Jump to content

Μου κάνανε μήνυση, πάω σε δίκη…


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστό το θέμα ότι δείχνεις ανοχή σε χρόνιες καταστάσεις, αλλά ίσως αυτό θα πρέπει να σε βάλει σε μια νέα λογική στη σχέση σας αφού προχώρησε σε μήνυση.

 

Δηλαδή να το συζητήσεις μαζί του γιατί προχώρησε έτσι το θέμα και από εκεί και πέρα να πάρεις την απόφαση ότι θα αλλάξεις κι εσύ συμπεριφορά.

 

Αν όντως δεν ήταν τόσο ενοχλητική η φάση με το τρανζιστοράκι και αυτός προχώρησε μέχρι την μήνυση, μάλλον κατά την ταπεινή μου άποψη κρύβονται άλλα θέματα πίσω από την απλή φαινομενική ενόχληση.

 

Μακριά από τα δικαστήρια πάντως. Τζάμπα φασαρία. Αν μπορείς επικοινώνησε μαζί του να αποφύγεις να πας ως εκεί.

"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα τρανζιστορακι...

 

Ειχα "Στερεωφονικη εγκατασταση με ενισχυτη και ηχεια" οπως εγραφε και η κλητευση μου στο δικαστιριο.

 

Δεν εχω τη παραμικρη επιθυμια να παω να μηλησω στο τυπο...

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Φίλε επειδή είχα παρόμοια κατάσταση πριν μερικό καιρό.

Θα πας δικαστήριο,δηλώνεις αθώος,αφού έτσι και αλλιώς πρέπει να αποδείξει ο άλλος οτι έκανες φασαρία κ δε φαίνεται να παρουσιάζεται.

Αν είναι καταγγελία απο την αστυνομία τότε θα'χει την αναφορά του αστυνομικού που στη συγκεκριμένη δε φαίνεται να υπάρχει καθώς μήνυση ο αστυνομικός κάνει μετά την πρώτη παρατήρηση.

Όπως και να'χει,δηλώνεις αθώος και ο δικάστης θα σε αθωώσει δίχως πολλά πολλά.

Στη χειρότερη στραβή να φάς ένα μικρό πρόστιμο ή φυλακή με αναστολή(του στύλ μια μέρα με τρίμηνη αναστολή!). Μη κολλάς,η κατάσταση είναι μούφα και θα'χεις τελειώσει σε 5 λεπτά απο τη στιγμη που θα μπείς στο δικαστήριο.

 

Να θυμάσαι:Για εσένα μπορεί να είναι η πρώτη φορά αλλα οι δικαστές έχουν φάει άπειρες τέτοιες υποθέσεις και ξέρουν οτι δεν αξίζει να ασχοληθούν ούτε μισό λεπτό.Τις ξεπετάνε στα γρήγορα και μόνο αν έρθει κάποια συστημένη υπόθεση,ως χοντρό παράπτωμα κάθονται και το βλέπουν.Να δείς θα σπάσεις και πλάκα στο δικαστήριο.

Fasten Your Seatbelt Dorothy Because Cansas is going Bye Bye
Link to comment
Share on other sites

Φίλε επειδή είχα παρόμοια κατάσταση πριν μερικό καιρό.

Θα πας δικαστήριο,δηλώνεις αθώος,αφού έτσι και αλλιώς πρέπει να αποδείξει ο άλλος οτι έκανες φασαρία κ δε φαίνεται

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Έτσι είναι;) αθωώσει δίχως πολλά πολλά.

Στη χειρότερη στραβή να φάς ένα μικρό πρόστιμο ή φυλακή με αναστολή(του στύλ μια μέρα με τρίμηνη αναστολή!). Μη κολλάς,η κατάσταση είναι μούφα και θα'χεις τελειώσει σε 5 λεπτά απο τη στιγμη που θα μπείς στο δικαστήριο.

 

Να θυμάσαι:Για εσένα μπορεί να είναι η πρώτη φορά αλλα οι δικαστές έχουν φάει άπειρες τέτοιες υποθέσεις και ξέρουν οτι δεν αξίζει να ασχοληθούν ούτε μισό λεπτό.Τις ξεπετάνε στα γρήγορα και μόνο αν έρθει κάποια συστημένη υπόθεση,ως χοντρό παράπτωμα κάθονται και το βλέπουν.Να δείς θα σπάσεις και πλάκα στο δικαστήριο.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι καταγγελία απο την αστυνομία τότε θα'χει την αναφορά του αστυνομικού που στη συγκεκριμένη δε φαίνεται να υπάρχει καθώς μήνυση ο αστυνομικός κάνει μετά την πρώτη παρατήρηση.

