Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά πουθενα δεν το πήγα!!!!!!

Μου σπάσαν τόσο πολύ τα νεύρα εκεί στην servise της motorola που είπα δεν χαναπέρνω motorola.

(μετά από 1μήνα χαναγόρασα το δεύερο mpx220 μου:p :p :p )

 

Που κοντά είναι η μηχανογραφική ??????

einai pros kalamaria.

Alla einai Zw@ idika auti stn gramatia...

tis pire 10 lepta na mu exigisei pws epidi alaxa prosopsi dn exw egiisi...

Enw tis eipa apo tn arxi pws tha plirwsw! :)

To diko mu mpx220 ekane voutia stn thalasa mazi mu.

To anoixa to stegnwsa...

Alla otan to piga ekei k mu eipan pws dn episkeuazetai.

Ti na kanw?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εκανε βουτια στη θαλασσα??? :lol:

ε τοτε εχουν μαλλον δικιο που σου ειπαν κατι τετοιο

και τι να κανεις ? ε παρε καινουργιο κινητο

δεν δουλευει καθολου τωρα ??ανοιγει το τηλ??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Είμαι κάτοχος του MPx220 από 23/06/2005:!: και σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος:) (αν εξαιρέσουμε πχ το ξυπνητήρι που δεν χτυπά με απενεργοποιημένο το κινητό:( ή την γνωστή επανεκκίνηση των windows για μια απλή αλλαγή ρυθμίσεων:( ) αλλά μου κάνει φοβερή εντύπωση :shock: το ότι από τότε δεν έχει βγει επίσημη αναβάθμιση λογισμικού νεότερη της 1.49 gr:!: ! γιατί πιστεύεται ότι συμβαίνει αυτό ενώ άλλες συσκευές έχουν συνεχώς αναβαθμίσεις λογισμικών?:confused:
Link to comment
Share on other sites

εγώ πριν λίγες μέρες ανακάλυψα ότι αν στείλω sms με ελληνικά σε νοκια ο παραλήπτης βλέπει μια μυστίρια διάλεκτο, βασισμένη στα ερωτηματικά :(

 

στα άλλα κινιτά νομίζω ότι όλα πάνε καλά, σε νοκια δεν μπορώ να στείλω sms παρά μόνο με λατινικούς χαρακτήρες

 

καμια ίδεα τι συμβαίνει? έχω εγκαταστήσει μια βλακεία που λεγεται Paragon Software Interkey (νομίζω ότι λέει Interkey)

μήπως φταίει αυτό? δεν μπορώ να το κάνω και uninstall...

if you believe in God, it's because of the Devil...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pou tha borousa na vro to 1.49 gr firmware

exo to 1.36 - xeftila

 

mia diefthinsi i mia kathodigisi

 

sti motorola den to vrisko

Dn yparxei se gr.

Egw tin evgala tin 1.49 pliroforiaka...

Mu tin eixe dosei enas filos apo tin motorola

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια ερωτησούλα για τους παραμένοντες..:) πως μπορώ να κάνω προσθήκη τραγουδιών στα αγαπημένα του media 9 που έχω στο mpx μου? :wacko: Θέλω να κάνω κάτι σαν λίστα αγαπημένων και να μην παίζει όλα τα mp3 μαζί..:( ευχαριστώ.. :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια ερωτησούλα για τους παραμένοντες..:) πως μπορώ να κάνω προσθήκη τραγουδιών στα αγαπημένα του media 9 που έχω στο mpx μου? :wacko: Θέλω να κάνω κάτι σαν λίστα αγαπημένων και να μην παίζει όλα τα mp3 μαζί..:( ευχαριστώ.. :)

koita gi auto kalytera einai na valeis to media player 10...

I alliws dokimase kanena allo.... TCPMP

To 9 dn ypostirizei playlists...

an k yparxei program pu to trexeis prwta... Playlist manager

An se endiaferei ok alla einai istoria.

Link to comment
Share on other sites

koita gi auto kalytera einai na valeis to media player 10...

