Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειχα frog σαν δευτερη sim μονο για ιντερνετ με το πακετο των 4gb.

Έχασα την sim μου πριν κανα2 βδομάδες και τώρα σκέφτομαι τι να κάνω.

Τι με συμφέρει να ζητήσω το ίδιο νούμερο ή να πάρω καινούρια;

Η προσφορά συνεχίζει να ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει. Η αντικατάσταση θα σου κοστίσει μόνο 5 ευρώ και θα έχεις το υπόλοιπο σε ευρώ καθως και ολες τις άλλες προσφορες και υπόλοιπα απο πακετα ενεργά.
Link to comment
Share on other sites

Τα 4,4 ναι. Τα μβ από μπόνους δε ξέρω.

σήμερα αγόρασα τα 4gb και στο sms που ελαβα αναφέρει πως είναι για χρήση εντός Ελλάδας.τον προηγούμενο μήνα που είχα αγοράσει το πακέτο δεν ανέφερε κάτι τέτοιο στο sms.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ kmpatra

και κατι ακομα που ισως εχει αναφερθει ξανα αλλά δεν το βρήκα.

Όταν πήρα την καρτούλα η πωλήτρια μου είχε δώσει την επιλογή και για ένα μεγαλύτερο πακέτο. Αντι για 17317 στο 1330 που δίνει 4gb, έπαιζε ένα άλλο μήνυμα που σου δινε περίπου τα διπλά (δε θυμαμαι ακριβώς το deal). Ξερει κανεις για ποιο πακέτο μιλάω; Πώς μπορώ να το ενεργοποιήσω;

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα δεν παίζει κάτι. Ισως να ηταν 8 γιγα με 8.88 ευρώ. Αν ξέρει κάποιος τον τρόπο ας γράψει.
Link to comment
Share on other sites

σήμερα αγόρασα τα 4gb και στο sms που ελαβα αναφέρει πως είναι για χρήση εντός Ελλάδας.τον προηγούμενο μήνα που είχα αγοράσει το πακέτο δεν ανέφερε κάτι τέτοιο στο sms.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ρώτησα εναν φιλο και πράγματι ετσι γραφει. Όμως κάποια άλλα μέλη που πηγαν εξωτερικό μετά τις αλλαγές ειπαν οτι τραβούσαν ίντερνετ απο το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα δεν παίζει κάτι. Ισως να ηταν 8 γιγα με 8.88 ευρώ. Αν ξέρει κάποιος τον τρόπο ας γράψει.

 

Απλα στελνετε δευτερη φορα το μηνυμα 17317 στο 1330.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα εναν φιλο και πράγματι ετσι γραφει. Όμως κάποια άλλα μέλη που πηγαν εξωτερικό μετά τις αλλαγές ειπαν οτι τραβούσαν ίντερνετ απο το πακέτο.

βλέπω να το πηγαίνουν σε ειδικά πακέτα για roaming.

 

Sent from Redmi Note 3 pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σήμερα αγόρασα τα 4gb και στο sms που ελαβα αναφέρει πως είναι για χρήση εντός Ελλάδας.τον προηγούμενο μήνα που είχα αγοράσει το πακέτο δεν ανέφερε κάτι τέτοιο στο sms.

 

Ρώτησα εναν φιλο και πράγματι ετσι γραφει. Όμως κάποια άλλα μέλη που πηγαν εξωτερικό μετά τις αλλαγές ειπαν οτι τραβούσαν ίντερνετ απο το πακέτο.

 

Καθως φαινεται οτι αλλαξαν τα πραγματα, γνωριζετε αν υπαρχει τουλαχιστον ο διπλασιασμος από 600mb σε 1200mb στο πακετο των 6ε (που σιγουρα παιζει σε roaming) αυτο το διαστημα; σαν καπου να το πηρε το ματι μου, αλλά δε μπορω να το ξαναβρω τωρα

Alex
Link to comment
Share on other sites

άρα ποιες είναι οι επιλογές μας πλέον για data σε roaming,

μόνο "ΠΑΚΕΤΟ MOBILE INTERNET 200MB" για 600ΜΒ με 6ευρώ?

Απαντήθηκε ήδη ότι δουλεύει το 4gb

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και με τη σειρά του απαντήθηκε ήδη λίγα μηνύματα πιο πάνω πως πλέον έρχεται sms που λέει πως δεν ισχύει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μεθαύριο Παρασκευή το μεσημέρι θα είμαι στη Βουλγαρία, οποτε θα σας ενημερώσω αν τα data σε roaming καταναλώνονται χωρίς έξτρα χρέωση.
Link to comment
Share on other sites

Παίζει προσφορά σε What's Up: 10GB/8 ευρώ/62 μέρες, με ενεργοποίηση μέχρι 31/8 μέσω του application. Αν βρει κανείς πώς το ενεργοποιούμε σε frog (αν ισχύει), ενημερώνει. Στην cosmokarta λένε πως ενημερώνεται μέσω myinternet. Edited by ja1
Link to comment
Share on other sites

Παίζει προσφορά σε CU: 10GB/8 ευρώ/62 μέρες, με ενεργοποίηση μέχρι 31/8 μέσω του application. Αν βρει κανείς πώς το ενεργοποιούμε σε frog (αν ισχύει), ενημερώνει. Στην cosmokarta λένε πως ενημερώνεται μέσω myinternet.

 

Πως τώρα αυτά τα συνδέεις...μόνο εσύ φαντάζομαι ;)

Link to comment
Share on other sites

όχι CU, What's Up=WU

μπαίνοντας στο myinternet.cosmote.gr εμένα, me frog,μου έχει την επιλογή 10GB με 8 ευρώ αλλά δεν μπορώ να επιλέξω γιατί έχω λιγότερα € στη κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Αγορα κάρτα φρογκ

απο περίπτερο σήμερα των 10€.

Με 3€ αγόρασα 60 λεπτά ομιλίας

Δε μου έδωσε καθόλου mb.

 

Έχει αλλάξει κάτι;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Αγορα κάρτα φρογκ

απο περίπτερο σήμερα των 10€.

Με 3€ αγόρασα 60 λεπτά ομιλίας

Δε μου έδωσε καθόλου mb.

 

Έχει αλλάξει κάτι;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Όχι. Mb δίνει μόνο με χρεωστική ή paypal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...