Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανώς θα είναι σε ρωσόφωνη εφημερίδα που εκδίδεται εδώ από μετανάστες;)

 

Για τέτοια εφημερίδα πρόκειται, γι' αυτό άλλωστε έγραψα "ρωσσόφωνη" και όχι ρωσική

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να μεταφέρει κάποιος cosmokarta/what's up νούμερο χρειάζεται διπλή φορητότητα όπως προαναφέρθηκε.

Ποιο είναι το συνολικό κόστος του εγχειρήματος και πόσες μέρες θα χρειαστούν για την πλήρη μετατροπή;Έχω την εντύπωση ότι χρειάζεται ένας μήνας πριν σου επιτραπεί νέα φορητότητα αριθμού.

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

ΒΑΣΙΚΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ

 

 

Υπηρεσίες

Χρέωση

 

ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ FROG ΣΕ FROG 0,0020 €/δευτ.

ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ 0,0054 €/δευτ.

ΑΠΟΣΤΟΛΗ SMS ΠΡΟΣ: ελληνικά δίκτυα *0,03 €/SMS, ξένα δίκτυα * 0,03 €/SMS

ΥΠΗΡΕΣΙΑ MMS εγγραφή (αποστολή SMS στο 1454) ΔΩΡΕΑΝ

αποστολή MMS 0,36 €/MMS

ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΚΛΗΣΕΩΝ ΔΩΡΕΑΝ

ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΚΛΗΣΕΩΝ ΔΩΡΕΑΝ

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ (1299) 0,20 €/κλήση

ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΛΗΣΕΩΝ ως κλήση από κινητό

AΡΧΙΚΗ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΔΩΡΕΑΝ

ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΧΡΟΝΟΥ / ΕΛΕΓΧΟΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ (1298) ΔΩΡΕΑΝ

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΡΤΑΣ SIM 13,9587 €

 

 

 

* Ισχύει μέχρι 30/09/2007

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο ''πολεμος τιμων'' Q και Frog λεει πολυ...

 

Ιδιες τιμες εχουν και η διαφορα τους κρινετε στην καλυψη,η κοσμοτε εχει καλυτερη καλυψη απο τη wind

 

Με την καρτα των 3 ευρω στελνεις 100 μηνυματα με τη νεα χρεωση στα 3 λεπτα χωρις ενεργοποιηση και χωρις τη δεσμευση του ενος μηνα,ειναι μεχρι τελος σεπτεμβριου ,προτιμω να τα στελνω ετσι παρα να προπληρωνω το cu,το whats up και το F2G για 100 μηνυματα σε ενα μηνα

Link to comment
Share on other sites

Σε επιλεγμένους χρήστες frog, προφανώς αυτοί που κάνουν ποιό συχνή χρήση, υπάρχει προσφορά που λέει ότι αν φέρεις κάποιον νέο στην frog κερδίζεις 100 sms δωρεάν. Αν φέρεις 3 ταυτόχρονα μέχρι κάποια ημερομηνία του Αυγούστου τότε έχεις 600 sms δωρεάν.

Η παραπάνω προσφορά ενεργοποιήται με την αποστολή sms στο 1454 της μορφής "FROG(κενό)69xxxxxxxx(κενό)69xxxxxxxx(κενό)69xxxxxxxx" όπου 69xxxxxxxx είναι τα νέα νούμερα που έχουν ενεργοποιηθεί στο δίκτυο της Frog.

Link to comment
Share on other sites

σε λιγες μερες θα μπω κι εγω στο κλαμπ των βατραχων :)

παραγγειλα εναν αριθμο(ευκολο σχετικα) απο το ιντερνετ..και θα ερθει ταχυδρομικως αυτες τις μερες..αν θελει καποιος να τον εξυπηρετησω σχετικα με αυτο που γραφει ο προλαλησαντας :p (αν φερεις καποιον νεο στην frog).

αλλα δν καταλαβαινω πως δουλευει αυτη η υπηρεσια..αναλογα με το ποτε ενεργοποιηθηκε η καρτα τι?

Link to comment
Share on other sites

σε λιγες μερες θα μπω κι εγω στο κλαμπ των βατραχων :)

παραγγειλα εναν αριθμο(ευκολο σχετικα) απο το ιντερνετ..και θα ερθει ταχυδρομικως αυτες τις μερες..αν θελει καποιος να τον εξυπηρετησω σχετικα με αυτο που γραφει ο προλαλησαντας :p (αν φερεις καποιον νεο στην frog).

