Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α και μια απορία...:confused:

Το Photo Contacts Pro πια version χρησιμοποιείται?

Η 4.03 σας έχει κάτσει καλά?

Μου δημιουργεί προβλήματα καθώς εκεί που δουλεύει ξαφνικά και χωρίς κανένα λόγο απενεργοποιείται και πρέπει να πάω από τα προγράμματα και να το επανεκινήσω.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο!

Έχω βάλει το smclose και με την προηγούμενη rom μου δούλευε κανονικά, με την νέα 354 δεν δουλεύει, πρέπει να πηγαίνω από τις ρυθμίσεις να τα κλείνω, υπάρχει καμία λύση??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο!

Έχω βάλει το smclose και με την προηγούμενη rom μου δούλευε κανονικά, με την νέα 354 δεν δουλεύει, πρέπει να πηγαίνω από τις ρυθμίσεις να τα κλείνω, υπάρχει καμία λύση??

 

Βάλε το magic button! ;) To smclose και σε παλαιότερες rom είχε δημιουργήσει προβλήματα..

Link to comment
Share on other sites

Α και μια απορία...:confused:

Το Photo Contacts Pro πια version χρησιμοποιείται?

Η 4.03 σας έχει κάτσει καλά?

Μου δημιουργεί προβλήματα καθώς εκεί που δουλεύει ξαφνικά και χωρίς κανένα λόγο απενεργοποιείται και πρέπει να πάω από τα προγράμματα και να το επανεκινήσω.

Το κάνει μερικές φορές αλλά δεν χρειάζεται επανεκκίνηση απλά ξανάνοιξε την εφαρμογή.

Φαντάζομαι έχεις κάνει την ρύθμιση να αγνοεί τις εντολές να κλείνει. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο!

Έχω βάλει το smclose και με την προηγούμενη rom μου δούλευε κανονικά, με την νέα 354 δεν δουλεύει, πρέπει να πηγαίνω από τις ρυθμίσεις να τα κλείνω, υπάρχει καμία λύση??

Εχεις βάλει το smclose.exe στο windows εκκίνηση ? :O

Link to comment
Share on other sites

Χι.Χι.Χι.Χι. Πάνο κάτι έμαθα στον μήνα που έχω το ετενάκι μας:O

Μιας που προχώρησες δεν βάζεις το ilauncher που το κάνει κι αυτό και είναι το καλύτερο απ' όλα ? :D

Link to comment
Share on other sites

Μιας που προχώρησες δεν βάζεις το ilauncher που το κάνει κι αυτό και είναι το καλύτερο απ' όλα ? :D

 

:O :O :O :O :O :O Το έ, ε, ε, ε, ε, χω το ilauncher :O

Link to comment
Share on other sites

Εχεις βάλει το smclose.exe στο windows εκκίνηση ? :O

 

Ελπίζω να βαλε συντόμευση, όχι το ίδιο το exe. Μια χαρά δουλεύει το smclose παντως με 354. Μου το πε ένα πουλάκι :whistle: :ninja: (το magic button θα σου κολλάει κ θα κάνεις reset κάθε 3 μέρες)

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να βαλε συντόμευση, όχι το ίδιο το exe. Μια χαρά δουλεύει το smclose παντως με 354. Μου το πε ένα πουλάκι :whistle: :ninja: (το magic button θα σου κολλάει κ θα κάνεις reset κάθε 3 μέρες)

Γιατί με το exe τι παίζει ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Βάζουμε exe στη εκκίνηση ποτε; Αν δεν την παθει με αυτο, θα την παθει με άλλο οταν θα του κολλησει κ θα ψαχνει τροπο να το κλεισει, δεν θα μπορει κ θα του φορτώνει σε κάθε restart. Φυσικά μπορεί να το "σκοτώσει" όταν τρέχει αλλά θα ψάχνετε. Καλύτερα μόνο συντομεύσεις, όπως κάνουν κ τα υπόλοιπα προγράμματα αυτόματα.

 

Hab οχι, ... μάλλον θα τα λέμε εμεις απο msn, (δες στο θέμα του τρίνιτυ γιατί) κ ότι δεν πρόλαβες θα στα εξηγήσω.

Link to comment
Share on other sites

(το magic button θα σου κολλάει κ θα κάνεις reset κάθε 3 μέρες)

 

Δεν ισχύει φυσικά κάτι τέτοιο.. Ένα μήνα που έχω το ετενάκι (με 291 ελληνική), το magic button δεν έχει κολλήσει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!! Δουλεύει απλά ΑΨΟΓΑ..

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ο soglan? Αντιμίλησε στον Πάνο και τον διαγράψανε? :confused: Θα προσέχω τότε αν είναι έτσι από δω και πέρα.. :worry:

 

Κάτι συνέβη και ήδη σβήστηκαν 2-3 μεταξύ τους και ο Πάνος.. Μπορεί να μας πει κάποιος τι συνέβη?

Link to comment
Share on other sites

Α και μια απορία...:confused:

Το Photo Contacts Pro πια version χρησιμοποιείται?

Η 4.03 σας έχει κάτσει καλά?

Μου δημιουργεί προβλήματα καθώς εκεί που δουλεύει ξαφνικά και χωρίς κανένα λόγο απενεργοποιείται και πρέπει να πάω από τα προγράμματα και να το επανεκινήσω.

 

Βγάλτο από την κάρτα και βάλτο στην main memory.

(Αν δεν στο έχει λύσει κανείς πιο πρώτα φυσικά):rolleyes:

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Το παρόν thread αφορά στο Eten X500.

Όσα ποστ ήταν άσχετα προς το θέμα αφαιρέθηκαν.

 

Για οτιδήποτε αφορά στο σχολιασμό του φόρουμ υπάρχει ειδικό φόρουμ.

 

Συνέχεια στο θέμα μας.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...