Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

usak το ευχομαι φιλε γιατι με αυτα που ακουω συνεχεια περι ανοδου με εχει πιασει ενας πανικος.Δυστηχως δεν εγραψα οσο καλα θα ηθελα στα μαθηματικα γενικης και αυριο θα πρεπει να γραψω πανω απο 92%...

 

WeskerS και ολοι οσοι γράφετε αυριο καλη επιτυχία!

Ποσα μόρια χρειάζεσαι για την αστυνομία που θέλεις?

 

ΥΓ. και μην σκεφτεσαι αυριο οτι πρεπει να γραψεις 92+ γιατι θα σε αγχωσει πολυ αυτο. Απλος προσπαθησε να γραψεις οσο καλυτερα μπορεις και ολα θα πανε καλα!

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στον προγραμματισμό το θέμα αυτό με τα βήματα λέγεται goto. είχε, που είναι το περίεργο και έγινε θέμα? είχε ένα τέτοιο τελείως απλό και σου ζητούσε να το κάνεις αλγόριθμο.

Οικονομικό εδώ στα Γιάννενα το 2005 είχε 15605 και 2006 είχε 15600 αν αύριο δε γράψω πάνω από 92-93 τη χάνω βάζοντας και μία μικρή άνοδο. Με αγχώνει αυτό πολύ.ποια άλλη σχολή έχετε να μου προτείνεται?

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

αμα θες μονο οικονομικα στην κομοτηνη το διεθνων οικονομικων σχεσεων και αναπτυξης ειναι καλο και η κομοτηνη πολη ωραια πολη για φοιτητες και ειναι χαμηλα στα 15000 περπου
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδεια, συμφωνα με οσα περιμενω εχω γραψει αρκετα καλα κανα 17 και κατι, θα ηθελα οποιος μπορει να μου δωσει πληροφοριες για τις εξεις σχολες:

 

1) Μηχανικος υ/η και πληροφορικης πατρας

2) Ηλεκτρολογων μηχανικων και τεχνολογιας υπολογιστων πατρας

3) Ηλεκτρολογων μηχανικων και μηχανικων η/υ ξανθης

4) Μηχανικος η/υ τηλεπικοινωνιων και δικτυων βολος

5) Πληροφορικη αριστοτελειο θεσσαλονικη

6) Εφαρμοσμενη πληροφορικη μακεδονια θεσσαλονικη

 

Ενδοιαφερομαι βασικα για μηχανικος υπολογιστων αλλα θελω να μαθω και αρκετα απο προγραμματισμο.Οποιος εχει πληροφοριες γι αυτες τις σχολες ας μου στειλει ενα μηνημα για ναμε βοηθησει να αποφασισω.

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Αν θες προγραμματισμο τοτε καλυτερα ξεχνα τις ηλεκτρολογικες σχολες. Θα σου προτεινα Μηχανικων Η/Υ και Πληροφ. Πατρας ;)

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Αν θες προγραμματισμο τοτε καλυτερα ξεχνα τις ηλεκτρολογικες σχολες. Θα σου προτεινα Μηχανικων Η/Υ και Πληροφ. Πατρας ;)

 

και εγω για αυτη σκεφτομαι αλλα εχω ακουσει οτι ηλεκτρολογων μηχανικων ειναι καλυτερες αλλα δεν ξερω απο ποια αποψη.

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Επιστήμη υλικών πέρασα εγώ πέρισυ στην Πάτρα.

Η σχολή έχει γενικά λίγο πολύ απ'ολες τις θετικές επιστήμες και αν δείς και τα μαθήματα έχει πολύ φυσική, χημεία, μαθηματικά οπότε αν σου αρέσουν αυτά είναι καλή σχολή γιατι τα συνδιάζει

Δεν ξέρω βέβαια για μετά τι μπορείς να κάνεις και επειδή είναι και καινούργιο τμήμα δεν ξέρω αν έχει επαγγελματικά δικαιώματα και αν θα βρεις εύκολα δουλεια μετά. Παντως έχει πολλά ωραία μεταπτυχιακά να κάνεις μετά, εγώ πχ ήθελα για νανοτεχνολογία.