αλλα δν καταλαβαινω πως δουλευει αυτη η υπηρεσια..αναλογα με το ποτε ενεργοποιηθηκε η καρτα τι?

 

Πως έκανες παραγγελία από το internet;

Link to comment
Share on other sites

μαλλον βρηκε αγγελια απο καποιον που πουλαει ευκολα νουμερα φρογκ...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μαλλον βρηκε αγγελια απο καποιον που πουλαει ευκολα νουμερα φρογκ...

 

ολα τα ξερει το φρικακι..;)

Link to comment
Share on other sites

κοινη λογικη...

 

 

αλλα δεν καταλαβα..κοπος θα σου ηταν να πας στο περιπτερο να δεις τι νουμερα εχει; κι εκει εχουν αρκετα πακετα με πολυ ευκολα νουμερα...οταν πηρα εγω το δικο μου(το οποιο ειναι συνεχομενα νουμερα) μου ειχε δειξει πολλα πακετα με πολυ ευκολα νουμερα..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κοινη λογικη...

 

 

αλλα δεν καταλαβα..κοπος θα σου ηταν να πας στο περιπτερο να δεις τι νουμερα εχει; κι εκει εχουν αρκετα πακετα με πολυ ευκολα νουμερα...οταν πηρα εγω το δικο μου(το οποιο ειναι συνεχομενα νουμερα) μου ειχε δειξει πολλα πακετα με πολυ ευκολα νουμερα..

 

ε ποσα θα ειχε μωρε στο περιπτερο?τωρα το πηρα τι να κανουμε..πιστευω οτι πιο μεγαλη ποικιλια με ευκολους θα εχει καποιος που πουλαει αποκλειστικα ευκολα νουμερα..και το πηρα 1,25+3 μεταφορικα,δλδ πιο φτηνα κ απο περιπτερο :p

Link to comment
Share on other sites

η FROG έχει 3g δύχτιο?

Συνδεεται κανονικα σε 3G δικτυο αλλα απο video κλησεις κλπ γιοκ...

Link to comment
Share on other sites

Συνδεεται κανονικα σε 3G δικτυο αλλα απο video κλησεις κλπ γιοκ...

 

Αντε ρε συνδεεται σε 3G,δεν το ηξερα,αμα βαλουνε και βιντεοκλησεις στο μελλον θα μιλαμε για ενα ολοκληρωμενο οικονομικο πακετο καρτοκινητης(και φυσικα με το καλυτερο δικτυο)

 

Mαγκες τωρα απο εξυπηρετηση πελατων frog,δε γινεται να μεταφερθεις απο αλλη εταιρια σε frog,πρεπει να παρεις νεο πακετακι,δηλαδη δεν υπαρχει φορητοτητα απο αλλη εταιρια σε frog,μονο αν εχεις frog μπορεις να πας σε οποια εταιρια θελεις,πως τα κανε ετσι η κοσμοτε? λιγο μ#$%^&*(( :wacko:

Link to comment
Share on other sites

13897 και κάνεις αίτηση φορητότητας αν έχεις Q, VODAFONE, TIM-WIND-TELESTET και ότι άλλο όνομα θα έχουν του χρόνου. Από COSMOTE μόνο δεν παίζει η φορητότητα σε FROG.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μπερδεφτεί !!! Αν έχετε παρατηρήσει στην διαφήμηση της καρτας frog στην Τηλεόραση οπως και στο site της στην συγκεκρηένη σελίδα ( http://www.frogmobile.gr/el/content.aspx?style=styles&ns=-10009&cid=17992 ) λέει πως οι τιμές των SMS ισύουν μέχρι 30/09/2007. Δηλαδή εννωεί πως θα αυξηθεί η τιμή μετά απο αυτή την ημερομηνία ??? :worry: :( :worry: :([Β]
Frog 4Ever !!!!!
Link to comment
Share on other sites

Πριν ένα μήνα έφερα έναν αριθμό Q με φορητότητα στη frog. Από πότε κόπηκε αυτό? Είστε σίγουροι?

Open your Windows to Freedom!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.reactos.org

Link to comment
Share on other sites

Η χρέωση 0,03 ευρώ/sms ήταν μία προσφορά τις frog από παλιά και είχε λήξει 31/5/2007. Μετά ήρθε ξανά και είναι προσφορά μέχρι 30/09/2007. Τώρα τί θα γίνει από 01/10/2007 κανείς δεν ξέρει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...