Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτό είναι βέβαιο..καλύτερα να επίλεξεις ένα qtek ή το 3230

 

εεεε οχι και 3230 :p :p

Με shared memory for storage 6MB και Symbian OS ! :lol:

Αλλα και qtek να παρει, δεν ειναι το ιδιο. Οπως και να το κανουμε το 220 ειναι αλλο πραγμα και μονο απο εκαστικη πλευρα εαν το δεις!

Link to comment
Share on other sites

Agapite Pelati

 

Efxaristoume pou epikoinonisate me tin Motorola

 

Pros apantisi stin erotisi sas

 

To MPx220 tha kikloforisei telws martiou.

 

Gia perissoteres plirofories min distasete na epikoinonisete ksana mazi

mas, avaferontas ton kodiko pelatou.

 

email apo moto.

mou fainete to exoun bali sto automato :knife:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ΜΠΟΓΙΑ είμαι χωρίς κινητό εδώ και ένα μήνα αλλά τι να κάνω;;;

Πάντως εγώ θα περιμένω σίγουρα το MPX220 γιατί δεν νομίζω οτι υπάρχει κανενα άλλο Windows Smartphone με τα χαρακτηριστικά μου MPX... Και μου αρέσει πολύ εμφανισιακά...

 

Οπότε εγώ (παρόλο που μου αρέσουν πολύ και τα Qtec) θα περιμένω όσο χρειαστεί...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε πει κάποιος ότι στη vodafone θα το φέρουνε τη βδομάδα που μας έρχεται;Γ@μώτο και εγώ βιαζόμουν γιατί είχα βρει κάποιον να πουλήσω το παλιό μου κινητό(πάει τώρα αυτός, τη δική μου υπομονή έχει, να περιμένει πότε θα κ@#$σει στη μοτορόλα να φέρει το κινητό;)... Άντε να δούμε τώρα πότε θα βγει.... Φανταστείτε να έχει καθυστερήσει τόσο καιρό και όταν βγει να έχει και ένα σωρό προβλήματα ακόμα!!! Τουλάχιστον ξέρει κανείς κάνα site για firmware, να μην τρέχουμε στη μοτορόλα μετά; Σοβαρά πάντως, αν δε μου άρεσε τόσο αυτό το κινητό από την πρώτη στιγμή που το είδα, δεν υπήρχε περίπτωση να το πάρω μετά από τόση κοροϊδία από τη μοτορολα.........
The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση άσχετου από MS smartphone.Αφού βγάζει χάλια φωτο(κάπου εδώ το διάβασα) και το ηχείο δεν είναι και ό,τι καλύτερο, γιατί τόση αγωνία;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ξερεις και εσυ οτι τα moto και τα smartphones περισσοτερο,ειναι πολυ αξιοπιστα και οχι σαν κατι δηθεν που της εχουν της ir μονο για modem και οχι για μεταφορα δεδομενων πχ samsung,και κατι sharp κλειδωμενα.
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ΜΠΟΓΙΑ είμαι χωρίς κινητό εδώ και ένα μήνα αλλά τι να κάνω;;;

Πάντως εγώ θα περιμένω σίγουρα το MPX220 γιατί δεν νομίζω οτι υπάρχει κανενα άλλο Windows Smartphone με τα χαρακτηριστικά μου MPX... Και μου αρέσει πολύ εμφανισιακά...

 

Οπότε εγώ (παρόλο που μου αρέσουν πολύ και τα Qtec) θα περιμένω όσο χρειαστεί...

file deos egw perimena kana xilia xronia gia to mpx200 kai otan to pira meta apo ena mhna mou epsase h o8onh to h mesa to piga sthn moto kai mou zhtouse parapanw apo kainourgio gia thn o8onh toy to parathsa kai pira ena v300 kai twra perimeno alla xilia xronia gia to 220.

to 200 den prolaba oute na to xarw pisteuw na xarw auto

Link to comment
Share on other sites

τα προγραματα που υπαρχουν για το qtek θα λειτουργουν κανονικα? η εκδοση windows που θα εχει θα ειναι η τελευταια ετσι? ελληνικα θα υποστηριζονται?

 

τελικα ποτε θα ερθουν?

Link to comment
Share on other sites

Molis elava to kainourgio mou mpx220 kai eimai poli eyxaristimenos.

Exei vevaia kai mionektimata ala me ligi thoulia ola kseperniounte!

1 den exei notes opote prepei na agorasis ksexoristo notes programa gia synch me outlook notes.

2. to tasks then einai katholou kalo, then exei katigories ktl, ala pali agorasa alo programa kai einai san to tasks tou outlook.

i mnimi gemizi grigora kai arghi meta ala evala ena programataki na mou athiazi tin mnimi.

Pira ena programatai tis Vitotechnology me xarti elathas kai gps navigation. Exo gps bluetooth kai akoma thistixos then exo kataferi na to kano na thoulepsei me to kinito, profanos exei na kanei me cerial port?

To MSN messenger einai kalo giati exei plaka na epikinoneis opote theleis zontana me filous ana ton kosmo ston internet ala stixizei!!

To internet thoulevei ala akoma to MMS gprs gia cosmote then mou thoulevei.

H othoni einai kali ala kamia sxesi me to sharp gx30 poy eixa (apo meghethos kai piotita) opos kai gia fotographies einai metries.

