Jump to content

Asus P535


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H brando δεν λέει να μου στείλει την θήκη που περιμένω για το eten x500 μου και κάνει λάθος και μου στέλνει θήκη για το ASUS p535.Άν κάποιος ενδιαφέρεται γι αυτή τη θήκη ας μου στείλει pm

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 773
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι!!!!Και τους το είπα και τσεκάρανε την αποθήκη τους και είχαν κάνει όλη την παρτίδα λάθος λέει!!!Και είμαι στην αναμονή για την σωστή θήκη...

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

A) Fysiologiko einai ean tou exeis fortwsei kai ta programmata sou.

B) Episima pairnei mexri 2GB. Exw akousei kai gia xristes pou to exoun doulepsei kai me megalyteres mnimes. Thelei patch.

C) Anoixto bluetooth kai idiaitera WiFi kai GPS einai logiko na katabroxthizoun tin mpataria.

athanaso77 Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου! :)

 

Να παρατηρήσω και κάτι που μου φαίνεται απαράδεκτο σαν πρόβλημα (εκτός κ αν είναι χαζομάρα δική μου κάποια ρύθμιση ίσως).... Όταν τραβάω βίντεο δεν συγχρονίζει η εικόνα με τον ήχο.... !!! Υπάρχει λύση? :(

Link to comment
Share on other sites

σε μένα φίλε μου χωρίς να κάνω κάτι δεν το παρουσιάζει αυτό το πρόβλημα. μόνο που ξεκινάει ο ήχος απο το τρίτο δευτερόλεπτο αλλα είναι συγχρονισμένος.
Link to comment
Share on other sites

σε μένα φίλε μου χωρίς να κάνω κάτι δεν το παρουσιάζει αυτό το πρόβλημα. μόνο που ξεκινάει ο ήχος απο το τρίτο δευτερόλεπτο αλλα είναι συγχρονισμένος.

Εμένα προηγείται ο ήχος από την εικόνα. Αυτό συμβαίνει σε κάθε ανάλυση. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αλλά συμβαίνει. :cry: Στο Youtube διάβασα κάποια σχόλια ότι το αντιμετωπίζουν και άλλοι αλλά δεν βρήκα κάποια λύση.

 

Εσύ που τα σώζεις τα βίντεο, στην κάρτα ή στην μνήμη του τηλεφώνου? Ισως κατά το save δεν γίνετε σωστός συγχρονισμός.

Link to comment
Share on other sites

βασικά απο αμέλεια πηγαίνανε στην μνήμη του τηλεφώνου. τώρα που το άλλαξα και αποθηκεύει στην κάρτα μνήμης φαίνεται να γράφει κανονικά και συχρονισμενα τον ήχο.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως είναι αρκετά εμφανής η καθυστέρηση. Τι να πω, μάλιστα στα μεγάλα σε διάρκεια βίντεο το φαινόμενο γίνετε πιο έντονο. Τέλος πάντων....

 

Ξαφνικά μου εξαφανίστηκε από την αρχική οθόνη το εικονίδιο wifi δηλαδή από την καρτέλα Διαχειριστης ασύρματων επικοινωνιών που εμφανίζει κάτω από το "Όλα" δηλαδή, τηλέφωνο, Bluetooth, WiFi.

To WiFi εξαφανίστηκε. Και για να ενεργοποιηθεί πρέπει να πηγαίνω στα settings. Ουτε από κάτω δεξια οθόνη σήμερα ενεργοποιείτε.

 

Το SKTools νομίζω έκανε την ζημιά από όταν πήγα να κάνω οptimize με επιλογή memory. Το εξαφάνισε αλλά έκανα restore original data και ήταν οκ. Ωστόσο μετά από μερικές μέρες έκανα soft reset αλλά τώρα ότι και να κάνω μέσα από τα SKtools δεν ξαναβγαίνει το εικονίδιο wifi που κλείνει και ανοίγει το wifi με ένα κλικ μόνο!

 

Σας παρακαλώ για μια βοήθεια! :(

Link to comment
Share on other sites

τελικά μετά από επικοινωνία μου με την brando μου είπαν να κρατήσω την λάθος θήκη που μου είχαν στείλει για το p535 και θα μου στείλουν δωρεάν μια για το eten μου.