 

Ο αστυνομικός κάνει τη μύνηση οποτε θέλει. Είται αμέσως είται μετά απο 10 παρατηρήσεις.

Και αν πχ καλέσει ο καταγγέλων γείτονας το τοπικό τμήμα για διατάραξη και οι αστυνομικοί κάνουν τα στραβά μάτια και συνεχιστεί η φασαρία, οι γνώστες γείτονες καλούν την άμμεσο δράση οπότε εκεί δεν υπάρχουν προειδοποιήσεις και καλοπιάσματα. Σταματαει αμμέσως η ηχορύπανση εκτίθεται και διοικητικά το τοπικό τμήμα :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω να σας ανακοινώσω τη πανηγυρική μου αθώωση από τις άδικες κατηγορίες που μου είχαν απαγγελθεί!

 

Η κυρία πταισματοδίκης, αναγνώρισε το δίκαιο των επιχειρημάτων μου και με αθωωσε!

 

Το δικαστήριο είπε όχι στην αποστειρωμένη κοινωνία που θέλουν κάποιοι να δημιουργήσουν!

 

 

 

Πάντως πρέπει να μοιραστώ μαζί σα την σουρεαλιστική εμπειρία:

 

Η δίκη έλαβε χώρα στην αίθουσα της φιλαρμονικής του δήμου Μαρκόπουλου. Ο δικαστικός κλητήρας ( ή όπως λέγεται ο τύπος που μάζευε το παραδακι, είχε για γραφείο του το πιάνο. Οι υπόλοιποι καθόμασταν ανάμεσα σε τύμπανα και αναλόγια!

 

Ήταν εκεί μέσα όλες οι τροχαίες παραβάσεις του ΚΟΚ και είχε πολύ πλάκα να ακούς το τύπο να λέει ότι είχε μόλις βγάλει το κράνος για να ξύσει το κεφάλι του!!!!!!!!!!!

 

Η συμπαθέστατη κυρία πταισματοδίκης πάντως είχε κέφια και αθώωνε κόσμο!

 

Τη πιο βαριά καμπάνα την έφαγε ένας που παραβίασε στοπ και τράκαρε ο γκαντέμης περιπολικό που ερχόταν.

 

Καραμπινάτη αδικία? Το ότι 2 τύποι που είχαν δικηγόρο μαζί η υπόθεση τους εκδικάστηκε με προτεραιότητα...

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Έχω να σας ανακοινώσω τη πανηγυρική μου αθώωση από τις άδικες κατηγορίες που μου είχαν απαγγελθεί!

 

Η κυρία πταισματοδίκης, αναγνώρισε το δίκαιο των επιχειρημάτων μου και με αθωωσε!

 

Well done :up:

Link to comment
Share on other sites

Έχω να σας ανακοινώσω τη πανηγυρική μου αθώωση από τις άδικες κατηγορίες που μου είχαν απαγγελθεί!

 

Η κυρία πταισματοδίκης, αναγνώρισε το δίκαιο των επιχειρημάτων μου και με αθωωσε!

 

Το δικαστήριο είπε όχι στην αποστειρωμένη κοινωνία που θέλουν κάποιοι να δημιουργήσουν!
Πάντως πρέπει να μοιραστώ μαζί σα την

ετσι ακριβως ειπε?:cool:

σουρεαλιστική εμπειρία:

 

 

Η δίκη έλαβε χώρα στην αίθουσα της φιλαρμονικής του δήμου Μαρκόπουλου. Ο δικαστικός κλητήρας ( ή όπως λέγεται ο τύπος που μάζευε το παραδακι, είχε για γραφείο του το πιάνο. Οι υπόλοιποι καθόμασταν ανάμεσα σε τύμπανα και αναλόγια!

 

Ήταν εκεί μέσα όλες οι τροχαίες παραβάσεις του ΚΟΚ και είχε πολύ πλάκα να ακούς το τύπο να λέει ότι είχε μόλις βγάλει το κράνος για να ξύσει το κεφάλι του!!!!!!!!!!!

 

Η συμπαθέστατη κυρία πταισματοδίκης πάντως είχε κέφια και αθώωνε κόσμο!

 

Τη πιο βαριά καμπάνα την έφαγε ένας που παραβίασε στοπ και τράκαρε ο γκαντέμης περιπολικό που ερχόταν.

