Jump to content

Ό,τι αφορά την δορυφορική, ψηφιακή πλατφόρμα της Νova


tsarm
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο οτι εχω δει παιζει live τα novasports 1,2,3.Αυτα τα δειχνει σε φουλ προγραμμα?δηλαδη και superleague και ch.l. και ολα?η με περιορισμους?

 

Παίζει αυτά τα κανάλια που έχεις και στο πακέτο σου. Πχ αν έχεις το full pack έχει περισσότερα κανάλια. Παίζει όλο το πρόγραμμα όπως και στην tv.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίζει αυτά τα κανάλια που έχεις και στο πακέτο σου. Πχ αν έχεις το full pack έχει περισσότερα κανάλια. Παίζει όλο το πρόγραμμα όπως και στην tv.

 

νομιζω πως οτι πακετο και να εχεις,live δειχνει μονο τα αθλητικα και ταινιες μπορεις να βλεπεις μονο μερικες που εχουν ανεβασμενες και οχι live ακομα και αν εχεις full pack.η απορια μου ειναι μονο αν τα αθλητικα παιζουν 24/7 που απο την απαντηση σου καταλαβαινω πως ναι.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως οτι πακετο και να εχεις,live δειχνει μονο τα αθλητικα και ταινιες μπορεις να βλεπεις μονο μερικες που εχουν ανεβασμενες και οχι live ακομα και αν εχεις full pack.η απορια μου ειναι μονο αν τα αθλητικα παιζουν 24/7 που απο την απαντηση σου καταλαβαινω πως ναι.

 

Εγώ έχω το sports pack και παίζουν όλο το 24 ωρο φυσικά το κανονικό πρόγραμμα. Tα κανάλια που βλέπω είναι τα novasports 1, 2, 3, boomerang history, madgreekz, novasports highlights & novasports 6. Φίλος μου με full pack μου είπε πιάνει περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πρώτα πήγαινε εδώ (χρειάζεται εγγραφή, αν δεν έχεις ήδη κάνει). Βρίσκεις το "επίλυση τεχνικών προβλημάτων" και ακολουθείς τις οδηγίες. Αν δε γίνει κάτι, κάλεσε με απόκρυψη (ή να καλέσει από την Ελλάδα αυτός που έχει στο όνομά του τη συνδρομή) και ζήτησε να σου στείλουν σήμα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos.. Έχω iphone 5 και το novago παίζει μια χαρά! Πως μπορώ να μεταφέρω την εικόνα από το κινητό στην τηλεόραση; Το σύνδεσα με καλώδιο HDMI αλλά δεν κάνει mirroring στο novago.. pls help!

Κάποια εφαρμογή ίσως υπάρχει; Που θα μπορούσα να μεταφέρω την οθόνη του κινητού σε αυτή της τηλεόρασης;

 

Με Apple TV ίσως; Αν έχεις βέβαια.

Life, like poker has an element of risk. It shouldn't be avoided. It should be faced.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η nova εχει μπλοκάρει στο application novago (iPhone και iPad) την έξοδο της εικονας είτε με καλώδιο είτε μεσω Apple TV. Ζητήστε όλοι όσοι θεωρείτε οτι ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, με email στη nova την ενεργοποίηση της εξόδου της εικονας.

:alien: ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΦΘΗΝΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΥΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΥΣ.

ΑΝ ΟΜΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΘΕΣ ...ΤΟΤΕ Ο. Τ. Ε !

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η nova εχει μπλοκάρει στο application novago (iPhone και iPad) την έξοδο της εικονας είτε με καλώδιο είτε μεσω Apple TV. Ζητήστε όλοι όσοι θεωρείτε οτι ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, με email στη nova την ενεργοποίηση της εξόδου της εικονας.

 

ok thanks!! απλά είπα μήπως υπήρχε κανένας τρόπος...

 

Με Apple TV ίσως; Αν έχεις βέβαια.

 

Δυστυχώς όχι..μόνο το καλώδιο

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εκκανα εγγραφη στο my nova για να βλεπω απο το nova go και ενω δινω σωστο Κωδικός Συνδρομητή και τον κωδικο εισοδου που μου ηρθε με μαιλ

μου λεει συνεχεια Παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα, παρακαλώ προσπαθήστε αργότερα...!!!

δοκιμασα να δωσω τουσ κωδικουσ στο κινητο στο nova go και μου λεειaccount does not exist!!

καμια ιδεα τι φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω που πρέπει να γραφτώ.

Η διαδικασία γίνετε από κινητό?

 

Είσαι συνδρομητής nova?

Link to comment
Share on other sites

Είσαι συνδρομητής nova?

 

ΝΑΙ είμαι κανονικά αλλά δεν ξέρω από που να κάνω την εγγραφή εχω δώσει σε ένα φίλο την μια συνδρομή και τώρα εχω μόνο μια αν γραφτώ από το pc φοβάμαι μην παίζει εκεί. εγώ θέλω να παίζει στο android μου.

