Jump to content

Προσωπικά αντικείμενα και έκθεση σε τρίτους.


viktoria
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα με πειράζει απίστευτα να μου πειράζουν τα πράγματα!

Και ειδικά όταν θέλουν να δουν το κινητό μου... Αν ο άλλος μου το ζητήσει, ναι μπορεί να του το δώσω! Όταν όμως το κάνει στα κρυφά, τα νεύρα μου!!!!

 

Έχει τύχει ένας φίλος μου να μου ζητήσει το κινητό και καλά να δει τα παιχνίδια και μετά από λίγο του το τραβάω απότομα και βλέπω ότι διαβάζει τα msg μου :mad: :mad: και τι μου είπε???? Ότι καταλάθος μπήκε εκεί :chair: :chair:

Ξενέρωσα τόσο πολύ με αυτόν, που με τον καιρό σταματήσαμε να μιλάμε! Απλός φίλος ήταν, όχι τίποτα άλλο.

 

Ο φίλος μου, πιστεύω ότι δεν έχει ψάξει το κινητό μου. Και το λέω αυτό γιατί ας πούμε πολλές φορές χτυπάει και του λέω να δει αυτός ποιος είναι ή να μου διαβάσει το msg. Οπότε δεν νομίζω να έχει μπει στο πειρασμό! Το ίδιο και εγώ... Αν είχε κάτι να κρύψει θα το έκρυβε και δεν θα υπήρχε στο κινητό ή οπουδήποτε ώστε να μπορεί να το δει κάποιος!

 

 

αχ βρε ioanna ,μπραβο σας,λιγα ζευγαρια ειναι ετσι !!!

ζηλευωωωω

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ενοχλεί αφάνταστα να μου πειράζουν το κινητό και όταν κάνω κίνηση να δώ τι κοιτάει ο άλλος με τόσο ενδιαφέρον να το τραβάει για να μην δώ. Όπως μου την έσπασε πολύ όταν ένας φίλος μου έκλεβε αριθμούς απο τον τηλεφωνικό κατάλογο και τους χρησιμοποιούσε κρυφά ή έσβηνε φωτογραφίες απο μέσα.
Link to comment
Share on other sites

κι εγω τα παιρνω οταν κοιτανε το κινητο μου!

νομιζουν μεσα στα μηνυματα μου,θα βρουνε τα μυστικα του κρατους!

απο τους κολλητους μου δεν με πειραζει..ας το κανουν οτι θελουν!

αλλα ο ενας αν το παρει...οπωσδηποτε θα μου ζητησει ενα νουμερο!

επειτα με νευριαζουν αφανταστα αυτοι που καθονται στην θεση του συνοδηγου και με το που καθονται 1η τους δουλεια ειναι να ανοιγουν το ντουλαπακι...και αρχιζουν να το ψαχουλευουν.αχχχχ παναγια μου....

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

κι εγω τα παιρνω οταν κοιτανε το κινητο μου!

νομιζουν μεσα στα μηνυματα μου,θα βρουνε τα μυστικα του κρατους!

απο τους κολλητους μου δεν με πειραζει..ας το κανουν οτι θελουν!

αλλα ο ενας αν το παρει...οπωσδηποτε θα μου ζητησει ενα νουμερο!

επειτα με νευριαζουν αφανταστα αυτοι που καθονται στην θεση του συνοδηγου και με το που καθονται 1η τους δουλεια ειναι να ανοιγουν το ντουλαπακι...και αρχιζουν να το ψαχουλευουν.αχχχχ παναγια μου....

 

Τουλάχιστον εσύ γνωρίζεις ότι σου παίρνουν κάποιο νούμερο γιατί στο ζητάνε, όχι να σε παίρνουν τηλέφωνο την επόμενη μέρα και να σου λένε "ρε μ@λακ@ κάποιος φίλος σου με πείρε τηλέφωνο και μου λεγε κάτι περίεργα" ή να ψάχνεις το κινητό σου και να ανακαλύπτεις ότι σου λείπουν φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον εσύ γνωρίζεις ότι σου παίρνουν κάποιο νούμερο γιατί στο ζητάνε, όχι να σε παίρνουν τηλέφωνο την επόμενη μέρα και να σου λένε "ρε μ@λακ@ κάποιος φίλος σου με πείρε τηλέφωνο και μου λεγε κάτι περίεργα" ή να ψάχνεις το κινητό σου και να ανακαλύπτεις ότι σου λείπουν φωτογραφίες.

ναι,ομως παλιοτερα το ιδιο ατομο,πηρε ενα κινητο χωρις να το ξερω και βρηκα τον μπελα μου...

και ακομα και τωρα οταν μιλαω με την κοπελα εκεινη...μου το κοπαναει!

εγω φταιω αν ο αλλος ειναι χαζεμενος?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ναι,ομως παλιοτερα το ιδιο ατομο,πηρε ενα κινητο χωρις να το ξερω και βρηκα τον μπελα μου...

