Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

arm926e

172mhz

 

Δεν υπαρχει OMAP με arm926@170ΜHz ολα τρεχουν στα 200ΜHz, ο tcpmp κανει λαθος, παλιοτερος betaplayer μου ελεγε οτι το mpx200 τρεχει στα 154ΜHz, φυσικα λαθος (omap710 arm925@133MHz).

 

Παντως δεν εχω καταλαβει ποιον OMAP φοραει το mpx220, αλλοι λενε τον 1610 εγω το βλεπω τραβηγμενο, μαλλον τον omap730 φοραει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kalhmera paidia!

Sugxoreste me gia ta greeklish alla ta ellinika fonts,gia kapoio periergo logo,e3afanistikan apo to pc mou!

Loipon h erwthsh mou einai h e3hs:Mhpws 3erete pws mporw na apenergopoihsw thn dunatothta tou CELL INFO DISPLAY??(Einai h dunatothta tou kinitou na emfanizei ton plhshestero Cell Tower sthn perioxh mou).Otan eimouna Ellada den eixa auto to problhma.Eir8a sthn kupro gia liges meres kai mou emfanizei panw sto Home Screen,auth thn blakeia!

 

Efxaristw polu!

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αναβαθμιση της rom και αφου εκανα restore απο το sprite backup μου εβαλε μεν τις συντομευσεις στο μενου αλλα δεν μου περασε το προγραμμα..(δεν υπαρχει το προγραμμα ούτε στην αφαιρεση των προγραμματων)

ξερει κανεις πως μπορω να αφαιρεσω τις συντομευσεις αυτες?

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αναβαθμιση της rom και αφου εκανα restore απο το sprite backup μου εβαλε μεν τις συντομευσεις στο μενου αλλα δεν μου περασε το προγραμμα..(δεν υπαρχει το προγραμμα ούτε στην αφαιρεση των προγραμματων)

ξερει κανεις πως μπορω να αφαιρεσω τις συντομευσεις αυτες?

storage>windows>start menu εκει κανεις σε καθε συντομευση δεξι κλικ και delete ;)

Link to comment
Share on other sites

σωστος!!! ! ! καλα σαιτα έχεις κάνει διατριβη πάνω στο mpx220 ! !

και ένα πρόγραμμα VKB τι ειναι? (το είχε μέσα το κινητο! )

 

για να περάσω το πρόγραμμα stopwatch στο readme λέει αυτο

 

 

To install you MUST place the files in...

 

\IPSM\Program Files\Stopwatch\

 

This will change in future releases.

 

Thanks... Frijj2k

που είναι ο φάκελος IPSM?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

σωστος!!! ! ! καλα σαιτα έχεις κάνει διατριβη πάνω στο mpx220 ! !

και ένα πρόγραμμα VKB τι ειναι? (το είχε μέσα το κινητο! )

 

για να περάσω το πρόγραμμα stopwatch στο readme λέει αυτο

 

 

To install you MUST place the files in...

 

\IPSM\Program Files\Stopwatch\

 

This will change in future releases.

 

Thanks... Frijj2k

που είναι ο φάκελος IPSM?? :confused:

οπου βλεπεις ipsm σημενει storage

Link to comment
Share on other sites

και κάτι ακόμη (έχω όρεξη σήμερα και πάιζω με το κινητο)

 

γιατι όταν βάζω ένα animation homescreen μου λέει ότι πρέπει να το κάνω activate (activate now) και προσπαθει να μπει σε ένα server?

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera paidia!

Sugxoreste me gia ta greeklish alla ta ellinika fonts,gia kapoio periergo logo,e3afanistikan apo to pc mou!

Loipon h erwthsh mou einai h e3hs:Mhpws 3erete pws mporw na apenergopoihsw thn dunatothta tou CELL INFO DISPLAY??(Einai h dunatothta tou kinitou na emfanizei ton plhshestero Cell Tower sthn perioxh mou).Otan eimouna Ellada den eixa auto to problhma.Eir8a sthn kupro gia liges meres kai mou emfanizei panw sto Home Screen,auth thn blakeia!

 

Efxaristw polu!

 

ρυθμίσει->τηλέφωνο->καναλια->καντα αντσεκ ολα!

λογικα θα φύγει!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Sygnomh gia ths synexizomenes xazes ervthseis, alla pos mporw na enalasv metajei agglikoy kai ellinikou plhktrologioy , exw to mpx220 (exei ellhnika) settarismeno se greek regional settings kai english language menus

Eyxaristv prokatabolika

Link to comment
Share on other sites

και κάτι ακόμη (έχω όρεξη σήμερα και πάιζω με το κινητο)

 

γιατι όταν βάζω ένα animation homescreen μου λέει ότι πρέπει να το κάνω activate (activate now) και προσπαθει να μπει σε ένα server?