 

Καραμπινάτη αδικία? Το ότι 2 τύποι που είχαν δικηγόρο μαζί η υπόθεση τους εκδικάστηκε με προτεραιότητα...

 

δηλαδη καλα περασες εκει μεσα!

αφου εισαι αθωως μη μασας τιποτα!:D

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

στοιχεία ταυτότητος του καταγγελοντος οπότε ίσως βρείς άκρη ή ακόμα καλύτερα να έχει γίνει επώνυμη καταγγελία. Απλά αμφιβάλλω αν θα έχει συμβεί έτσι.....

Να ρωτήσω. Η Αστυνομία αν ζητήσει στοιχεία, ο άλλος που τηλεφώνησε έχει το δικαιώμα να μην τα δώσει; Απλά σε αυτή την περίπτωση η Αστυνομία μπορεί να πει 'Α ξέρεις, δεν δίνεις στοιχεία, άρα και μεις δεν ερχόμαστε!'. Αν και από το τηλέφωνο που κάλεσες, η Αστυνομία μπορεί να σε βρεί.

Πάντως οτι δικάζεσαι ερρήμην, δικάζεσαι επιτόπου...

Για βοήθα μας ρε ntz :)

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Eπρεπε να σε αθοοσουν γιατη αλλιος θα ειταν πολη μ******

O γειτονας ειρθε τελικα?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω. Η Αστυνομία αν ζητήσει στοιχεία, ο άλλος που τηλεφώνησε έχει το δικαιώμα να μην τα δώσει; Απλά σε αυτή την περίπτωση η Αστυνομία μπορεί να πει 'Α ξέρεις, δεν δίνεις στοιχεία, άρα και μεις δεν ερχόμαστε!'. Αν και από το τηλέφωνο που κάλεσες, η Αστυνομία μπορεί να σε βρεί.

Πάντως οτι δικάζεσαι ερρήμην, δικάζεσαι επιτόπου...

Για βοήθα μας ρε ntz :)

 

Καλά, υποχρεωμένος να δώσεις τα στοιχεία σου δεν είσαι, αλλά τότε πώς θα κάνεις μήνυση?

Αλλά κανονικά η αστυνομία θα πρέπει να επέμβει ακόμα και σε περίπτωση ανώνυμης καταγγελίας(πρόκειται για ζήτημα δημοσίας τάξεως)

 

Αν δεν πάς στο δικαστήριο, τόσο το χειρότερο.

Δικάζεσαι(και καταδικάζεσαι)ερήμην.

Δεν σε έχουν ανάγκη για να βγάλουν απόφαση, αφού προηγουμένως βέβαια διαπιστωθεί ότι είχες κλητευτεί νομίμως και εμπροθέσμως.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω. Η Αστυνομία αν ζητήσει στοιχεία, ο άλλος που τηλεφώνησε έχει το δικαιώμα να μην τα δώσει; Απλά σε αυτή την περίπτωση η Αστυνομία μπορεί να πει 'Α ξέρεις, δεν δίνεις στοιχεία, άρα και μεις δεν ερχόμαστε!'. Αν και από το τηλέφωνο που κάλεσες, η Αστυνομία μπορεί να σε βρεί.

Πάντως οτι δικάζεσαι ερρήμην, δικάζεσαι επιτόπου...

Για βοήθα μας ρε ntz :)

 

 

Eπρεπε να σε αθοοσουν γιατη αλλιος θα ειταν πολη μ******

O γειτονας ειρθε τελικα?

 

 

Οχι δε χρειαζεται να δωσει στοιχεια. Καποιος περνει να διαμαρτυρηθει για κατι και η αστυνομια παει να επιβαλει τη ταξη. Και για καποια αδικηματα κανουν αυταπαγγελτα μυνηση, οπως εγινε με μενα νομιζω. Η διαδικασια εγινε τοσο γρηγορα που δε πολυκαταλαβα ποιος μου εκανε τελικα τη μυνηση και φυσικα δε καθησα να ρωτησω.

 

Ο γειτονας ή οποιοσδηποτε αλλος μαρτυρας κατηγοριας δεν εμφανιστηε, οποτε ηταν απλα τα πραγματα....:)

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Α, και κάτι άλλο, από τα προηγούμενα μηνύματα που διάβασα.

Η μήνυση και να αποσυρθεί, το δικαστήριο θα γίνει έτσι και αλλιώς.

Διώκεται αυτεπάγγελτα γαρ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 16 years later...

