Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ερωτηση

 

2) Σε ποια εκδοση εχει φτασει πλεον? 9 εχω αλλα μηπως εχει παει ακομα πιο περα???

 

 

Χεεεεεεεεεεεεεεεεεεελπ

 

Η τελευταία έκδοση είναι η R9EC001.

 

Οταν ειδα μεσα στο κουτι του κινητου βιδες και κατσαβιδι με εποιασαν τα γελεια!!!:lol: :lol: :lol:

Και στα προηγουμενα ηταν ετσι........?:confused:

 

Ναι και στα προηγούμενα είχε.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

όλοι εσείς το έχετε χωρίς το καπάκι; (keyboard)

το p800 το ειχα χωρίς αλλά στο p900 το κράτησα γιατι με βόλευε πάρα πολύ το Τ9 κ οι γρήγορες κλήσεις καθώς δεν είχε qwerty.

τώρα έχω το Μ600 βέβαια κ δεν μπορώ να κρίνω για το p990

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΡΩΤΙΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ....

ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Η ΟΘΟΝΗ ΓΕΜΙΖΕΙ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ ΛΟΓΟ ΤΙΣ ΓΡΑΦΙΔΑΣ?:blink:

ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ ΚΛΕΙΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ?:blink:

 

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΘΗΚΗ.ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΙΝΕΙ

ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΘΗΚΗ ΤΗΣ ERICSSON!

[ATTACH]9750[/ATTACH]

 

Στο δικό μου έχω προστατευτικό κάλυμα το οποίο απέκτησε γρατσουνιές, πόσο μάλλον η οθόνη. Οσο για το πορτάκι, σε μένα είναι μια χαρά εδώ και 6 περίπου μήνες με συχνό άνοιξε κλείσε. Η θήκη της ερικσον μια χαρά είναι και αρκετά στιβαρή. Δυστυχώς δεν αφαιρείται το κλιπ για τη ζώνη.

 

όλοι εσείς το έχετε χωρίς το καπάκι; (keyboard)

 

Εγώ έχω και το καπάκι γιατί πιστεύω ότι είναι πιο εύχρηστο στις απλές εργασίες γιατί μπορείς να παίξεις πιο εύκολα παιχνίδια, αφου τα πιο πολλά σε java δεν υποστηρίζουν τη γραφιδα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΑ ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ERICSSON BLUETOOTH ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΝΣΥΡΜΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΑ ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ERICSSON BLUETOOTH ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΝΣΥΡΜΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

 

Γειά σου φίλε μου.Τα ακουστικά παίζουνε μια χαρά.Δεν έχουνε πολύ δυνατή ένταση,γιατι μπαίνουνε μέσα στο αυτί,και είναι λιγάκι επικίνδυνο.Αν τα mp3 σου τα έχεις πανω απο 128,είναι super.Το πολύ καλό είναι,οτι μπορείς να χειριστείς τα τραγούδια,και να βλέπεις τις κλήσεις.Επίσης απομονώνουνε κάθε εξωτερικό ηχο.Και φυσικά,για όσους έχουνε μηχανή,είναι σωτήριο:).(Βολεύει στο να βάζεις το κράνος. )ΚΑΛΟ θα είναι να μην τα έχεις σε απόσταση μεγαλύτερη απο 5m.Θα τελειώσει γρήγορα η μπαταρία.Ελπίξω να βοήθησα κάπως...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου φίλε μου.Τα ακουστικά παίζουνε μια χαρά.Δεν έχουνε πολύ δυνατή ένταση,γιατι μπαίνουνε μέσα στο αυτί,και είναι λιγάκι επικίνδυνο.Αν τα mp3 σου τα έχεις πανω απο 128,είναι super.Το πολύ καλό είναι,οτι μπορείς να χειριστείς τα τραγούδια,και να βλέπεις τις κλήσεις.Επίσης απομονώνουνε κάθε εξωτερικό ηχο.Και φυσικά,για όσους έχουνε μηχανή,είναι σωτήριο:).(Βολεύει στο να βάζεις το κράνος. )ΚΑΛΟ θα είναι να μην τα έχεις σε απόσταση μεγαλύτερη απο 5m.Θα τελειώσει γρήγορα η μπαταρία.Ελπίξω να βοήθησα κάπως...

 

Εγω τα εχω απο το W800 και δουλευουν πολυ καλητερα απο του P990...!;)

Οσο για το να κουφαθεις δεν νομιζω γιατι εγω τα χρησημοποιω 2 χρονια καθημερινα ( ΤΕΡΜΑ!!! ) και η ακοη μου ειναι μια χαρα...!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου έχω προστατευτικό κάλυμα το οποίο απέκτησε γρατσουνιές, πόσο μάλλον η οθόνη. Οσο για το πορτάκι, σε μένα είναι μια χαρά εδώ και 6 περίπου μήνες με συχνό άνοιξε κλείσε. Η θήκη της ερικσον μια χαρά είναι και αρκετά στιβαρή. Δυστυχώς δεν αφαιρείται το κλιπ για τη ζώνη.

