Jump to content

Μου κάνανε μήνυση, πάω σε δίκη…


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αγαπητέ Κώστα,

 

 

απο δώ και πέρα λοιπόν, μόλις παίζει το Walkman του γείτονα, καταγγελία και μήνυση...

υποτίθεται οτι αυτά είναι αμοιβαία σε μια γειτονία, αν μερικοί δεν το καταλαβαίνουν, πίσσα και πούπουλα...

 

+1 Με το ίδιο σκεπτικό προτείνο στο επόμενο πάρτυ να καλέσεις τους Manowar με καμοιά 5.000 βάτ ενισχυτές να τα μαμίσουν όλα, άμα να πληρώσεις να το ευχαριστηθής τουλάχιστον :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=101704&highlight=%E4%E9%EA%E1%F3%F4%DE%F1%E9%EF+%E4%E9%E1%F4%DC%F1%E1%EE%E7

 

Έχοντας βρεθεί στη θέση σου,

 

ha pas sto dikastirio, tha to paikseis kalo paidi, tha peis ola ta elafruntika (eixa genethlia, den exw ksanakanei party, eixa enimerwsei tous geitones, nomizame oti den einai arketa dunata, fere kai kana martura na pei oti den itan kai poly dunata

 

Όταν ήρθε η σειρά μου , δεν πρόλαβα να αρχίσω να μιλάω λέγοντας όσα παραπάνω αναφέρει ο gmac και πάνω στο λεπτό με σταμάτησε και μου λέει ΟΚ αθώος.:p Πέτυχα και άλλη μια περίπτωση ίδια με τη δική μου και αθωώθηκε και αυτός με συνοπτικές διαδικασίες.

 

PS:Εμένα μου την πέσανε στις 11.30μμ οι policeμάνοι.

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

κανεις κατι παρα μα παρα πολυ απλο. δεν θα πας στην δικη. θα αναβληθει για επομενη ημερομηνια, ισως και για τον επομενο χρονο και σιγα σιγα θα διαγραφει. ειναι πολυ απλο. δεν πας, διοτι εισαι σε ταξιδι, κατι ετυχε. ολοι το κανουνε σε τετοιες απλες καταστασεις.

 

Αυτό είναι το ζήτημα με το internet. Μπορεί ο καθένας να πετάει τη ******* του. :rolleyes: Τσάμπα είναι :X

Link to comment
Share on other sites

Ε) Ο αγαπημένος μου γείτονας πρέπει να εμφανιστεί στο δικαστήριο? Μπορεί να σταθεί η μήνυση χωρίς τη παρουσία του?

Τη μύνηση δεν την έκανε ο γέιτονας.Ο αστυνομικός την έκανε.ο γείτονας εκανε την καταγγελία.

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση πως ο αστυνομικος δε μπορει να υποβαλει μηνυση ...αυτος ειναι απλα το οργανο που την συντασει...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι απλο!

 

κανει (ψευτικη) μηνυση για εξιβρυση... ο φιλος μας Κωστας .. στον κακο γειτονα του...! στην τελικη τον απειλεις οτι θα πας με εναν φευδομαρτυρα..και του λες οτι αν δεν αποσυρει την μυνηση δεν θα αποσυρεις και συ την δικη σου..και του λες στεγνα οτι θα φερεις ψευδομαρτυρα..

 

αντε γιατι πολυ αερα εχουν παρει τα γεροντια .. τριξτους λιγο τα δοντια..

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι απλο!

 

κανει (ψευτικη) μηνυση για εξιβρυση... ο φιλος μας Κωστας .. στον κακο γειτονα του...! στην τελικη τον απειλεις οτι θα πας με εναν φευδομαρτυρα..και του λες οτι αν δεν αποσυρει την μυνηση δεν θα αποσυρεις και συ την δικη σου..και του λες στεγνα οτι θα φερεις ψευδομαρτυρα..

