Jump to content

Sony Ericsson Z610i


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ίσως θα έπρεπε να το ψάξεις λίγο αυτό.. Έχει πολύ δυνατή μπαταρία για να πέσει σε μία μέρα, όσο και να το χρησιμοποίησες..:!:
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 247
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ίσως θα έπρεπε να το ψάξεις λίγο αυτό.. Έχει πολύ δυνατή μπαταρία για να πέσει σε μία μέρα, όσο και να το χρησιμοποίησες..:!:

 

Πώς να το ψάξω όμως;

Όπως ανέφερα και πιο πριν επειδή το χρειάστηκα το χρησιμοποίησα πριν την πρώτη φόρτιση και το σύνδεσα και με το usb αφού μου είπε ο gwgw πως να απενεργοποιήσω την φόρτωση usb από το κρυφό μενού.

Όση ώρα όμως το είχα στο usb (περίπου 15 λεπτά) μου έδειχνε ότι φόρτωνε. :confused:

Όταν το έβγαλα η μπαταρία δεν είχε φορτώση καθόλου. :wacko:

Να το πάω πάλι πίσω στο Γερμανό λέτε;

Θα μου δώσουν άλλο;

Τώρα με τη δεύτερη φόρτιση και ελάχιστη χρήση, είναι στη δεύτερη μέρα με 50% μπαταρία.

...
Link to comment
Share on other sites

Πες τους πόσο σου διαρκεί η μπαταρία και σύγκρινέ το με τον φανταστικό κολητό σου που έχει το ίδιο κινητό και του κρατάει κανα 5νθήμερο με ίδια χρήση να δούμε τι θα σου πουν..! ;)
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα προσφατα στα χερια μου! Καλες εντυπωσεις γενικα και συγκεκριμενα για την μπαταρια αριστη πρωτη εντυπωση! Ειμαι σχεδον βεβαιος οτι εχει τεραστια αντοχη! Δεν το εχω δουλεψει σε 3G. Εκει ειναι το μεγαλο crash test!:happy:
Link to comment
Share on other sites

Tεράστια αντοχή δεν έχει,χαράζει εύκολα το εξωτερικό του,σε σκληρή χρήση,πχ επαγγελματική που το χρησιμοποιώ εγώ,αλλά σε 3G είναι πολύ καλό και σταθερό σε σήμα και με ποιότητα video κλήσης.

 

Γενικά η συσκευή είναι παραξηγημένη,στην σκιά των WalKman,αλλά αξίζει τα λεφτά της ,ειδικά αν έχει κανείς και made in France,που είχα να δώ συσκευή από εκεί από το Ζ600, και είναι αρκετά ποιοτική, επιπέδου SE Japan με λίγο καλύτερη οθόνη από τα αντίστοιχα Κινέζικα.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται . Πήρα το κινητο αλλά με i-mode κ πήρα 9βολτο αλλα δεν μπορουν να το βγάλουν. Γνωρίζει κανεις τιποτα?
" More is Never Enough . . . . ."
Link to comment
Share on other sites

X8es ekana update to kinhto moy xrisimopoiontas to logismiko poy exei sto cd

to problhma einai oti pleon den exw language ellhnika....

 

ti mporw na kanw twra? 8elw na to girisw na dixnei ellhnika ta menu....

 

euxaristw

 

CXC1250546

R1GB001

061129

 

Ομοίως και εγώ. Κάτι τρέχει με το Update της SE. Μήπως να τους κράξουμε λιγάκι?

Είπαμε του κώ..ου μας να μαγειρέψει, σκ...α μας έφτιαξε.
Link to comment
Share on other sites

To πήρα και εγώ το κινητάκι:D Μέχρι στιγμής μια χαρά πάμε, από βδομάδα θα γράψω πιο αναλυτικά τις εντυπώσεις μου

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Θηκούλα το φοράτε;

 

Καμιά καλή βρήκατε;

 

Αυτές που έχει το πλαίσιο δεν με ενθουσίασαν...

 

Της ΝΟΚΙΑ η CP-108. Μου την έδωσε μια γνωστή μου.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

X8es ekana update to kinhto moy xrisimopoiontas to logismiko poy exei sto cd

to problhma einai oti pleon den exw language ellhnika....

 

ti mporw na kanw twra? 8elw na to girisw na dixnei ellhnika ta menu....

 

euxaristw

 

CXC1250546

R1GB001

061129

 

 

 

Ακριβως το ιδιο επαθε ενας γνωστος μου !!! Βρεθηκε καποια λυση παιδια σε αυτο ή του λεω να παει σε SE CENTER ???

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Της ΝΟΚΙΑ η CP-108. Μου την έδωσε μια γνωστή μου.

 

Φαινεται ωραια......gwgw απλως μπορεις να μου πεις αν εχει το λογοτυπο της ΝΟΚΙΑ απανω στην θηκη?

Εχω bluetooth της μοτορολα (μου αρεσε γιατι ηταν μικρο σε σχεση με τα μακριναρια της Ερικσον) και θεωρω too much να εχω και θηκη με το λογοτυπο της ΝΟΚΙΑ, αν και η θηκη ειναι πολυ καλη.....βεβαια θα προτιμουσα να ειναι σπαστη για να μπορω να το ανοιγω.

