Jump to content

counter strike source


anapofasistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολυ ωραια γραφικα, αλλα δεν ξερω, εχει χασει αυτο το ΚΑΤΙ που ειχε το 1.5

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια γραφικα, αλλα δεν ξερω, εχει χασει αυτο το ΚΑΤΙ που ειχε το 1.5

 

ma sou leo eimai fanatikos counteristis :lol: exo katevasei kati pistes poli gamates einai kati pistes pou eisai ston paradeiso kai exei mia pili tou paradisou megalei kai mpeneis kai skotoneis kai meta exei mia skala kai kateveneis stin kolasi poli gamato an to psaxneis

hacker
Link to comment
Share on other sites

Sorry gia to off topic alla mou anapses fitilia re anapofasiste...

Pos legetai i pista pou les? Mporo na tin vro gia tin 1.6?

Thnx...

 

pio off topic re file mia xara eisai http://halflife2.filefront.com/files/Counter-Strike_Source/Maps/CS_Maps;4819 auti einai i dieuthinsi tora den ksero an exei gia to 1.6 psaxe mporei na exei ok re megale

hacker
Link to comment
Share on other sites

To Source einai korufaio!

To mono pou me psiloxalaei einai pws einai elaxista pio argo apo to 1.5...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το CS: Source είναι η εξέλιξη του counterstrike και είναι τέλειο.

Απορώ πραγματικά που στα περισσότερα net-cafe έχουν την source αλλα εξακολουθούν και ασχολούνται αποκλειστικά με την 1.6...:p :down:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το CS: Source είναι η εξέλιξη του counterstrike και είναι τέλειο.

Απορώ πραγματικά που στα περισσότερα net-cafe έχουν την source αλλα εξακολουθούν και ασχολούνται αποκλειστικά με την 1.6...:p :down:

Όταν έχεις φάει 4 και 5 χρόνια από τη ζωή σου για να μάθεις το 1.6 και να νομίζεις ότι είσαι κάποιος, τότε δύσκολα ξεκολλάς για να πας σε κάτι άλλο από το οποίο θα ξεκινήσεις από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Ίσα ίσα eLeKtriK EyE κι εγώ, που ήμουν "κάποιος" στο cs την περίοδο 2000-2003, (από τότε παίζω περιστασιακά), μόλις είδα τη source εντυπωσιάστικα και εξαιτίας της ξαναέπαιξα (για μικρό διάστημα βέβαια)

 

Η source κατά τη γνώμη μου έκανε το παιχνίδι καλύτερο, αλλά επειδή δεν ασχολήθηκα πολύ ρωτάω μήπως έχει κάποια αρνητικά που εγώ δεν πρόσεξα και άρα δεν "έπιασε"

Γι'αυτό και η απορία μου!;)

Link to comment
Share on other sites

Ίσα ίσα eLeKtriK EyE κι εγώ, που ήμουν "κάποιος" στο cs την περίοδο 2000-2003, (από τότε παίζω περιστασιακά), μόλις είδα τη source εντυπωσιάστικα και εξαιτίας της ξαναέπαιξα (για μικρό διάστημα βέβαια)

 

Η source κατά τη γνώμη μου έκανε το παιχνίδι καλύτερο, αλλά επειδή δεν ασχολήθηκα πολύ ρωτάω μήπως έχει κάποια αρνητικά που εγώ δεν πρόσεξα και άρα δεν "έπιασε"

Γι'αυτό και η απορία μου!;)

Επειδή κινούμαι στο χώρο των Gamers και πιάνω το "σφυγμό" τους, θα σου πω ότι είναι αυτό που σου είπα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Αν το source dedicated server εχει εγκατασταθεί ξεχωριστά από το steam,τότε πας στο φάκελο (όπου το έχεις εγκαταστήσει)

"srcds\cstrike\maps" και βάζεις τις πίστες που θες.

 

Αν έχει εγκατασταθεί με το steam,τότε πας στο "C:\Program Files\Steam\SteamApps\ το nick σου \source dedicated server\cstrike"

και θα βρεις το αρχείο "mapcycle".Θα το ανοίξεις με το notepad και θα δείς ποιές πίστες έχει.

Αν θες να προσθέσεις μια δικιά σου πίστα τότε,γράφεις στη λίστα το όνομα της πίστας σου,και αποθηκεύεις το αρχείο ("mapcycle").:cool:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια βοήθεια για το counter-strike source. Στον υπολογιστή του γιού μου όλα δουλεύουν κανονικά μέχρι την είσοδο στην πίστα. Μετά όλα "σέρνονται" και ουσιαστικά δεν μπορείς να παίξεις. Η μνήμη στην κάρτα είναι 128 ΜΒ. Αυτό φταίει?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια βοήθεια για το counter-strike source. Στον υπολογιστή του γιού μου όλα δουλεύουν κανονικά μέχρι την είσοδο στην πίστα. Μετά όλα "σέρνονται" και ουσιαστικά δεν μπορείς να παίξεις. Η μνήμη στην κάρτα είναι 128 ΜΒ. Αυτό φταίει?

γιατι δεν παιρνεις μια με 512?:)

Εικόνα εκτός ορίων Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ίσα ίσα eLeKtriK EyE κι εγώ, που ήμουν "κάποιος" στο cs την περίοδο 2000-2003, (από τότε παίζω περιστασιακά), μόλις είδα τη source εντυπωσιάστικα και εξαιτίας της ξαναέπαιξα (για μικρό διάστημα βέβαια)

 

Η source κατά τη γνώμη μου έκανε το παιχνίδι καλύτερο, αλλά επειδή δεν ασχολήθηκα πολύ ρωτάω μήπως έχει κάποια αρνητικά που εγώ δεν πρόσεξα και άρα δεν "έπιασε"

Γι'αυτό και η απορία μου!;)

 

Dwse nick ;)

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...