 

αντε γιατι πολυ αερα εχουν παρει τα γεροντια .. τριξτους λιγο τα δοντια..

kai an ta kanei ola ayta,an de paei mesa gia diataraksh 8a paei gia pseudorkia kai apeilh...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

kai an ta kanei ola ayta,an de paei mesa gia diataraksh 8a paei gia pseudorkia kai apeilh...

 

μα δεν θα μπορει να αποδειξει ο γειτονας οτι εχει ψευδομαρτυρα..απλα

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι απλο!

 

κανει (ψευτικη) μηνυση για εξιβρυση... ο φιλος μας Κωστας .. στον κακο γειτονα του...! στην τελικη τον απειλεις οτι θα πας με εναν φευδομαρτυρα..και του λες οτι αν δεν αποσυρει την μυνηση δεν θα αποσυρεις και συ την δικη σου..και του λες στεγνα οτι θα φερεις ψευδομαρτυρα..

 

αντε γιατι πολυ αερα εχουν παρει τα γεροντια .. τριξτους λιγο τα δοντια..

 

E καλά η λογική οφθαλμός αντί οφθαλμού (και χειρότερα ακόμα - βλέπε ψευδομάρτυρες-απειλές) δε νομίζω ότι είναι και η καλύτερη λύση.

 

Στην τελική αν και όλοι "συμπάσχουμε" με τον KostasV και δε θέλουμε να πληρώσει πρόστιμο, στην τελική με βάση το γράμμα του νόμου "έφταιξε" εφόσον ενόχλησε έναν έστω και στριμμένο γείτονα, οπότε δε νομίζω ότι με τέτοιου είδους απειλές θα βγάλει άκρη.

 

Μακάρι να μην πλερώσει ούτε 1Ευρώ το παιδί, αλλά μη φτάσουμε και στο άλλο άκρο.

 

PS: Με τέτοια μυαλά σε βλέπω να δυσκολεύεσαι στην προσαρμογή στην Αγγλία :p

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα δεν ειναι η καλυτερη λυση...αλλα οταν το παιδι ειχε ξεκαθαρισει την θεση του στους γειτονες και τους ειχε ενημερωσει.... τοτε την μηνυση την κανανε καθαρα για λογους ψυχολογικης βιας("να μαθει το μαλακ1σμενο να μην κανει παρτυ και αλλα συναφη " ) αφηστε που οπως λεει δεν εχει ξανακανει παρτυ... ΕΛΕΟΣ πια...αμαν .
IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα δεν ειναι η καλυτερη λυση...αλλα οταν το παιδι ειχε ξεκαθαρισει την θεση του στους γειτονες και τους ειχε ενημερωσει.... τοτε την μηνυση την κανανε καθαρα για λογους ψυχολογικης βιας("να μαθει το μαλακ1σμενο να μην κανει παρτυ και αλλα συναφη " ) αφηστε που οπως λεει δεν εχει ξανακανει παρτυ... ΕΛΕΟΣ πια...αμαν .

 

Με αναγκάζεις και κάνω το δικηγόρο του διαβόλου και δεν το θέλω.

 

Το ότι ο γείτονας είναι στριμμένος, κωλ*γερος και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο δε σημαίνει κι ότι ο Κώστας έχει απόλυτο δίκιο. Απλά κοιτάμε να δούμε πως θα πέσει στα μαλακά (και μακάρι να μην πληρώσει τίποτα).

 

Τα χουμε ξαναπεί σε άλλα 2 θέματα. Σε κάθε νόμισμα υπάρχουν 2 όψεις, για κάθε έναν που διασκεδάζει υπάρχουν και 10 που ενοχλούνται. Το ένα Σάββατο έχει ο Κώστας γενέθλια, το άλλο κάποιος άλλος στην πολυκατοικία δίπλα, το παράλλο κάποιος πάει φαντάρος.

 

Εμένα ας πούμε δε θα με ενοχλούσε το πάρτι του παιδιού. Τον στριμμένο τον ενόχλησε. Δικαίωμά του.