Αν θες μπές στο site της σχολης να δεις.έχει στην πάτρα, στην κρήτη και στα γιαννενα

EVERY DAY, THOUSANDS OF INNOCENT PLANTS ARE KILLED BY VEGETARIANS

HELP END THE VIOLENCE

Link to comment
Share on other sites

Αρχικος σκοπος ηταν ΗΜΜΥ ΕΜΠ,ΑΠΘ,Πατρα αλλα τωρα σκεφτομαι για Μηχανολογος Αεροναυπηγος Πατρας...

 

WeskerS, αυριο θα ειναι μια απο τις ωραιοτερες μερες για σενα

στουσ μηχανολογους στην πατρα ειναι ο κολλητος μου . αν θες πληροφοριες ρωτα οτι θες με π.μ. !

Link to comment
Share on other sites

στουσ μηχανολογους στην πατρα ειναι ο κολλητος μου . αν θες πληροφοριες ρωτα οτι θες με π.μ. !

 

ωραια θα σου στειλω πμ :)

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια μιας και σιγά σιγά τελειώνετε, όποιος θέλει πληροφορίες για οικονομικές σχολές ΑΕΙ (κυρίως :p) και ειδικά ΑΣΟΕΕ (ή ακόμα καλύτερα Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας :D ) εδώ :)

 

Επειδή και εγώ πριν μια χρονιά ψαχνόμουν...

Link to comment
Share on other sites

οταν ειδα το 2ο θεμα (ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΟΥ ΑΕΠ) εσκασα στα γελια εγω και ολη η ταξη, που τους ειχα πρηξει ολη την ωρα, ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΟΥ ΑΕΠ!
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΣ με 100αρι :D

 

http://sep.pi-schools.gr/ <--- Πληροφορίες για κάθε σχολή στο μηχανογραφικό, με ιστοσελίδες, τηλέφωνα, διευθύνσεις, μαθήματα, χρόνια σπουδών,σχετικά επαγγέλματα κλπ (σήμερα 2/6 δεν ανοίγει ενώ χθες βράδυ ήταν μια χαρά. θα φτιάξει λογικά)

 

P.S. Με δύο καθηγητές οικονομίας που μίλισα, λένε ότι οι βάσεις στο 5ο πεδίο θα ανέβουν φέτος. Η οικονομία ήταν ευκολότερη σε σχέση με άλλες χρονιές.

 

Edit: ~20 λεπτά πριν μας μοιράσουν θέματα λέγαμε χαζομάρες στην τάξη. ξαφνικά πετάει ένας "τι 2ο λέτε να πέσει;". Λέει κάποιος "αδυναμίες ΑΕΠ". "Τί είναι αυτό;" lol 100% όλοι στην τάξη μας το έγραψαν. αφού και οι επιτιρητές έμαθαν ποιες είναι οι αδυναμίες ακούγοντας μας. Όταν ήρθαν τα θέματα σκάσαμε στα γέλια και εμείς

(και όσοι διαβάζουν εδώ πιστεύω το έγραψαν. εγώ και ένας άλλος νομίζω είχαμε πει για αδυναμίες ΑΕΠ :p)

 

Άντε καλή μας επιτυχία στους βαθμούς σε 3-4 βδομάδες...

Link to comment
Share on other sites

http://sep.pi-schools.gr/ <--- Πληροφορίες για κάθε σχολή στο μηχανογραφικό, με ιστοσελίδες, τηλέφωνα, διευθύνσεις, μαθήματα, χρόνια σπουδών,σχετικά επαγγέλματα κλπ

 

φιλε, σιγουρα ειναι αυτο το λινκ??