Link to comment
Share on other sites

kalimera k kalh week apo mena!paides exo k ego epidotisi k skeftomai poly osvara to kinati akougetai arketo tailor-made gia 2o kinito pu to xreiazomai...alla 8a h8ela na rotiso to exhs:

 

dystixos exo k allon enan erota auto ton kairo to k1 se mauro k 8a h8ela na akuso apospeis gia to pio apta 2!!!pano kaot ta idia lefta 8a mu stoixisun!!!

ean skefteis kiolas oti exun sxedon tis idies dynaotites...to z610i mesa omos opos arketoi exun hdh pei...psiloadiaforo..eno to allo...fysaei...alla....

 

p.s.: ean dne einia edo h 8esi ths question mu pls any mod to arrange accordingly!thnx in advance!;-0

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν θελετε η μπαταρια να κραταει λιγο παραπανω απενεργοποιηστε το gprs.

Ρυθμισεις->Συνδεσιμοτητα->Επικοινωνια δεδομενων->Προτιμομενες υπηρεσιες-> CS μονο (Η GSM, δεν ξερω πια πως τα λεει στα ελληνικα)

Τα ΜΜS kai WAP θα εξακολουθουν να δουλευουν κανονικα,

απλα δεν εμφανιζεται το σημα gprs στην κεντρικη οθονη (δεκτης κλειστος) και γλιτωνετε λιγη μπαταρια. Μεσος ορος μπαταριας 4 μερες γεματες χωρις κλεισιμο το βραδυ - ενα απ τα λιγα clammshell με τετοια αυτονομια...

 

ΘΕΛΩ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΕΝΟΥ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕ....

 

Υ.Γ. Τι θα λεγατε κυριοι moderatορες kai administrατορες να κανατε το θεμα επισημασμενο για να μην το ψαχνουμε καθε φορα?

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια βρε παιδιά σας παρακαλώ!

Πήρε εδώ και δυο μέρες το κινητό η γυναίκα μου και κάτι που της φαίνεται περίεργο είναι ότι όταν δίνει το γράμμα Τ για να εμφανιστούν οι επαφές που αρχίζουν από Τ (και υπάρχουν τέτοιες) δεν εμφανίζει καμμία, ενώ σε άλλα γράμματα εμφανίζει.

Γιατί αυτό;

Επίσης στην ΤΙΜ από όπου το πήρε της μετέφεραν όλες τις επαφές από το προηγούμενο κινητό (Siemens) στο καινούργιο αλλά είναι με το μικρό όνομα πρώτα και το επώνυμο μετά δηλαδή αντί Παππάς Νίκος είναι Νίκος Παππάς το οποίο είναι ιδιαίτερα δυσλειτουργικό όπως καταλαβαίνετε.

Μάλλον σβήσιμο και πέρασμα με το χέρι πρέπει να κάνει ή όχι;

Μέσω υπολογιστή μήπως γίνεται κάτι;

Έχει σχέση η μεταφορά των επαφών από την ΤΙΜ με το ότι δεν εμφανίζει το κινητό τις επαφές από Τ;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Τι θα λεγατε κυριοι moderatορες kai administrατορες να κανατε το θεμα επισημασμενο για να μην το ψαχνουμε καθε φορα?

 

Βάλτο υπό παρακολούθηση.

...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου πει πως θα μεταφερω τα τηλεφωνα που εχω αποθηκευμενα απο το κινητο μου στον υπολογιστη?......ο υπολογιστης δεν υποστηριζει bluetooth

 

Επισης για δειτε και εδω...εχει πολυ ωραια θεματα για το κινητο http://www.esato.com/logos/colour/z610themes.php

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου πει πως θα μεταφερω τα τηλεφωνα που εχω αποθηκευμενα απο το κινητο μου στον υπολογιστη?......ο υπολογιστης δεν υποστηριζει bluetooth

 

Με το καλώδια και αυτό το πρόγραμμα ή αυτό που είχε μέσα στο cd όταν το αγόρασες.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εχω ψαξει τα παντα...δεν γινεται τιποτα......και με το καλωδιο και με το cd.....μπαινω στο Sony Ericsson File Manager αλλα τα τηλεφωνα μου δεν μπορω να τα βρω......
Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχει δει κανεις σας σε μπλε χρωμα?το acorn το εχει διαθεσιμο και σκεφτεται ενας φιλος να το παρει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχει δει κανεις σας σε μπλε χρωμα?το acorn το εχει διαθεσιμο και σκεφτεται ενας φιλος να το παρει.

 

Το έχω δεί. Ο salonicafan_TASO το έχει σε μπλέ.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχει δει κανεις σας σε μπλε χρωμα?το acorn το εχει διαθεσιμο και σκεφτεται ενας φιλος να το παρει.

Άν το έχει δεί;

Μήνα κλείνω που το έχω!

...
Link to comment
Share on other sites

και τι λέει στο μπλε.είναι πιο όμορφο από το ανθρακι?αν σου είναι εύκολο φίλε μου ανέβασε το καμία φωτό

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...