Jump to content

E-TEN M700


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mesa se 20 ergasimes mporouses na to pas piso kai na zitiseis allo. Twra mono na deis an mporeis na kaneis kati me tin eggyisi! Alla afou sou evgaze tetoia provlimata dn itan anagki na rwtiseis eprepe na pas kateytheian
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 466
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οι 20 εργάσιμες ίσως να μην έχουν παρέλθει

to problima einai to eksis.egw exw to dikaiwma na zitisw antikatastasi tis siskeuis?o tipas mou leei na to steilw ekswteriko alla egw den mporw na meinw 3 mines xwris til.

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ποια είναι ακριβώς η λειτουργία του Navigation Button? Όσο και να έψαξα δεν βρήκα πληροφορίες.

Επίσης η κάμερα του έχει το κλασσικό [και εκνευριστικό] πρόβλημα των γραμμών [με WM6].

Το ppc έχει αγοραστεί 30/5 από το Πλαίσιο, δικαιολογεί για αντικατάσταση?

Ευχαριστώ.

The more things change, the more they stay the same...
Link to comment
Share on other sites

to problima einai to eksis.egw exw to dikaiwma na zitisw antikatastasi tis siskeuis?o tipas mou leei na to steilw ekswteriko alla egw den mporw na meinw 3 mines xwris til.

Δεν το πηρες απο το Πλαισιο?!

Δεν υπαρχει περιπτωση να στο αλλαξουνε..

Επαιξες και εχασες..

ΒΑΣΙΚΟΣ KANONAΣ

Απο e-shop και μικροεισαγωγεις,αγοραζουμε PDA,ΜΟΝΟΝ οταν η διαφορα τιμης ειναι μεγαλη.

(Απο 200 ευρω διαφορα και πανω...και βεβαια περνουμε τα ρισκα μας-εχει προβλημα?-Μενουμε 3 μηνες χωρις τηλεφωνο..)

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πηρες απο το Πλαισιο?!

Δεν υπαρχει περιπτωση να στο αλλαξουνε..

Επαιξες και εχασες..

ΒΑΣΙΚΟΣ KANONAΣ

Απο e-shop και μικροεισαγωγεις,αγοραζουμε PDA,ΜΟΝΟΝ οταν η διαφορα τιμης ειναι μεγαλη.

(Απο 200 ευρω διαφορα και πανω...και βεβαια περνουμε τα ρισκα μας-εχει προβλημα?-Μενουμε 3 μηνες χωρις τηλεφωνο..)

koita i diafora itan megali egw to pira 570 euro enw sto plaisio eixe 700.

alla...

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Eiδικά με τα Ετεν έπρεπε να είχες προσέξει αφού δεν υπάρχει κάποιος αντιπρόσωπος εν Ελλάδι. Αυτό κατά την άποψη μου κάνει απαγορευτική την αγορά τους μέσω νετ. Αντίθετα η ace hellas επειδή είναι αντιπρόόσωπος της htc υποχρεούται να σου επισκευάσει στα πλαίσια της πανευρωπαικής εγγύησης την συσκευή.
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα την ανάγνωση των 374 post για το συγγεκριμένο κινητό και αυτό γιατί με ενδιαφέρει η αγορά του.

Μάλλον έχω καταλήξει και σε λίγο θα πάω στο πλαίσιο.

 

Αυτό που θέλω να καταλάβω είναι το πρόβλημα με τις γραμμές στις φωτογραφίες. Μπορεί κάποιος να ανεβάσει κανα δυό για να καταλάβω περί τίνος πρόκειται?

Επίσης εκτώς από το μέγεθος, βάρος, εμφάνιση, πληκτρολόγιο και την ελληνική rom τι άλλες διαφορές έχει από το X500??

 

Τέλος το ότι δεν υπάρχει ελληνική rom πόσο πρόβλημα είναι?

 

Αν κάνω τελικά την αγορά θα είναι το πρώτο WM κινητό μου γι'αυτό και έχω τόσες απορίες.

