Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a 3erei kaneis 8elo na parw minisd 1gb tin anagnorizei to kinito h mexri posa mg anagnorizei? ;) ;) ;)

σύμφωνα με τα επίσημα specifications της Motorola η μνήμη επεκτείνεται μέχρι τα 512MB.

Link to comment
Share on other sites

@Blacksmith : το xbar 2 σου δείχνει και το επιπεδο μπαταρίας σε % ποσοστό. Αφησε να σου ξεφορτιστεί 1-2 φορές τελείως και μετά παρακολούθησε την μπαταρία με το xbar.. εμένα μου κρατάει 4 μέρες με ανοιχτό το bluetooth και τον betaplayer να παιζει τουλ 6 min την ημερα.

 

@clm : αυτό μπορεί να συμβαίνει επείδη τη στιγμή που γράφτηκαν τα specs δεν υπήρχε 1gb mini-SD.. πάντως για περισσότερα δείτε αυτό .

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

paidia poios 8a mou pei an to bluetooth anoigei automata opws einai kai sta alla kinita tis motorola (v620)pou exw twra giati xrisimopio polh bluetooth handsfree

όχοπρεπει να το επιλέγεις εσύ

Link to comment
Share on other sites

energopoiite me ena koumpi h 8elei xronobora diadikasia ???

kai otan to anoigeis meneis panta anoixto h paei se anamonh???

auto akrivos xronovora didikasia :)

kai nai etsi menei panta anoixto

a kai poles fores epidi den ginotan h sindesi me allo thlephono epeza me to sindiasmo anoixneusi..... :( kai ta dio

Link to comment
Share on other sites

Paidia eseis pou exete to mpx220,apo camera kalo einai?

Exw akousei xalia!

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την κάμερα τραβάει σχετικά ικανοποιητικές φωτογραφίες σε συνθήκες καλού φωτισμού ακόμα κι αν πρόκειται για εσωτερικούς χώρους το βράδυ. Δε συγκρίνονται βέβαια με φωτογραφική μηχανή. Σε χαμηλό φωτισμό η κάμερα είναι εντελώς άχρηστη παρόλο που έχει το φλασάκι. Όσες φορές και να δοκίμασα το αποτέλεσμα ήταν ελεεινό.

Για τα χρώματα, το site της motorola και ο γερμανός διαφημίζουν την καφέ συσκευή. Εγώ βρήκα μία μαύρη από την ΤΙΜ. Την ασημί δεν τη βρήκα πουθενά.

Έχω και κάποιο προβληματάκι με τη μπαταρία. Το τηλέφωνο μου έβγαλε προειδοποιητικό μήνυμα να κάνω backup γιατί η μπαταρία τελειώνει. Πράγματι η ένδειξη στην αρχική οθόνη έδειχνε να απομένει μία γραμμή ισχύος από τις 4. Αλλά μπαίνοντας στα settings στο power management η μπαταρία έδειχνε ότι έχει ακόμη 40% ενέργεια. Εντέλει μου κράτησε άλλες 12 ώρες. Κάτι το οποίο με προβλημάτισε είναι ότι όλα αυτά συνέβησαν παρόλο που το τηλέφωνο το είχα εχτές στο γραφείο συνέχεια συνδεδεμένο με το usb του laptop μου, από το οποίο κανονικά θα έπρεπε να φορτίζει. Από ότι φαίνεται μάλλον ξεφόρτισε το τηλέφωνο και μία εξήγηση είναι ότι τα usb στα laptop ίσως να δίνουν λιγότερο ρεύμα από ότι στα desktop για οικονομία. Εντωμεταξύ κι ένα plugin που κατέβασα από το handago το batplug.ARM.cab που δείχνει την κατάσταση της μπαταρίας στο homescreen ενώ εγκαταστάθηκε κανονικά, δεν δείχνει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέτε μαύρη είναι μαύρη διότι και το δικό μου κουτί έγραφε μαύρο αλλά είχε μιά καφεβυσινή απόχρωση.

Τώρα για την κάμερα το μόνο πρόβλημα είναι την νύχτα

Από οθόνη σε θέμα φωτηνότητας ζωντάνιας και χρώματος δέν υπάρχει καλύτερη βάλτετην δίπλα δίπλα με οποιδίποτε τηλέφωνο και μετά γράψτε μου

Υ.Γ. ούτε με Sharp από την οποία πέρνει τώρα τις οθόνες

ακόμη και από το Κ750 που έχω τώρα είναι ποιό φωτινή

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια υπαρχουν αρκετα προγραμματα (τοσα οσα στο symbian) γι'αυτο το κινητο? Γιατι ψαχνομαι για καινουριο, και τωρα που το εφεραν και στον γερμανο θελω πολυ να το αγορασω αλλα αμα δεν υπαρχουν τοτε... παμε για τπτ αλλο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέτε μαύρη είναι μαύρη διότι και το δικό μου κουτί έγραφε μαύρο αλλά είχε μιά καφεβυσινή απόχρωση.

Τώρα για την κάμερα το μόνο πρόβλημα είναι την νύχτα

Από οθόνη σε θέμα φωτηνότητας ζωντάνιας και χρώματος δέν υπάρχει καλύτερη βάλτετην δίπλα δίπλα με οποιδίποτε τηλέφωνο και μετά γράψτε μου

Υ.Γ. ούτε με Sharp από την οποία πέρνει τώρα τις οθόνες

ακόμη και από το Κ750 που έχω τώρα είναι ποιό φωτινή

 

Απο το mpx200 ειναι καλυτερη?

 

Ρε παιδια υπαρχουν αρκετα προγραμματα (τοσα οσα στο symbian) γι'αυτο το κινητο? Γιατι ψαχνομαι για καινουριο, και τωρα που το εφεραν και στον γερμανο θελω πολυ να το αγορασω αλλα αμα δεν υπαρχουν τοτε... παμε για τπτ αλλο.

 

Ριξε μια ματια στο http://www.smartphone.net, ειναι site που πουλαει εφαρμογες, αλλα εχει και τις περισσοτερες που ειναι δωρεαν.

Link to comment
Share on other sites

Απο το mpx200 ειναι καλυτερη?

 

 

 

πρέπει να είναι πολύ καλύτερη πάντα την ημέρα την νύχτα έχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια υπαρχουν αρκετα προγραμματα (τοσα οσα στο symbian) γι'αυτο το κινητο? Γιατι ψαχνομαι για καινουριο, και τωρα που το εφεραν και στον γερμανο θελω πολυ να το αγορασω αλλα αμα δεν υπαρχουν τοτε... παμε για τπτ αλλο.

 

Έψαξες και δεν βρήκες; υπάρχουν ολόκληρα φόρουμ πάνω στο 220.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά διαβάστε και λίγο πιο πριν στο thread έχουν γραφτεί (πάρα) πολλά πράγματα και για την κάμερα και για εφαρμογές.. δείτε και τις εφαρμογές του mpx200 (είναι sticky) και θα καταλαβετε..

 

edit : και παρεπιπτώντος δεν είναι ούτε μαυρο ούτε καφετοβυσσινι είναι "dark red" (wow :p :p )

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ενα thanks ston RaZoR333 για το link και συνεχιζω

 

Μπορειτε να μου δωσετε και αλλα links? Μπορω να βρω progs στο irc?

Συγγνωμη που δεν ψαχνω μονος μου στο thread αλλα εχω μαθει απο το s60 forum που τα εχουμε ολα μαζεμενα.

Και κατι αλλο: το thread ''εφαρμογες για mpx200'' εχει και εφαρμογες για το 220?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...