Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει έκδοση και για smartphone

 

αλλά το θέμα είναι πώς αντικαθιστά τα emoticons στο sms (προφανώς και δεν στελνει graphics με το sms αλλά θα μπορούσε να είναι πχ EMS compliant όποτε να φαίνεται σε οποιοδήποτε EMS capable κινητό - το EMS είναι application level extention στο SMS δηλαδή είναι πρακτικά ένα SMS με κάποιους ειδικούς - κρυφούς χαρακτήρες...) Μπορεί και να μην βλέπει ο άλλος τίποτα μπορεί και να βλέπει graphics (εαν είναι ΕΜS capable τελικά) μπορεί και να βλέπει τις γνωστές φατσούλες πχ " : ) " , δεν το έψαξα πολύ το προγματάκι για να είμαι ειλικρινής..

ok εχεις δικιο δεν το προσεξα καθοτι κατεβασα και το trial για να δω τι σοι πραμα ειναι αλλα αυτο ειναι μονο για pocket

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το mytools ξερει κανεις να μου πει πως παιζει? Το xbar π.χ. λειτουργει με το action key.. αλλα το mytools δεν βρηκα πως.. αν ξερει κανεις κατι παραπανω ας μου δωσει τα φωτα του.. Thanx!!!
Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

παιδια λέω αυριο να παω να πάρω μια κάρτα mini SD 1GB!

Απο αυτούς που έχουν αγοράσει και λειτουργεί μπορείται να μου πείτε καμιά μαρκα-μοντέλο?

 

εχω βρει στο Γερμανό με 107 ευρώ!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω εκανα μαμακια :cry: :cry: γιατι αυτο που ειναι στο group μου ειναι gia pocket pc χιλια συγνωμη ανεβασα τωρα το κανονικο για smartphones 2003

παραθετο φωτο:

 

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα, έτσι κι αλλιώς το 'έστειλα' το τηλέφωνο. Αυτό που θέλω να μάθω είναι να στην κατάσταση που ήταν το τηλ μου υπήρχε περίπτωση να διορθωθεί το πρόβλημα χωρίς φορματ?

 

(Αν θέλεις απάντησε μου μέσω PM)

Link to comment
Share on other sites

παιδια λέω αυριο να παω να πάρω μια κάρτα mini SD 1GB!

Απο αυτούς που έχουν αγοράσει και λειτουργεί μπορείται να μου πείτε καμιά μαρκα-μοντέλο?

 

εχω βρει στο Γερμανό με 107 ευρώ!

 

san disk! εγώ εχω μια 512 και είμαι απολύτα ευχαριστημένος :)

Link to comment
Share on other sites

san disk! εγώ εχω μια 512 και είμαι απολύτα ευχαριστημένος :)

 

 

 

Πηγα στο Γερμανο και δοκίμασα μια sandisk 1GB αλλα μολις την εβαλα το κινητο κολουσε και δεν μπορούσε να βγάλει φωτο και να τις αποθηκεύσει σε αυτήν.(έβγαζε δηλαδή αλλά μόνο ασπρες και μαύρες οριζόντιες γραμμές)

Οπότε πήρα κι εγώ μια sandisk 512!

Μην ρισκάρω 107 ευρώ!!!

 

Αλήθεια έχει δοκιμάσει κανείς το hands-free fm radio της motorola?

είναι καλό?

εγώ το βρήκα 29 ευρώ στο Γερμανό!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια έχει δοκιμάσει κανείς το hands-free fm radio της motorola?

είναι καλό?

εγώ το βρήκα 29 ευρώ στο Γερμανό!

Tο δοκίμασα εγώ και ακόμα κλαίω τα λεφτά μου!!! Δεν ξέρω ποιο εννοείς απο όλα αλλά εγώ πήρα απο vodafone αρχικά ένα το οποίο είχε μόνο ένα πλήκτρο για απάντηση και υποτίθεται πως όλα τα άλλα τα έκανες από το κινητό. Η voda επέμενε πως ήταν συμβατό με το Mpx220 αλλά τίποτα... Μετά το επέστρεψα και πήρω ένα το οποίο μπαίνει στην υποδοχή των ακουστικών αλλά τελικά δεν είναι τίποτα άλλο απο ένα αυτόνομο ραδιόφωνο (ναι έχει μπαταρία ΑΑΑ) με hands free το οποίο δεν κλείνει καν το ραδιο όταν υπάρχει εισερχόμενη κλήση και φυσικά λειτουργεί και χωρίς το κινητό.

Εντελως φτηνιάρικη κατασκευή και άκουσον άκουσον μου έτρωγε την μπαταρία σε 2 μέρες!!!. Δεν είχε καν μνήμες για τους σταθμούς και κόστιζε και 36euro. Απίστευτα φτηνιάρικη κατασκευή για Motorola.