Καλησπέρα θα ήθελα να σας πω κάτι που μου συνέβη πρώτη φορά . Μιλούσα με ένα παιδί από τιντερ, στέλναμε φωτογραφίες ο ένας στον άλλο γυμνές αυτός είχε πολλές δικές μου κ εγώ μόνο μια δικη του. Την ημέρα που κανονίσαμε να βρεθούμε από κοντά αυτός άρχισε τις δικαιολογίες κ δεν εμφανίστηκε . Μιλούσαμε από ινσταγκραμ κάθε μισή ώρα που έμπαινε. Με τα πολλά πολλά εγώ νευρίασα φουλ κ του έστειλα ηχητικό ότι τελείωσε το θέμα μεταξύ μας κ να έρθει σπίτι μου ν μου δείξει το τηλ του ότι έσβησε τις φωτογραφίες μου κ να σβήσω κ γω τη δικη του. δεν έρχονταν κ του είπα ότι εάν κάποια στιγμή μάθω πως τις έδειξε θα δείξω κ γω τις δικές του . Αυτός νευρίασε κ μου είπε ότι θ μου κάνει μήνυση για απειλή κ προσωπικά δεδομένα . Επίσης μου έστειλε μηνύματα που τα είπα στην αδερφή του που είναι δικηγόρος . Του είπα ότι έτσι κιαλλιως την έσβησα την φωτο του κ μου έστειλε κ αυτός βίντεο που τ έσβηνε όλα . Του είπα ν λήξει το θέμα αλλά αυτός που είπε ότι θ μου στείλει χαρτί με την κ μήνυση. Θέλω γνώμη για το εάν στέκει η μήνυση εάν την στείλει τελικά κ πως θα ενημερωθώ εγώ γιαυτο . 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να σας πω κάτι που μου συνέβη πρώτη φορά . Μιλούσα με ένα παιδί από τιντερ, στέλναμε φωτογραφίες ο ένας στον άλλο γυμνές αυτός είχε πολλές δικές μου κ εγώ μόνο μια δικη του. Την ημέρα που κανονίσαμε να βρεθούμε από κοντά αυτός άρχισε τις δικαιολογίες κ δεν εμφανίστηκε . Μιλούσαμε από ινσταγκραμ κάθε μισή ώρα που έμπαινε. Με τα πολλά πολλά εγώ νευρίασα φουλ κ του έστειλα ηχητικό ότι τελείωσε το θέμα μεταξύ μας κ να έρθει σπίτι μου ν μου δείξει το τηλ του ότι έσβησε τις φωτογραφίες μου κ να σβήσω κ γω τη δικη του. δεν έρχονταν κ του είπα ότι εάν κάποια στιγμή μάθω πως τις έδειξε θα δείξω κ γω τις δικές του . Αυτός νευρίασε κ μου είπε ότι θ μου κάνει μήνυση για απειλή κ προσωπικά δεδομένα . Επίσης μου έστειλε μηνύματα που τα είπα στην αδερφή του που είναι δικηγόρος . Του είπα ότι έτσι κιαλλιως την έσβησα την φωτο του κ μου έστειλε κ αυτός βίντεο που τ έσβηνε όλα . Του είπα ν λήξει το θέμα αλλά αυτός που είπε ότι θ μου στείλει χαρτί με την κ μήνυση. Θέλω γνώμη για το εάν στέκει η μήνυση εάν την στείλει τελικά κ πως θα ενημερωθώ εγώ γιαυτο . 

Δεν ξέρω να βοηθήσω, αλλά πιστεύεις πραγματικά ότι:
1. Έσβησε τις φωτογραφίες και δεν τις έχει αποθηκεύσει κάπου αλλού;
2. Δεν τις έχει στείλει ή έστω δείξει στα φιλαράκια του ήδη;

Εφόσον πάντα μιλάμε για ένα τυχαίο πιτσιρικά απ’ ότι κατάλαβα που του έστελνες γυμνές σε tinder/social. Δεν τον ξέρεις, δεν σε ξέρει.
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nikos523 said:


Δεν ξέρω να βοηθήσω, αλλά πιστεύεις πραγματικά ότι:
1. Έσβησε τις φωτογραφίες και δεν τις έχει αποθηκεύσει κάπου αλλού;
2. Δεν τις έχει στείλει ή έστω δείξει στα φιλαράκια του ήδη;

Εφόσον πάντα μιλάμε για ένα τυχαίο πιτσιρικά απ’ ότι κατάλαβα που του έστελνες γυμνές σε tinder/social. Δεν τον ξέρεις, δεν σε ξέρει.