 

 

 

Εγώ έχω και το καπάκι γιατί πιστεύω ότι είναι πιο εύχρηστο στις απλές εργασίες και γιατί μπορείς να παίξεις πιο εύκολα παιχνίδια, αφου τα πιο πολλά σε java δεν υποστηρίζουν τη γραφιδα.

 

Την θηκη την παραγγειλα σημερα απο το Πλαισιο και θα μου ερθει την Τριτη...:D

 

Το screen protector απο που το πηρες και ποσο..?:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την θηκη την παραγγειλα σημερα απο το Πλαισιο και θα μου ερθει την Τριτη...:D

 

Το screen protector απο που το πηρες και ποσο..?:blink:

Από http://www.martinfields.com, αν θυμάμαι καλά 25Ε με τα μεταφορικά. Το πακέτο είχε 2 screen protectors.

Link to comment
Share on other sites

κάποιο κατάστημα εδώ Ελλάδα δεν τα φέρνει,ή κάτι αντίστοιχο? πχ κανα e-shop?

παράξενο μου φαίνεται...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε:

 

1. νέα έκδοση του PC suite (υποστηρίζεται ότι όσοι θα θελήσουν να περάσουν το επόμενο FW και θα θελήσουν να κάνουν προηγουμένως backup, θα πρέπει να το κάνουν στο νέο PC suite)

 

2. άλλαξε και το interface του Service Update

 

Πιστεύω πως όλα αυτά προμηνύουν τον ερχομό νέου FW. Το θέμα είναι πότε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ποια έκδοση μιλάς; Την 1,3,11;

Γιατί ούτε αυτή είναι συμβατή με τα Vista 64bit!

Επίσης έχει καταφέρει κανείς να δουλέψει το πρόγραμμα του update σε Vista 64 bit;

 

Αχ, πάλι καλά που έχω κρατήσει και win xp επάνω στο σύστημα!

Link to comment
Share on other sites

Για ποια έκδοση μιλάς; Την 1,3,11;

Γιατί ούτε αυτή είναι συμβατή με τα Vista 64bit!

Επίσης έχει καταφέρει κανείς να δουλέψει το πρόγραμμα του update σε Vista 64 bit;

 

Αχ, πάλι καλά που έχω κρατήσει και win xp επάνω στο σύστημα!

Φίλε μου μία από τα ίδια. Έχω vista 64 και για να μην κάνω καινούργια εγκατάσταση έχω, ευτυχώς, και ένα άλλο παλαιό PC για τέτοιες δουλειές. Αν έχεις οποιοδήποτε νέο κοινοποιήσε.

Υ.Γ. Ξέρει κανείς αν τρέχει το pinacle studio plus 10,8 στα vista 64;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μία από τα ίδια. Έχω vista 64 και για να μην κάνω καινούργια εγκατάσταση έχω, ευτυχώς, και ένα άλλο παλαιό PC για τέτοιες δουλειές. Αν έχεις οποιοδήποτε νέο κοινοποιήσε.

Υ.Γ. Ξέρει κανείς αν τρέχει το pinacle studio plus 10,8 στα vista 64;

για το θεμα update service running on vista δειτε εδω (μονο αγγλικα) μερικοι τα εχουν καταφερει.

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=142160

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις...!:confused:

 

Καποιο προγραμμα που να κανει οτι και το πιο κατω μηχανημα

http://net-store.gr/eshop/view_product.php?productid=82&idcat=29&idsubcat=-1&idsubsubcat=-1

Link to comment
Share on other sites

Και να υπαρχει...αλλο ενα οργανο ακριβειας και αλλο ενα κινητο!

Δυστυχως για τη δουλεια αυτη μαλλον θα χρειαστει να τα σκασεις :(

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να απενεργοποιήσω κάποια προγράμματα που τα απεγκατέστησα

και κάθε φορά που ανοίγω το P990i με ρωτά αν θέλω να τα εγκαταστήσω

ξανά και ξανά ! :mad:

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να απενεργοποιήσω κάποια προγράμματα που τα απεγκατέστησα

και κάθε φορά που ανοίγω το P990i με ρωτά αν θέλω να τα εγκαταστήσω

ξανά και ξανά ! :mad:

πρώτη φορά το ακούω κάτι τέτοιο :confused:

 

για δώσε περισσότερες πληροφορίες (πιο πρόγραμμα,που το έκανες εγκατάσταση...)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

πρώτη φορά το ακούω κάτι τέτοιο :confused:

 

για δώσε περισσότερες πληροφορίες (πιο πρόγραμμα,που το έκανες εγκατάσταση...)

 

Μα είναι αρκετά, SKY FORCE, Bacamon, Handy Safe, ... και αρκετά ακόμα. :confused:

Και τη εννοείς που τα εγκατέστησα στην Μνήμη του τηλεφώνου ή στην Memory Card ???

Στην Memory Card φυσικά :confused:

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...