Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

file apo osa exw dei den yparxei tpt pu na exei mazemena ektws apo to modaco.com kata ta alla psaxnw kai egw kati paromio!!! Yparxoun diasparta sites episis psaxe se p2p programs kai sto emule!!! an vreis kati se parakalw enhmerwse mas
Link to comment
Share on other sites

Ριξτε και μια ματια εδω: http://www.iphone-forum.org Με ενα απλο search με key words ''mpx220'' βρηκα ενα thread που να εχει εφαρμογες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενα thanks ston RaZoR333 για το link και συνεχιζω

 

Μπορειτε να μου δωσετε και αλλα links? Μπορω να βρω progs στο irc?

Συγγνωμη που δεν ψαχνω μονος μου στο thread αλλα εχω μαθει απο το s60 forum που τα εχουμε ολα μαζεμενα.

Και κατι αλλο: το thread ''εφαρμογες για mpx200'' εχει και εφαρμογες για το 220?

 

Παιρνουν τις ιδιες εφαρμογες το 200 και 220 οπως επισεις και τα qtek 8010\20 και 8080. Ψαξε εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=45384&page=56&pp=20 το post του sugardad με τις "τρομερες εικονες" και τα "μαγευτικα τοπια" πιστεψε με δεν θα χασεις!

Οπως και στο υπολοιπο thread και στο thread με εφαρμογες για το mpx200, θα βρεις πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μια αναζήτηση στο συμπαθέστατο μουλάρι για "mpx220" μπορεί να έχει απρόσμενα αποτελέσματα :wink: :wink:

για να μην μιλήσω για τα Yahoo Groups στα οποία και αν υπάρχουν ένα σωρό "ομάδες" για mpx200 - mpx220 - qtek κλπ... (hit that search button :wink: :wink: )

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

οκ, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς όταν λες δεν υπαρχουν τοσα..

δηλ, οκ, δεν παίζω παιχνίδια στο κιν, αλλά έχει ακόμα και snes emulator, και από apps, εγω τουλ βρήκα αυτά που ήθελα : λεξικά, scientific calc, converter, μια εγκυκλοπαιδειούλα (550.000 λύμματα / 250ΜΒ - να το δω αυτό σε symbian), το destinator SP (σχεδόν, μου λείπει μια "λεπτομερειούλα" :X , αν τη βρει κανείς pm me), doc/pdf/xls viewers + repligo, betaplayer (από mpeg1 μέχρι xvid - απλά και μόνο για να δείχνω το "stars" από το hear 'n aid, με τις κορώνες του, τα σολα του, μου φτάνει) και με αυτά που έχει μέσα νιώθω οτι δεν μου λείπει κάτι...

 

αν βλέπει κανεις καμιά έλλειψη please tell me !!!! θα παραγγείλω 99% μια καρτουλα 1GB κρίμα είναι να είναι μισοαδεια..

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kai egw sto emule epsaxa alla den yparxoun tosa appz kai poiotika games opws sta symbian!!! An kai lipamai pu t lew se auto ton tomea ta nokia yperexoun kata poly!!!!

 

Στο e-mule εχει 3 games pack για το mpx200 το καθενα ειναι 50MB+ και εχει πανω απο 20 παιχνιδια το ενα.

 

Και αν θα ψαξεις θα βρεις πολυ πραγμα, οι περισσοτερες εταιριες βγαζουν πλεον software για ολες τις πλατφορμες.

Link to comment
Share on other sites

θα μου πει καποιος αν μπορω να περασω ελληνικο menu στο mpx220 το πηρα απο εξωτερικό και δεν εχει ελληνικα..
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο :D

Ελπίζω μόνο να μην είναι από Γαλλία διότι θα μάθεις και Γαλλικά :lol:

τώρα γιά τα Ελληνικά και βέβαια μπορείς να τα περάσεις

πήγαινε σε ένα σέρβις της Μοτορόλα και ρωτησέ τους πόσο χρεώνουν!!

Υ.Γ. μην πάρεις τηλέφωνο πέρνα ο ίδιος

εάν το έχει κάποιος από εδώ γράψε ένα email για να στο στείλει ;)

Link to comment
Share on other sites

esykas απο την γαλλία ειναι αλλα εχει αγγλικο menu!(πηρα τηλ και ρωτησα)

όσο για το mail αν το εχει κανεις το patch ας μου πει να μου το στειλει!

 

ρωτησα στην motorola και μου ειπαν 22 Ε

Link to comment
Share on other sites

μεταξύ μας θα πήγαινα στην Μοτορόλα

γιά πές μου μαζί με τα μεταφορικά και την ασφάλεια και την Μοτό πόσο θα κάνει?

Link to comment
Share on other sites

μεταξύ μας θα πήγαινα στην Μοτορόλα

γιά πές μου μαζί με τα μεταφορικά και την ασφάλεια και την Μοτό πόσο θα κάνει?

 

το κινητο μαζί με μεταφορικά θα μου κοστίζει 270,05( έχω επαγγελματικό ΑΦΜ και δεν πληρώνω ΦΠΑ :p :D )

η μοτορολα θέλει 22 Ε για να το κάνει ελληνικό το μενου!

