Jump to content

[S60 3rd Edition] Route 66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά την βοήθειά σας,

PS: Μέσα στο Systems/apps/Route66/maps είναι ο Athens.prm

 

Ο σωστός χάρτης είναι ο GREECE.prm

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 923
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα καταρχην φιλε!Που τον βρισκουμε αυτον τον χαρτη?

 

Κάνε 1 ψάξιμο στο xxxxxxxxxxx

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω κατι...

θελω να παρω το Νοκια 6110.

 

Απο gps τι λεει?

εχει πληροτητα χαρτων για την ελλαδα,εφαμιλλο του destinator η θα πρεπει να αλλαξω το προγραμμα που εχει ηδη εγκατεστημενο?

 

υπαρχει χρεωση για τη χρηση του gps?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω κατι...

θελω να παρω το Νοκια 6110.

 

Απο gps τι λεει?

εχει πληροτητα χαρτων για την ελλαδα,εφαμιλλο του destinator η θα πρεπει να αλλαξω το προγραμμα που εχει ηδη εγκατεστημενο?

 

υπαρχει χρεωση για τη χρηση του gps?

 

Για το τι λέει το συγκεκριμένο κινητό, καλύτερα να το ρωτήσεις στη σχετική ενότητα.

Αν το ενσωματωμένο πρόγραμμα πάντως δε σε καλύπτει, υπάρχουν και άλλα προγραμμάτα που κάνουν την ίδια δουλειά και χωρίς χρέωση για την πλοήγηση, όπως ζητάει αυτό.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για το τι λέει το συγκεκριμένο κινητό, καλύτερα να το ρωτήσεις στη σχετική ενότητα.

Αν το ενσωματωμένο πρόγραμμα πάντως δε σε καλύπτει, υπάρχουν και άλλα προγραμμάτα που κάνουν την ίδια δουλειά και χωρίς χρέωση για την πλοήγηση, όπως ζητάει αυτό.

 

 

Το 6110 από ότι ξέρω χρησιμοποιεί το Route66 και δε ζητάει χρέωση για την πλοήγηση.

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Για το τι λέει το συγκεκριμένο κινητό, καλύτερα να το ρωτήσεις στη σχετική ενότητα.

Αν το ενσωματωμένο πρόγραμμα πάντως δε σε καλύπτει, υπάρχουν και άλλα προγραμμάτα που κάνουν την ίδια δουλειά και χωρίς χρέωση για την πλοήγηση, όπως ζητάει αυτό.

 

που ειναι αυτη η ενοτητα?

 

υπαρχει καποιο μαγαζι που να το εχει live να δουμε και το gps?

 

το Public exei kinita?

Link to comment
Share on other sites

Το 6110 από ότι ξέρω χρησιμοποιεί το Route66 και δε ζητάει χρέωση για την πλοήγηση.

 

Δηλαδή βάζεις όσους χάρτες θες από όσες χώρες θες και η πλοήγηση είναι τσάμπα?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή βάζεις όσους χάρτες θες από όσες χώρες θες και η πλοήγηση είναι τσάμπα?

 

Αγοραζεις licence για καθε χαρτη ,η πλοηγηση ειναι δωρεαν

στην συνεχεια

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το θεματακι ,το εχω δωσει εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1566670#post1566670

----------------------------------------------------------------------------

 

Εγω χρησιμοποιησα τον χαρτη των 9MB .

Η διαδικασια που εκανα πετυχε με την 1η φορα.

Οπως εγραψα σε προηγουμενο μηνυμα ,εγκατεστησα πρωτα το sis αρχειο και στην συνεχεια

εκανα την μεταφορα των αρχειων .

 

Αν δεν πετυχε με την 1η ,σβηστε ολα τα αρχεια ,καντε restart και στην συνεχεια δοκιμαστε παλι .

 

geia sas kai apo mena...ekapsa to myalo mou..mou evgale ola ta errors gia missing files ktl alla telika ta katafera kai mou anoigei.to provlima einai oti anoigei gia 1 deyterolepto kai ksanakleinei mono tou.pragma pou simainei oti den prolavainw na valw oute kodikous oute tpt...exeis kaneis tpt sto myalo tou???

 

ksexasa na enimerwsw oti exw to N95

Μετριοφροσύνη,είναι η τέχνη,του να επιτρέπεις τους άλλους να ανακαλύψουν μόνοι τους,πόσο υπέροχος είσαι!!!
Link to comment
Share on other sites

ειναι και για n95 8gb αυτο το προγραμμα???

