Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει να κοστιζει 50 ευρωπουλα η γνησια βαση της ΕΤΕΝ αλλα αξιζει τα λεφτα της...πιστεψε με;)

 

Το γνωρίζω αυτό αλλά μου ήπιανε το αίμα με την αγορά του κινητού και έχω μείνει ταπί και ψύχραιμος.. :lol: Τεσπα, θα περιμένω να μαζέψω λεφτά και θα την πάρω αν είναι.. Ευχαριστώ για τη βοήθειά σας..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν σε Αγγλική ROM, πας στα Text Messages και μετά από κάτω δεξιά Menu -> Tools -> Options - > * Text Messages -> και επιλέγεις Request delivery notifications.

 

Το βρήκα, ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζω αυτό αλλά μου ήπιανε το αίμα με την αγορά του κινητού και έχω μείνει ταπί και ψύχραιμος.. :lol: Τεσπα, θα περιμένω να μαζέψω λεφτά και θα την πάρω αν είναι.. Ευχαριστώ για τη βοήθειά σας..

 

Πες τους οτι εισαι φιλος μας και θα σου κανουνε καλυτερη τιμη:lol: :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Πες τους οτι εισαι φιλος μας και θα σου κανουνε καλυτερη τιμη:lol: :lol: :D

Πες στο αυτί του πωλητή οτι είσαι στη στοά και κλείστου και το μάτι. :p

Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζω αυτό αλλά μου ήπιανε το αίμα με την αγορά του κινητού και έχω μείνει ταπί και ψύχραιμος.. :lol: Τεσπα, θα περιμένω να μαζέψω λεφτά και θα την πάρω αν είναι.. Ευχαριστώ για τη βοήθειά σας..

Εγώ μόλις πήρα τον φορτιστή αυτοκινήτου της motorola για το RAZR. Εχει έξοδο mini-USB και φορτίζει το Χ500 τέλεια.

 

Να προσθέσω οτι κάνει 10 ευρώ στο media-markt στο Μαρούσι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις πήρα τον φορτιστή αυτοκινήτου της motorola για το RAZR. Εχει έξοδο mini-USB και φορτίζει το Χ500 τέλεια.

 

Να προσθέσω οτι κάνει 10 ευρώ στο media-markt στο Μαρούσι

 

Έτσι εξηγείται γιατί δεν έχει το πλαίσιο αυτόν τον φορτιστή! :lol: Ευχαριστώ dualcore..

Link to comment
Share on other sites

Πες στο αυτί του πωλητή οτι είσαι στη στοά και κλείστου και το μάτι. :p

 

Nai re, tha tou deiksei k to daxtilidi me tous 2 diavites k tha katalavei! H to mentagion me to simvolo enos ek ton 4 protarxikon "stoixeion" toy simpantos. Toy NEROY!!!!! :lol: :lol: :lol: :p :p :p :X

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις πήρα τον φορτιστή αυτοκινήτου της motorola για το RAZR. Εχει έξοδο mini-USB και φορτίζει το Χ500 τέλεια.

 

Να προσθέσω οτι κάνει 10 ευρώ στο media-markt στο Μαρούσι

 

kai ego tis motorola pira me mini usb 8 euro apo tin vodaphone .Kapios eipe omos merikes selides prin oti o fortistis tis motorola einai ligotera mA kai den fortizzei kanonika to x500 .den to exo dokimasei akoma giati perimeno na moy er8ei h vasi aytokinitoy.

:O :O :O

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα κανονικα update το Satelite Date Update. Μαλον ειχε καποιο κολημα ο server.

Επειδη αρχιζω και αισθανομαι πολυ χαζος, στο expire date μου γραφει: 1602-09-01 21:00. Αυτο σε ποια ημερομηνια αντιστοιχει ?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Δώσε εντολή μέσα από το activesync στο PC γιά τη μεταφορά του αρχείου και φρόντισε να κρατάς ξύπνιο το PDA με ένα κλικ σε κάποιο ελεύθερο σημείο του today κάθε τόσο και όλα θα πάνε καλά. :rolleyes:

 

pano mou ipes na doso entolh ,sto pc,alla i entolh pos dinete ?den ta pao kala me ths entoles ypalhlos ime sorry:( ligo pio analitika an mporis.

 

k to ezdial 2.01 otan to egatestisa ,mono mia shmea mou vgazi ellinikh tipota allo, ine k tsekarismeno mesa sto menou ,pos energopioynte ta ypolipa tria parathira sthn pano plevra pou dixni to site?

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη πληρώνομαι και πάω να το πάρω!

 

2 απορίες... Θα πάρω την ελληνική version του πλαισίου λόγω δόσεων, η ελληνική rom που έχει έχει αγγλική γλώσσα? Έχει sms 160 χαρακτήρων με ελληνικά από τη μάνα του?

 

Αν όχι μπορώ να βάλω την ENU rom???

Link to comment
Share on other sites

Δώσε εντολή μέσα από το activesync στο PC γιά τη μεταφορά του αρχείου και φρόντισε να κρατάς ξύπνιο το PDA με ένα κλικ σε κάποιο ελεύθερο σημείο του today κάθε τόσο και όλα θα πάνε καλά. :rolleyes:

pano mou ipes na doso entolh ,sto pc,alla i entolh pos dinete ?den ta pao kala me ths entoles ypalhlos ime sorry:( ligo pio analitika an mporis.

k to ezdial 2.01 otan to egatestisa ,mono mia shmea mou vgazi ellinikh tipota allo, ine k tsekarismeno mesa sto menou ,pos energopioynte ta ypolipa tria parathira sthn pano plevra pou dixni to site?

