Jump to content

Pro Evolution soccer 6


louwtak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχεις ADSL (γιατί το patch είναι περίπου 1GB), μπορείς να πας και να το κατεβάσεις από εδώ: http://www.wehellas.gr/index.php?ind=downloads&op=section_view&idev=23

Διαλέγεις όποιον από τους servers θέλεις και το κατεβάζεις.

 

Ναι όμως μου βγάζει error τι κάνω εγώ τώρα;

the absolout site το δικό μου site: louwtak.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 351
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι όμως μου βγάζει error τι κάνω εγώ τώρα;

 

Τι εννοείς σου βγάζει error??? Δε μπορείς να το κατεβάσεις ή το κατέβασες και δε μπορείς να το εγκαταστήσεις???

Αν συμβαίνει το πρώτο, δοκίμασε να κάνεις πρώτα εγγραφή στο site. Διάλεξε ένα username και ένα password και αφού κάνεις login, δοκίμασε ξανά να το κατεβάσεις.

Αν το κατέβασες και δεν εγκαθίσταται, είναι πιθανό να μην ήταν "καθαρή" η εγκατάσταση του αρχικού παιχνιδιού (όχι του patch), δηλαδή να είχες βάλει κάποιο update ή κάποιο patch. Δοκίμασε να απεγκαταστήσεις και να εγκαταστήσεις ξανά τα πάντα, όσα αφορούν το PES6, αφού διαγράψεις και όσους φακέλους/αρχεία σχετίζονται με το παιχνίδι, δηλαδή στο φάκελο εγκατάστασης (π.χ. C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6), αλλά και στο φάκελο που αποθηκεύονται τα save του παιχνιδιού, δηλαδή C:\Documents and Settings\user\Τα έγγραφά μου\KONAMI.

Τέλος ρίξε και μια ματιά και εδώ:

http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=2800

Ελπίζω να βοήθησα. Καλή επιτυχία και καλά γκολ :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου.Το κατέβασα και είναι και πολύ γαμάτο. :respect: :respect: :respect:
the absolout site το δικό μου site: louwtak.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν μπορείτε ανεβάστε κανένα καλό videaki με κανένα καλό γκόαλ.:D :D
the absolout site το δικό μου site: louwtak.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις έβαλα το ελληνικό patch και έχω αντιμετωπίζω δύο προβλήματα.

1.Όταν βάζω γκόαλ δεν λέει τίποτα ο εκφωνητής.

2.Το μόνο στάδιο που μου βγάζει είναι το Ο.Α.Κ.Α. Κανένα άλλο

Τι μπορώ να κάνω;

βοήθεια παρακαλώ

the absolout site το δικό μου site: louwtak.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις έβαλα το ελληνικό patch και έχω αντιμετωπίζω δύο προβλήματα.

1.Όταν βάζω γκόαλ δεν λέει τίποτα ο εκφωνητής.

2.Το μόνο στάδιο που μου βγάζει είναι το Ο.Α.Κ.Α. Κανένα άλλο

Τι μπορώ να κάνω;

βοήθεια παρακαλώ

 

1. Αυτό είναι ένα bug που αντιμετωπίζουν πολλοί χρήστες, αν όχι όλοι. Κι εμένα με ξενερώνει απίστευτα. Δυστυχώς δε μπορείς να κάνεις κάτι. Κάποια στιγμή θα βγει update για το patch που θα διορθώνει αρκετά από τα bugs. Ας ελπίσουμε ότι θα διορθωθεί και αυτό το σοβαρό bug.

2. Μάλλον στο προηγούμενο post μου (#302) δεν κοίταξες το link που σου έδωσα, στο οποίο περιγράφεται ο τρόπος με τον οποίο επιλέγεις εμφανίσεις/μπάλες/στάδια στο patch, ο οποίος είναι διαφορετικός από ότι στο παιχνίδι γενικά. Αυτό είχα πάθει κι εγώ όταν το πρωτοέτρεξα :). Αν πας σ'αυτό το link (το ξαναδίνω παρακάτω), όλα εξηγούνται λεπτομερειακά και θα βρεις τη λύση. Δώσε ιδιαίτερη προσοχή στο σημείο που λέει "Γήπεδα":

http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=2800

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις χρήσιμες συμβουλές που μου έδωσες.