Τελικά πήρα ενα mp3 player με ενσωματωμένο ραδιόφωνο και υσήχασα, νοσταλγώντας τις ένδοξες στιγμές του K700i με το πολυ καλό ενσωματωμένο ραδιοφωνάκι του.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να κανω αναβαθμιση του κινητου μου με το mpx220 system update της μοτορολα, αλλα οταν συνδεεται στο ιντερνετ μου λεει οτι δεν υπαρχει πιο καινουρια εκδοση απο αυτη που εχω. Υποψη οτι εχω την 1.36 και απο οτι βλεπω εχει βγει κ η 1.47. Ξερει κανεις γιατι συμβαινει αυτο?

Επισης εχω κατεβασει την 1.47 κ προσπαθω μεσω του προγραμματος Motorola Upgrade Wizard 1.85 να κανω offline αναβαθμιση κ μου βγαζει ενα μηνυμα λαθους που κατι λεει για class και οτι πρεπει να εγκαταστησω νεοτερο firmware και κατι τετοια.. Εχω χασει την μπαλα.. δεν ξερω τι να κανω.. :(

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Είδα το κινητό από κοντά και μου άρεσε απίστευτα, οπότε λέω τελικά να το πάρω κι εγώ, αντί του Nokia 3230 που σκεφτόμουνα μέχρι πρότεινως... Ο μόνος μου ενδιασμός είναι πλέον η κάμερά του, για την οποία ακούω συνεχώς αρνητικά σχόλια... Μήπως έχει κανείς κάπου ανεβασμένες φωτογραφίες για να δώ έτσι μερικά δείγματα;;; Αλλιώς, θα μπορούσε να μου στείλει κάποιος στο apkoulou@yahoo.gr ;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και, καλώς εχόντων των πραγμάτων, σήμερα - αύριο πάω να το πάρω κι εγώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Είδα το κινητό από κοντά και μου άρεσε απίστευτα, οπότε λέω τελικά να το πάρω κι εγώ, αντί του Nokia 3230 που σκεφτόμουνα μέχρι πρότεινως... Ο μόνος μου ενδιασμός είναι πλέον η κάμερά του, για την οποία ακούω συνεχώς αρνητικά σχόλια... Μήπως έχει κανείς κάπου ανεβασμένες φωτογραφίες για να δώ έτσι μερικά δείγματα;;; Αλλιώς, θα μπορούσε να μου στείλει κάποιος στο apkoulou@yahoo.gr ;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και, καλώς εχόντων των πραγμάτων, σήμερα - αύριο πάω να το πάρω κι εγώ! :)

πηγενε εδω και ακολουθα τις σελιδες να διαβασεις πληρες πραγματα για το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα ήθελα να μάθω αν αυτή η κάρτα μπαίνει στο MPX220... http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569493

 

Αυτή είναι SD, το MPX Παίρνει SD or Mini SD? σε Mini sd βρήκα μέχρι 512

Motorola MPX220 + 1GB MiniSD Sandisk

http://www.danasoft.com/sig/JiMk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα ήθελα να μάθω αν αυτή η κάρτα μπαίνει στο MPX220... http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569493

 

Αυτή είναι SD, το MPX Παίρνει SD or Mini SD? σε Mini sd βρήκα μέχρι 512

οχι αυτη η καρτα δεν μπαινει στο Mpx 220 περνει μονο mini sd

Link to comment
Share on other sites

οχι αυτη η καρτα δεν μπαινει στο Mpx 220 περνει μονο mini sd

 

Τέτοιες παίρνει? ακριβό το GB :X

Motorola MPX220 + 1GB MiniSD Sandisk

http://www.danasoft.com/sig/JiMk.jpg

Link to comment
Share on other sites

paidia deite t vrika!!!

http://www.kalmstrom.nu/products/Outlook/OutlookNameDays/FirstPage.htm

Epitelous eortologio gia mpx220!!!! Oxi java!!!

 

Afu t ekana sync egw meta evala san shortcut to calendar sto startup k etsi otan anoigei t kinito exw k t poios giortazei....

Link to comment
Share on other sites

καλο αλλα δες και εδω

δεν δοκιμασα αυτο που λες ακομα ειναι λες καλυτερο απο αυτο που λεω εγω??

Einai arketa kalo tha dokimasw argotera auto pu les esy. Pantws t diko m exei para polles giortes....

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το τσεκαρα ειναι καλο και πιο ευκολο να το περασεις μεσα εχει και περισσοτερες γιορτες το μονο μειονεκτημα οτι ειναι στα αγγλικα εκτος εαν εχεις υπομονη να τα αντιγραψεις ολα :confused:
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το τσεκαρα ειναι καλο και πιο ευκολο να το περασεις μεσα εχει και περισσοτερες γιορτες το μονο μειονεκτημα οτι ειναι στα αγγλικα εκτος εαν εχεις υπομονη να τα αντιγραψεις ολα :confused:

arxisa n t kanw alla varethika isws stn epomeni evdomada t metafrasw

Link to comment
Share on other sites

αααα και ανοιγοντας το text αρχειο greek και μεταφεροντας το στο word κανοντας μεταφραση με το systran δεν εγινε τιποτα :p

Dokimase apo t systran mesw outlook....

Ginetai???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...