I alliws dokimase kanena allo.... TCPMP

To 9 dn ypostirizei playlists...

an k yparxei program pu to trexeis prwta... Playlist manager

An se endiaferei ok alla einai istoria.

Ευχαριστώ:) αλλά πως θα το κάνω αυτό?:confused:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ:) αλλά πως θα το κάνω αυτό?:confused:

Loipon des...

Arxika katevazeis to UPGRADE WIZARD (ola apo to surrealnetworks.com)

Meta katevazeis tin rom 3.51!

Ta trexeis k ta 2.

Kaneis ena kafe... :)

K na to update.

Einai ola sta kinezika!!!

Opote psaxneis sta settings k allazeis tin glwsa...

Kapu prepei na exw k tin syntomeusi opws k odigies gia na to kaneis unbrand.

An exeis orexi psaxe ligo... ta eixe valei enas OMEGAG i kati tetoio sto internet.

Alliws prepei kapu na exw sosei tin selida...

Perimenw enimerwsi...

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Loipon des...

Arxika katevazeis to UPGRADE WIZARD (ola apo to surrealnetworks.com)

Meta katevazeis tin rom 3.51!

Ta trexeis k ta 2.

Kaneis ena kafe... :)

K na to update.

Einai ola sta kinezika!!!

Opote psaxneis sta settings k allazeis tin glwsa...

Kapu prepei na exw k tin syntomeusi opws k odigies gia na to kaneis unbrand.

An exeis orexi psaxe ligo... ta eixe valei enas OMEGAG i kati tetoio sto internet.

Alliws prepei kapu na exw sosei tin selida...

Perimenw enimerwsi...

:):):)

Θα προσπαθήσω ( να βρω χρόνο:( αλλά και να τα καταφέρω:p ) ευχαριστώ πολύ πάντως..:)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Προ μηνώς είχα πάει το κινητό για αναβαθμιση του λογισμικού του κάτι που τελικά εδώ στη θεσσ. δεν κατάφεραν να κάνουν και μου απάντησαν πως δεν το δέχεται μάλλον κάτι έχει η πλακέτα & θα το στείλουν αθήνα. το πήρα λοιπόν μια και το χρειαζόμουν πίσω & αφού υοσιαστικά δεν είχα πρόβλημα.

Χθες το ξαναπήγα για τον ίδιο λόγο αφού μπορεσα να πάρω όλες τις επαφές μου σε ένα άλλο και έκπληκτος άκουσα από την υπάλληλο ότι εσωτερικά (κάτω από τη μπαταρία, ένα άσπρο χαρτάκι είχε γίνει κόκκινο, & ότι αυτό είναι δείκτης υγρασίας και πως μάλλον το κινητό πήρε υγρασία. Το πήρε βέβαια για να φύγει αθήνα αλλά θυμήθηκα το ίδιο ακριβώς θέμα (κόλπο) που είχα αντιμετωπίσει με το παλιό sx1 μου που και εκείνο στους 5 μήνες (με 2 έτη εγγύηση ε?) το βγάλαν off λόγω υγρασίας (διάβρωση πλακέτας είπαν). Τότε το πήρα πίσω, το άνοιξα, το καθάρισα με λίγο οινόπνευμα και μπατονέτες και βέβαια μετά από 2 χρόνια το λειτουργώ ακόμη και αντικαθιστώ το mpx220 μου. Τελικά τι γίνεται; βρήκαν τον τρόπο για να μη καλύπτουν τα κινητά με εγγύηση? έχει συμβεί αυτό σε άλλον?

Link to comment
Share on other sites

Προ μηνώς είχα πάει το κινητό για αναβαθμιση του λογισμικού του κάτι που τελικά εδώ στη θεσσ. δεν κατάφεραν να κάνουν και μου απάντησαν πως δεν το δέχεται μάλλον κάτι έχει η πλακέτα & θα το στείλουν αθήνα. το πήρα λοιπόν μια και το χρειαζόμουν πίσω & αφού υοσιαστικά δεν είχα πρόβλημα.

