Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδια! συγχαρητηρια σε ολους! ακουσατε τιποτα για τις βασεις των ιατρικων??

 

Θεωρείται πως είναι οι μοναδικές που θα μείνουν σταθερές ή θα εμφανίσουν μια μικρή πτώση :)

 

 

EDIT :Απευθύνω έκκληση.Κανένας βαθμολογητής από την Καρδίτσα?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κοιτα, εγω πιστευω οτι πρεπει να βγαινουν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ενα μηνα πριν αρχισουν τα μαθηματα της σχολης, γιατι ειναι ελεϊνο να ψαχνουν σπιτι αρων αρων μεσα σε μια βδομαδα... τηθεται και θεμα εκμεταλλευσης, αφου οι νοικιαρηδες δινουν τα διαμερισματα τους σε ακριβη τιμη γιατι ξερουν οτι τους εχεις αναγκη και δεν εχεις και πολυ χρονο για ψαξιμο, αλλιως θα μεινεις στο δρομο. εκεινο που θελω να ρωτησω οποιον ξερει ειναι ποτε μπορει να παρεις μεταγραφη? δηλαδη, κατευθειαν, τα χριστουγεννα, ή πρεπει να περασεις κανας χρονος???

Τουλάχιστον στη σχολή μας τα μαθήματα θα αρχίσουν... τέλος Οκτώβρη... Θα γίνει τριπλή εξεταστική οπότε οι περισσότεροι θα έχετε πολύ περισσότερο από μήνα για να βρείτε σπίτι!

Seeing the good meme si tout va si mal...
Link to comment
Share on other sites

Αν επιτρέπεται σε ποια σχολή είσαι???και κατα 2) εγω έχω να πώ ότι φέτος όλοι θα κάνουν παζάρια γιατί οι σχολές ανοίγουν για μαθήματα στις 15 οκτώμβρη το νωρίτερο!Οπότα θα έχουμε 1,5 μήνες για να βρούμε σπίτι !Καλό θα είναι βέβαια αν έχουμε δηλώσει μακριά απο κει που μένουμε να είμαστε έτοιμοι να ταξιδέψουμε την επόμενη μέρα!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

παιδια λετε να ανεβουν παραπανω απο 300 μορια οι υψηλοβαθμες πολυτεχνικες σχολες και για επαρχια εννοω???εχω αγχωθει πληρως μαυτα που διαβαζω..τα θεματα πια δεν ηταν και τοσο μα τοσο ευκολα η απλα αυτο ειναι δικη μου ιδεα???
Link to comment
Share on other sites

παιδια λετε να ανεβουν παραπανω απο 300 μορια οι υψηλοβαθμες πολυτεχνικες σχολες και για επαρχια εννοω???εχω αγχωθει πληρως μαυτα που διαβαζω..τα θεματα πια δεν ηταν και τοσο μα τοσο ευκολα η απλα αυτο ειναι δικη μου ιδεα???[/quote

Δεν νομιζω.. εγω ακουσα οτι οι υψηλοβαθμες δεν θα αναιβουν τοσο πολυ. Για ποια σχολη σκεφτεσαι? Ποσα μορια εχεις?

Link to comment
Share on other sites

παιδια λετε να ανεβουν παραπανω απο 300 μορια οι υψηλοβαθμες πολυτεχνικες σχολες και για επαρχια εννοω???εχω αγχωθει πληρως μαυτα που διαβαζω..τα θεματα πια δεν ηταν και τοσο μα τοσο ευκολα η απλα αυτο ειναι δικη μου ιδεα???[/quote

Δεν νομιζω.. εγω ακουσα οτι οι υψηλοβαθμες δεν θα αναιβουν τοσο πολυ. Για ποια σχολη σκεφτεσαι? Ποσα μορια εχεις?

 

για αρχιτεκτονες και μηχανολογους.17800 εχω χωρις σχεδια επαρχια με τις περσινες βασεις τους πιανω τους μηχανολογους αλλα αν ανεβουν????

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω οτι οι σχολες πανω απο 18 θα ανεβουν καμια 300 και εγω εχω αγχος γιατι απεχω μολις 300 μορια απο τους ημμυ πατρας και περιπου 400 απο τους μηχανολογους απθ.ελπιζω να μπω σε καποιοα απο τις δυο,κατα προτιμιση την πρωτη
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν επιτρέπεται σε ποια σχολή είσαι???και κατα 2) εγω έχω να πώ ότι φέτος όλοι θα κάνουν παζάρια γιατί οι σχολές ανοίγουν για μαθήματα στις 15 οκτώμβρη το νωρίτερο!Οπότα θα έχουμε 1,5 μήνες για να βρούμε σπίτι !Καλό θα είναι βέβαια αν έχουμε δηλώσει μακριά απο κει που μένουμε να είμαστε έτοιμοι να ταξιδέψουμε την επόμενη μέρα!

