Jump to content

MONOPOLY.Για το PC


aromeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ετοιμασα μια MONOPOLY αλλα ειναι English Version.Να την ανεβάσω???Βεβαια αν οι moderator δεν επιτρεπουν ας το κλειδωσουν.Μετα γινετε με το PM.Αλλα καλυτερα να την ανεβασω γιατι με τα PM θα βαριεμαι να στελνω.Περιμενω γρηγορα μια απαντηση απο τους Moderator.:worry: :worry: :worry: :worry:
Link to comment
Share on other sites

Για στείλτο μου να δω. Πώς την έφτιαξες;

 

010011010110000101110010011010010110111101110011

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν μας εξηγήσεις τι εννοείς ακριβώς όταν λες ότι ετοίμασες μια Monopoly, θα σου πούμε.
Link to comment
Share on other sites

με εναν φιλο μου που ειναι προγραματιστης gamer με βοηθησε και την εφτιαξα

 

φιλε napgolf αν μου δωσουν αδεια οι moderator θα το βαλω και θα το εχετε ολοι.

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω το λόγο που περιμένεις να εγκριθεί από τους Moderators.

Εσύ δεν την έφτιαξες; Έχεις κλέψει κάτι; Αν όχι, ανέβασε την στο rapidshare πχ και δώσε μας το link.

Αν δεν είναι πειρατικό λογισμικό, δεν απαγορεύεται να μας δείξεις και να μοιραστείς μαζί μας τις δημιουργίες σου!

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι είναι. Αν πρόκειται για κάτι που έχεις φτιάξει μόνος σου, ή είναι freeware, μπορείς να το ανεβάσεις κάπου και να δώσεις εδώ το link.
Link to comment
Share on other sites

ego prolava kai to katevasa alla den to eho ektelesei akoma to ehete tsekarei gia virus? epeidi to PC pou eho tora einai mp0urd3l0 kai den eho tipota mporeite na mou peite?

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

ego prolava kai to katevasa alla den to eho ektelesei akoma to ehete tsekarei gia virus? epeidi to PC pou eho tora einai mp0urd3l0 kai den eho tipota mporeite na mou peite?

Το NOD32 δε βρήκε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...