Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εκει που θα σπαστω τελειως ειναι αν χασω τη σχολη μου για λιγα μορια γιατι ολοι μου οι γραπτοι ειναι 2 μοναδες παραπανω τουλαχιστον απο τους προφορικους :( δλδ θα εβγαζα τουλαχιστον 200 μορια παραπανω:cry: ...ειναι να μην τους σκοτωνεις τους καθηγητες???δεν εχουν ιδεα πως να αξιολογησουν εκτος απο τραγικα ελαχιστες περιπτωσεις

εσυ ποσα μορια εβγαλες?? που θελεις να περασεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ti ginete re paidia me tis vaseis...ego exo 18810 kai fovamai oti politikous ksanthi pou eixane 17794 persi den tha peraso me auta pou akouo.Alla kamia provlepsi den mporei na einai akrivis...einai sigouro oti tha anevoune...alla poso???

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ti ginete re paidia me tis vaseis...ego exo 18810 kai fovamai oti politikous ksanthi pou eixane 17794 persi den tha peraso me auta pou akouo.Alla kamia provlepsi den mporei na einai akrivis...einai sigouro oti tha anevoune...alla poso???

 

Δυστυχως φιλε εισαι οριακα και μαλλον δεν θα την πιασεις γιατι εχω ακουσει οτι η σχολες Πολ. Μηχ. θα ανεβουν πολυ :(

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως φιλε εισαι οριακα και μαλλον δεν θα την πιασεις γιατι εχω ακουσει οτι η σχολες Πολ. Μηχ. θα ανεβουν πολυ :(

 

πλακα κανεις ασφαλως!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα: εκθεση 16.7 μαθ κατ 19.1 φυσ κατ 18 βιολ κατ 19.6 χημεια κατ 20 και βιολ γεν 19.8 Στα προφορικα τι ειχες?? εγω σε ολα 20 και στα δυο τετραμηνα!

τα προφορικα με ριχνουν 500 μορια περιπου δηλ αν τα ειχα ολα 20 θα εβγαζα 18900

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προφορικά είμαι εντάξει, καθώς για τους βαθμούς που έγραψα δε μπορούσαν να με βοηθήσουν πιο πολύ.

Το μόνο πρόβλημα που είχα ήταν το 10.2 στην έκθεση το οποίο δεν το καταλαβαίνω σε καμία περίπτωση. Άμα έιχα έστω και ένα 13 στην έκθεση θα έβγαζα πάνω από 19000 μόρια.

Link to comment
Share on other sites

τα προφορικα με ριχνουν 500 μορια περιπου δηλ αν τα ειχα ολα 20 θα εβγαζα 18900

Αυτό με τα προφορικά είναι μεγάλη αδικία και αλητεία...

πρέπει να το καταργήσουνε. Τι μου λέτε, στο σχολείο το δικό μου βάζανε απ' ό,τι έμαθα αβέρτα βαθμούς... εγώ βέβαια ό,τι έγραψα πήρα (απόφοιτη).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως φιλε εισαι οριακα και μαλλον δεν θα την πιασεις γιατι εχω ακουσει οτι η σχολες Πολ. Μηχ. θα ανεβουν πολυ :(

 

ηρεμια...πανω απο 500 δεν θα ανεβουν ας ειμαστε ρεαλιστες μια χαρα την πιανεις συγχαρητηρια κιολας...

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις ασφαλως!

Φίλε μην αγχώνεσαι. Το ΕΘΝΟΣ παιδεία που είναι σούπερ απαισιόδοξο (και ακόμα δεν έχουν βγει όλα τα στατιστικά) λέει για τους Πολιτικούς μηχ Ξάνθης μέχρι 18300 οκ?

ΕΜΠ έως 19350 και ΑΠΘ έως 18950 και Βόλο ή Πάτρα έως 18650. Στο λέω γιατί εμένα αυτό το ένθετο με άγχωσε* . Αλλά εσύ μην ανησυχείς και συγχαρητήρια.

 

* λέει τη Φιλολογία Αθήνας έως 16.900 ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σας φαινεται λογικο που το μισο φορουμ εχει γραψει πανω απο 18000 μορια????η καποιος λεει ψεμματα η πραγματικα φετος βαλανε γελοια.θα γεμισουν οι θεσεις των πολυτεχνειων απο μελοι του myphone.gr :)
Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις ασφαλως!

 

ασφαλως και κανω πλακα οπως και ο φιλος μας ο harispug που λεει οτι οι Πολ. Μηχ. Ξανθης θα ξεπερασουν τα 18.800 μορια :lol:

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σας φαινεται λογικο που το μισο φορουμ εχει γραψει πανω απο 18000 μορια????η καποιος λεει ψεμματα η πραγματικα φετος βαλανε γελοια.θα γεμισουν οι θεσεις των πολυτεχνειων απο μελοι του myphone.gr :)

 

Ε οχι και μισο φορουμ, 5-6 ατομα μονο(απο 90.000 μαθητες που πηραν μερος στις πανελλαδικες)...