 

Για να μη γινω γραφικός και αρχίσω τα "η ελευθερία σου τελειώνει εκεί που αρχίζει η ελευθερία του άλλου" :lol:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις συμβουλες παιδια...

 

Αποφασισα να παω χωρις μαρτυρες και να παρουσιαστω ως καλο παιδι ( που ειμαι :) ) να πω τα ελαφρυντικα μου και θελω να ελπιζω οτι θα πεσω σε λογικο δικαστη, γιατι ειλικρινα πιστευω οτι δεν εκανα κατι ιδιαιτερα παραλογο.

 

Βεβαια διαβαζοντας το αλλο thread που ειχε φτιαξει ο ομοιοπαθης με μενα συμφορουμητης, διαπιστωσα πως κατα βαθος οι περισσοτεροι αν και δε θα παιρνανε οι ιδιοι την αστυνομια πιστευουν οτι δεν δικαιουται καποιος μια φορα τα 10 χρονια να κανει λιγο φασαρια...

 

Παιδες εχοντας ζησει πολυ καιρο στο εξωτερικο, δε θα ειχα καμια αντιρηση να γινουμε λιγο πιο πολιτισμενοι σε καποια πραγματα, ΑΛΛΑ δε γινεται να μεταφερουμε μονο τις υστεριες των γερμανων που δε μπορεις να πλυνεις Κυριακη το αυτοκινιτο σου ή να βαλεις πλυντιριο μετα τις 8....

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Να πω απλώς ότι δεν είναι τόσο εύκολο να κάνεις ψευδείς μηνύσεις και να παρουσιάζεις ψευδομάρτυρες όταν δεν υπάρχει κανένα πραγματικό περισταστικό. Ούτε στα δικαστήρια είναι τόσο κορόϊδα και εαν ο άλλος σου αρχίσει τις μυνήσεις για ψευδή καταμήνυση θα μπλέξεις άσχημα.

Open your Windows to Freedom!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.reactos.org

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θα έλεγα να μην προκαλούμε γενικώς ο ένας τον άλλον. Κάνε χριστιανέ μου το πάρτυ σου, αλλά μην βάζεις 3 τα ξημερώματα τέρμα την μουσική! Παίξτε μπουκάλα!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση πως ο αστυνομικος δε μπορει να υποβαλει μηνυση ...αυτος ειναι απλα το οργανο που την συντασει...

 

Μπορεί, μπορεί....

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ίσως να είναι και το "όργανο", που διαπίστωσε την παράβαση.

 

ευχαριστω για τις συμβουλες παιδια...

 

Αποφασισα να παω χωρις μαρτυρες και να παρουσιαστω ως καλο παιδι ( που ειμαι :) ) να πω τα ελαφρυντικα μου και θελω να ελπιζω οτι θα πεσω σε λογικο δικαστη, γιατι ειλικρινα πιστευω οτι δεν εκανα κατι ιδιαιτερα παραλογο.

 

Αυτό να κάνεις, πάρε κι ένα φιλαράκι σου, που ήταν στο πάρτυ για να τον χρησιμοποιήσεις ενδεχόμενα ως μάρτυρα ("ορίστε ήταν και ο Χ εκεί και ξέρει"), είναι το καλύτερο κι ότι βρέξει ας κατεβάσει...

 

Μπορείς να στείλεις ένα δικηγόρο φίλο σου να δει τη δικογραφία. Εκεί φαίνεται ποιος έκανε τη μήνυση.

 

Παράλογο ή όχι, αυτό που έκανες ήταν παράνομο...:p

Καλή τύχη :)

Link to comment
Share on other sites

συνήθως αν πεις ότι έχεις γενέθλια και δεν είναι άκεφος ο δικαστής σε αθωώνει

 

εγώ πάντως θα νοίκιαζα ΜΕΓAΛΑ ηχεία (αν δεν είχα γιατί έχω ) και θα τα έβαζα ώρες που επιτρέπεται και θα βαρούσα αλύπητα για καμια βδομάδα και αν θέλουν ας κάνουν ξανά κάτι τέτοιο

BaCkOs AE (R) No Rights Reserved

Electrical Engineer T.E.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω προς τι τέτοιες ακρότητες. Θα του κανεις, θα σου κανει, και ποιο ειναι το νόημα? Ποιος θα σπασει τα νευρα του άλλου πρώτος? Και κατα ποσο μπορεις να είσαι επι μονίμου βάσεως σε μια εμπολεμη κατάσταση?