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ είμαι κανονικά αλλά δεν ξέρω από που να κάνω την εγγραφή εχω δώσει σε ένα φίλο την μια συνδρομή και τώρα εχω μόνο μια αν γραφτώ από το pc φοβάμαι μην παίζει εκεί. εγώ θέλω να παίζει στο android μου.

Αφού έχεις username και password ήδη δεν χρειάζεται άλλη εγγραφή, οι κωδικοί είναι οι ίδιοι και τους δηλώνεις κατευθείαν στην εφαρμογή του android. Σε όποια συσκευή τους δηλώσεις, κλειδώνει στην υπηρεσία η συσκευή αυτή. Κι έχεις δικαίωμα για 2 συσκευές, 1 του φίλου σου και 1 το android σου. 1 φορά το μήνα δικαιούσαι να κάνεις reset για να αλλάξεις συσκευή.

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ είμαι κανονικά αλλά δεν ξέρω από που να κάνω την εγγραφή εχω δώσει σε ένα φίλο την μια συνδρομή και τώρα εχω μόνο μια αν γραφτώ από το pc φοβάμαι μην παίζει εκεί. εγώ θέλω να παίζει στο android μου.

Αυτος που κανει την εγραφη ειναι ο user, μονο ο user μπορει να προσθεσει χρηστες με διαφορετικο username.

κατα την εισοδο νομιζω βαζουν ολοι το ιδιο ονομα χρηστη (αυτο που βαζει και ο user) και διαφορετικο κωδικο εισοδου.

Την πρωτη φορα που θα μπει καποιος διαφορετικος χρηστης (οχι ο user) ειναι λιγο μπερδεμα με τον κωδικο εισοδου, δεν το θυμαμαι.....

 

Υπαρχει εφαρμογη για android ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις username και password ήδη δεν χρειάζεται άλλη εγγραφή, οι κωδικοί είναι οι ίδιοι και τους δηλώνεις κατευθείαν στην εφαρμογή του android. Σε όποια συσκευή τους δηλώσεις, κλειδώνει στην υπηρεσία η συσκευή αυτή. Κι έχεις δικαίωμα για 2 συσκευές, 1 του φίλου σου και 1 το android σου. 1 φορά το μήνα δικαιούσαι να κάνεις reset για να αλλάξεις συσκευή.

 

Nασε καλά θα μου τους στείλει τώρα ο φίλος μου και έλεγα τι φταίει..... πληρώνω pvr και να μην μπορώ να κάνω πλάκα ότι παίζω nova στο κινητό??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

εβλεπα το travel channel στην NOVA πριν απο λιγο και ..πεταει μια διαφημιση απο το κρατιδιο των γυφτοσκοπιανων

<< MACEDONIA timeless>> με ολο το τσιρκο που εχουν στησει οι γυφτοι στην πολη τους την ΣΚΟΠΙΑ

ΑΙΣΧΟΣ η nova επρεπε να εχει φιλτραρει την διαφημιση ΝΤΡΟΠΗ τους πληρωνω κιολας

καμια ιδεα για παραπονα στην NOVA?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενοχλητικός αυτός ο κωδικός που βγαίνει στην οθόνη όταν έχει αγώνες στο novasports. Καταλαβαίνω ότι γίνεται για να βρίσκουν ποιος συνδρομητής "μοιράζει" εικόνα στο ίντερνετ, όμως θα μπορούσαν να το βάλουν σε μία άκρη ώστε να μην ενοχλεί. Τις προάλλες βγήκε την ώρα που έμπαινε το γκολ και το έχασα.
Link to comment
Share on other sites

Nασε καλά θα μου τους στείλει τώρα ο φίλος μου και έλεγα τι φταίει..... πληρώνω pvr και να μην μπορώ να κάνω πλάκα ότι παίζω nova στο κινητό??? :lol:

 

έβαλα τους κωδικούς που συνδέετε ο φίλος στο κινητό μου και βγάζει ερορ .

δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς σφάλμα?

 

Γιατί κι εγώ όταν τους έβαλα δεν δούλευε τίποτα όταν πήγαινε να παίξει το βίντεο. Σφάλμα...

 

Το παράτησα και δοκίμασα μετά από μερικές ώρες. Δούλεψε κανονικά!

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς σφάλμα?

 

Γιατί κι εγώ όταν τους έβαλα δεν δούλευε τίποτα όταν πήγαινε να παίξει το βίντεο. Σφάλμα...

 

Το παράτησα και δοκίμασα μετά από μερικές ώρες. Δούλεψε κανονικά!

 

δεν συνδέετε καν

Link to comment
Share on other sites

έβαλα τους κωδικούς που συνδέετε ο φίλος στο κινητό μου και βγάζει ερορ .

δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα

 

Σου βγάλε unavailable service ή ότι έχεις ξεπεράσει τον αριθμό συσκευών?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...