Χθες το ξαναπήγα για τον ίδιο λόγο αφού μπορεσα να πάρω όλες τις επαφές μου σε ένα άλλο και έκπληκτος άκουσα από την υπάλληλο ότι εσωτερικά (κάτω από τη μπαταρία, ένα άσπρο χαρτάκι είχε γίνει κόκκινο, & ότι αυτό είναι δείκτης υγρασίας και πως μάλλον το κινητό πήρε υγρασία. Το πήρε βέβαια για να φύγει αθήνα αλλά θυμήθηκα το ίδιο ακριβώς θέμα (κόλπο) που είχα αντιμετωπίσει με το παλιό sx1 μου που και εκείνο στους 5 μήνες (με 2 έτη εγγύηση ε?) το βγάλαν off λόγω υγρασίας (διάβρωση πλακέτας είπαν). Τότε το πήρα πίσω, το άνοιξα, το καθάρισα με λίγο οινόπνευμα και μπατονέτες και βέβαια μετά από 2 χρόνια το λειτουργώ ακόμη και αντικαθιστώ το mpx220 μου. Τελικά τι γίνεται; βρήκαν τον τρόπο για να μη καλύπτουν τα κινητά με εγγύηση? έχει συμβεί αυτό σε άλλον?

 

ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο κ σε μενα......

Στο servise κοντα στον σιδ.σταθμο.

Τους πηγα κινητο που δουλευε κ μου δωσαν ενα κινητο νεκρο......

(βεβαια το χαρτακι ειχε γινει κοκκινο πολλες μερες πριν).

 

P.S. το κινητό αν το ανηξεις έχει πανω στην πλακετα ακομα ενα χαρτακι, δες αν ειναι κ εκεινο κοκκινο, αν οχι εχεις ακομα ελπιδες.....

 

EDIT : υπάρχει ήδη tread για το θέμα του servise .

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=100460

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

skeftome poli sovara na kano update stin ron 1.49 i akoma kai stin kenourgia 1.53 alla exo mia sovari aporia-meta tin egatastasi tha mporo na epilexo greek i tha exei mono english-???
s.k.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου η μοναδικη rom που εχει ελληνικα ειναι η 1.49 gr και την εχει μονο η Motorola και την διαθετει μονο σε αναβαθμιση

τωρα στο net Μπορεις να βρεις πολλες μεχρι και την 1.53

αλλες ειναι αγγλικες αλλες κινεζικες

οποια και να βαλεις θα εχεις την δυνατοτητα να επιλεξεις σαν γλωσσα τα αγγλικα

επειτα μπορεις να βαλεις τα ελληνικα που ειναι ξεχωριστο προγραμμα

για να εχεις ελληνικα στο κινητο σου

που θα τα βρεις ολα αυτα?

ε εαν ψαξεις ειναι πολυ κοντα σου :ninja: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

moυ το προτεινε ενας φιλος μεταχ. για 100ευρω....αξίζει λέτε?

δεν ξέρω έκδοση αλλα εχει ελληνικα τα πάντα και είναι σε καλούτσικη εξωτερική εμφάνιση.

Για να πάρω κάτι καλύτερο,σε τιμή μέχρι 200ευρω θα βρω δλδ?:O

Link to comment
Share on other sites

moυ το προτεινε ενας φιλος μεταχ. για 100ευρω....αξίζει λέτε?

δεν ξέρω έκδοση αλλα εχει ελληνικα τα πάντα και είναι σε καλούτσικη εξωτερική εμφάνιση.

Για να πάρω κάτι καλύτερο,σε τιμή μέχρι 200ευρω θα βρω δλδ?:O

 

100 euro???

πούντος να το πάρω εγώ!!!!:lol: :lol: :lol:

 

Το κινητό είναι ακόμα άξιο για τα λεφτά του.

Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο μέχρι τα 200euro (στα 250 κάτι γίνετε).

