Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ποιά σχολή πέρασες? Το διαμέρισμα είναι ανακαινισμένο? Θα βρεις και συγκάτοικους ή μόνη στο 3άρι? Εν τω μεταξύ μιλάς για τη θέα στην Όλγας λες και έχεις θέα στο λευκό πύργο!

Περασα στην ιατρικη οπως ειπα και νωριτερα....! Μονη θα μεινω αλλα στην ιδια οικοδομη σε ιδιο διαμερισμα θα μεινει και η κολλητη μου.!! Μιλησα ετσι για τη θεα γιατι ολα τα σπιτια που πηγα να δω πριν βρω αυτο ειχαν θεα σε κατι αδιεξιοδα και σε κατι μικρα δρομακια...! Τα περισσοτερα που νοικιαζονται για φοιτητες ετσι ειναι!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια εγω πηγα σημερα στην γραμματεια της ιατρικης του ΑΠΘ και μου ειπαν οτι χρειαζεται ακτινογραφια θωρακα... Το ιδιο ειπαν σε εναν φιλο μου στην οδοντιατρικη του ΑΠΘ και σε μια φιλη μου στο οικονομικο του Μακεδονια... Στην φιλη μου στη γυμναστικη ακαδημια του ΑΠΘ δεν ζητησαν..!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω πηγα σημερα στην γραμματεια της ιατρικης του ΑΠΘ και μου ειπαν οτι χρειαζεται ακτινογραφια θωρακα... Το ιδιο ειπαν σε εναν φιλο μου στην οδοντιατρικη του ΑΠΘ και σε μια φιλη μου στο οικονομικο του Μακεδονια... Στην φιλη μου στη γυμναστικη ακαδημια του ΑΠΘ δεν ζητησαν..!

 

Πολύ απαιτητικοί είναι οι δικοί σας.

Καλό διάβασμα στην Ιατρική @inspiration! Εμείς πάλι στο παιδαγωγικό το 'Α εξάμηνο έτσι θα το βγάλουμε, χωρίς να ανοίξουμε βιβλιο μου έχουν πει άτομα που σπουδάζουν παιδαγωγικό...

Τι ειδικότητα σκέφτεσαι να πάρεις? Είναι κάποιος από τους γονείς σου γιατρός?

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια θελω.περυσι περασα ΤΕΦΦΑ και φετος ξαναεδωσα και περασα αστυφυλακων.τι χρειαζεται για να ξεγραφτω απο τα ΤΕΦΦΑ?και τι χαρτια πρεπει να παρω απο εκει για να τα δωσω στην αστυφυλακων?
Link to comment
Share on other sites

Noμιζω φιλε απλα πας στο ΤΕΦΑΑ και δηλωνεις πως θες να ξεγραφτεις προφανως κανεις μια υπευθηνη δηλωση για αυτο και σου δινουν δελτιο διαγραφης η κατι τετοιο το οποιο το πας στην Αστυφυλακων.
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια θελω.περυσι περασα ΤΕΦΦΑ και φετος ξαναεδωσα και περασα αστυφυλακων.τι χρειαζεται για να ξεγραφτω απο τα ΤΕΦΦΑ?και τι χαρτια πρεπει να παρω απο εκει για να τα δωσω στην αστυφυλακων?

 

Θες αποφοιτήριο...κοινώς πας στη σχολή σου κάνεις αίτηση για διαγραφή και μετά πας και την παίρνεις.:D:D:D

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαλά μην τρελαίνεσαι.Δημόσιο έγραφο είναι το απολυτήριο παντού επικυρώνεται αντίγραφο,αστυνομία,ΚΕΠ κτλ.Απλά καλύτερα από το σχολείο.Στα μηχανογραφικά για παράδειγμα ζητούσανε επικυρωμένα

απο το διεθυντή.Εγώ πάντως πέρσυ ΕΚΠΑ τίποτα από γιατρούς.

 

Δεν ήθελαν κατ' ανάγκη από το διευθυντή. Εγώ το επικύρωσα στην Αστυνομία (όπως και πολλοί άλλοι συμμαθητές μου).

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

η θεσαλονίκη είναι φοβερή! μάλλον δεν θα πηγές στις κατάλληλες περιοχές...

(τι να πω και εγώ που η σχολή μου υπάρχει μόνο αθήνα...)

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

:hunter:Ερώτηση: πότε βγαινουν τα φοιτητικα πασα? (ΑΠΘ)

 

ρωταω γιατι σημερα με πιασανε στο μετρο χωρις εισητηριο και πρεπει να πληρωσω προστιμο 48€ :lol: :rtfm:

 

εκτος αν εχω πασο που πληρωνω 24, αλλα η προθεσμια ειναι σε 20 μερες (δηλαδη 27 Σεπτεμβριου!) :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Με την εγραφή το παίρνεις.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαλή η φιλη σου που περασε ΟΔΕ??

 

οπως το παρει κανεις...

εμενα παντως δε μαρεσει!

Link to comment
Share on other sites

Mιας και λέγαμε για ΜΙΤ πάρτε να δείτε να σας φύγει η μαγκιά!

 

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ απαιτητικοί είναι οι δικοί σας.

Καλό διάβασμα στην Ιατρική @inspiration! Εμείς πάλι στο παιδαγωγικό το 'Α εξάμηνο έτσι θα το βγάλουμε, χωρίς να ανοίξουμε βιβλιο μου έχουν πει άτομα που σπουδάζουν παιδαγωγικό...

Τι ειδικότητα σκέφτεσαι να πάρεις? Είναι κάποιος από τους γονείς σου γιατρός?

Σ'ευχαριστω thanasaki!! Τι τυχεροι που ειστε!!!!Εμας σιγουρα θα θελει αρκετο διαβασμα αλλα μου αρεσει πολυ η ιατρικη...Για ειδικοτητα δεν ξερω ακομη, περισσοτερο με ενδιαφερει η παθολογια αλλα θελω πρωτα να μπω στην σχολη να δω τι μου αρεσει και σε τι ειμαι καλη και να αποφασισω μετα! Οχι, οι γονεις μου δεν εχουν καμια σχεση με ιατρικη.. Εσενα το παιδαγωγικο ηταν ο στοχος σου..?? Τρεις συμμαθητριες μου περασαν στην Φλωρινα παιδαγωγικο και μια νηπιαγωγων!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ! ναι έχει ένα ευρύχωρο μπαλκόνι... η φλώρινα είναι λίγο μικρή βέβαια, φοβάμαι μην πλήξω. σκόπευα να ξεκινήσω με το πανεπιστήμιο και τέννις αλλά έψαξα στο ίντερνετ και δεν υπάρχει κάποιος όμιλος για τέννις εκέι... ξέρεις από φλώρινα?

 

Καταρχας καλωσήρθες κι εσύ και όσοι περάσανε Φλώρινα! Εγώ μένω εδώ και σε διαβεβαιώ ότι όμιλος για τένις δεν υπάρχει!!! Εδώ ο κινηματογράφος λειτουργεί με το ζόρι το χειμώνα!!!:lol:

 

Οποιαδήποτε πληροφορία θες πάντως, μπορείς να μου στείλεις pm!;)

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σχολείο σήμερα αλλά δεν είχαν έρθει τα χαρτιά εισαγωγής...

Είχαν έρθει όμως οι κατάλογοι με τις σειρές εισαγωγής,οπότε όσοι θέλατε να μάθετε πάρτε σχολείο τηλ.

Πέρασα 17η,κι από τότε κάνουν λαπτόπια τα μάτια μου!!!:lol: (Ελπίζω να μην τις κόψουν φέτος τις επιδοτήσεις!:X)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...