Συν τοις άλλοις, τι φταίνε οι γύρω αν υπάρχει καποιος ηλιθιος στη γειτονιά?

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον το θέμα, αν και πρέπει να τονίσω το θέμα που μου «χτύπησε».

 

Οι περισσότεροι που διατυπώνουν τις απόψεις τους και τον τρόπο που πρέπει ο φίλος KostasV να γλιτώσει, υπονοούν ότι ο γείτονας είναι ο άδικος της υπόθεσης. Χωρίς να γνωρίζω κανέναν ώστε να πάρω υποκειμενική θέση, μου φαίνεται το λιγότερο αστείο να θεωρούμε μ@λ@κ@ έναν άνθρωπο που ενοχλήθηκε από τη δυνατή μουσική ενός πάρτυ που ήθελε κάποιος να κάνει δίπλα του βραδιάτικα και ειδικά σε ώρα κοινής ησυχίας.

 

Και αν και νέος (28 ετών) και λάτρης της νύχτας, περισσότερο λυπάμαι να βλέπω αντιμετώπιση από νέα παιδιά του τύπου «και τί έγινε ρε φιλαράκο που σε κρατήσαμε ξύπνιο ένα βράδυ να ακούς και κανά μπιτάκι».

 

Οι άντρες αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους. Με απλά λόγια, έκανες το λάθος σου και προσέβαλες την ηρεμία του άλλου (ασχέτως αν έχεις κάποια προϊστορία με έναν γείτονα) και θέλεις και τα ρέστα; Πήγαινε στο δικαστήριο και πες το έκανα για τη μαγκιά μου και όχι να κρυφτείς σαν κάτι αδερφούλες.

 

Συγγνώμη για το ύφος αλλά μου φαίνεται αστείες όλες οι προσεγγίσεις. Δεν έχει σημασία αν 10 χρόνια δεν ενόχλησες, σημασία έχει ότι κάποιος άνθρωπος δίκαια ενοχλήθηκε αν άκουγε ντάπα-ντούπα στο σπίτι του δίπλα μεταμεσονύχτιες ώρες.

 

;)

"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον το θέμα, αν και πρέπει να τονίσω το θέμα που μου «χτύπησε».

 

Οι περισσότεροι που διατυπώνουν τις απόψεις τους και τον τρόπο που πρέπει ο φίλος KostasV να γλιτώσει, υπονοούν ότι ο γείτονας είναι ο άδικος της υπόθεσης. Χωρίς να γνωρίζω κανέναν ώστε να πάρω υποκειμενική θέση, μου φαίνεται το λιγότερο αστείο να θεωρούμε μ@λ@κ@ έναν άνθρωπο που ενοχλήθηκε από τη δυνατή μουσική ενός πάρτυ που ήθελε κάποιος να κάνει δίπλα του βραδιάτικα και ειδικά σε ώρα κοινής ησυχίας.

 

Και αν και νέος (28 ετών) και λάτρης της νύχτας, περισσότερο λυπάμαι να βλέπω αντιμετώπιση από νέα παιδιά του τύπου «και τί έγινε ρε φιλαράκο που σε κρατήσαμε ξύπνιο ένα βράδυ να ακούς και κανά μπιτάκι».

 

Οι άντρες αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους. Με απλά λόγια, έκανες το λάθος σου και προσέβαλες την ηρεμία του άλλου (ασχέτως αν έχεις κάποια προϊστορία με έναν γείτονα) και θέλεις και τα ρέστα; Πήγαινε στο δικαστήριο και πες το έκανα για τη μαγκιά μου και όχι να κρυφτείς σαν κάτι αδερφούλες.