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Οποτε εγω που τον αλλον μηνα κλεινω χρονο μαζι του μπορω να το δωσω και 150 ευρω αφου ειναι και σε αριστη κατασταση,και λιγο χρησιμοποιημενο,μιας και εχω κι αλλα 3 κινητα και χρησιμοποιω μια το ενα μια το αλλο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

epsaxa sto mule kai vrika roms wm5

alla oxi gia mpx220

alla gia c500 qtek909 spv m2000

 

 

to thema ine oti apla thelo na matho an xeri kanis to mpx 220

me pia alla smartphones exoun idio epexergasti kai genika xaraktiristika

to qtek8500 ine sxedon oloidio

s.k.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

πριν 3 μέρες διαπίστωσα πως το mpx 220 μου, άρχισε να μην φορτίζει ούτε από τον φορτιστή, ούτε από το USB. Το έχω αγοράσει 16/6/2005.

Επειδή είχε πέσει η μπαταρία είπα να πάω στον Γερμανό από τον οποίο το αγόρασα, να ρωτήσω για νέα μπαταρία και να το δοκιμάσουν κιόλςα να μου πουν τι άλλο μπορεί να φταίει.

Αφού άκουσα ότι θέλει 44 € για άλλη μπαταρία, με το που την μέτρησε ο τεχνικός στο υποκατάστημα μου είπε πως δεν είχε πρόβλημα η μπαταρία και αφού καθάρισε λίγο τις επαφές της με κάποιο υγρό, όπως και το slot όπου συνδέετε ο φορτιστής, μου είπε πως αν δεν δουλέψει και το USB (μετά τον καθαρισμό) να το ξαναπάω για να το στείλουμε στα κεντρικά για επιδιόρθωση.

Την επόμενη δοκίμασα ξανά φόρτιση από USB, και πάλι τίποτε....

Οπότε το ίδιο απόγευμα το πήγα και πάλι στον τεχνικό ο οποίος με ενημέρωσε πως το λιγότερο που θα κόστιζε το service αν είχε πρόβλημα το "βίσμα" φόρτισης του κινητού θα ήταν 50 €, και το ανώτερο αν ήταν πρόβλημα σε πλακέτα 144 € !.

Του είπα να το στείλει γιατί το είχα πληρώσει 377 € και ήμουν ευχαριστημένος, δεν σκόπευα να το αλλάξω για τα επόμενα 1-2 χρόνια.

Όμως με το που ξανα άνοιξε την μπαταρία, διαπίστωσε ότι ο δείκτης υγρασίας από άσπρος, είχε γίνει κόκκινος και μου είπε πως στα κεντρικά δεν δέχονται / διορθώνουν κινητά που έχουν τέτοιο πρόβλημα! Κοινώς το πετάμε το κινητό!

Ο δείκτης υγρασίας αν βγάλετε την μπαταρία, είναι ένα άσπρο (να εύχεστε!) μικρό παραλληλόγραμμο κοντά στις επαφές τις μπαταρίας (πρέπει να την βγάλετε για να το δείτε).

 

Αφού προθμηθεύτηκα ένα άλλο motorolla της πλάκας για να βολευτώ μέχρι να βγάλω άκρη ή να πάρω άλλο σοβαρό κινητό, αναρωτήθηκα μήπως υπάρχει περίπτωση η motorolla να έχει ενσωματώσει κάποιο σύστημα που "μπλοκάρει" την δυνατότητα φόρτισης όταν αυτός ο δείκτης υγρασίας γίνετε κόκκινος, για να αποφύγει κίνδυνο ηλεκτροπληξίας ή τίποτε τέτοιο, πράγμα που θα ήθελα να μάθω από εσάς αν κάποιος το γνωρίζει.