 

ayta gia tin ora!

 

ean kapios mporei na me voithisi se ayta poy exo kolisi as mou stili email sto info@corfu.tv

 

eyxaristo

Link to comment
Share on other sites

file deos egw perimena kana xilia xronia gia to mpx200 kai otan to pira meta apo ena mhna mou epsase h o8onh to h mesa to piga sthn moto kai mou zhtouse parapanw apo kainourgio gia thn o8onh toy to parathsa kai pira ena v300 kai twra perimeno alla xilia xronia gia to 220.

to 200 den prolaba oute na to xarw pisteuw na xarw auto

 

Κατα την γνωμη μου φιλε deos kai bogia,το κινητακι ητανε παρα πολυ καλο την εποχη που ελεγε η μοτο πως θα το κυκλοφορησει δηλ τελος Δεκεμβριου με αρχες Ιανουαριου..Πλεον εχει μεινει αρκετα πισω σε σχεση με τον ανταγωνισμο(μην ξεχναμε βεβαια πως παμε σιγα,σιγα Απριλιο).. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εσυ τελικα δεν μας ειπες τι εχεις ΝΟΚΚΙΑ..... η ΕRICSSON σαν την PHOTO σου.

Μαλλον δεν τα εχεις ξεκαθαριση τι θελεις απο τα δυο.......!! :lol: :!:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

τελικα απο οσα ακουω το κινητο θα ειναι για πεταμα..

 

Χμ... ενδιαφερων τοποθετηση. Θελεις να μας το αναλυσεις λιγακι ? :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Το MPX220 ειναι απο τα λιγα κινητα μαζι με το Qtek 8020/10 που μπορουν να κοντραρουν ανετα το καμαρι τις NOKIA 6630.Λογικο ειναι να μην αρεσει αυτο σε καποιους NOKIAΔEΣ και να μεταδιδουν φιμες.

 

Εχω το mpx200 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος γιατι στον τομεα των multimedia δεν το φτανει ουτε το 6600 ουτε το 7610 που ειχα.Γιατι ειναι ωραια να βλεπεις DivX ταινιες στο κινητο με 25FPS και κορυφαια ποιοτητα την στιγμη που στα Νοκια εβλεπες slideshow οπως και ο στερεο ηχος που προσφατα ανακαλυψε η Nοκια.

 

H Motorola ειναι μια απο τις ποιο σοβαρες εταιρειες στον κοσμο, αλλα δυστηχως η μοτο-ελλας ειναι για κλαμματα κατι που χαλαει πολλους οπως και μενα.

Link to comment
Share on other sites

το ονομα μου ειναι " noKKia με 2 k. ποτε δεν ειχα κινητο Nokia, και ιδεα δεν εχω απο series 60.. και ουτε και μ'αρεσουν..

 

απλως ακουω οτι η καμερα ειναι χαλια, ο ηχος απο το ηχειο δεν ειναι καλος, το κινητο επρεπε να βγει πριν απο τεσσερις μηνες και ακομα να βγει. καλυτερα να πανε για το επομενο μοντελο αμεσως.

 

auth h apopsi prepei na einai apo nokiakia giati mono autoi lene ta nokia kalhtera thl

mpourdes

 

100% μεσα επεσες...

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι η nokia ακομα σε μερικα κινητα εχει 4000 χρωματα και νομιζω πως εχει λιγο καιρο που 1 χρονο περιπου που εβαλε 65000 και και περσι παρουσιασε στην cebit καποια 1,2 μοντελα με 262000 που ηρθαν,δεν ηρθαν θα σας γελασω δεν θυμαμαι.Ακομα και οι κολλοσοι της 6630 6600 9300 9500 εχουν 65000 μηπως ειναι λιγο πισω???????? Να μιλησουμε μηπως για stereo sound σαν το Ε398 που ηρθε στην ελληνικη αγορα περσι το αυγουστο η για την transflash.Με τους οιους στα symbian τι θα γινει βρηκανε λυση η ακομα το ψαχνουνε?????? :X :w00t:
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι η nokia ακομα σε μερικα κινητα εχει 4000 χρωματα και νομιζω πως εχει λιγο καιρο που 1 χρονο περιπου που εβαλε 65000 και και περσι παρουσιασε στην cebit καποια 1,2 μοντελα με 262000 που ηρθαν,δεν ηρθαν θα σας γελασω δεν θυμαμαι.Ακομα και οι κολλοσοι της 6630 6600 9300 9500 εχουν 65000 μηπως ειναι λιγο πισω???????? Να μιλησουμε μηπως για stereo sound σαν το Ε398 που ηρθε στην ελληνικη αγορα περσι το αυγουστο η για την transflash.Με τους οιους στα symbian τι θα γινει βρηκανε λυση η ακομα το ψαχνουνε?????? :X :w00t:

 

:cry: Τωρα εξηγουνται ολα......

Γι'αυτο η Μοτο εχει τρελαθει στις πωλησεις... :lol: :lol: :kill: :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Ένα review του Motorola Mpx220 για αυτούς που δεν το έχουν πάρει ακόμα και αυτούς που θέλουν να το πάρουν:

 

http://www.mobique.com/motorola/mpx220/page1.php

 

:) :O :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...