 

Συγγνώμη για το ύφος αλλά μου φαίνεται αστείες όλες οι προσεγγίσεις. Δεν έχει σημασία αν 10 χρόνια δεν ενόχλησες, σημασία έχει ότι κάποιος άνθρωπος δίκαια ενοχλήθηκε αν άκουγε ντάπα-ντούπα στο σπίτι του δίπλα μεταμεσονύχτιες ώρες.

 

;)

 

Σωστή άποψη σε γενικά πλαίσια.. Όμως ήταν η πρώτη φορά που ενόχλησε,είχε ειδοποιήσει απο πριν,είχε ενημερώσει και την Αστυνομία ζητώντας ειδική άδεια.Όλα αυτά δείχνουν ότι δεν ανήκει στην κατηγορία αυτών που έχουν γραμμένους τους συνάνθρωπούς τους και δεν τους σέβονται καθόλου.

Να ακούσεις μουσική δυνατά,να κάνεις το πάρτι σου αλλά με μέτρο.Αν αυτό γίνεται αρκετές φορές τον μήνα και αρχίζεις να γίνεσαι ενοχλητικός τότε μην περιμένεις απο τους άλλους να έχουν ανοχές απέναντί σου.

 

Κώστα να πας στο δικαστήριο και να μην φοβηθείς τίποτα.Μόνο και μόνο που είχες ειδοποιήσει απο πριν γειτόνους και αστυνομία πιστεύω είναι αρκετό για να μην έχεις επιπλέον συνέπειες.

Link to comment
Share on other sites

συνήθως αν πεις ότι έχεις γενέθλια και δεν είναι άκεφος ο δικαστής σε αθωώνει

 

εγώ πάντως θα νοίκιαζα ΜΕΓAΛΑ ηχεία (αν δεν είχα γιατί έχω ) και θα τα έβαζα ώρες που επιτρέπεται και θα βαρούσα αλύπητα για καμια βδομάδα και αν θέλουν ας κάνουν ξανά κάτι τέτοιο

 

+1.απο μενα... σε τετοιες περιπτωσεις ειμαι ΟΦΘΑΛΜΟΝ ΑΝΤΙ ΟΦΘΑΛΜΟΥ.

 

 

φιλε Κωστα αν θες να με ακουσεις πηγαινε στο γειτονα και πες του με ευγενικο τροπο να αποσυρει την μηνυση και ζητα συγγνωμη,,,,αν δεν δεχτει..τοτε παρε εκδικηση!!!! :ninja:

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

+1.απο μενα... σε τετοιες περιπτωσεις ειμαι ΟΦΘΑΛΜΟΝ ΑΝΤΙ ΟΦΘΑΛΜΟΥ.

 

 

φιλε Κωστα αν θες να με ακουσεις πηγαινε στο γειτονα και πες του με ευγενικο τροπο να αποσυρει την μηνυση και ζητα συγγνωμη,,,,αν δεν δεχτει..τοτε παρε εκδικηση!!!! :ninja:

 

Και ποιος σας είπε ότι αυτές τις ώρες μπορείς να κάνεις όση φασαρία θέλεις.Αυτό έλειπε να είχε ο καθένας αυτό το δικαίωμα!

"I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti"
Link to comment
Share on other sites

Και ποιος σας είπε ότι αυτές τις ώρες μπορείς να κάνεις όση φασαρία θέλεις.Αυτό έλειπε να είχε ο καθένας αυτό το δικαίωμα!

 

Ακριβώς! Για όσους δεν γνωρίζουν υπάρχουν οι νόμοι περί υγειηνής και ασφάλειας που σημαίνει ότι αν το σπίτι σου είναι πηγή θορύβου πάνω από ορισμένα ντεσιμπέλ πάλι παράνομος είσαι. Γενικότερα είτε εντός είτε εκτός ωρών κοινής ησυχίας δεν επιτρέπεται να κάνεις όσο θόρυβο θέλεις, απλώς εντός των ορών κοινής ησυχίας υπάρχουν επιπλέον περιορισμοί.

