Jump to content

Το τέλειο δώρο για μία γυναίκα


Hunter
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον, εγω κατεληξα..............

 

εκλεισα ενα ταξιδακι στην Κουβα για τον Δεκεμβρη, τωρα εαν της το δωσω το δωρο ειναι αλλο θεμα, εξαρταται απο την συμπεριφορα της μεχρι τοτε ;)

 

Hunter αμα δεν εχει καλη συμπεριφορα παμε μαζι????:lol: :lol: :lol: Και απο γυναικες μην φοβασαι θα βρουμε εκει:O :O :O :D :D :D

 

Αυτο το δωρο Hunter θα ηταν το τελειο για το ευατο του καθενος!!!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 130
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

gia na min koiroidevomaste,mia gynaika tha protimisei enan antra pou tha tin exei na kathete mia zwi se mia villa me oti dwro thelei,apo enan pou tin agapaei se mia trypa gkarsoniera kai synantiounte otan den peftoun ta wraria tis douleias tous to ena panw sto allo.
Λάθος κάνεις.Δεν χρειάζεται να γενικεύουμε πάντα.

Το παραδειγμα που έφερες με έκανε να παρέμβω στην συζήτηση,γιατί ταιριάζει πάρα πολύ στην δική μου περίπτωση,και ναι,

έκανα το ακριβώς αντίθετο απ'αυτό που φαντάζεσαι.Και δεν μετανιώνω γι'αυτό.

Link to comment
Share on other sites

αλλο καλο δωρο..... μμμμμμ ενα μωρακι!!! (λεμε τωρα)

μπορει το μωρακι να μην ερθει αλλα εεε ενα δωρο βρε παιδι μου ο αντρας το εκανε και με μεγαλη χαρα και ακρως οικονομικο!!!....

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

μη ξεχασεις μονο την συμφωνια μας!!!

 

η συμφωνια ειναι συμφωνια!! ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Λάθος κάνεις.Δεν χρειάζεται να γενικεύουμε πάντα.

Το παραδειγμα που έφερες με έκανε να παρέμβω στην συζήτηση,γιατί ταιριάζει πάρα πολύ στην δική μου περίπτωση,και ναι,

έκανα το ακριβώς αντίθετο απ'αυτό που φαντάζεσαι.Και δεν μετανιώνω γι'αυτό.

 

pantote yparxoun eksaireseis,alla kai esy min viazesai na mou peis oti eisai mia apo aytes,akoma 23 eisai.exw akousei eksaireseis(egw den tha kana pote ayto,egw den tha feromoun pote etsi ktl ktl)pou meta mou ta deiksane ola toumpa polles fores.makari na eisai.

Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

pantote yparxoun eksaireseis,alla kai esy min viazesai na mou peis oti eisai mia apo aytes,akoma 23 eisai.exw akousei eksaireseis(egw den tha kana pote ayto,egw den tha feromoun pote etsi ktl ktl)pou meta mou ta deiksane ola toumpa polles fores.makari na eisai.
Είναι θέμα νοοτροπίας και διαπαιδαγώγησης.Προσωπικά τα πλούτη και τη χλιδή τα είχα,τα έχω και θα τα έχω γραμμένα,υπάρχουν πολύ σημαντικότερα πράγματα στα οποία πρέπει να δίνει σημασία ένας άνθρωπος.Αλλά δεν ζητάω να με πιστέψεις,από τη στιγμή που δεν με ξέρεις...:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

ενα ρομαντικο ταξιδι χριστουγεννων στην πραγα ας πουμε???

ωραιο δωρο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ,μην κανετε δωρα σε γυναικες.ΟΧΙ,δεν εκτιμουν το υψηλο γουστο σας.ΟΧΙ,θα σας αφησουν σαν την καλαμια παρολα αυτα.ΟΧΙ στον καπιταλισμο.ΟΧΙ στην ανισοτητα των φυλων.

 

 

Κ.Κ.Ε. ΟΧΙ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Της κανεις δωρο τον εαυτο σου σε ενα κουτι με ολα τα παρελκομενα και εισαι ετοιμος....αν με πιανετε τι εννοω....:lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τοσο σπανια κανεις τετοια δωρα στην καλη σου εσυ?

