Jump to content

Ενημέρωση υπολοίπου δωρεάν χρόνου ομιλίας


Mendrinos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορούν να έχουν όμως real time ενημέρωση με ένα απλό μήνυμα, όπως γίνεται στο εξωτερικό. Συγνώμη αλλά αυτό δεν είναι δικαιολογία

 

Δεν ειναι δικαιολογια, ειναι γεγονος. Απο τι στιγμη που το billing δεν ειναι real time, πως να σου παρεχουν τετοια πληροφορια?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειναι δυο μηνες,

τωρα που

χαλαει ενα κινητο

ανα μηνα

και δεν βλεπω

καν τον δικο τους μετρητη.

και

εχω μιλησει πολυ παραπανω..

απο τις μεγαλυτερες

ελλειψεις..

μακαρι να μπει

σε καποιο προγραμμα,

να παω αμεσως εκει..

διοτι ακομα και σε

smartphone

για καθε reset

χανεται η μετρηση..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ειναι δυο μηνες,

τωρα που

χαλαει ενα κινητο

ανα μηνα

και δεν βλεπω

καν τον δικο τους μετρητη.

και

εχω μιλησει πολυ παραπανω..

απο τις μεγαλυτερες

ελλειψεις..

μακαρι να μπει

σε καποιο προγραμμα,

να παω αμεσως εκει..

διοτι ακομα και σε

smartphone

για καθε reset

χανεται η μετρηση..

Όντως μεγάλο πρόβλημα. Και στην COTE κάαααααθονται...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αφού θέλετε να έχετε ενημέρωση για το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας γιατί δε χρησιμποιείτε το E-BILL της Cosmote το οποίο είναι τελείως δωρεάν και πέρα από την διάρκεια που αναφέρει έχει πάρα πολλά στατιστικά και πληροφορίες.
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

Αφού θέλετε να έχετε ενημέρωση για το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας γιατί δε χρησιμποιείτε το E-BILL της Cosmote το οποίο είναι τελείως δωρεάν και πέρα από την διάρκεια που αναφέρει έχει πάρα πολλά στατιστικά και πληροφορίες.

 

μα δεν είναι real time..

το e-bill παρέχει πληροφορίες αφού εκδοθεί ο λογαριασμός..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Σε κανένα μήνα το κόβω να δίνει και αυτή, αφού το δίνει πλέον και η ΤΙΜ (Μόνο στα νέα προγράμματα όμως!!).
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν είναι να το βγάλει μετά απο χρόνια απο την ΒΟΝΤΑ και να είναι ακριβώς ΙΔΙΑ υπηρεσία... τοτε.. "μπράβο" στην ΚΟΣΜΟΤΕ...

 

Ας ελπίσουμε οτι θα είναι καλύτερη υπηρεσία απο τις άλλες 2...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Και για όλα τα προγράμματα, όχι μόνο για τα νέα όπως η TIM.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν είναι να το βγάλει μετά απο χρόνια απο την ΒΟΝΤΑ και να είναι ακριβώς ΙΔΙΑ υπηρεσία... τοτε.. "μπράβο" στην ΚΟΣΜΟΤΕ...

 

Ας ελπίσουμε οτι θα είναι καλύτερη υπηρεσία απο τις άλλες 2...

 

Γιατί, τι παραπάνω χρειάζεσαι? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη.

 

Να με ενημερώνει για παράδειγμα και για πόσα ΣΜΣ έχω ακόμα από το πακέτο που αγόρασα...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλά.. χαλαρώστε.. εδώ δεν έχει κάνει ακόμα τα βασικά..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια πρόβλεψη; Η υπηρεσία θα δωθεί std με ανακοίνωση νέων προγραμμάτων που κοιτάξτε σύμπτωση θα είναι ίδια με τα αντίστοιχα της TIM/WIND και Vodafone! :p
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη.

 

Να με ενημερώνει για παράδειγμα και για πόσα ΣΜΣ έχω ακόμα από το πακέτο που αγόρασα...

 

Αυτό το κάνει ήδη η Vodafone. :)

Link to comment
Share on other sites

Τί κάνει η Βόνταφον; Σε φίλο με 300 λεπτά, και δωρεάν μυνήματα όταν έστελνε στο 1284, δεν έλεγε τίποτα για μυνήματα αλλά για το πόσο χρόνο έχει μόνο.

 

Είσαι σίγουρος;

 

Αν το κάνει τότε μπράβο στην Vodafone! :D

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Τί κάνει η Βόνταφον; Σε φίλο με 300 λεπτά, και δωρεάν μυνήματα όταν έστελνε στο 1284, δεν έλεγε τίποτα για μυνήματα αλλά για το πόσο χρόνο έχει μόνο.

 

Είσαι σίγουρος;

 

Αν το κάνει τότε μπράβο στην Vodafone! :D

 

Σιγουρότατος. Και έχει γραφτεί πολλές φορές και από άλλα μέλη στο forum της Vodafone. Απλώς δεν θυμάμαι εδώ και πόσο καιρό την έδινε αυτή τη δυνατότητα για τα sms. Aλλά το ξέρω και από το δικό μου κινητό! :O

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

ακόμα ένα email έφυγε με ερώτηση για το θέμα προς το CC..

 

κάτι μου λέει πως θα πάρω ακόμα μια απάντηση-κονσέρβα..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

λίγες ώρες αργότερα.. :lol:

 

Αξιότιμε κύριε ********,

 

 

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε, που επικοινωνήσατε με την Εταιρία Κινητής Τηλεφωνίας COSMOTE, μέσω INTERNET, και για το ενδιαφέρον σας για την Εταιρία μας.

Σχετικά με τις επισημάνσεις σας για την αναγκαιότητα παροχής της δυνατότητας πληροφόρησης υπόλοιπου μηνιαίου δωρεάν χρόνου ομιλίας ή των υπολοίπων μηνυμάτων, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε και να σας διαβεβαιώσουμε ότι η COSMOTE μεριμνά συνεχώς για την παροχή νέων υπηρεσιών, έχοντας ως στόχο την αρτιότερη εξυπηρέτηση των Συνδρομητών.

Στη διάθεση σας για οποιαδήποτε συμπληρωματική πληροφορία.

Με εκτίμηση,

Για το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

Σ*********** Α*******

 

 

ακόμα μια κονσέρβα απάντηση..

 

ε ρε φορητότητες που σας χρειάζονται..:mad:

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Φτάσαμε να τους παρακαλάμε για τα αυτονόητα και να μας δουλεύουν κιόλας...Ας μην ήταν το ισχυρό σήμα και θα την ειχα κάνει
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φτάσαμε να τους παρακαλάμε για τα αυτονόητα και να μας δουλεύουν κιόλας...Ας μην ήταν το ισχυρό σήμα και θα την ειχα κάνει

 

μάλλον πρέπει να αρχίσουμε να τους πρήζουμε με email και ερωτήσεις στο CC..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Η άποψή μου είναι ότι η υπηρεσία ενημέρωσης υπόλοιπου χρόνου ομιλίας θα δωθεί από την cosmote σύντομα και μέσα από περιβάλλον wap και imode. Μπορεί να έχει και real time ενημέρωση.

Είδωμεν :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλα ποτε θα

το αποφασισουν;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...