το να τρολάρει δεν σου πέρασε απο το μυαλό?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

το να τρολάρει δεν σου πέρασε απο το μυαλό?

Όπως με πολλά άλλα ποστ.
Όπως βλέπεις, θέλω να δω απλά πως θα συνεχιστεί :)
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos523 said:


Όπως με πολλά άλλα ποστ.
Όπως βλέπεις, θέλω να δω απλά πως θα συνεχιστεί 🙂

οκ χαίρομαι τουλάχιστον που το έχεις στο μυαλό σου γιατί με γυναικείο nickname και πρώτο post για γυμνές φωτογραφίες, δεν το παίρνεις και στα σοβαρά σε forum για κινητά!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, guy_fawkes said:

οκ χαίρομαι τουλάχιστον που το έχεις στο μυαλό σου γιατί με γυναικείο nickname και πρώτο post για γυμνές φωτογραφίες, δεν το παίρνεις και στα σοβαρά σε forum για κινητά!

Μα γιατί το λες αυτό; 

Κοίτα κάτι άνθρωποι που κυκλοφορούν ανάμεσα μας, να γιαυτό πάει απ'το κακό στο χειρότερο η κοινωνία μας και υποφέρουν κάτι πρίγκιπες στη Νικαράγουα και το Ζαΐρ... 

Αλλά εγώ θα τους βοηθάω τους πρίγκιπες... Και τις πριγκίπισσες... Και τους Ρώσους μεθυστάνες...

Αύριο θα βοηθήσω και την γυναίκα μου, θα βάλω πλυντήριο!

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, andreasomageiras said:
Μα γιατί το λες αυτό; 
Κοίτα κάτι άνθρωποι που κυκλοφορούν ανάμεσα μας, να γιαυτό πάει απ'το κακό στο χειρότερο η κοινωνία μας και υποφέρουν κάτι πρίγκιπες στη Νικαράγουα και το Ζαΐρ... 
Αλλά εγώ θα τους βοηθάω τους πρίγκιπες... Και τις πριγκίπισσες... Και τους Ρώσους μεθυστάνες...
Αύριο θα βοηθήσω και την γυναίκα μου, θα βάλω πλυντήριο!


Πω ρε τι μου είπε ο μάγειρας..!
Προλαβαίνω να κάνω καθρεφτάκι ή έκανες τέτοιο και δεν γίνεται;

 

 

 

3 ώρες πριν, guy_fawkes said:
οκ χαίρομαι τουλάχιστον που το έχεις στο μυαλό σου γιατί με γυναικείο nickname και πρώτο post για γυμνές φωτογραφίες, δεν το παίρνεις και στα σοβαρά σε forum για κινητά!

 



Μην αγχώνεσαι φίλε μου, ούτε τα περισσότερα διαμάντια που διαβάζω σε νήματα συσκευών παίρνω πλέον στα σοβαρά.

Πάντως να ξέρεις, πιο παλιά που είχα την μισή (παλιά) διαχείρηση παρέα, ήταν πάρα πολλοί χρήστες που κάνανε νέο account για κάτι τέτοια παλαβά. Προφανώς για να μη φανεί στο main, αλλά τα πολλαπλά account προφανώς φαίνονται στην διαχείριση.

Edited by nikos523
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, nikos523 said:


Πω ρε τι μου είπε ο μάγειρας..!
Προλαβαίνω να κάνω καθρεφτάκι ή έκανες τέτοιο emoji1695.png και δεν γίνεται;

Κάνε, κάνε, 

(Υ. Γ. Το ποστ μου δεν ήταν ειρωνικό απέναντι σου, ειλικρινά συγνώμη εάν το έγραψα έτσι ώστε να σε μπερδέψω) 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Κάνε, κάνε, 
(Υ. Γ. Το ποστ μου δεν ήταν ειρωνικό απέναντι σου, ειλικρινά συγνώμη εάν το έγραψα έτσι ώστε να σε μπερδέψω) 

Έλα ρε σύ, χαβαλέ νήμα είναι.
Μην τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, nikos523 said:


Έλα ρε σύ, χαβαλέ νήμα είναι.
Μην τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς emoji1.png

Κοίτα, το χαβαλέ από 'μένα είναι τρόπος ζωής, κάμα φορά στο γραπτό λόγο υπάρχει παρεξήγηση, είναι που δε μας διδάξαν το πολυτονικό σύστημα και πλέον το γραπτό δεν έχει ήχο. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...