καθε χριστουγεννα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τοσο σπανια κανεις τετοια δωρα στην καλη σου εσυ?

καθε χριστουγεννα?

 

 

E οχι βρε!:lol:

Απλα το κανεις πιο σπεσιαλ....:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πως το έλεγε η Μέριλυν... "τα διαμάντια είναι ο καλύτερος φίλος των γυναικών"

στην περίπτωση μου αύτό δεν ισχύει...πάντως γενικά δυσκολευόμαι περισσότερο όταν το δώρο μου προορίζεται για γυναίκα παρά για άνδρα

Link to comment
Share on other sites

χμμ,δυσκολη επιλογη...

ας ειναι καλα οι καθε φιλες που σε γλιτωνουν απο πολυ κοπο και χρονο..

(το χρημα δε το γλιτωνεις...)

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος με το δωρο που θα ικανοποιησει πληρως μια γυναικα για να το θεωρησει τελειο :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για τις υπολοιπες γυναικες, αλλα εμενα κατι εντελως απλο κι ισως χαζουλη θα μου αρεσε πολυ, αν μου το εδινε ο καλος μου σε ασχετη φαση και μου εδειχνε οτι με σκεφτεται... θα μου αρεσε παρα πολυ να μου στειλει ενα γραμμα, αλλα αυτο λιγοι εχουν τα κοτσια να το κανουν, γιατι ως γνωστον, scripta manent. θα μου αρεσε πολυ ενα γλυκο μνμ εκει που δεν το περιμενω, ενα λουλουδι στο κατωφλι μου, στο γραφειο μου, στο αυτοκινητο μου, καπου που εχει προσβαση τελος παντων... οτιδηποτε απλο και γλυκο, κι αν ειναι και φτιαγμενο απο τα χερια του ακομα καλυτερα... βεβαια εμενα μου αρεσει και να κανω τετοια δωρακια, οποτε ειναι γενικα του γουστου μου...:):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά κ μια σοκολάτα με μια αφιέρωση πάνω αν η άλλη σας αγαπάει θα θα της είναι αρκετό...Εχω αρκετα χαρτάκια σοκολάτας από τον πρών καλό μου κ ήταν ειλικρινα τα ωραιοτερα δωρα κ λόγια που μου εχουν πει !
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για τις υπολοιπες γυναικες, αλλα εμενα κατι εντελως απλο κι ισως χαζουλη θα μου αρεσε πολυ, αν μου το εδινε ο καλος μου σε ασχετη φαση και μου εδειχνε οτι με σκεφτεται... θα μου αρεσε παρα πολυ να μου στειλει ενα γραμμα, αλλα αυτο λιγοι εχουν τα κοτσια να το κανουν, γιατι ως γνωστον, scripta manent. θα μου αρεσε πολυ ενα γλυκο μνμ εκει που δεν το περιμενω, ενα λουλουδι στο κατωφλι μου, στο γραφειο μου, στο αυτοκινητο μου, καπου που εχει προσβαση τελος παντων... οτιδηποτε απλο και γλυκο, κι αν ειναι και φτιαγμενο απο τα χερια του ακομα καλυτερα... βεβαια εμενα μου αρεσει και να κανω τετοια δωρακια, οποτε ειναι γενικα του γουστου μου...:):)

 

αχ εμένα μου είχε στείλει μια φορά κ είχα χαρεί πολύ!βέβαια με είχε προειδοποιήσει πρώτα ο χαζούλης αλλά κ πάλι μ'άρεσε! :)

κ γενικά ανταλλάσαμε γραμματάκια για μία περίοδο! :O

συμφωνώ μαζί σου,αυτά είναι τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Aναλογα με την ιδιοσυγκρασια της γυναικας φανταζομαι. Και τα χομπι της. Θέλω να πιστευω οτι δεν τρελενομαστε όλες μόνο για γλυκα, κοσμηματα και εσωρουχα, χαχαχαχαχα