και ακομα και τωρα οταν μιλαω με την κοπελα εκεινη...μου το κοπαναει!

εγω φταιω αν ο αλλος ειναι χαζεμενος?

 

Ελεϊνό!

Είναι στον άνθρωπο τελικά...

Link to comment
Share on other sites

ε ναι! αν θες να μου ζητησεις το τηλ της "μαριας" πχ πες μου το δινεις?

μπορει να ειναι η διευθηντρια μου.μπορει να ειναι η γυναικα καποιου.

αλλα απο τοτε δεν εχει τιποτα.

στον ανθρωπο ειναι και η περιεργεια του! ας ειμαστε και λιγο διακριτικοι.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

επειτα με νευριαζουν αφανταστα αυτοι που καθονται στην θεση του συνοδηγου και με το που καθονται 1η τους δουλεια ειναι να ανοιγουν το ντουλαπακι...και αρχιζουν να το ψαχουλευουν.αχχχχ παναγια μου....

 

Εγώ που το ανοίγω για να δω αν έχει τσίχλες πειράζει??? :lol: :lol:

 

Αχ! Μια φορά τι είχα πάθει...

Ήμουν με το φίλο μου σε μια καφετέρια, πήγε τουαλέτα και είχε αφήσει το πορτοφόλι του πάνω στο τραπεζάκι. Οπότε σκέφτηκα να γράψω ένα χαρτάκι (κάνω τέτοια διάφορα) και να το βάλω μέσα στο πορτοφόλι του. Το ανοίγω το βάζω... Αλλά λέω άσε, να το βάλω σε άλλη θέση να μην το δει αμέσως... Το ξανανοίγω, αλλάζω θέση(πρέπει να το έκανα μερικές φορές) και τον βλέπω να έρχεται. Οπότε το αφήνω απότομα... Αυτός δεν με είδε, αλλά οι άλλοι που ήταν στην καφετέρια με κοιτούσαν περίεργα μιας και νόμιζαν ότι το έψαχνα :lol:

 

mona-liza σ ευχαριστώ :love: :love:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν εβλεπα οτι καποιος καποια πειραζει τα προσωπικα μου πραγματα e-mail pc συρταρια αλλα ειδικα το κινητο θα τα επερνα πολυ ασχημα στο κρανιο παρολο που θα αντιδρουσα ευγενικα! με ενοχλει οταν καποιος διαβαζει τα sms η κλεβει τηλ. νουμερα απο τον καταλογο, η βλεπει φωτογραφιες... Η αληθεια ειναι οτι δεν κρυβω τιποτα, αλλα δεν μου αρεσει η κινηση του ψαξιματος απο αλλους...αν θελει μπορει να μου ζητησει μαζι να δουμε οτι θελει.....(περιπου :p )
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι δεν κρυβω τιποτα, αλλα δεν μου αρεσει η κινηση του ψαξιματος απο αλλους...αν θελει μπορει να μου ζητησει μαζι να δουμε οτι θελει.....(περιπου :p )

+10000

Δεν θα μπορουσα να μην συμφωνησω μαζι σου!!:)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αν εβλεπα οτι καποιος καποια πειραζει τα προσωπικα μου πραγματα e-mail pc συρταρια αλλα ειδικα το κινητο θα τα επερνα πολυ ασχημα στο κρανιο παρολο που θα αντιδρουσα ευγενικα! με ενοχλει οταν καποιος διαβαζει τα sms η κλεβει τηλ. νουμερα απο τον καταλογο, η βλεπει φωτογραφιες... Η αληθεια ειναι οτι δεν κρυβω τιποτα, αλλα δεν μου αρεσει η κινηση του ψαξιματος απο αλλους...αν θελει μπορει να μου ζητησει μαζι να δουμε οτι θελει.....(περιπου :p )

 

+1...

αυτά ακριβώς θα έγραφα;)

Link to comment
Share on other sites

αρκετοι ψαχνουν τα πραγματα μου, κ πολλους εχω πιασει να το κανουν...

θυμωνω αλλα δεν το δειχνω εκεινη την ωρα.εχω αλλο τροπο.

αυτο με τα τσιγαρα το επαθα κ εγω,πανικος...

εγω αντιθετα ουτε το σκευτομαι να ψαξω πραγματα αλλου.δεν με ενδιαφερει.ειδκα απο φιλους-ες δεν με νοιαζει καθολου.

κ σε καμμια σχεση μ δεν το εχω κανει αυτο,το θεωρω τελειως κατινια,αμα δεν του εχω εμπιστοσυνη,αντε γεια...δεν θα ξεφτιλιστω εγω για να ανακαλυψω κ εγω δεν ξερω τί...

Link to comment
Share on other sites

αρκετοι ψαχνουν τα πραγματα μου, κ πολλους εχω πιασει να το κανουν...

