Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τις ιατρικές λέω.Για μυωπία και τέτοια....Αυτοί που θα την πληρώσουνε αν βγουν βασεις είναι αυτοί που βρίσκονται προς το τέλος στην σειρά εισαγωγής.Αν τα μόρια είναι αρκετα περισσότερα(όσι πάρα πολύ) δεν έχεις πρόβλημα.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πω πω ενας χαμος δηλαδη με τις βασεις......

Ελπιζω να διευκρινιστει συντομα το θεμα γιατι θα μας πεθανουν...

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στη ΝΕΤ στο δελτιο θα εχει νεα στοιχεια..Ε δεν αντεχεται αυτο το πραγμα φετος , ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΑ.Εως την Παρασκευη ταχα θα βγουνε οι νεες λιστες επιτυχοντων.Δηλαδη με λιγα λογια αφου λενε

"εως" αρα ειναι 101% σιγουρο για Παρασκευη καθως εδω ποτε δεν βγαινει κατι πιο νωρις απο οσο αργοτερα γινεται...Γιατι ρε μας το κανουν αυτο φετος γιατι δεν μας αφηνουνε να ηρεμησουμε...

Link to comment
Share on other sites

Στη ΝΕΤ στο δελτιο θα εχει νεα στοιχεια..Ε δεν αντεχεται αυτο το πραγμα φετος , ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΑ.Εως την Παρασκευη ταχα θα βγουνε οι νεες λιστες επιτυχοντων.Δηλαδη με λιγα λογια αφου λενε

"εως" αρα ειναι 101% σιγουρο για Παρασκευη καθως εδω ποτε δεν βγαινει κατι πιο νωρις απο οσο αργοτερα γινεται...Γιατι ρε μας το κανουν αυτο φετος γιατι δεν μας αφηνουνε να ηρεμησουμε...

 

Νεες λιστες επιτυχοντων σαν να λεμε νεες βασεις?:ninja:

Θελω να δω τι θα γινει τελικα....Θα μας τρελανουν....:wacko:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μήπως έχει κάποιος το Link του site απο το ypepth που βάζεις τον κωδικό υποψηφίου και σου λέει πού έχει περάσει. δεν το βρίσκω στο ypepth:worry:

EVERY DAY, THOUSANDS OF INNOCENT PLANTS ARE KILLED BY VEGETARIANS

HELP END THE VIOLENCE

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μήπως έχει κάποιος το Link του site απο το ypepth που βάζεις τον κωδικό υποψηφίου και σου λέει πού έχει περάσει. δεν το βρίσκω στο ypepth:worry:

 

http://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php

Link to comment
Share on other sites

Weskers 137 σημαίνει ότι είναι αρκετοί μετά από εσένα.Δεν θα έχεις πρόβλημα θέλω να πιστεύω.Με πόσους να παίχτηκε μ@@@.

 

Αlexis η όποιος ξέρει πέρσυ για εγραφές στο ΑΠΘ πήγατε και ιατρικές?

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο 300 ατομα λεει υπαρχει προβλημα...Ο αριθμος λεει αναμενεται να αυξηθει...Εαν ο αριθμος ειναι πολυ μεγαλος τοτε θα αναρτηθουνε στα Λυκεια νεες καρτελες επιτυχοντων...Γιατι ρε Θεε μου το κανεις αυτο...Γιατι ρε...Τοσος κοπος τοσος αγωνας τοσο αγχος ΓΙΑΤΙ...ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ με ΚΟΜΜΕΝΑ ΠΟΔΙΑ εως την Παρασκευη για να δω τι θα γινει με τις νεες βασεις κτλ...Δεν αντεχω αλλο ρε να πουμε αυτο το πραγμα , θελω να ηρεμησω , ασπρες τριχες εβγαλα..:(:(:(:cry::cry:
Link to comment
Share on other sites

Όσο μπορείς ήρεμα Weskers.Πάρτε και βρίστε όλοι.Έχω και εγώ κάτι φίλους και χτυπιούνται.Αλλα 300+ είναι πάρα πολύ.Τίποτα άλλο μάθαμε?Θα πει τίποτα το υπουργείό αύριο?

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η Υπουργος θα μιλησει αυριο...Παντως αυτο το φετινο ειναι κατι το οποιο γινεται ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.Μα τι κυβερνητικη ασυνενοησια ειναι αυτη ΤΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ εχουν στο ΓΕΕΘΑ πανε καλα ρε ειναι δυνατον να δωσουνε λαθος αποτελεσματα ?!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ στο ΥΠΕΠΘ επρεπε να δουλεψουν σημερα και χθες ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ και αυριο πρωι-πρωι να ειναι ολα ετοιμα οχι να ποναει η καρδια μας εως το τελος της εβδομαδος 3 φορες παραπανω απο πριν ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ αυτο το συναισθημα!