Ναι, μπορείς να το εγκαταστήσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση το .sis και μου βγάζει μήνυμα οτι Το Πιστοποιητικό έχει λήξει.Γύρισα την ημερομηνία του τηλεφώνου πίσω περίπου 1 χρόνο αλλά το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.CERTIFICATION EXPIRED.Το τηλέφωνο είναι Ε65.Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση το .sis και μου βγάζει μήνυμα οτι Το Πιστοποιητικό έχει λήξει.Γύρισα την ημερομηνία του τηλεφώνου πίσω περίπου 1 χρόνο αλλά το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.CERTIFICATION EXPIRED.Το τηλέφωνο είναι Ε65.Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

Μαλλον το γυρισες πολυ πισω :O ,για δοκιμασε 5-6 μηνες

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οπτι δεν θελει sign η εφαρμογη? εαν εισαι σιγουρος οτι δεν θελει sign τοτε γυρνα την ημερομηνια του κινητου σου προς τα πισω ανα 5 μηνες (αν σκευτουμε οτι μερικα πιστοποιητικα εχουν διαρκεια 6 μηνες) μεχρη να κανει εγκατασταση και μετα παλη κανονικα :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν γίνεται τίποτα.Αλλαξα όλους τους μήνες του 2007 και βγάζει το ίδιο μήνυμα.Καμμιά άλλη ιδέα;Αν σβήσω όλα τα πιστοποιητικά που έχει μέσατοτηλέφωνο θα υπάρξει πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

@Cosin πια version του route προσπαθεις να κανεις εγκατασταση στο κινητο σου? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ο χάρτης Αθήνα 1,7 είναι ο τελευταίος?

 

Από όσο ξέρω οι χάρτες βγαίνουν με όνομα ανάλογο του πότε βγήκαν, δηλαδή Q2 2005 κλπ.

Ο 1,7 τι είναι?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω οι χάρτες βγαίνουν με όνομα ανάλογο του πότε βγήκαν, δηλαδή Q2 2005 κλπ.

Ο 1,7 τι είναι?

μέσα στο πρόγραμμα το είδα στο κινητο μου αλλά εντάξει δεν πειράζει βρήκα απο προηγούμενο ποστ ποιος είναι ο τελευταιος χάρτης.σε ευχαριστώ πολυ

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

geia sas kai apo mena...ekapsa to myalo mou..mou evgale ola ta errors gia missing files ktl alla telika ta katafera kai mou anoigei.to provlima einai oti anoigei gia 1 deyterolepto kai ksanakleinei mono tou.pragma pou simainei oti den prolavainw na valw oute kodikous oute tpt...exeis kaneis tpt sto myalo tou???

 

ksexasa na enimerwsw oti exw to N95

 

 

'Εχω το ίδιο πρόβλημα με το Route66. Κάνω κανονικά όλη την εγκατάσταση (αντιγραφή των αρχείων στην κάρτα, sign και εγκατάσταση το πρόγραμμα), αλλά με το που το ανοίγω κλείνει κατευθείαν. Αυτό γίνεται με την έκδοση 7.3.468 (νομίζω).

 

Είχα βάλει μια άλλη έκδοση πριν η οποία άνοιγε κανονικά το πρόγραμμα, αλλά μόλις πατούσα στις ρυθμίσεις (επιλογές) του προγράμματος με πετούσε έξω. Γι'αυτό προσπαθώ να βάλω τώρα την παραπάνω αλλά τίποτα. Έχει να προτείνει κανείς κάτι;

When you go, you gotta go...!
Link to comment
Share on other sites

Εχω Ν95 8gb. Εβαλα route66 και ολα οκ. Ξεκινα κανονικά, η κοπελα μου λέει καλώς ηρθατε στο route 66 (καλώς σας βρηκα της λεω). αλλά μετά οθόνη μπλέ και κάτω στο κέντρο μου γράφει no gps. Τι κάνω φιλοι μου;
Link to comment
Share on other sites

Εχω Ν95 8gb. Εβαλα route66 και ολα οκ. Ξεκινα κανονικά, η κοπελα μου λέει καλώς ηρθατε στο route 66 (καλώς σας βρηκα της λεω). αλλά μετά οθόνη μπλέ και κάτω στο κέντρο μου γράφει no gps. Τι κάνω φιλοι μου;

 

Πας σε ανοιχτό χώρο και περιμένεις 5-7 λεπτά, άνοιξε και το slide, βοηθάει.

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...