Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα ποτε θα το δουμε εδω?χαζη ερωτηση αλλα επειδη δε το χω ψαξει ρωταω τελικα ελληνικα θα εχει η οχι?παντως απο εμφανιση σκιζει το κινητακι

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος me_gustas (26 Δεκ. 2004 , 20:28)

 

eNeRGy

to mpx220 den exei kali othoni? 265.000 grafei to preview tou site...

 

 

einai poli kali se poiotita... alla einai ligotero fotini apo tis alles kai me mikroteri fisiki diastasi (an kai stin analisi tou 8010)

Link to comment
Share on other sites

΄Οντως βρε παίδες έμαθε κάτι κάποιος για το πότε επιτέλους θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα;
Link to comment
Share on other sites

Η MOTOROLA απανταει στο τηλεφωνικο της κεντρο οτι θα ερθει τελος Ιανουαριου.

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κινητάκι εγώ θα το χτυπήσω... :)

Έχει τα πάντα... ελληνικά, 64mb εσωτερική μνήνη με δυνατότητα επέκτασης (κάρτα), κάμερα 1.3Mp, 260.000 χρώματα στην οθόνη, είναι πολύ μικρό για smart phone... Τιμή συσκευής περίπου 470 ευρώ... τί άλλο να ζητήσει κανείς...!!! :)

 

 

Αν κάποιος το έχει πάρει ας μας πεί τις εντυπώσεις του...

GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

Taiwan market: Motorola’s MPx220 smartphone with Chinese OS hits store shelves

Original date: 2005/1/7

Translator: Jessie Shen

Motorola has announced the availability of its MPX220 smartphone. Based on Microsoft Windows Mobile 2003 OS Chinese-version, this smartphone offers a built-in 1.2-megapixel digital camera, in Taiwan yesterday.

 

Tom Hsiao, general manager of the Taiwan division of Motorola's personal communications sector, said that another Microsoft smartphone model, the MPx, would be launched in the first quarter of 2005.

 

The MPx220 model became available through Cingular Wireless in the US in mid-December last year.

 

...άντε με το καλό, σύντομα κι εδώ :D

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Για να μην παρεξηγηθω: Δεν θελω να κανω καμια απολυτως διαφημιση, ουτε τα περνω απο το εν λογω μαγαζι...

Τιμη μπορειτε να δειτε εδω.

Link to comment
Share on other sites

το περιμενα πως και πως αλλα τελικα πηρα το 8010 (το οποιο τελικα ειναι απαιχτο κινητακι)....οταν θα βγει ομως θα το χτυπησω για τη γυναικα μου (εδω που τα λεμε μπορει να της δωσω το 8010 και να το κρατησω για την παρτι μου :))

θα εχει στανταρ ελληνικα???

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. Επειδή έχω το mpx200, θα ήθελα να μάθω το 220 τί λέει από μπαταρία; Άλλοι λένε ότι είναι καλύτερο, άλλοι χειρότερο. Ξέρει κανείς λεπτομέρειες; Επίσης, το κινητό έχει 260.000 χρώματα ή 65.000; Ρωτάω γιατί είχα δει specs στο internet από το site της motorola και νομίζω ότι έλεγαν 65.000
Link to comment
Share on other sites

260 χιλιάδες έχει φίλε, σίγουρο.

Για την μπαταρία δεν ξέρω...

GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

exoume kanena neotero ya to kinhto? mia hmeromhnia dia8eshs sta ellhnika katasthmata xerei kaneis?

ΕΔΩ :!: http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=MPX220_SILVER :!: 460Ε συνολο 2 ημερες παραδοση

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Η Motorola Hellas λεει οτι δεν θα εχει Ελληνικα το τηλεφωνο. Επισης αυτο που πουλαει η expansys δεν εχει Ελληνικα σιγουρα, βεβαια εχει Τουρκικα (μπανανια ειμαστε).

 

Ξερει κανεις τι τελικα θα ισχυει ή εστω αν μπαινουν Ελληνικα αργοτερα?

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποτε στο ειπαν αυτό; Γιατι πριν κανα μηνα ελεγαν οτι θα εχει ελληνικο μενου και οτι αυτος ειναι και ο λογος που καθυστερει το κινητο. Αν το καθυστερουν για να μην βαλουν ελληνικα μπραβο τους.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; Το mpx220 δεν έχει windows mobile 2003; Η μεταγλώττιση του μενού δεν υποστηρίζεται από την microsoft; Δηλαδή, όπως βγαίνουν τα windows XP αγγλικά και μετά από λίγο καιρό βγαίνει και η ελληνική έκδοση; Γιατί αν περιμένουμε από την Motorola Hellas να κάνει την μεταγλώττιση, το βλέπω το κινητό του χρόνου με ελληνικά :lol:
Link to comment
Share on other sites

Η Motorola Hellas λεει οτι δεν θα εχει Ελληνικα το τηλεφωνο....

 

 

Πού ακριβώς το λέει αυτό η Motorola?????????

Γιατί εγώ ρώτησα γνωστό μου από εκεί μέσα και μου είπε πρίν 1 μήνα για πλήρη υποστήριξη ελληνικών...!! Η Motorola δεν έχει σχέση με την μεταγλλώτιση, θα τα έχουν τα windows mobile 2003...

GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

Το τηλεγωνικο κεντρο της Μ.Η. μου ειπε σημερα μετα απο σχετικη ερωτηση οτι δεν θα εχει Ελληνικα ουτε θα δεχεται. Το ιδιο μου ειπε και το τηλεφωνικο κεντρο της expansys και μαλιστα μου διαβασε τις διαθεσιμες γλωσσες μεσα στις οποιες ειναι και τα τουρκικα.

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...