Jump to content

Τα πάντα για το MO'MAD


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον καλά κατάλαβες, γιατί και εγώ αυτό νομίζω, απλώς ρώτησα, γιατί δεν ήμουν σίγουρος.Όμως, εάν αλλάξεις συσκευή, πώς θα μπορέσεις να ξανανακτήσεις τις ρυθμίσεις;Υπάρχει κάποιος αριθμός που πρέπει να στείλεις sms και να σου τις ξαναστείλουν;

 

http://www.momad.gr -> Support -> Ρυθμίσεις συσκευών.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 324
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nεα παραταση στο διπλασιασμο χρονου ομιλιας με καθε καρτα.Ισχυει μεχρι 31 Iουλιου 2007 και πιο συγκεκριμενα για 2 αννανεωσεις χρονου ομιλιας το μηνα αυτοματα διπλασιαζεται το ποσο:D
Link to comment
Share on other sites

Είχα μια κάρτα momad σε ένα δεύτερο κινητό, από το οποίο δεν γίνονταν εξερχόμενες κλήσεις, αλλά γίνονταν κανονικά εισερχόμενες (κοινώς δεν καλούσα, το είχα μόνο να με καλούν). Βέβαια τους 2-3 μήνες που το έχω έχουν γίνει ας πούμε 3-4 εξερχόμενες, αλλά γενικά μόνο εισερχόμενες. Από χτες το πρωϊ λοιπόν, το κινητό όταν το ανοίγω μου λέει "Unregistered sim". Νομίζοντας ότι ίσως έχει χαλάσει η καρτούλα, κάλεσα το νούμερο από το σταθερό μου, περιμένοντας να ακούσω το μήνυμα "Ο συνδρομητής έχει το τηλέφωνο κλειστό" (ή κάτι αντίστοιχο τέλος πάντον). Αυτό όμως που άκουσα είναι το μήνυμα "Ο αριθμός αυτός δεν υπάρχει".

Και ερωτώ: υπάρχει περίπτωση να έχουν ακυρώσει τον συγκεκριμένο αριθμό/κάρτα sim από την ΤΙΜ? Υπάρχει περίπτωση να το έχουν κάνει αυτό λόγω μηδενικού κέρδους γι'αυτούς (καθώς ούτε εξερχόμενες κλήσεις γίνονταν, ούτε ανανεώσεις χρόνου ομιλίας)? Μπορούν να το κάνουν αυτό, αναγράφεται στους όρους χρήσης (τους οποίους έχω χάσει και δεν βρίσκω)??

Link to comment
Share on other sites

για να ακυρωθηκε δεν εκανες την τουλαχιστον μια ανανεωση χρονου ομιλιας.

Εαν ηταν και η καρτα δωρεαν διαθεσης, εχουν ζωη 1-2 μηνες, εαν δεν κανεις ανανεωση ακυρωνεται το νουμερο.

Link to comment
Share on other sites

paideia kalhspera se olous....

8elw na kanw ton ari8mo m(einai cu)se tim f2g h mo'mad(logo 2plasiasmou)....

kserei kaneis pws?8a xrhastw kairo?8a xrhastei na alaksw karta?

auta ta oliga!

euxarhstw:)

Link to comment
Share on other sites

http://www.momad.gr -> Support -> Ρυθμίσεις συσκευών.

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.:D

 

EDIT:Οι ρυθμίσεις που θα στείλουν σε ένα νέο συνδρομητή, θα έχουν προοριστεί για την συσκευή του μέσα από την αναγνώριση της συκευής από τον αριθμό IMEI;Δηλαδή, πώς καταλαβαίνουν τι ρυθμίσεις να στείλουν;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.:D

 

EDIT:Οι ρυθμίσεις που θα στείλουν σε ένα νέο συνδρομητή, θα έχουν προοριστεί για την συσκευή του μέσα από την αναγνώριση της συκευής από τον αριθμό IMEI?

 

Κάπως έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Οχι το momad εχει χρεωση 0.42eurw ανα εισοδο μονο στο moportal .Σ'ολο το αλλο wap εχει ογκοχρεωση.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Φερε τους φιλους σου στο MOMAD και θα εχετε 250 λεπτα ομιλιας το μηνα ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΣ MOMAD.Συγκεκριμενα ο καθενας που εχει momad αν φερει μεχρι 3 φιλους του στο momad και αυτοι στειλουν τον αριθμο του με μηνυμα στο 1222 τοτε αυτοματα ολοι θα εχουν 250 λεπτα ομιλιας.Αν δεν εχεις MOMAD ενεργοποιησες ενα momad και υστερα ΦΕΡΕ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΟ MOMAD! Επισης με καθε αννανεωση χρονου ομιλιας θα προστιθενται αλλα 250 λεπτα ομιλιας.ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ 2007.Περισσοτερα στο http://www.momad.gr
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι εδω ειναι ενα καλο μερος να ανταλλασουν τα τηλεφωνα τους (με pm) οσοι θελουν να εποφεληθουν της προσφορας.