Βιολογία Αθήνας

Seeing the good meme si tout va si mal...
Link to comment
Share on other sites

αν εισαι 220 πανω απο οτι λενε εισαι σιγουρα μεσα(απο οτι λενε οι βασεις θα μεινουν σταθερες η και θα πεσουν)εμεις που θελουμε πολυτεχνειο να δουμε τι θα κανουμε
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν εισαι 220 πανω απο οτι λενε εισαι σιγουρα μεσα(απο οτι λενε οι βασεις θα μεινουν σταθερες η και θα πεσουν)εμεις που θελουμε πολυτεχνειο να δουμε τι θα κανουμε

Τεχνολογικη ησουν?? ποσα μορια εβγαλες στα πολυτεχνικα?

Link to comment
Share on other sites

ντα, inspiration εισαι πολυ τυχερη! μαρεσει που "αγχωνεσαι" κιολας με τοσα μορια! εγω εχω μολις 78 παραπανω απο την περσινη βαση και ειμαι λιγο ετσι: :cry:
Link to comment
Share on other sites

ρε johney πολυτεχνεια θα δηλωσεις?

 

μαλλον οχι, ιατρικη & βιολογικο... σκεφτομαι και ΗΜΜΥ αλλα δε νομιζω οτι με τρελαινει και πολυ. το αστειο ειναι οτι εχω πιο πολλα μορια στο 4ο και στο 2ο :blink:

Link to comment
Share on other sites

ντα, inspiration εισαι πολυ τυχερη! μαρεσει που "αγχωνεσαι" κιολας με τοσα μορια! εγω εχω μολις 78 παραπανω απο την περσινη βαση και ειμαι λιγο ετσι: :cry:

Βασικα δεν αγχωνομαι και πολυ γιατι δικαιουμε μετεγγραφη, απλα ακουσα οτι ειναι ολοκληρη διαδικασια! και εσυ ιατρικη θελεις? ποσα μορια εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν αγχωνομαι και πολυ γιατι δικαιουμε μετεγγραφη, απλα ακουσα οτι ειναι ολοκληρη διαδικασια! και εσυ ιατρικη θελεις? ποσα μορια εχεις?

 

καλα μη νομιζεις οτι ειμαι και κανα αστερι... 18.737 εχω... δηλαδη για θρακη παω (το πολυ κρητη)... ευτυχως δικαιουμαι μεταγραφη οποτε δε με νοιαζει η πολη... απλα να περασω ΚΑΠΟΥ... αλλα στεναχωρεθηκα πολυ γιατι εγραψα 17.8 βιολογια... δεν ξερω τι εγινε, αλλα δεν το περιμενα, με αποτελεσμα να εχω περισσοτερα μορια σε 2ο/4ο και 5ο πεδιο ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

καλα μη νομιζεις οτι ειμαι και κανα αστερι... 18.737 εχω... δηλαδη για θρακη παω (το πολυ κρητη)... ευτυχως δικαιουμαι μεταγραφη οποτε δε με νοιαζει η πολη... απλα να περασω ΚΑΠΟΥ... αλλα στεναχωρεθηκα πολυ γιατι εγραψα 17.8 βιολογια... δεν ξερω τι εγινε, αλλα δεν το περιμενα, με αποτελεσμα να εχω περισσοτερα μορια σε 2ο/4ο και 5ο πεδιο ... :wacko:

μια χαρα εισαι! απ'οτι λενε δεν θα αναιβουν οι ιατρικες! εγω ενταξει βιολογια εγραψα 19,6.. πως τα πηγες στα υπολοιπα?

Link to comment
Share on other sites

εκθεση 14,7, στα υπολοιπα καλα (μαθ. κατ. 18,1 - φυσικη 20 - χημεια 18,7 - μαθ γ.π. 19,7 - αοθ 20)
Link to comment
Share on other sites

εκει που θα σπαστω τελειως ειναι αν χασω τη σχολη μου για λιγα μορια γιατι ολοι μου οι γραπτοι ειναι 2 μοναδες παραπανω τουλαχιστον απο τους προφορικους :( δλδ θα εβγαζα τουλαχιστον 200 μορια παραπανω:cry: ...ειναι να μην τους σκοτωνεις τους καθηγητες???δεν εχουν ιδεα πως να αξιολογησουν εκτος απο τραγικα ελαχιστες περιπτωσεις
Link to comment
Share on other sites

INSPIRATION εσυ τι βαθμους ειχες?πες μου να τους συγκρινω με τους δικους μου

εκθ 17

μαθ κατ 16.5

φυσ κατ 19.9

αναπτ 19.9

βιολ 20

οργ 20

Εγω ειχα: εκθεση 16.7 μαθ κατ 19.1 φυσ κατ 18 βιολ κατ 19.6 χημεια κατ 20 και βιολ γεν 19.8 Στα προφορικα τι ειχες?? εγω σε ολα 20 και στα δυο τετραμηνα!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...