Link to comment
Share on other sites

φιλε, σιγουρα ειναι αυτο το λινκ??

 

Η ip που μας είχαν δώσει στο σχολείο είναι η 195.251.20.34

Αν κάνεις ping το http://sep.pi-schools.gr/ μέσω του Run->cmd θα δεις ότι η ip του είναι αυτή που μας έδωσαν. Άρα λογικά είναι η σωστή.

Χθες βράδυ που έβλεπα λειτουργούσε μια χαρά. Δεν ξέρω τι έγινε σήμερα. Λογικά θα φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ εύκολα σήμερα τα θέματα.Έτσι μου φάνηκαν εμένα τουλάχιστον...Απλά στο ΑΕπ έγραψα τα αρχικά ακριβώς όπως στο βιβλίο αλλά τα παραδείγματα με δικά μου λόγια...Ελπίζω να μη μου κόψουν και βρεθώ με κανένα 15..!!
Link to comment
Share on other sites

Η ip που μας είχαν δώσει στο σχολείο είναι η 195.251.20.34

Αν κάνεις ping το http://sep.pi-schools.gr/ μέσω του Run->cmd θα δεις ότι η ip του είναι αυτή που μας έδωσαν. Άρα λογικά είναι η σωστή.

Χθες βράδυ που έβλεπα λειτουργούσε μια χαρά. Δεν ξέρω τι έγινε σήμερα. Λογικά θα φτιάξει.

 

Ok, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε παίδες τέλος...! Εντάξει σήμερα έγραψα το 19αράκι έχασα το 20άρι απο ένα επιλογής...! Μου έσπασε τα νέυρα...!Τα θέματα τα έλυσα όλα ακόμη και στην θεωρία μέσα σε μισή ώρα απο την στιγμή που μας τα δώσαν... απλά μετα τα αντέγραφα μπροστά στο καλό και έλεγχο... ΤΕΛΟΣ...! Καλά αποτελέσματα παιδιά...!

Έχετε υπόψιν ποτε βγαίνουν τα αποτελέσματα??:worry:

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

20-25 Ιουνιου.

 

Τελικα με το 20 (η 19.9) που εγραψα και με βαση -μειωμενους- σε σχεση με τους βαθμους που μου λενε οι καθηγητες βγαζω γυρω στα 14.650 , με την προοπτικη οτι η βαση περισυ στην αστυφυλακων ηταν 14.450 αλλα φετος θα παρουν 263 ατομα παραπανω ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (συνολικα θα παρουν αντι για 1410 περισυ , 1795 φετος) πιστευετε οτι θα αντιμετωπισω προβλημα ?Μου εφυγε να πω την αληθεια ενα βαρος αλλα οκ , λενε κρατα μικρο καλαθι..

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται εδω ρε παιδια??? όλοι 19 και 20 εχετε γραψει παντου?? σα πολλά μυαλα δε μαζευτηκαμε...:lol: :wacko: :worry:
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω γραψει καλα, τουλαχιστον πολυ καλυτερα απ'οτι περιμενα πριν αρχισουν οι εξετασεις! αλλα, περιμενω... το μονο που τρρρρεμω ειναι η εκθεση γιατι δεν ξερω σε ποιον ανωμαλο διορθωτη θα πεσει, αλλα ελπιζω ενα 14-15 του κερατα να εχω παρει... ξερετε τι λενε τα προγνωστικα για τις βασεις??? αν υπαρχει κανα αναλογο site. περυσι ειχαν γινει καποιες προβλεψεις απο φροντιστηρια.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι , χαμηλες σχολες αυξηση , υψηλες (18+) ΣΤΑΘΕΡΕΣ , και σχολες ΠΡΟΣ υψηλες (δηλαδη 16+) αυξηση.Μεσαια κλιμακα αυξηση/μειωση κυριως λογο θεσεων σχολων (μεσαια εννοω 13-15).
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...