 

Δεν ειναι δυνατον χθες να βλεπω το ονομα μου ως επιτυχων στην Αστυφυλακων με τοσο αγχος που τραβηξα λογο της ανοδου και ξαφνικα τωρα ,μετα απο τοση χαρα και ηρεμια που κρατησε ΜΟΛΙΣ 24 ωρες (!!!!!!!!) να καρδιοχτυπο σαν τρελος , να αγχωνομαι και να μην ξερω τι να πω η τι να κανω...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

Link to comment
Share on other sites

Weskers 137 σημαίνει ότι είναι αρκετοί μετά από εσένα.Δεν θα έχεις πρόβλημα θέλω να πιστεύω.Με πόσους να παίχτηκε μ@@@.

 

Αlexis η όποιος ξέρει πέρσυ για εγραφές στο ΑΠΘ πήγατε και ιατρικές?

 

αν καταλαβα τι εννοεις ,ναι εγω στην πληροφορικη πηγα κατι ακτινογραφιες αλλα σε αλλαες σχολες χρειαζεται και χαρτι απο παθολογο και κατι αλλα τετοια,μπες στο σιτε του τμηματος σου να δεις τι χρειαζεται.

ΥΓ και αν μεινεις κεντρο προσεξε σε τι ξενοδοχειο θα πας .εγω ειχα παει περσυ στο ξενοδοχειο μετροπολιταν και εχασα πασα ιδεα...μονο κατσαριδες δεν ειδα.δες το ξενοδοχειο μινερβα ειναι λιγο μετα την πλατεια αριστοτελους επι την εγνατια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έμαθα πως διατάχθηκε ένορκη διοικητική εξέταση. Ας ελπίσουμε τουλάχιστον πως οι αρμόδιοι θα τιμωρηθούν όπως τους αξίζει, αν και δεν το νομίζω... Εν τω μεταξύ η κυρία Γιαννάκου στη σελίδα του υπουργείου της δεν γράφει απολύτως τίποτα για αυτή τη ΓΚΑΦΑ αλλά αντιθέτως αυτοεπαινείται για τα πεπραγμένα 2004-2007, όσα δηλαδή κατόρθωσε το διάστημα που ήταν υπουργός... ΕΥΓΕ
Link to comment
Share on other sites

Για δείτε και αυτό μάγκες.

http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/anakxxx20070828f.php

 

Συνένευξη γενικού γραμματέα.Δεν θέλει να το παραδεχτεί αλλά θα αλλάξουνε πράγματα.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έμαθα πως διατάχθηκε ένορκη διοικητική εξέταση. Ας ελπίσουμε τουλάχιστον πως οι αρμόδιοι θα τιμωρηθούν όπως τους αξίζει, αν και δεν το νομίζω... Εν τω μεταξύ η κυρία Γιαννάκου στη σελίδα του υπουργείου της δεν γράφει απολύτως τίποτα για αυτή τη ΓΚΑΦΑ αλλά αντιθέτως αυτοεπαινείται για τα πεπραγμένα 2004-2007, όσα δηλαδή κατόρθωσε το διάστημα που ήταν υπουργός... ΕΥΓΕ

 

Θα τιμωρηθουν κάποιοι αθώοι ή με μικρό ποσοστό ευθυνης και ο πραγματικός υπευθυνος θα πάρει προαγωγή....:rolleyes::wacko::wacko:

http://tsakos.blogspot.com/

Διαβάστε τα πάντα με τα μάτια των CARTOON καινούριο μέλος ο Ταινιάς ρωτήστε τον τα πάντα από ταινίες τα ξέρει όλα:lol:. O Μπάλακ και ο Μπαλάκης κάνουν την εμφάνισης τους . Τα βιογραφικά αναρτημένα στο blog. Yποσχονται πως θα σας πάνε ταμείο

Link to comment
Share on other sites

το πιθανοτερο ειναι να μπουν καθ' υπερβαση των εισαχθεντων αλλιως το υπουργιο θα εχει προβλημα.για να ηρεμισω καποιους αναφερω αυτο:περσυ ειχα βγαλει 16946 και η βαση της σχολης μου ηταν 16818,ωστοσο η σειρα εισαγωγης μου ηταν γυρω 76ος στους 108.αυτο σημαινει πως αυτη η διαφορα των 130 περιπου μοριων μεταφραζεται σε 32 ατομα.που θα βρεθουν ρε συ weskers τοσα ατομα για να σε πεταξουν εξω?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το πιθανοτερο ειναι να μπουν καθ' υπερβαση των εισαχθεντων αλλιως το υπουργιο θα εχει προβλημα.για να ηρεμισω καποιους αναφερω αυτο:περσυ ειχα βγαλει 16946 και η βαση της σχολης μου ηταν 16818,ωστοσο η σειρα εισαγωγης μου ηταν γυρω 76ος στους 108.αυτο σημαινει πως αυτη η διαφορα των 130 περιπου μοριων μεταφραζεται σε 32 ατομα.που θα βρεθουν ρε συ weskers τοσα ατομα για να σε πεταξουν εξω?

Σωστά. Μιλάμε για το πολύ έναν σε κάθε σχολή.

300 είναι απίστευτα λίγοι σε σύγκριση με όσους έδωσαν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...