Το κινητό αν εξαιρέσουμε ότι δεν φορτίζει δουλεύει κανονικότατα! Δηλαδή με το ελάχιστο της μπαταρίας που καταφέρνει να ανοίξει, όλες οι λειτουργίες του είναι σωστές. Και απορώ γιατί να πρέπει να πετάξω ένα κινητό ενός χρόνου κόστος κοντά στα 400 € που φαίνεται πως δουλεύει κανονικά και έχει ως μόνο πρόβλημα αυτό της αδυναμίας φόρτισης;

Έχει κανείς καμιά ιδέα ; Μήπως μπορεί να το φτιάξει άλλος τεχνικός εκτός Γερμανού ;

 

Γενικώς πάντως όλη αυτή η ιστορία μου δημιούργησε και κακή εντύπωση για το service του Γερμανού. Εκτός των άλλων ΠΑΡΑΝΟΜΩΣ όπως μετέπειτα έμαθα, ΔΕΝ έδιναν όταν το αγόρασα εγγύηση 2 χρόνια όπως επιβάλλει η Ευρωπαική Ένωση, οπότε ούτε η εγγύση με καλύπτει. Και τραγική ειρωνία; 3 μήνες μετά την λήξη της εγγύησης του ενός έτους να χαλάει το κινητό και να μου λένε ότι είναι για πέταμα!

 

Τέλος να ενημερώσω τους υπόλοιπους φίλους με το ίδιο μοντέλο, πως ΔΕΝ έπεσε κάποιο ποτήρι νερό ή άλλο υγρό στο κινητό! Απλώς το είχα αφήσει σε ένα τραπέζι που είχε υγρασία, τις γνωστές δηλαδή σταγόνες νερού που σχηματίζονται από την υγρασία, από την πλευρά της μπαταρίας και φαίνεται πως από εκεί άρπαξε! Τόση ευαισθησία δεν την περίμενα από την Motorolla...

Να είστε ιδιαίτερα προσεχτικοί να αφήνετε το κινητό πάντα σε απολύτως στεγνά σημεία για να μην την πατήσετε και εσείς έτσι!

 

Όποιος φίλος έχει καμιά ιδέα / λύση στο πρόβλημα, θα χαρώ ιδιαίτερα να την διαβάσω και να την δοκιμάσω.

 

ΜΦΧ,

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

πριν 3 μέρες διαπίστωσα πως το mpx 220 μου, άρχισε να μην φορτίζει ούτε από τον φορτιστή, ούτε από το USB. Το έχω αγοράσει 16/6/2005.

Επειδή είχε πέσει η μπαταρία είπα να πάω στον Γερμανό από τον οποίο το αγόρασα, να ρωτήσω για νέα μπαταρία και να το δοκιμάσουν κιόλςα να μου πουν τι άλλο μπορεί να φταίει.

Αφού άκουσα ότι θέλει 44 ? για άλλη μπαταρία, με το που την μέτρησε ο τεχνικός στο υποκατάστημα μου είπε πως δεν είχε πρόβλημα η μπαταρία και αφού καθάρισε λίγο τις επαφές της με κάποιο υγρό, όπως και το slot όπου συνδέετε ο φορτιστής, μου είπε πως αν δεν δουλέψει και το USB (μετά τον καθαρισμό) να το ξαναπάω για να το στείλουμε στα κεντρικά για επιδιόρθωση.

Την επόμενη δοκίμασα ξανά φόρτιση από USB, και πάλι τίποτε....

Οπότε το ίδιο απόγευμα το πήγα και πάλι στον τεχνικό ο οποίος με ενημέρωσε πως το λιγότερο που θα κόστιζε το service αν είχε πρόβλημα το "βίσμα" φόρτισης του κινητού θα ήταν 50 ?, και το ανώτερο αν ήταν πρόβλημα σε πλακέτα 144 ? !.

Του είπα να το στείλει γιατί το είχα πληρώσει 377 ? και ήμουν ευχαριστημένος, δεν σκόπευα να το αλλάξω για τα επόμενα 1-2 χρόνια.

Όμως με το που ξανα άνοιξε την μπαταρία, διαπίστωσε ότι ο δείκτης υγρασίας από άσπρος, είχε γίνει κόκκινος και μου είπε πως στα κεντρικά δεν δέχονται / διορθώνουν κινητά που έχουν τέτοιο πρόβλημα! Κοινώς το πετάμε το κινητό!

Ο δείκτης υγρασίας αν βγάλετε την μπαταρία, είναι ένα άσπρο (να εύχεστε!) μικρό παραλληλόγραμμο κοντά στις επαφές τις μπαταρίας (πρέπει να την βγάλετε για να το δείτε).