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για τις υπολοιπες γυναικες, αλλα εμενα κατι εντελως απλο κι ισως χαζουλη θα μου αρεσε πολυ, αν μου το εδινε ο καλος μου σε ασχετη φαση και μου εδειχνε οτι με σκεφτεται... θα μου αρεσε παρα πολυ να μου στειλει ενα γραμμα, αλλα αυτο λιγοι εχουν τα κοτσια να το κανουν, γιατι ως γνωστον, scripta manent. θα μου αρεσε πολυ ενα γλυκο μνμ εκει που δεν το περιμενω, ενα λουλουδι στο κατωφλι μου, στο γραφειο μου, στο αυτοκινητο μου, καπου που εχει προσβαση τελος παντων... οτιδηποτε απλο και γλυκο, κι αν ειναι και φτιαγμενο απο τα χερια του ακομα καλυτερα... βεβαια εμενα μου αρεσει και να κανω τετοια δωρακια, οποτε ειναι γενικα του γουστου μου...:):)

Αχ μας βγηκες ευαισθητη εσυ...:p

Παντως κι εγω του απροσμενου ειμαι, δεν με νοιαζει τι θα μου παρει απλα να ειναι κατι που να δειχνει οτι το σκεφτηκε και ενδιαφερθηκε κι οχι οτι το κανε απο αγγαρεια.

 

Απο φιλες προτιμω κανα αρωμα, κανα μπιχλιμπιδι, καμια ζωνη, τετοια...Πραγματα στα οποια δηλαδη οι αντρες δεν εχουν γουστο και παιρνουν βλακειες.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αχ μας βγηκες ευαισθητη εσυ...:p

Παντως κι εγω του απροσμενου ειμαι, δεν με νοιαζει τι θα μου παρει απλα να ειναι κατι που να δειχνει οτι το σκεφτηκε και ενδιαφερθηκε κι οχι οτι το κανε απο αγγαρεια.

 

Απο φιλες προτιμω κανα αρωμα, κανα μπιχλιμπιδι, καμια ζωνη, τετοια...Πραγματα στα οποια δηλαδη οι αντρες δεν εχουν γουστο και παιρνουν βλακειες.:p

 

Παρ'το πισω γυναικα:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aναλογα με την ιδιοσυγκρασια της γυναικας φανταζομαι. Και τα χομπι της. Θέλω να πιστευω οτι δεν τρελενομαστε όλες μόνο για γλυκα, κοσμηματα και εσωρουχα, χαχαχαχαχα

 

 

I second that :p

 

Είναι δυνατόν να πιστεύουν ακόμα μερικοί, πως το μόνο τέλειο δώρο για μια γυναίκα είναι κοσμήματα; Προσωπικά, προτιμώ οτιδήποτε άλλο εκτός από αυτά. Ειδικά χρυσά βραχιόλια, σκουλαρήκια κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο. Μπλιαχ! Ας μου πάρει δώρο ό,τι πιο άκυρο βρει (αν και θα προτιμούσα μαντηλάκια που τους έχω αδυναμία :p)

 

 

 

Απο φιλες προτιμω κανα αρωμα, κανα μπιχλιμπιδι, καμια ζωνη, τετοια...Πραγματα στα οποια δηλαδη οι αντρες δεν εχουν γουστο και παιρνουν βλακειες.:p

 

Χαλαρά :p

Όσες φορές φίλος μου πήρε δώρο άρωμα ή ρούχο ή τσάντα, πήγα και το άλλαξα στη στιγμή :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Αχάριστες όλες :p :p ... Πάντως και εγώ κόσμημα πιστεύω και μαζί ένα μπουκέτο λουλούδια
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

I second that :p

 

Είναι δυνατόν να πιστεύουν ακόμα μερικοί, πως το μόνο τέλειο δώρο για μια γυναίκα είναι κοσμήματα; Προσωπικά, προτιμώ οτιδήποτε άλλο εκτός από αυτά. Ειδικά χρυσά βραχιόλια, σκουλαρήκια κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο. Μπλιαχ! Ας μου πάρει δώρο ό,τι πιο άκυρο βρει (αν και θα προτιμούσα μαντηλάκια που τους έχω αδυναμία :p)

 

Αυτά σου κάνουνε;

http://www.officedelivery.gr/dyn/prod/big/021108154117AWET%20HANKIES%2015.jpg

 

Βγαίνουν και σε πρασινάκι με άρωμα "Φρεσκάδα Λεμονιού"

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...