Είσαι και ο πρώτος:D :D

the absolout site το δικό μου site: louwtak.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

re paidia pao na pekso online meso network kai moy bgazei kateytheian na grapso password eno den exo kanei account.kserete ti mporo na kano? iparxei periptosh na moy exoyn klepsei to registration code kai na exoyn kanei account kai gi ayto ego den mporo? ti na kano?
Link to comment
Share on other sites

re paidia pao na pekso online meso network kai moy bgazei kateytheian na grapso password eno den exo kanei account.kserete ti mporo na kano? iparxei periptosh na moy exoyn klepsei to registration code kai na exoyn kanei account kai gi ayto ego den mporo? ti na kano?

 

Εννοείς το κανονικό PES6 ή το W.E.Hellas Patch???

Αν μιλάς για το κανονικό δεν ξέρω να σου απαντήσω. Πάντως με το patch δεν μπορείς προς το παρόν να παίξεις online.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

re paidia pao na pekso online meso network kai moy bgazei kateytheian na grapso password eno den exo kanei account.kserete ti mporo na kano? iparxei periptosh na moy exoyn klepsei to registration code kai na exoyn kanei account kai gi ayto ego den mporo? ti na kano?

 

Για το κανονικό αν μιλάς έχει τον κωδικό μόνο στο original pro.Άμα το έχεις αντιγραφή δεν ξέρω τι πρέπει να κάνεις:O

the absolout site το δικό μου site: louwtak.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=2225&st=0

διαβασε αυτες τις οδηγιες..λενε ακριβως τι πρεπει να κανεις..

 

και με το πατς παιζεις μια χαρα ονλινε απλα αμα παρεις ΙΝΤΕΡ πχ θα εχει φανελες της ΑΕΚ..αλλα δεν υπαρχει προβλημα συνδεσης..εγω ετσι παιζω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχω το Pro 6 στο pc (από torrent) αλλά δεν λέει να παίξει με τίποτα καλά... Έχει απίστευτα κολλήματα... Το ***** είναι μια χαρά. Σκέφτομαι μήπως φταίει η κάρτα γραφικών μου... Έχω την ATI X1800 256mb που με τους τελευταίους drivers έγινε ATI X1800 GTO... Σκέφτομαι μήπως φταίει γενικά το pc... Είναι 2πύρηνος Athlon 4200 64bit με 2giga μνήμη... Παίζει μια χαρά σ'έναν φίλο μου που έχει χαμηλότερο υπολογιστή από μένα αλλά με nVidia κάρτα γραφικών... Κανείς ρε παίδες να βοηθήσει την κατάσταση?? Να ξέρει τι παίζει ή να έχει αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα...???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=2225&st=0

διαβασε αυτες τις οδηγιες..λενε ακριβως τι πρεπει να κανεις..

 

και με το πατς παιζεις μια χαρα ονλινε απλα αμα παρεις ΙΝΤΕΡ πχ θα εχει φανελες της ΑΕΚ..αλλα δεν υπαρχει προβλημα συνδεσης..εγω ετσι παιζω

 

ok to brhka.eyxaristo.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχω το Pro 6 στο pc (από torrent) αλλά δεν λέει να παίξει με τίποτα καλά... Έχει απίστευτα κολλήματα... Το ***** είναι μια χαρά. Σκέφτομαι μήπως φταίει η κάρτα γραφικών μου... Έχω την ATI X1800 256mb που με τους τελευταίους drivers έγινε ATI X1800 GTO... Σκέφτομαι μήπως φταίει γενικά το pc... Είναι 2πύρηνος Athlon 4200 64bit με 2giga μνήμη... Παίζει μια χαρά σ'έναν φίλο μου που έχει χαμηλότερο υπολογιστή από μένα αλλά με nVidia κάρτα γραφικών... Κανείς ρε παίδες να βοηθήσει την κατάσταση?? Να ξέρει τι παίζει ή να έχει αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα...???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

Εγώ πάντως το έχω δοκιμάσει και σε P4 3GHz με 1GB RAM και κάρτα γραφικών nVidia FX5200 με 128MB RAM. Αν εξαιρέσεις το το ότι σέρνεται κάπως σε πολύ υψηλή ανάλυση και ρυθμισμένο στο high quality, κατά τα άλλα παίζει κανονικότητα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το έχω δοκιμάσει και σε P4 3GHz με 1GB RAM και κάρτα γραφικών nVidia FX5200 με 128MB RAM. Αν εξαιρέσεις το το ότι σέρνεται κάπως σε πολύ υψηλή ανάλυση και ρυθμισμένο στο high quality, κατά τα άλλα παίζει κανονικότητα.