Σύνολο 292,05 Ε (ελλάδα έχει 370!)

 

Και πάνω απ΄όλα ειναι ασημι! :) :D που στην ελλάδα δεν πρόκειτε να έρθει!

Link to comment
Share on other sites

8elo na kano ena clun gia mas pou exoume to motorola mpx220 http://clubs.pathfinder.gr/MPx220/

 

opoios 8elei kai mporei as mpei sto club kai na balei oti efarmoges 8elei kai talipa kai ta lipa :PP

tosa lefta gia kagkela

tosa kagkela gia ta lefta

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω πειτε μου δυο λογια για το τηλεφωνο διοτι ενδιαφερομαι για την αγορα του αμεσα!!!

 

1. Κατ αρχην αν υπαρχουν καποια πραγματα που σας "χαλανε"-εστω και υποκειμενικα για τον καθενα-αλλα και διαπιστωμενα προβληματα, θα ηθελα να μου τα αναφερετε πρωτα-πρωτα!!!

 

2. Απο φωτογραφιες πως τα παει?

-ειναι καθαρες?

-απο νυχτερινη ληψη?

-εχει φλας?

 

3. Απο θεμα βιντεο,πως ειναι η ποιοτητα του?

-Εχει χρονικο περιορισμο?

 

4. Το ηχειο της συσκευης ειναι δυνατο?

 

5. Παιζει ως ηχο κλησης ΜΡ3,ΑΜR,WMA,MP4?

-Ως ηχο μηνυματος ισχυει το ιδιο?

-Στ' ακουστικα ακουγεται stereo η μουσικη?

(π.χ.στο δεξι ακουστικο κιθαρα κ αριστερο μπασσο?)

 

6. Η αναλυση της οθονης ειναι καλη?

 

7. Ειναι γρηγορο σαν τηλεφωνο?

-Το λειτουργικο του εχει προβληματα?(κολληματα,επανεκκινησεις κλπ)

 

ΕΚΤΙΜΩ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

koita egw eimai poly euxaristhmenos apo to thlefwno an kai h poiothta twn fwtografiwn dn einai kai h kalyterh pou exw dei. Se olous tous tomeis einai fovero apla pisteuw pws yparxoun perissoteres efarmoges gia ta symbian... Parola auta mpx220 4 EVER!!!!
Link to comment
Share on other sites

ego osa symbian eixa 6600 sx1 itan apelpistika arga ektos tou A925 tora gia programmata ola einai mythos giati auta pou xriazete enas xristis yparxoun kai me to parapano
Link to comment
Share on other sites

loipon osoi dn exetai to asiatiko firmware mporeite na kanete 3 pragmata???

 

1)Deite sto registry poia einai i timi tou string "nina" pu vrisketai sto:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\FontLink\Sys temLink

kai meta na to kanetai post.

 

2)Na vreite to nina.ttf sto \windows\ kai episis na to kanete post.

 

3)Kai telos na kanete post ton fakelo "registy" pu vriskete sto

\Storage\windows\registry\

 

Euxaristw para poly!!!!

:w00t: :w00t: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

@singer

 

1. το μόνο που με χαλάει είναι ότι δεν έχει ελληνικό iTap

 

2. οι φωτογραφίες είναι αρκετά καλές την ημέρα και χάλια την νύχτα και ας έχει φλας

 

3.η ποιότητα του βιντεο είναι αντίστοιχη των φωτογραφιών και είναι απεριόριστο

 

4.τα ηχεία μου φαίνονται αρκετά δυνατά, το εξωτερικό δεν ξεσηκώνει τον κόσμο, αλλά ακούγεται..

 

5.παίζει σίγουρα mp3 & wma, τα άλλα δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά ούτως η άλλως τα περνάς στο pc, τα κάνεις wma και μάντεψε... η μουσική / ταινίες ακούγονται stereo από τα ακουστικά.

 

6.η ανάλυση της οθόνης είναι τυπική για smartphone (τα wm2005 υποστηρίζουν και ανάλυση qvga) και η ποιότητά της πολύ καλή κατά τη γνώμη μου...

 

7. Είναι πολύ γρήγορο, δεν μου έχει κολλήσει ποτέ μέχρι τωρα (~ 1 μήνα), η μπαταρία μου κρατάει >3μέρες, το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον έχει όρεξη για ψάξιμο

 

@iassael

 

το post που είχα κάνει 2-3 σελίδες πριν για τα fonts το είδες? σε βοήθησε καθόλου? αν όχι pm me..

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

...

 

Και πάνω απ΄όλα ειναι ασημι! :) :D που στην ελλάδα δεν πρόκειτε να έρθει!

 

 

 

Πάντως αυτό είναι καθαρά θέμα γούστου. Π.χ. σε εμένα αρέσει περισσότερο το μαύρο που αγόρασα από nomatica (τελικά δεν είναι και τόσο μαύρο.... καφέ είναι χεχεχε) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...