Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά οι φωτογραφίες τι λένε; Γιατί είδα ότι είναι κάπως αισχρές... Η ποιότητα κατασκευής; Και ο φωτισμός της οθόνης; Είναι καθόλου σκοτεινό;
History: 3210, 6210, t65, 7210, 7650, P800, 3650, 9110 Communicator, 7250i, z600, 6600, t310, k750i, qtek 9090, k800i, n95, n73, e52, Omnia Lite, iPhone... to be continued! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικά τέλος του μήνα έρχεται?? :X στο πλαίσιο. Βέβαια και τέλος του 2008 να έρθει το ίδιο μου κάνει γιατί βαρέθηκα τη κοροιδία της Motorola :p
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τέλος του μήνα έρχεται?? :X στο πλαίσιο. Βέβαια και τέλος του 2008 να έρθει το ίδιο μου κάνει γιατί βαρέθηκα τη κοροιδία της Motorola :p

Αν ήταν τέλος του μήνα καλά θα ήταν.....

Πήρα σήμερα τηλ στο πλαίσιο και μου είπαν τέλος του άλλου μήνα :cry: :blink: :mad: (Μαρτίου)......

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν τέλος του μήνα καλά θα ήταν.....

Πήρα σήμερα τηλ στο πλαίσιο και μου είπαν τέλος του άλλου μήνα :cry: :blink: :mad: (Μαρτίου)......

 

 

Φιλάκια MOTOROLA... :kill: :knife:

Link to comment
Share on other sites

filakia ki apo mena Motorola... to kseftylisan to thema...
GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ΠΟΤΕ επιτέλους θα έρθει αυτό το κινητό;;; Την επόμενη βδομάδα, τον επόμενο μήνα, ή μήπως ποτέ;;; Τι γίνεται πια με αυτό; Πόσες αναβολές θα γίνουν πια ρε γ@μώτο;;;;
The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ΠΟΤΕ επιτέλους θα έρθει αυτό το κινητό;;; Την επόμενη βδομάδα, τον επόμενο μήνα, ή μήπως ποτέ;;; Τι γίνεται πια με αυτό; Πόσες αναβολές θα γίνουν πια ρε γ@μώτο;;;;

To πιο πιθανό είναι ΠΟΤΕ!!!!

Μας τα έχουν κάνει μπισκότα....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως απο μεριάς μου και να έρθει το κινητό ούτε πρόκειται να το αγγίξω...

Δεν έχω αγοράσει ποτέ μου ΜΟΤΟ και πίστευα πως αυτό θα ήτανε το πρώτο μου αλλα ούτε μια στο εκατομμύριο δεν το αγοράζω πλέον.

Φανταστείτε να το αγοράσει κάποιος και να του βγεί και προβληματικό,τι κοροιδεία έχει να φάει απο το service..

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν στέλνουμε όλοι μαζί ένα e-mail διαμαρτυρίας στην Motorola– όχι ότι θα βγει κάτι – και να τους πούμε ότι υπάρχουν και άλλα κινητά με windows mobile και δεν είναι ανάγκη να περιμένουμε πότε θα αξιωθούν να φέρουν το MPx220.
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως βαρεθηκα να το περιμενω και πηρα το qtek 8010.το εχω εναμιση μηνα περιπου και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.αν η motorola δεν θελει μια φορα τα λεφτα μου εγω δεν θελω να της τα δωσω δεκα :cool:
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως βαρεθηκα να το περιμενω και πηρα το qtek 8010.το εχω εναμιση μηνα περιπου και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.αν η motorola δεν θελει μια φορα τα λεφτα μου εγω δεν θελω να της τα δωσω δεκα :cool:

Και εγω έλεγα να πάρω το 8020 αλλά η οθόνη η κάμερα και ο σχεδιασμός του 220 με κρατάνε ακόμα....

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως βαρεθηκα να το περιμενω και πηρα το qtek 8010.το εχω εναμιση μηνα περιπου και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.αν η motorola δεν θελει μια φορα τα λεφτα μου εγω δεν θελω να της τα δωσω δεκα :cool:

 

 

:up: Σ Ω Σ Τ Ο Σ ! ! ! :up:

Link to comment
Share on other sites

ελα motorola πότε θα έρθει το κινητό????ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ

ΠΑΙΔΙΑ εγώ λεω να κάνουμε μια παραγγελία απο το expansys.com.gr όλοι μαζί για να μας κάνει μια καλη τιμή

Link to comment
Share on other sites

Aυτα που πουλάει το expansys, μπορούν τουλάχιστον να γράψουν ελληνικούς χαρακτήρες; Γνωρίζει κάποιος με σιγουριά να πει;

 

Ναι θα μπορούν να γράψουν Ελληνικούς χαρακτήρες με την προσθήκη μια εφαρμογής που λέγετε Interkeys της Paragon Software αλλά δεν θα έχει Ελληνικό menu.

 

:) :O

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμησεις μπορω να κανω μονος μου ?

Υπαρχει καποιο site για να μπω?

 

EDIT: το βρηκα !

http://www.motorola.com/mdirect/hellomoto/experience/mpx220/html/homepage.shtml

Link to comment
Share on other sites

 

Είναι ακριβώς το ίδιο σκηνικό που έπαιζε πέρσι περίπου τέτοιο καιρό με την δήθεν έλευση του V600...Πως μπορεί μια εταιρεία να κάψει αντικειμενικά καλά προιόντα-δωρεάν μαθήματα από την Motorola :O

 

 

 

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...