Ευχαριστώ.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

paidia ena periergo problima emfanistike sto eten m.otan teleiwnw tin klisi to kinito kollaei iperbolika me apotelesma na 8elei reset giati kanei mia wra na paei sto today.exei kaneis allos to idio problima?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

paidia ena periergo problima emfanistike sto eten m.otan teleiwnw tin klisi to kinito kollaei iperbolika me apotelesma na 8elei reset giati kanei mia wra na paei sto today.exei kaneis allos to idio problima?

 

Με τα 06 εχει παρουσιαστει αυτο,εγω επειδη τα ειχα βαλει σχετικα γρηγορα πριν τα λανσαρει η ετεν,εδεινε μονο το κωδικο, τρομαξα αρχικα αλλα μετα του εκανα ενα hard reset και απο τοτε ΟΚ!Το κανει ομως γενικα οταν εχεις καιρο να του κανειs reset και εχεις πολυ λιγη διαθεσιμη μνημη απο πολλες εφαρμογες!

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Με τα 06 εχει παρουσιαστει αυτο,εγω επειδη τα ειχα βαλει σχετικα γρηγορα πριν τα λανσαρει η ετεν,εδεινε μονο το κωδικο, τρομαξα αρχικα αλλα μετα του εκανα ενα hard reset και απο τοτε ΟΚ!Το κανει ομως γενικα οταν εχεις καιρο να του κανειs reset και εχεις πολυ λιγη διαθεσιμη μνημη απο πολλες εφαρμογες!

wx 8ee mou.egw ena kserw oti auto to kinito exei polla problimata.me to mio a701 dn eixa kanena problima.tespa elpizw na strwsei.i mnimi pou exw dia8esimi einai 28 mb.nomizw einai mia xara.

ps:mipws gnwrizetai kapoio programma pou na kleinei pragmatika tis efarmoges sto pda?anti gia ok na emfanizetai x kai na mn krataei tis efarmoges stin mnimi....

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

ps:mipws gnwrizetai kapoio programma pou na kleinei pragmatika tis efarmoges sto pda?anti gia ok na emfanizetai x kai na mn krataei tis efarmoges stin mnimi....

 

iLauncher

 

Μεταξύ των άλλων έχει και μια επιλογή για να κλείνει τα προγράμματα.

Πολύ λειτουργικό. Το χρησιμοποιώ εδώ και καιρό και με έχει βολέψει πάρα πολύ.

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't!
Link to comment
Share on other sites

wx 8ee mou.egw ena kserw oti auto to kinito exei polla problimata.me to mio a701 dn eixa kanena problima.tespa elpizw na strwsei.i mnimi pou exw dia8esimi einai 28 mb.nomizw einai mia xara.

....

 

Ειναι φυσιολογικο μην τρομαζεις!Εμενα ειναι πολυ σταθερω και δεν εχω κανενα προβλημα!Δεν το κανει παντα εξαλου 2 φορες μου το εκανε και μετα ποτε πια!Παντως ειναι θεμα των 06 και οχι της συσκευης οποτε δεν τρεχει μια!!Απο τοτε που τοεστησα δευτερη φορα ,οταν πρωτοεβαλα τα 06, απο την αρχη επειδη μου εκανε αυτα τα κολπα δεν το εχει κανει ξανα!:cool:

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φυσιολογικο μην τρομαζεις!Εμενα ειναι πολυ σταθερω και δεν εχω κανενα προβλημα!Δεν το κανει παντα εξαλου 2 φορες μου το εκανε και μετα ποτε πια!Παντως ειναι θεμα των 06 και οχι της συσκευης οποτε δεν τρεχει μια!!Απο τοτε που τοεστησα δευτερη φορα ,οταν πρωτοεβαλα τα 06, απο την αρχη επειδη μου εκανε αυτα τα κολπα δεν το εχει κανει ξανα!:cool:

kai emena ttwra exei strwsei.ftou na mn to matiasw.mia xara...ksereis tpt gia elliniki rom?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