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μην αγχώνεσαι. Το ΕΘΝΟΣ παιδεία που είναι σούπερ απαισιόδοξο (και ακόμα δεν έχουν βγει όλα τα στατιστικά) λέει για τους Πολιτικούς μηχ Ξάνθης μέχρι 18300 οκ?

ΕΜΠ έως 19350 και ΑΠΘ έως 18950 και Βόλο ή Πάτρα έως 18650. Στο λέω γιατί εμένα αυτό το ένθετο με άγχωσε* . Αλλά εσύ μην ανησυχείς και συγχαρητήρια.

 

* λέει τη Φιλολογία Αθήνας έως 16.900 ...

 

Υπάρχει αυτό το 10σέλιδο πουθενά στο internet που να μπορούμε να το δούμε? (στο site του Έθνους πάντως δε μπορούμε να το δούμε :shifty: )

Link to comment
Share on other sites

Φίλε στο πρώτο πεδίο για τις σχολές Ψυχολογίας τι λέει? (Πάντειο,Καποδιστριακό,Θεσ/νίκη,Κρήτη)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αυτό το 10σέλιδο πουθενά στο internet που να μπορούμε να το δούμε? (στο site του Έθνους πάντως δε μπορούμε να το δούμε :shifty: )

Υπάρχει στα περίπτερα... Αν θέλει κανείς κάτι ας με ρωτήσει αλλά εντάξει 1 ευρώ κάνει.

 

Αλλά είναι ΝΩΡΙΣ, δεν έχουμε όλα τα στατιστικά - επαναλαμβάνω.

 

 

 

Επίσης τα μέλη του φόρουμ δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα (όπως γνωρίζουμε από τη στατιστική) γιατί ξέρουν υπολογιστές άρα είναι μεγαλύτερων γνώσεων και ευφυϊας γι'αυτό και πήγαν καλά στις εξετάσεις...

 

 

ΥΓ: Εγώ δεν έβγαλα πάνω από 18.000 μόρια .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε στο πρώτο πεδίο για τις σχολές Ψυχολογίας τι λέει? (Πάντειο,Καποδιστριακό,Θεσ/νίκη,Κρήτη)

 

παντειο 16800-17400

θεσ 16500-17100

κρητη 15750-16300 αθηνα16350-16980

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντως οκ μην τα πολυπιστευετε αυτα του εθνους και των εφημεριδων γενικως οι δημοσιογραφοι λενε οτι τους κατεβει και οτι ειναι πιο πιασαρικο ωστε να πουλησουν περισσοτερα εντυπα..αυτο που ισως μας βοηθησει να δουμε περιπου τι θα γινει ειναι οι επισημες ανακοινωσεις του υπουργειου και αν αφου κι εκεινοι δεν εχουν σαφη εικονα μεχρι και τη παραμονη που θα βγουν οι βασεις αφου τελευταια στιγμη πεφτουν και οι αποφοιτοι με το 10%και ανατρεπονται τα πραγματα μου το λεγε σημερα καποιος που δουλευει στο υπουργειο γι αυτο σας το λεω...
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως και τα ποσοστα που εδωσε το υουργειο μου φαινονται εξωπραγματικα.σε οσα σχολεια πηγα ,ακομα και σε πολυ καλα που βγαζουν καθε χρονο πολους αριστουχους,δεν ειδα τις βαθμολογιες τοσο ανεβασμενες οσο λενε
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως και τα ποσοστα που εδωσε το υουργειο μου φαινονται εξωπραγματικα.σε οσα σχολεια πηγα ,ακομα και σε πολυ καλα που βγαζουν καθε χρονο πολους αριστουχους,δεν ειδα τις βαθμολογιες τοσο ανεβασμενες οσο λενε

Κι εγώ αυτή την εντύπωση έχω.

Λέτε να τα "μαγειρέψανε" ;

Και μετά να βγούνε οι βάσεις , να υπάρχει πτώση και να κουφαθούμε;

 

(Αυτό στα Αγγλικά λέγεται wishful thinking)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν τα "μαγειρεψανε".εγω παντως πηγα και ειδα τα αποτελεσματα σε ενα απο τα καλυτερα σχολεια του πειραια και ειδα οτι βαθμοι ανταποκρινονταν στα ποσοστα που εχει εκδοσει το υπουργειο.σε αλλα ομως σχολεια δεν υπηρχε ουτε ενας με πανω απο 18000
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...