Open your Windows to Freedom!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.reactos.org

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η άποψή μου είναι ότι καλύτερα να μένεις μακριά από τα δικαστήρια και τα πράγματα καλό είναι να λύνονται πριν φτάσει κάποιο θέμα εκεί, θα ήθελα να ρωτήσω τον KostasV αν εξάντλησε την επικοινωνία μαζί του και προσπάθησε να λύσει εκεί το θέμα ώστε να αποσυρθεί η μήνυση.
"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον το θέμα, αν και πρέπει να τονίσω το θέμα που μου «χτύπησε».

 

Οι περισσότεροι που διατυπώνουν τις απόψεις τους και τον τρόπο που πρέπει ο φίλος KostasV να γλιτώσει, υπονοούν ότι ο γείτονας είναι ο άδικος της υπόθεσης. Χωρίς να γνωρίζω κανέναν ώστε να πάρω υποκειμενική θέση, μου φαίνεται το λιγότερο αστείο να θεωρούμε μ@λ@κ@ έναν άνθρωπο που ενοχλήθηκε από τη δυνατή μουσική ενός πάρτυ που ήθελε κάποιος να κάνει δίπλα του βραδιάτικα και ειδικά σε ώρα κοινής ησυχίας.

 

Και αν και νέος (28 ετών) και λάτρης της νύχτας, περισσότερο λυπάμαι να βλέπω αντιμετώπιση από νέα παιδιά του τύπου «και τί έγινε ρε φιλαράκο που σε κρατήσαμε ξύπνιο ένα βράδυ να ακούς και κανά μπιτάκι».

 

Οι άντρες αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους. Με απλά λόγια, έκανες το λάθος σου και προσέβαλες την ηρεμία του άλλου (ασχέτως αν έχεις κάποια προϊστορία με έναν γείτονα) και θέλεις και τα ρέστα; Πήγαινε στο δικαστήριο και πες το έκανα για τη μαγκιά μου και όχι να κρυφτείς σαν κάτι αδερφούλες.

 

Συγγνώμη για το ύφος αλλά μου φαίνεται αστείες όλες οι προσεγγίσεις. Δεν έχει σημασία αν 10 χρόνια δεν ενόχλησες, σημασία έχει ότι κάποιος άνθρωπος δίκαια ενοχλήθηκε αν άκουγε ντάπα-ντούπα στο σπίτι του δίπλα μεταμεσονύχτιες ώρες.

 

;)

 

O Βασιλης με καλυψε εν μερη, αλλα να συμπληρωσω οτι ποτε δεν ηταν προθεση μου να παωστο δικαστηριο και να πω " Παρτυ? Πιο παρτυ, ενα τρανζιστορακι ειχαμε!"

 

Αλλα απο την αλλη, οταν εγω ανεχομαι απο ολους τους γειτονες για χρονια ενα σορο πραγματα και ποτε δεν εχουμε ενοχλησει τοοοοοοσα χρονια, ε ασε με να σε ενοχλησω ενα βραδυ, εκυριως οταν στο εχω πει κιολας.

 

Παρτυ χωρις να ενοχλησω δε μπορουσε να γινει. Στο κηπο ηταν, δεν ηταν μεσα να κλεισω παραθυρα. ουτε να σταματησουμε στις 11.30 ειχε νοημα.

 

Αν ηταν να τοκαναμε ετσι, δε θα πηγενα και να τους μηλησω.

 

Το conclude, δεν τον ειπα παραλογο που ενοχληθηκε, τον ειπα παραλογο που δεν εδειξε λιγο ανοχη. αν εκανα κι αλλο παρτυ το επομενο σαββατο για να καταναλωσω τα ποτα που εμειναν, ας μου εστελνε και το στρατο, χοι μονο την αστυνομια....

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...