 

Αφού προθμηθεύτηκα ένα άλλο motorolla της πλάκας για να βολευτώ μέχρι να βγάλω άκρη ή να πάρω άλλο σοβαρό κινητό, αναρωτήθηκα μήπως υπάρχει περίπτωση η motorolla να έχει ενσωματώσει κάποιο σύστημα που "μπλοκάρει" την δυνατότητα φόρτισης όταν αυτός ο δείκτης υγρασίας γίνετε κόκκινος, για να αποφύγει κίνδυνο ηλεκτροπληξίας ή τίποτε τέτοιο, πράγμα που θα ήθελα να μάθω από εσάς αν κάποιος το γνωρίζει.

Το κινητό αν εξαιρέσουμε ότι δεν φορτίζει δουλεύει κανονικότατα! Δηλαδή με το ελάχιστο της μπαταρίας που καταφέρνει να ανοίξει, όλες οι λειτουργίες του είναι σωστές. Και απορώ γιατί να πρέπει να πετάξω ένα κινητό ενός χρόνου κόστος κοντά στα 400 ? που φαίνεται πως δουλεύει κανονικά και έχει ως μόνο πρόβλημα αυτό της αδυναμίας φόρτισης;

Έχει κανείς καμιά ιδέα ; Μήπως μπορεί να το φτιάξει άλλος τεχνικός εκτός Γερμανού ;

 

Γενικώς πάντως όλη αυτή η ιστορία μου δημιούργησε και κακή εντύπωση για το service του Γερμανού. Εκτός των άλλων ΠΑΡΑΝΟΜΩΣ όπως μετέπειτα έμαθα, ΔΕΝ έδιναν όταν το αγόρασα εγγύηση 2 χρόνια όπως επιβάλλει η Ευρωπαική Ένωση, οπότε ούτε η εγγύση με καλύπτει. Και τραγική ειρωνία; 3 μήνες μετά την λήξη της εγγύησης του ενός έτους να χαλάει το κινητό και να μου λένε ότι είναι για πέταμα!

 

Τέλος να ενημερώσω τους υπόλοιπους φίλους με το ίδιο μοντέλο, πως ΔΕΝ έπεσε κάποιο ποτήρι νερό ή άλλο υγρό στο κινητό! Απλώς το είχα αφήσει σε ένα τραπέζι που είχε υγρασία, τις γνωστές δηλαδή σταγόνες νερού που σχηματίζονται από την υγρασία, από την πλευρά της μπαταρίας και φαίνεται πως από εκεί άρπαξε! Τόση ευαισθησία δεν την περίμενα από την Motorolla...

Να είστε ιδιαίτερα προσεχτικοί να αφήνετε το κινητό πάντα σε απολύτως στεγνά σημεία για να μην την πατήσετε και εσείς έτσι!

 

Όποιος φίλος έχει καμιά ιδέα / λύση στο πρόβλημα, θα χαρώ ιδιαίτερα να την διαβάσω και να την δοκιμά

Θα σου πρότεινα να ψάξεις να βρεις έναν εξωτερικό φορτιστή για τη μπαταρία. Αν θέλεις παίρνεις και μία δευτερη (πάλι οικονομικότερα από καινούριο κινητό θα σου έρθει) και έχεις πάντα μία έτοιμη προς δράση. Δες στο mobile fun.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να ψάξεις να βρεις έναν εξωτερικό φορτιστή για τη μπαταρία. Αν θέλεις παίρνεις και μία δευτερη (πάλι οικονομικότερα από καινούριο κινητό θα σου έρθει) και έχεις πάντα μία έτοιμη προς δράση. Δες στο mobile fun.

 

 

Καλή η ιδέα σου, ήδη χτύπησα ένα φορτιστή από ebay γιατί χλωμό το κόβω να βρω εδώ. Ούτε μπαταρία δεν είχε ο Γερμανός που ήθελα...

Ευχαριστώ. Ελπίζω να πιάσει έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...