Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ:D :D Για τον φίλο μας απο την Κρήτη πιστέυω οτι είναι τέλειο ppc:D :D :D :D

 

:mobile: :mobile: :mobile: Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!

Link to comment
Share on other sites

EGO TO EVALA NA FORTISI :lol: :lol: :lol:

 

Καλά καλά το έκανες!! μόλις το δείς και γεμίσει με νερό βλάλε το γρήγορα γιατί μετά θα έχεις πρόβλημα με το activesync:lol: !!!

Link to comment
Share on other sites

paidia eleos me ta nera.

prospa8oume na broume kamia plhroforia gia to x500 kai diabazoume gia nera pou xynontai apo th usb gia 5 selides

eleos

 

Κοίταξε να δεις, ο καθένας που έχει ένα x500 μπορεί να σου πει την δικιά του άποψη για το θέμα αλλα το πιο καλό που μπορείς να κάνεις είναι να ζητήσεις βοήθεια απο εκεί που το αγόρασες η απο την εταιρία κατασκευής! Αν κάποιος απο εμας όλους έχει κάνει αυτά τα δύο τότε μπορεί να μας πεί και εμάς με σιγουριά τι να κάνουμε!! Το γέλιο είναι υγεία!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αφού το μηχανάκι μας εκεί που κάποιοι το είχαν βγάλει μάπα πρίν κυκλοφορήσει, αποδείχθηκε οτι δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα και πάει σφαίρα, ας πούμε και καμιά μ@μ@κία μιάς που δεν έχουμε κάτι άλλο. Ας δούν επίσης κάποιοι σχετικά με τις αμφιβολίες τους με το Πλαίσιο οτι αλάζουν και προϊόντα χωρίς πρόβλημα (!!!) αν ο πελάτης επιμένει οτι κάτι δεν του πάει καλά. :cool:

 

Υ.Γ. Αν δείτε μιά μικρή πορτοκαλί σταγόνα μην ανησυχίσετε, είναι φυσιολογικό. :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ας δούν επίσης κάποιοι σχετικά με τις αμφιβολίες τους με το Πλαίσιο οτι αλάζουν και προϊόντα χωρίς πρόβλημα (!!!) αν ο πελάτης επιμένει οτι κάτι δεν του πάει καλά. :cool

Αυτά είναι προσωπικές εμπειρίες που δεν αλλάζουν με τίποτα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι εξω σ ενα καφε και βρηκα ενα ξεκλειδωτο wifi. καλα μιλαμε εχω πεθανει στο γελιο με τις ....κιες που διαβαζω. το χ500 μας ειναι μια χαρα και τα κανει ολα. και τζαμπα ταλαιπωρηθηκα που το εκανα αντικατασταση και περασα και τα προγράμματα παλι απ την αρχη.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

Χτες αγόρασα το 'πακέτο' ETEN X500 (Windows Mobile 5.0 GR) μαζί με το MLS Destinator PN Talk & Drive. Σύμφωνα με τις γραπτές οδηγίες, εγκατέστησα πλήρως το λογισμικό της MLS από την SD που υπήρχε στο κουτί και ματαίως προσπάθησα να βρω το Start> Programs> Register Talk & Drive (κατά τις οδηγίες). Αν προσπαθήσω να 'τρέξω' κατ' ευθείαν το MLS Talk & Drive, με παραπέμπει στο προηγούμενο registration.

 

Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε βοήθεια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

M 700...kai qwerty:cool:

Παντως παιδια και εμενα πλατσουριζε λιγο η γραφιδα στην οθονη του Χ500(οχι πια βεβαια...:( ),προβλημα που δεν εχω στο Μ700 τωρα!:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

Χτες αγόρασα το 'πακέτο' ETEN X500 (Windows Mobile 5.0 GR) μαζί με το MLS Destinator PN Talk & Drive. Σύμφωνα με τις γραπτές οδηγίες, εγκατέστησα πλήρως το λογισμικό της MLS από την SD που υπήρχε στο κουτί και ματαίως προσπάθησα να βρω το Start> Programs> Register Talk & Drive (κατά τις οδηγίες). Αν προσπαθήσω να 'τρέξω' κατ' ευθείαν το MLS Talk & Drive, με παραπέμπει στο προηγούμενο registration.

Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε βοήθεια!!!!!!

Επικοινώνησε αύριο με MLS. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

mou kanei entyposh pos ta manual tou x500 den anaferoun oti dexete eksoterikh keraia. h kano la8os????

Δεν κάνεις λάθος, απλά ξέρουν οτι ποτέ δεν θα τη χρειαστούμε. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και πάλι:D . Πάω να κάνω Quick Activasion για το Destinator Pn απο τον υπολογιστή μου και μου γράφει Activacio not permitted, τι θέλει να πει ο ποιητής?? Τι πρέπει να κάνω για να ενεργοποιηθούν οι χάρτες???
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και πάλι:D . Πάω να κάνω Quick Activasion για το Destinator Pn απο τον υπολογιστή μου και μου γράφει Activacio not permitted, τι θέλει να πει ο ποιητής?? Τι πρέπει να κάνω για να ενεργοποιηθούν οι χάρτες???

 

http://www.destinator1.com/community/΄

Μετά συνέχισε από το PDA.:)

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση σε όσους έκαναν αντικατάσταση στο Πλαίσιο. Είχε περάσει πάνω απο ένας μήνας απο την αγορά του ή ήταν μέσα στο μήνα? Γιατί το δικό μου εξακολουθεί να έχει πρόβλημα με το GPS αλλά το έχω ήδη δύο μήνες. Εχω ελπίδες για αντικατάσταση ή θα πάει για Service?
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση σε όσους έκαναν αντικατάσταση στο Πλαίσιο. Είχε περάσει πάνω απο ένας μήνας απο την αγορά του ή ήταν μέσα στο μήνα? Γιατί το δικό μου εξακολουθεί να έχει πρόβλημα με το GPS αλλά το έχω ήδη δύο μήνες. Εχω ελπίδες για αντικατάσταση ή θα πάει για Service?

Τι πρόβλημα έχεις με το GPS, το έχεις πειράξει ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα έχεις με το GPS, το έχεις πειράξει ? :rolleyes:

Οχι, δεν βρίσκει δορυφόρους (είχαμε μιλήσει στο τηλέφωνο την προηγούμενη εβδομάδα). Τελικά το άδειασμα της μπαταρίας δεν απέδωσε οπότε λέω να το πάω στο Πλαίσιο σήμερα. Απλά να ξέρω αν θα απαιτήσω αντικατάσταση ή οχι γιατί έχει περάσει ο μήνας απο την αγορά του. Απ' οτι είδα στο eten-users αναφέρουν σήμερα το ίδιο πρόβλημα με το gps. Το diagnostic test της συσκευής βγάζει gps failed

Link to comment
Share on other sites

M 700...kai qwerty:cool:

Παντως παιδια και εμενα πλατσουριζε λιγο η γραφιδα στην οθονη του Χ500(οχι πια βεβαια...:( ),προβλημα που δεν εχω στο Μ700 τωρα!:)

 

Pedia dokimasate na to aplosete stin taratsa me kana dio mantalakia? Afto sinithos lini to provlima me ta nera.

:lol: :lol:

"Don’t be sad because it’s over. Smile because it happened"

---------------------------------

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Για την εξωφρενικά γρήγορη εκφώρτηση της μπαταρίας έχετε κάποιο φάρμακο?

ΑΠο 100% σε 30% (με 1-2 ) τηλέφωνα σε 3 ώρες. Λέτε να φταίει το wifi ή ο κακός τους ο καιρός?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...