 

Πολυ ενδιαφερον ερωτηση ας την απαντησει καποιος... :!:

Link to comment
Share on other sites

Sygnomh gia ths synexizomenes xazes ervthseis, alla pos mporw na enalasv metajei agglikoy kai ellinikou plhktrologioy , exw to mpx220 (exei ellhnika) settarismeno se greek regional settings kai english language menus

Eyxaristv prokatabolika

 

πατα συνεχομενα το *

Link to comment
Share on other sites

Otan patav synexomena to * mou enalasei metajei Abc ABC 123 predictive itap , alla ola agglika ellinika tsifos.

Ta ellhnika pou exei to kinito einai ayta poy eixe opvs to phra, ti kanv la8os?

Paizei rolo pou sthn glosa toy mpx exv agglika?

Eyxaristo jana

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βάλω registration code στο slovoed τι θα γίνει? Προς το παρόν φαίνεται να λειτουργεί κανονικά.

 

νομιζω δεν μπορεις να κανεις search και σου βγάζει τυχαία λέξεις!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

και κάτι ακόμη (έχω όρεξη σήμερα και πάιζω με το κινητο)

 

γιατι όταν βάζω ένα animation homescreen μου λέει ότι πρέπει να το κάνω activate (activate now) και προσπαθει να μπει σε ένα server?

 

τι να σου πω δεν ξερω!εμενα παίζουν κανονικά!

εχεις βαλει το animation plugin που υπάρχει στο gmail?

γιατι τα αλλα που κυκλοφορούν ειναι demo!

επίσης αν to animation Που χρησιμοποιείς δεν έχει πάρει έγκριση απο τον δημιουργό του plugin τοτε λειτουργεί σαν demo και σου λέει oti χρειαζεται ενεργοποίηση!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που αποθηκεύονται τα εισερχόμενα SMS, γιατί δε μου εμφανίζονται και θέλω να τα σβήσω! Φαίνεται στην αρχική οθόνη ότι έχω 7 μυνήματα, αλλά όταν πάω να τα δω δεν...
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

paidia, molis pira to mpx220 k exo mia aporia. Ksero pos tha to exete ksanapei alla einai para polla ta post... Me ta sms k tous 70 xaraktires ti kanoume?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το εξής πρόβλημα, όταν βάζω κάποιο ήχο κλήσης στην κάρτα μνήμης όταν χτυπά το κινητό κολλάει και πρέπει να βγάλω την μπαταρία για να κάνω restart, ενώ όταν τον αποθηκεύω στην μνήμη του κινητού όλα είναι O.K. Τι μπορεί να φταίει;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

paidia, molis pira to mpx220 k exo mia aporia. Ksero pos tha to exete ksanapei alla einai para polla ta post... Me ta sms k tous 70 xaraktires ti kanoume?

 

δοκιμασμενα, αν και γραφει ότι στελνει μονο 70 ανα sms το στελνει κανονικα με 160 !

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω δεν ξερω!εμενα παίζουν κανονικά!

εχεις βαλει το animation plugin που υπάρχει στο gmail?

γιατι τα αλλα που κυκλοφορούν ειναι demo!

επίσης αν to animation Που χρησιμοποιείς δεν έχει πάρει έγκριση απο τον δημιουργό του plugin τοτε λειτουργεί σαν demo και σου λέει oti χρειαζεται ενεργοποίηση!

ναι το εχω βαλει το plugin

 

γραφει

 

Phonethemes needs to aythorize this before running it. connect to the server now???

Link to comment
Share on other sites

ναι το εχω βαλει το plugin

 

γραφει

 

Phonethemes needs to aythorize this before running it. connect to the server now???

 

δοκιμασε με καποιο απο αυτα που υπαρχουν στο modaco

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασμενα, αν και γραφει ότι στελνει μονο 70 ανα sms το στελνει κανονικα με 160 !

ε??? πως γίνεται αυτό? bug της συσκευής; το κινητό παιδιά είναι πολύ super! η ηχογράφηση γίνεται σε wav αρχεία κ η ποιότητα είναι φανταστική!!! Πρώτη φορά άκουσα τέτοια ηχογράφηση από κινητό...

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω δεν ξερω!εμενα παίζουν κανονικά!

εχεις βαλει το animation plugin που υπάρχει στο gmail?

γιατι τα αλλα που κυκλοφορούν ειναι demo!

επίσης αν to animation Που χρησιμοποιείς δεν έχει πάρει έγκριση απο τον δημιουργό του plugin τοτε λειτουργεί σαν demo και σου λέει oti χρειαζεται ενεργοποίηση!

 

Μαλλον κατι τετοιο γινετε, εγω παντως οσα δοκιμασα εγραφαν στην homescreen, activate ή κατι τετοιο, θα κατεβασω και αλλα να δω...

Πες καποιο απο το gmail που σου δουλεψε.

Το plug in εννοειτε οτι εχει μπει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...