θυμωνω αλλα δεν το δειχνω εκεινη την ωρα.εχω αλλο τροπο.

αυτο με τα τσιγαρα το επαθα κ εγω,πανικος...

εγω αντιθετα ουτε το σκευτομαι να ψαξω πραγματα αλλου.δεν με ενδιαφερει.ειδκα απο φιλους-ες δεν με νοιαζει καθολου.

κ σε καμμια σχεση μ δεν το εχω κανει αυτο,το θεωρω τελειως κατινια,αμα δεν του εχω εμπιστοσυνη,αντε γεια...δεν θα ξεφτιλιστω εγω για να ανακαλυψω κ εγω δεν ξερω τί...

Τι εννοεις με τα τσιγαρα??

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παντως εμενα μου αρεσει να ψαχουλευω τα κινητα των αλλων... το κανω απο 2α γυμνασιου, και οχι μονο κοιταω αλλα αμα δω καμια επαφη που με ενδιαφερει την παιρνω!

Επισης δεν δισταζω να παρω φωτο, βιντεο... οτιδηποτε με ενδιαφερει.

πχ τις προαλλες οταν αλλαζαμε ταξη για να παμε στην αιθουσα που κανουμε κατευθηνση, ειδα το κινητο του κοριτσιου να προεξεχει απο την τσαντα της (γνωστη μου). Λιγο ο διπλανος λιγο η περιεργεια μου παιρνουμε το κινητο, το ψαχνουμε ολοκληρο και οτι θελαμε το κρατησαμε. Το αφηνουμε εκει που το βρηκαμε... και φυγαμε σαν κυριοι.

Και οχι δεν εχω τυψεις μετα. :D

 

Απο την αλλη τα κινητα που κουβαλαω εξω δεν εχουν τιποτα. Ουτε καν επαφες! Το πολυ πολυ κανα μπ3.

Μονο το ππσι μου ειναι βαρυφορτωμενο, με καμια 500αρια επαφες απο διαφορους, εδω και 3-4 χρονια, αποτελεσμα συνεργασιας με αλλα παιδια αλλα και δικου μου 'κοπου'. Και οταν πεσει στα χερια καποιου αλλου, 99% δεν ξερει πως να το χειριστει οποτε ειμαι καθαρος και απο εδω :D

Τι να κανουμε :D ειμαι περιεργος. Και οχι δεν ντρεπομαι για αυτο.

Και γιατι δεν ντρεπομαι? Γιατι συμφωνα με μια κυρια 'δεν εισαι ανθρωπος εισαι γαιδαρος' :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@nos55 εννοει οτι οι δικοι της σκαλιζαν την τσαντα της και βρηκαν τα τσιγαρα μεσα,οπως εχουν αναφερει και αλλα παιδια που τους εχει συμβει.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

@nos55 εννοει οτι οι δικοι της σκαλιζαν την τσαντα της και βρηκαν τα τσιγαρα μεσα,οπως εχουν αναφερει και αλλα παιδια που τους εχει συμβει.

Παλι καλα που δεν καπνιζω δηλαδη!!!:)

Παντως εμενα οι γονεις μου δεν ψαχνουν καθολου τα πραγματα μου!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μια φιλη μια φορα δοκιμασε να κοιταξει τα sms μου... Στο τσακ ημουν να με ακουσουν σε ολο το σχολειο... Ελα που φοβομουν μην μου παρουν το κινητο...

 

Και η βλακεια ειναι οτι και φετος το ξανακανε. Και οταν της τα εχωσα τα πηρε και απο πανω! Αι στο καλο...

 

ΤΣΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ? Μονο μια φορα κοιταξα τα σμσ μιας φιλης, αφου με αφησε (ειδε και τα δικα μου μετα) και σχολιαζαμε τα σμσ, καναμε πλακα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Enema προσπερναω ολα τα αλλα και δεν τα σχολειαζω, αλλα για λυσε μου μια απορια. Της επαφες τι τις θες; Ειδικα αν δεν ξερεις καν πιος ειναι αυτος...
Link to comment
Share on other sites

Η λογικη του παραλογου... Καλα, τπτ αλλο δεν εχεις να κανεις; Μου φενετε πως εχεις υπερβολικο ελευθερο χρονο... να τον περιωρισεις λιγο...
Link to comment
Share on other sites

Η λογικη του παραλογου... Καλα, τπτ αλλο δεν εχεις να κανεις; Μου φενετε πως εχεις υπερβολικο ελευθερο χρονο... να τον περιωρισεις λιγο...

 

Θα συμφωνήσω... Μα καλά είναι δυνατόν?!:confused: Και τι κάνεις ρε φίλε όλα τα "ευρήματα" σου?

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι μια 2 ωρες το παρασκευοσαββατο που βγαινω εξω δεν ειναι πολλα ρε παιδια....

Τι τα κανω? Αυτο ειναι αναλογα το ατομο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...