 

Μόνο στο ΜΟ'ΜΑD οι φίλοι μιλάνε μεταξύ τους ...ΕΝΤΕΛΩΣ, ΜΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!

 

Πώς? Απλά, τσάκο μέχρι και τρεις φίλους σου, πες τους να βάλουν MO'MAD και αφού ενεργοποιήσουν τις συνδέσεις τους, πες τους να στείλουν δωρεάν γραπτό μήνυμα στο 1222 γράφοντας τον αριθμό του κινητού σου. Αν έρθεις και εσύ μαζί τους στο MO'MAD τότε απλά ενεργοποίησε την σύνδεσή σου πριν από τους άλλους.

 

Ο καθένας από εσάς θα έχει 250 λεπτά ομιλίας προς MO'MAD κάθε μήνα εντελώς δωρεάν και για όλο το 2007! Απίστευτο; Αρκεί μόνο μια ανανέωση χρόνου ομιλίας κάθε μήνα από εσένα και τους φίλους που έφερες.

 

Για παράδειγμα αν ανανεώσετε τουλάχιστον μια κάρτα τον Ιούλιο, τότε την πρώτη μέρα του Αυγούστου θα πάρετε από 250 δωρεάν λεπτά ο καθένας. Με ανανέωση τον Αύγουστο παίρνετε και άλλα δωρεάν λεπτά τον Σεπτέμβριο και έτσι θα πάει όλο το 2007!

 

Για κάθε φίλο που φέρνεις και ανανεώνει τον χρόνο ομιλίας του θα παίρνεις και 250 δωρεάν λεπτά. Εάν δηλαδή εσύ και οι τρεις φίλοι σου ανανεώσετε το χρόνο ομιλίας σας ένα μήνα, τότε εσύ θα έχεις 750 δωρεάν λεπτά ομιλίας προς ΜΟ'ΜΑD. Super!

 

Φυσικά τον χρόνο ομιλίας που ανανεώνεις με την κάρτα ανανέωσης μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις όπου και όπως θες, για αυτό λέμε ότι τα 250 λεπτά είναι εντελώς δωρεάν!

 

Oι φίλοι σου μπορούν να φέρουν άλλους φίλους τους, μέχρι τρεις ο καθένας. Δωρεάν λεπτά ομιλίας για όλους, όχι παίζουμε!

 

Και μην ξεχάσεις, η εγγραφή με το δωρεάν μήνυμα στο 1222 θα πρέπει να πραγματοποιηθεί μέχρι 31 Ιουλίου 2007 και πριν συμπληρωθούν 30 ημέρες από την ενεργοποίηση των συνδέσεών τους.

 

Τα 250 λεπτά ομιλίας έχουν ισχύ 30 ημερών.

 

 

Παρα πολυ καλο!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως κάποιος τρόπος να ενημερώνεται κανείς για το πόσα δωρεάν λεπτά του έχουν απομείνει από την συγκεκριμένη προσφορά;

thanx :)

:elephant:
Link to comment
Share on other sites

Τα 250 λεπτά ισχύουν όμως μόνο προς MOMAD ε??

 

Κρίμα που δεν είναι και για άλλους...Πολύ κρίμα όμως!Θα ήταν μεγάλη καινοτομία!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως κάποιος τρόπος να ενημερώνεται κανείς για το πόσα δωρεάν λεπτά του έχουν απομείνει από την συγκεκριμένη προσφορά;

thanx :)

Λογικά ναι με ένα τηλ. στο 1291

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Νεα καρτα ανανεωσης αξιας 3 ευρω.Πλεον το momad παρεχει 2 καρτες ανανεωσης: 3ευρω και 10ευρω.Επισης το momad εχει ανανεωμενο site: http://www.momad.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Ξερετε αν θα βαλει δυκτιο τριτης γενιας η μο μαντ?Γιατι ενας φιλος μου μου ειπε οτι εχει ποιασει ενδειξει απο σημα 3g.

Link to comment
Share on other sites

πολυ πιθανον αλλα μονο για LIVE TV παντως η ελαχιστη χρεωση θα βγει σε λιγες μερες..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση εμείς που έχουμε MO"MAD τί φταίμε να λαμβάνουμε μηνύματα από την wind όπως ''Η ΤΙΜ ΕΓΙΝΕ WIND ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ!''

Έλεος...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...