Jump to content

Sites με Videos (Youtube κλπ.)


spinemm
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 353
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Παιδιά, έχω μία απορία σχετικά με το YouTube...

 

Ξέρετε πως μπορώ να βάλω εικόνα αντί για το username πάνω από κάθε βίντεο ;;;

 

Σε κάθε βίντεο πάνω αριστερά αναγράφεται το όνομα του uploader, αλλά μερικοί το έχουν βγάλει και έχουν βάλει άλλα (Subscribe κ.α).. Ξέρετε πως να βάλω και εγώ κάτι ;;

 

PS: Είναι η ιδέα μου ή οι εικόνες των βίντεο που εμφανίζονται στο τέλος από ένα βίντεο είναι χάλια ;;; Μιλάω για τις εικόνες από τα βίντεο που εμφανίζονται στο τέλος ενός βίντεο μαζί με την Επανάληψη, το Αγαπημένο κ.α...

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχει κάποιο πρόβλημα το youtube τις τελευταίες μέρες?Πατάω αναζήτηση για κάποιο video και δεν μου βγάζει αποτελέσματα,παρά μόνο τις playlist στις οποίες υπάρχει.Ό,τι κ αν πατήσω μου λέει "Δε βρέθηκαν αποτελέσματα".
Link to comment
Share on other sites

http://img844.imageshack.us/img844/151/aaabe.jpg

 

Περίεργο δεν φαίνεται?

 

edit:oops,είναι αρκετά μεγάλη ,αλλά δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω γι'αυτό!

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Για επέλεξε το τύπος αποτελεσμάτων "όλες". Δεν νομίζω να φταίει αυτό όμως.

 

Δοκίμασες να κάνεις αναζήτηση χωρίς να είσαι logάρισμένος και από άλλο browser;

Link to comment
Share on other sites

Για επέλεξε το τύπος αποτελεσμάτων "όλες". Δεν νομίζω να φταίει αυτό όμως.

 

Δοκίμασες να κάνεις αναζήτηση χωρίς να είσαι logάρισμένος και από άλλο browser;

Σωστά!Με άλλον browser μια χαρά τα βγάζει...με τον google chrome έχει το πρόβλημα με τον internet explorer κανονικά.Για ποιο λόγο όμως?

Link to comment
Share on other sites

Μπα τίποτα καμία διαφορά...

 

Έχεις το Kasperksy όμως; Γενικότερα υπάρχουν αναφορές για conflicts μεταξύ αυτού (αλλά και άλλων antivirus) όταν προσπαθείς να ανοίξεις από τον Chrome video που είναι στο Youtube.

 

Δοκίμασε αυτά που αναφέρονται εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμια βδομαδα ,μου εστειλαν ενα βιντεο στο facebook και οταν πηγα να το ανοιξω ελεγε "Λαθος,το προβλημα εχει δοθει σε μια εκπαιδευμενη ομαδα μαιμουδων" και απο κατι κατι αλγοριθμους...και απο τοτε μου εχει ξανα εμφανιστει καμια 2-3 φορες ακομα...εχει συμβει σε καναν αλλον?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

καλα τι χαλι ειναι αυτο με τη σελιδα του youtube? HD και βλακειες....

βαρια και ασηκωτη και χαλια χρωματα

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Έχεις το Kasperksy όμως; Γενικότερα υπάρχουν αναφορές για conflicts μεταξύ αυτού (αλλά και άλλων antivirus) όταν προσπαθείς να ανοίξεις από τον Chrome video που είναι στο Youtube.

 

Δοκίμασε αυτά που αναφέρονται εδώ.

 

Όχι δεν έχω το kaspersky,το avast έχω.Απ΄ότι θυμάμαι μου το είχε κάνει και παλιότερα αλλά όχι για 2-3 μέρες συνεχόμενα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω πρόβλημα με την γλώσσα στο youtube.

Εγώ το βάζω αγγλικά και μετά από κάποιο διάστημα το γυρνάει σε ελληνικά. Μου το έχει κάνει 3-4 φορές μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εδω και καιρο οταν παω να ανεβασω βιντεακια στο youtube μετα οταν εχει τελειωσει το ανεβασμα κανονικα παιζει αλλα το προβλημα ειναι οτι οταν επιλεγω 480p η ποιοτητα του ηχου παραμενει παλι χαλια (22050Hz) ενω εγω το εχω ανεβασει με δειγματοληψια 44100 ή 48000Hz σε μορφη mp3 192kbps και αναλυση 640χ480 και παλια δεν το εκανε αυτο ,γιατι συμβαινει αυτο το πραγμα ? Edited by KnightRider1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

για να καταλαβετε τι εννοω ,θελω να αποθηκευω σε AVI, τα βιντεο απο web tv οπως και αυτο

 

http://webtv.antenna.gr/webtv/watch?cid=_d%2f55_l5_q44_qg%3d

 

αλλα δεν βρισκω κανενα προγραμμα

 

αν γνωριζει καποιος ας βοηθησει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβετε τι εννοω ,θελω να αποθηκευω σε AVI, τα βιντεο απο web tv οπως και αυτο

 

http://webtv.antenna.gr/webtv/watch?cid=_d%2f55_l5_q44_qg%3d

 

αλλα δεν βρισκω κανενα προγραμμα

 

αν γνωριζει καποιος ας βοηθησει.:)

 

νομιζω πως ο αντ1 τα εχει κλιστα τα βιντεο του και δεν μπορουν να κλαπουν η να κατεβαστουν

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα με το youtube...πολλες φορες σταματαει το buffering στη μεση και χρειαζεται να μετακινησω τον player μπροστα απο το σημειο που εχει κολλησει για να ξαναρχισει το buffering απο εκει...εχει κανεις καμμια ιδεα , για το τι παιζει?

Στις βοηθειες του site λεει πως πρεπει να κανω εκκαθαριση απο cookies κ.α, την οποια και εκανα, αλλα τζιφος.

Κατι μου λεει πως το προβλημα ειναι στο firewall του router, στο οποιο μου εμφανιζει τις εξης ενεργοποιημενες/μπλοκαρισμενες εφαρμογες:PPTP,IPSec,RTSP,Windows/MSN Messenger,FTP,H.323,SIP...μηπως πρεπει να απενεργοποιησω καποια...???

Link to comment
Share on other sites

και εγω το εχω παθει...ενω βλεπω βιντεο σταματαει να φορτωνει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω εδώ και καιρό λογαριασμό στο Youtube και έχω ανεβάσει αρκετά βιντεο. Συνολικά τα βίντεο μου έχουν 1.500.000 view με κάποια από αυτά να έχουν 300.000 , 290.000 και 200.000+ views.

 

Σκέφτηκα μήπως μπορώ να κάνω κατι ώστε να μου προσθέσει το YouTube διαφημήσεις στα βίντεο και να έχω κάποιο έσοδα από αυτό.

 

Γίνεται?

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πως μπορω να ανεβασω ενα βιντεο με τραγουδι που εχω στον σκηρο δισκο??

 

φτιαχνεις με ενα προγραμμα ενα βιντεο με το τραγουδι..πχ φωτογραφια τραγουδιστη και τετοια..και το ανεβαζεις πατωντας πανω πανω μεταμορφωση

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

φτιαχνεις με ενα προγραμμα ενα βιντεο με το τραγουδι..πχ φωτογραφια τραγουδιστη και τετοια..και το ανεβαζεις πατωντας πανω πανω μεταμορφωση

 

Τι εννοείς "μεταμόρφωση";

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...