 

Αυτό λέω φίλε μου... Ότι μάλλον φταίει η κάρτα γραφικών μου...Δηλαδή η συμβατότητα... Άρε γαμώτο... Καινούργιος υπολογιστής...

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

pentium M 1,6GHz me 512RAM kai ATI 9700 sta 128MB kai paei sfaira to pro!!!

Den katalavainw ti provlima exete me kainouria mixanimata...3xronia klinei to laptop mou se ligo kairo..

 

Gia dokimase kanena re-install mipws exei graftei tpt la8os...

Link to comment
Share on other sites

Για να ειναι δικαιος ο αγωνας η ΚΟΝΑΜΙ εχει κανει το εξης. Στο ενα ημιχρονο ειναι εσυ χοστ,αρα λαγκαρει ο αλλος, και στο αλλο ειναι ο αντιπαλος αρα λαγκαρεις εσυ..

 

απο wehellas forum

promi says:

Μερικές συμβουλές για μείωση του lag.

Βγάλτε τον σχολιαστή

Παίζετε μέρα/ summer/ fine

Το pesgaming.com λέει ότι αυτά τα 2 βοηθούν καθώς τα δεδομένα που μεταφέρονται είναι λιγότερα.

 

Επίσης εννοείται ότι πρέπει να κλείσετε τα:

msn

firefox/ internet explorer

toolbars που κάνουν ενημέρωση από το net (πχ καιρός)

torrents kazaa limewire κλπ

και όλα τα antivirus-antispyware προγράμματα που συνήθως έχουν ανοικτές συνδέσεις για updates

 

Τέλος υπάρχει η άποψη ο γερμανικός server "βγάζει" καλύτερα pings στην Ελλάδα και γενικά θα ήταν καλό αν έχετε πολύ lag σε κάποιον server , να δοκιμάσετε να τον αλλάξετε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ρε παιδια μια κουλη ερωτηση, στο πατς του kostakiss εχει ξεκλειδωμενους ολους τους παλιους παικτες. Πως γινεται να τους ξανακλειδωσω ωστε να μην χρησιμοποιουνται στο master league? (o maradona πχ μεταγραφη στην Bayern!)
Link to comment
Share on other sites

Οταν ξεκινας ΜαστεΛιγκ εκει στις επιλογες εχει να μπορεις να χρησιμοποιησεις παλιους παιχτες.. Τωρα που το εχεις ξεκινησει δεν ξερω κατα ποσο μπορεις να το αλλαξεις αυτο!!
Link to comment
Share on other sites

Ας ξεκινησω καινουριο δεν πειραζει, αλλα δεν θυμαμαι να εχει καπου αυτη την επιλογη. βοηθησε με λιγο....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια κουλη ερωτηση, στο πατς του kostakiss εχει ξεκλειδωμενους ολους τους παλιους παικτες. Πως γινεται να τους ξανακλειδωσω ωστε να μην χρησιμοποιουνται στο master league? (o maradona πχ μεταγραφη στην Bayern!)

 

Στην τελευταία από τις σελίδες που εμφανίζεται όταν δημιουργείς μια καινούργια Master League, έχεις την επιλογή "Hidden players/Classics".

Έχεις πρόσβαση σε αυτή την επιλογή μόνο την πρώτη φορά που βρεθείς στις ρυθμίσεις αυτές. Όταν αρχίζεις και παίζεις η επιλογή αυτή φαίνεται αλλά τη δείχνει θαμπή, δηλαδή δε μπορείς να την αλλάξεις. Δηλαδή θα πρέπει να αποφασίσεις εξαρχής αν θέλεις αυτούς τους παίκτες, και φυσικά αν θέλεις να τους χρησιμοποιεί και ο CPU. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...