Όποιος είναι απο Αθήνα λοιπόν μπορεί να έρθει με το κινητό του να του την δώσω δωρεάν.Επικοινωνία με pm

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κανείς δεν το έχει αυτό το κινητό ή σνομπάρετε την θήκη που σας δίνω;Φωτογραφία της θήκης μπορείτε να δείτε στο #525,είναι αξίας 20 € και την δίνω δωρεάν

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

χτες αγορασα απο γερμανο το 535 . σημερα που εχω χρονο πηγα να στησω το mls destinator που εχει μεσα.βαζω την καρτα κανω εγκατασταση τα παντα και μετα λεει στο βιβλιο ανοιξε το register talk&drive παταω να ανοιξη ,ανοιγη και δεν μπορω να πειραξω τιποτα ουτε την ενταση ουτε την αυτοματη ρυθμισει,μονο οκ παταω οκ με πεταει εξω και thank you.τη γινετε παιδια θελω τα φωτα σας:cool:

 

 

update:

τελικα το εκανα:)επρεπε να το στισω το προγραμμα στην μνημη τηλ. μετα ολα οκ .μεσα στο manual ελεγε αστο ετσι οπως ειναι (συκευασια) και πατα εγκατασταση:)αντι να γραψουν συσκευει .:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ενδιαφερεται κανενας για ενα P535;Ειναι ασημι,δυο μηνων(αγορα 29/4/2008 απο Γερμανο),σε υπεραριστη κατασταση,αγορασμενο απο Ελλαδα,με το MLS Destinator και μια καρτα 2GB.Ειναι στημενο με πολλες εφαρμογες τις SPB και αρκετες αλλες.Υπαρχει αποδειξη αγορας και το κουτι με ολα οσα περιεχει.Συγνωμη αν το ποστ αυτο δεν εχει θεση εδω...Οποιον τον ενδιαφερει μπορει να επικοινωνησει και εδω:dkarpouz@hotmail.com .Τιμη 450 Ευρω.Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πουλάω και εγώ το Asus μου με τα ίδια σχεδόν χαρακτηριστηκά με τον Karpis πιο πάνω (αγορασμένο από Multirama πρίν 4 μήνες αλλά σε άριστη κατάσταση.. δεν έχει ούτε γρατζουνιά, έχει την μαμά ελληνική Rom και destinator, πολλά προγράμματα της SPB και άλλα, μνήμη 2 Gb κτλ..) όποιος θέλει ας επικοινωνήσει στο: cool_alx22@hotmail.com
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να αγοράσω ένα κινητό που να έχει gps,wifi ενώ δεν μ ενδιαφέρει τόσο να είναι 3G. Είμαι ανάμεσα στο eten x600, asus p535 και asus p527. Εσείς ποιό προτείνεται για καλύτερο?

 

Υ.Γ: Με ενδιαφέρει να λειτουργεί καλά σαν κινητό τηλέφωνο και σαν gps, δεν μ ενδιαφέρει τόσο να το φορτώσω με πολλά προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

 

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε για την άμεση απάντησή σου αλλά αν μπορούσες να μου πείς ποιο απ αυτά τα 3 να διαλέξω? Δεν έχω τόσα λεφτά γι αυτό που μου προτείνεις... δυστηχώς!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Από τα συγκεκριμένα σου προτείνω το Χ600.

 

Είναι το πιο καινούργιο, τα έχει όλα και δουλεύει αξιοπρεπώς! Με τις τελευταίες ROMs που έχουν βγει... έχουν εξαλειφθεί και τα όποια προβλήματα του παρελθόντος. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ενας φιλος αγορασε το p535 και με ρωτησε πως αλλαζει την ρομ .Εχει καμια διαφορα απο το 3600 που εχω εγω ?

γιατι κατι για καρτα μου ελεγε..να βαλει την ρομ στην καρτα μνημης και κατι τετοια..

 

η ρομ δεν αλλαζει οπως και στα htc ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
η ρομ δεν αλλαζει οπως και στα htc ?

 

Κάθε συσκευή έχει διαφορετικό τρόπο αλλαγής ROM. Οδηγίες θα βρει ο φίλος σου εκεί από όπου θα κατεβάσει τη ROM. Προσοχή... πρέπει να βρει ROM που να προορίζεται για τη συγκεκριμένη συσκευή και μόνο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus P535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...