυτοί που έχουν πρόβλημα... Από την άλλη μια άλλη εταιρεία έχει πετύχει την ίδια "βελτίωση" της υπηρεσίας σε ΟΛΟΥΣ τους συνδρομητές της χωρίς πρόβλημα... Άρα τα βλαστάρια της βόδιφον έχουν κάνει σαφώς κάποια μαμακία... :D

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Προχωραει παντως! Ενας στους 2 μου αριθμους Vodafone που το δοκιμασα λειτουργει με την καινουρια ειδοποιηση! Καλο ποσοστο το 50% ετσι? :)

 

ακριβως το ιδιο και σε μενα αν κι οχι ολες τις φορες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ακριβως το ιδιο και σε μενα αν κι οχι ολες τις φορες.

 

Αυτό πάλι πρώτη φορά το ακούω... Σε όσους έχει αναβαθμιστεί η υπηρεσία, εμφανίζεται πάντα ως αποστολέας του μηνύματος ο καλούντας (δηλαδή 6944ΧΧΧΧΧΧ). Εκτός εάν ο καλούντας χρησιμοποιεί την υπηρεσία απόκρυψης κλήσεων, τότε μόνον ως αποστολέας του μηνύματος εμφατίζεται ο σύντομος κωδικός. Μήπως αυτό συνέβαινε;

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους από σήμερα μου λειτουργεί και στα δύο νούμερα :p

Και σε μένα το ίδιο

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Πλεον σ' εμενα λειτουργει κανονικα! Σημερα το διαπιστωσα που πηρα τις κλησεις μου :) Καπου εδω πιστευω οτι τελειωνουν τα παραπονα σας!
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα λειτουργεί πια κανονικά, αλλά μετά από αιώνες. Να τους γίνει ένα μάθημα για το μέλλον, όταν δίνουν μια υπηρεσία, να την υλοποιούν σωστά και άμεσα σε όλους...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πηγα κι αλλαξα την παλια μου sim με καινουρια και τωρα μου ερχεται το μηνυμα κανονικα απο το αποθηκευμενο ονομα που με επαιρνε τηλ.

κουφο ετσι?ωστοσο την παλια μου sim την ειχα 1,5 χερονο,οχι και τοσο παλια απλα ηταν ταλαιπωρημενη και την αλλαξα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα λειτουργεί πια κανονικά, αλλά μετά από αιώνες. Να τους γίνει ένα μάθημα για το μέλλον, όταν δίνουν μια υπηρεσία, να την υλοποιούν σωστά και άμεσα σε όλους...

 

Να την υλοποιησουν αμεσσα σε ολους δεν παιζει γιατι υπαρχουν αρκετες HLR σε ολη την Ελλαδα. Αν ειχαν 1 ή 4 τοτε θα το εκαναν αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να εξηγήσεις τι είναι αυτό το HLR και καθυστέρησε τόσο πολύ την αναβάθμιση?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να εξηγήσεις τι είναι αυτό το HLR και καθυστέρησε τόσο πολύ την αναβάθμιση?

Ρίξε μια ματιά εδώ αν θέλεις:

http://www.artesyncp.com/resources/glossary/hlr.html

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...