HKEY_CURRENT_USER / SOFTWARE / ETEN / CAMERA / DCWHITEBALANCE / AUTO / FRAMERATE = 19 CLOUDY / FRAMERATE = 19 FLASH / FRAMERATE = 19 FLOURESCENCE / FRAMERATE = 19 INCANDESCENCE/ FRAMERATE = 19 NIGHT/ FRAMERATE = 19 SHADOW/ FRAMERATE = 19 SUNSHINE/ FRAMERATE = 19 HKEY_CURRENT_USER / SOFTWARE / ETEN / CAMERA / DVWHITEBALANCE / AUTO / FRAMERATE = 19 CLOUDY / FRAMERATE = 19 FLASH / FRAMERATE = 19 FLOURESCENCE / FRAMERATE = 19 INCANDESCENCE/ FRAMERATE = 19 NIGHT/ FRAMERATE = 19 SHADOW/ FRAMERATE = 19 SUNSHINE/ FRAMERATE = 19 HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / ETEN / CAMERA / DEFAULTSETTING / DCCAPDELAY = 0 HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / MICROSOFT PICTURES / CAMERA / OEM / VIDEOBUFFERINGDEPTH = 140000000 HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / GDI / GLYPHCACHE LIMIT = 131072 HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM /STORAGEMANAGER PNPUNLOADDELAY = 4096PNPWAITIODELAY = 4096

 

 

tweak camera for mobile m700?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν εχω ακουσει τιποτα για ελληνικα,αλλα νομιζω οτι δεν τα θελουμε κιολας ετσι!καλα ειναι και ετσι!:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγω ρε παιδια απο τοτε που εβαλα τα wm6 δεν μπορω να κανω update τα windows. ενω στην αρχη εκανε τωρα εχει 2 μηνες μου λεει να δω ta data connections. δεν τα σκαλιζω παλι ομως γιατι ειναι σωστα απο την στιγμη που σερφαρει ανετα στο δυκτιο.

αντιμετοπιζει κανεις το ιδιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια απο τοτε που εβαλα τα wm6 δεν μπορω να κανω update τα windows. ενω στην αρχη εκανε τωρα εχει 2 μηνες μου λεει να δω ta data connections. δεν τα σκαλιζω παλι ομως γιατι ειναι σωστα απο την στιγμη που σερφαρει ανετα στο δυκτιο.

αντιμετοπιζει κανεις το ιδιο προβλημα?

 

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα, όπως επίσης πρόβλημα με το Battery Meter (δεν δείχνει σωστό υπόλοιπο μπαταρίας)

 

Τελικά τα WM6 μόνο προβλήματα δημιούργησαν :mad:

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't!
Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια απο τοτε που εβαλα τα wm6 δεν μπορω να κανω update τα windows. ενω στην αρχη εκανε τωρα εχει 2 μηνες μου λεει να δω ta data connections. δεν τα σκαλιζω παλι ομως γιατι ειναι σωστα απο την στιγμη που σερφαρει ανετα στο δυκτιο.

αντιμετοπιζει κανεις το ιδιο προβλημα?

 

ti ennoeis den mporeis na kaneis update ta windows?

Dokimase na kaneis disable thn epilogi "enable advanced network fuctionality" sta settings,usb to pc.

 

Telika einai pos katsoun ego den exo kapoio problima!

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα, όπως επίσης πρόβλημα με το Battery Meter (δεν δείχνει σωστό υπόλοιπο μπαταρίας)

 

Τελικά τα WM6 μόνο προβλήματα δημιούργησαν :mad:

 

 

Έχει βγάλει η ΕΤΕΝ fix για το πρόβλημα με το battery meter...Πήγαινε στο site κάνε register to eten sou και κατέβασε το patchaki...

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια απο τοτε που εβαλα τα wm6 δεν μπορω να κανω update τα windows. ενω στην αρχη εκανε τωρα εχει 2 μηνες μου λεει να δω ta data connections. δεν τα σκαλιζω παλι ομως γιατι ειναι σωστα απο την στιγμη που σερφαρει ανετα στο δυκτιο.

αντιμετοπιζει κανεις το ιδιο προβλημα?

 

 

Update στα Windows δλδ?????? Σε ποια windows ??? του ΕΤΕΝ???

Link to comment
Share on other sites

Παιδία πήρα και εγώ το Μ700 και θέλω τα settings για gprs της cytavoda και πώς θα τα βάλω ώστε όταν είμαι σπίτι να ενώνομαι wifi.

Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι σε νοιάζει ? Αν υπάρχει τέτοια διαφορά θα το έπαιρνα κι από Κονγκό ! :lol:
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to E-TEN M700

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...