Ανοιξε απο το activesync στο PC σου την εξερεύνηση και βρες το φάκελο του PDA που θέλεις να μεταφέρεις το αρχείο. Πάρε το αρχείο από το PC σου με αριστερό κλίκ πατημένο και ρίξτο μέσα να γίνει η αντιγραφή.

Στο EZdial ανάλογα με το αριθμητικό κουμπί που πατάς σου ανοίγουν οι αντίστοιχες στο γράμμα επαφές. Παίξε δεξιά αριστερά με το κάτω κεντρικό κουμπί. Επίσης πατώντας το επάνω μέρος από το κεντρικό κάτω κουμπί στο ΕΤΕΝ σου θα σου ανοίξει παράθυρο να αντιστοιχίσεις επαφές με φωτογραφία (αν υπάρχει). :)

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη πληρώνομαι και πάω να το πάρω!

 

2 απορίες... Θα πάρω την ελληνική version του πλαισίου λόγω δόσεων, η ελληνική rom που έχει έχει αγγλική γλώσσα? Έχει sms 160 χαρακτήρων με ελληνικά από τη μάνα του?

 

Αν όχι μπορώ να βάλω την ENU rom???

 

Καλημέρα υποψήφιε αγοραστή! ;) Λοιπόν.. Η rom που έχει το πλαίσιο είναι ελληνική οπότε θα σου εμφανίζονται όλα στα ελληνικά. Αν βέβαια θέλεις, μπορείς να την αλλάξεις και να βάλεις αγγλική. Sms 160 χαρακτήρων δεν έχει από τη μάνα του αλλά βάζοντας ένα άλλο πληκτρολόγιο όπως το hikeyboard είσαι καλυμένος ;) (αν και δεν έχει Τ9 ελληνικό). Καλές αγορές!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, είναι λογικό να γρατσουνιέται τόσο εύκολα και τόσο πολύ το screen protector? Αν δηλαδή δεν το είχα βάλει, θα γρατσουνιόταν η οθόνη?? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, είναι λογικό να γρατσουνιέται τόσο εύκολα και τόσο πολύ το screen protector? Αν δηλαδή δεν το είχα βάλει, θα γρατσουνιόταν η οθόνη?? :worry:

Το δικό του είναι μάπα. Η οθόνη του δεν το παθαίνει εύκολα. Πάρε ένα brando και δεν θα γρατζουνιστεί ποτέ. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Το δικό του είναι μάπα. Η οθόνη του δεν το παθαίνει εύκολα. Πάρε ένα brando και δεν θα γρατζουνιστεί ποτέ. :cool:

 

Όμορφα.. Που μπορώ να βρω? Σε ποιο μαγαζί εννοώ, μέσω internet ξέρω και αποφεύγω (μη εμπιστοσύνη σε συναλλαγές μέσω internet)..

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα.. Που μπορώ να βρω? Σε ποιο μαγαζί εννοώ, μέσω internet ξέρω και αποφεύγω (μη εμπιστοσύνη σε συναλλαγές μέσω internet)..

Δεν ξέρω, ψωνίζω (και όχι μόνο) σχεδόν αποκλειστικά μέσω internet. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα.. Που μπορώ να βρω? Σε ποιο μαγαζί εννοώ, μέσω internet ξέρω και αποφεύγω (μη εμπιστοσύνη σε συναλλαγές μέσω internet)..

 

Pare to brando me 16 evropoulakia antikatavoli apo to aksiolatrefto, pankalo, glikouliko, eksipiretikotato k pano apola pamfthino play247!!!! (Tora boro na gino MOD parakalo???? E???)

Link to comment
Share on other sites

Pare to brando me 16 evropoulakia antikatavoli apo to aksiolatrefto, pankalo, glikouliko, eksipiretikotato k pano apola pamfthino play247!!!! (Tora boro na gino MOD parakalo???? E???)

Εγώ που το πήρα 7 euro από την μαμά μέσω internet δεν γίνομαι mod με τίποτα ε ? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

(16-7=9) 9 xronia ban tha fas! Thes na gineis k mod. Pou na sou stegnosei i othoni an ksanaipopeseis se tetoio olisthima! xaxaxa

Ουτε επί πληρωμή δεν το κάνω αυτό (εκτός αν είναι μεγάλο το νούμερο :lol: ) αλλά πάλι μετά θα γίνω ban από mod. Δε λέει. :p

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα το TMC στο destinator για το υπέροχο μηχανάκι μας πως ενεργοποιείται, προφανώς πρέπει να θέλει καποιο επιπρόσθετο εξάρτημα;
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα το TMC στο destinator για το υπέροχο μηχανάκι μας πως ενεργοποιείται, προφανώς πρέπει να θέλει καποιο επιπρόσθετο εξάρτημα;

Δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα η υπηρεσία, άρα δεν έχεις κέρδος, ξέχνα το. ;)

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα -1000000000 που δεν έχει υποστήριξη... ωράιο avatar Πανο νοκια 6680 μεσα στη τεχνολογία φίλε μου δεν είναι σαν το δικό μου
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...