Jump to content

Πώς περάσατε στις διακοπές σας;


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ χάλια...Λευκάδα στις 16 (αφού υπέθεσα ότι θα χανε φύγει αφού πέρασε ο 15αυγουστος) και ενώ έφτασα γύρω στις 13.00 έψαχνα ξενοδοχείο μέχρι τις 20.30 και τελικά έφυγα στις 21.00 φτάνοντας Αθήνα στις 3 το πρωί. γύρω στις 20 ώρες οδήγημα...

 

:(

 

Κατά τα άλλα ΠΑΡΙΣΙ - DISNEYLAND = ΤΡΕΛΑ! ! ! :D :D

Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 142
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ χάλια...Λευκάδα στις 16 (αφού υπέθεσα ότι θα χανε φύγει αφού πέρασε ο 15αυγουστος) και ενώ έφτασα γύρω στις 13.00 έψαχνα ξενοδοχείο μέχρι τις 20.30 και τελικά έφυγα στις 21.00 φτάνοντας Αθήνα στις 3 το πρωί. γύρω στις 20 ώρες οδήγημα...

 

:(

και ποιος φταιει γι'αυτο; :rolleyes:

ειναι νωρις για να πιστευεις οτι θα'χανε φυγει. και τωρα να πας κοσμο θα'χει :)

Link to comment
Share on other sites

Αφού έκανα διάφορες "αδιάφορες" εξορμήσεις στις κοντινές παραλίες κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού... δοκίμασα και κάτι διαφορετικό! Μόλις γύρισα από την παραμυθένια Πράγα :love: Είμαι ακόμη αποσυντονισμένος... Περισσότερα αύριο...
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

και ποιος φταιει γι'αυτο; :rolleyes:

ειναι νωρις για να πιστευεις οτι θα'χανε φυγει. και τωρα να πας κοσμο θα'χει :)

 

Ε, οκ, είσαι λίγο υπερβολικός τώρα κι εσύ...άμα πάει τώρα το πιο πιθανό είναι να έχουν κλείσει όλα τα μπαράκια! Μετά τις 25 Αυγούστου τα μαζεύουνε όλα...

 

@JustMe! : Παρεπιπτόντως, δεν μπορώ να καταλάβω πως πίστευες ότι στις 16 Αυγούστου θα έβρισκες να μείνεις στη Λευκάδα που είπες χωρίς να χεις κλείσει...γενικά με αυτό το σκεπτικό δε συμφωνώ...να κάνεις ολόκληρο ταξίδι με την ελπίδα πως θα βρεις κάπου να μείνεις...ή τουλάστιχον άμα το κάνεις να είναι καπου κοντα.....

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Ε, οκ, είσαι λίγο υπερβολικός τώρα κι εσύ...άμα πάει τώρα το πιο πιθανό είναι να έχουν κλείσει όλα τα μπαράκια! Μετά τις 25 Αυγούστου τα μαζεύουνε όλα...

Αυγουστο εχουμε ακομα, δε θα'χουν κλεισει και ολα ;). ειδικα φετος που ειχε τοσο κοσμο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει πολλά καλοκαίρια στη Λευκάδα κέντρο μέχρι τέλη του μήνα...:) (Φέτος έτυχε να πας, γενικά, είχε λιγότερο κόσμο από παλιά) :p
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει πολλά καλοκαίρια στη Λευκάδα κέντρο μέχρι τέλη του μήνα...:) (Φέτος έτυχε να πας, γενικά, είχε λιγότερο κόσμο από παλιά) :p

τα τελευταια 24 χρονια τυχαινει να πηγαινω :D

 

αν κρινω απο το myphone ειχε πολυ κοσμο, επρεπε να κανουμε κανενα meeting :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάει φέτος 7-16 Αυγούστου...να κανονιζαμε ενα μιτινγκ στο Κάθισμα να πνιγόμασταν όλοι μαζί! :p
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάει φέτος 7-16 Αυγούστου...να κανονιζαμε ενα μιτινγκ στο Κάθισμα να πνιγόμασταν όλοι μαζί! :p

οχι καθισμα, ηταν βρωμικα, πορτο κατσικι οκ :D

Link to comment
Share on other sites

Αφού έκανα διάφορες "αδιάφορες" εξορμήσεις στις κοντινές παραλίες κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού... δοκίμασα και κάτι διαφορετικό! Μόλις γύρισα από την παραμυθένια Πράγα :love: Είμαι ακόμη αποσυντονισμένος... Περισσότερα αύριο...

 

Όντως η Πράγα είναι παραμυθένια :)

ΠΟυ να δεις και χιονισμένη πόσο όμορφη είναι!

Ελπίζω να μπορέσω να ξαναπάω κάποια στιγμή :yahoo:

Να μας δείξεις καμιά φωτογραφία να ζηλέψουμε :wink:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ Σαμοθράκη πήγες ε?

Και εγώ ξετρελάθηκα! Δεν περίμενα να ήταν τόσο ωραία!

Πως και δεν σε είδα;:p

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα γήρισα, και έχω να πω πως πέρασα φανταστικά!!!Πήγα στο Μέτσοβο, στα Γιάννινα, στην Άρτα και σε πολλά άλλα χωριά της γύρο περιοχής.Επίσης πήγα Πάργα και έκανα μπάνια σε διάφορες παραλίες της περιοχής, ... ... ... Έφυγα στις 6 του μηνός (νομίζω) και γ΄θρισα σήμερα τα ξημερώματα!!!!!
Link to comment
Share on other sites

μέτρια.Ήμουν Χαλκιδική μέχρι τις 11 Αυγούστου στο εξοχικό μας στα Φλογητά.Εντάξει τα συνηθισμένα.Με τους γονείς μου ήμουν δεν έκανα τίποτα ιδιαίτερο

Link to comment
Share on other sites

Όντως η Πράγα είναι παραμυθένια :)

ΠΟυ να δεις και χιονισμένη πόσο όμορφη είναι!

Ελπίζω να μπορέσω να ξαναπάω κάποια στιγμή :yahoo:

Να μας δείξεις καμιά φωτογραφία να ζηλέψουμε :wink:

 

Εγώ καλά που δεν την είδα χιονισμένη γιατί δεν τον πάω και πολύ τον χειμώνα :p Και μόνο που το βράδυ είχαμε το παπλωματάκι μου την έδωσε κάπως Αυγουστιάτικα :worry: Φωτογραφίες σύντομα στο myGallery ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εγώ καλά που δεν την είδα χιονισμένη γιατί δεν τον πάω και πολύ τον χειμώνα :p Και μόνο που το βράδυ είχαμε το παπλωματάκι μου την έδωσε κάπως Αυγουστιάτικα :worry: Φωτογραφίες σύντομα στο myGallery ;)

Καλά δεν σου αρέσει το χιόνι; Δεν έχω καλύτερο! ;) Φαντάσου όλο αυτό που έχεις στις εικόνες ντυμένο στα άσπρα! Τρέλα!

Πωπω έχω πωρωθεί τώρα... Θέλω να πάω το χειμώνα!

Να σου πω αυτοί καλοκαίρι δεν έχουν; Ή το καλοκαίρι τους είναι με τα παπλώματα; Όχι πως με χαλάει βέβαια... :p

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν σου αρέσει το χιόνι; Δεν έχω καλύτερο! ;) Φαντάσου όλο αυτό που έχεις στις εικόνες ντυμένο στα άσπρα! Τρέλα!

Πωπω έχω πωρωθεί τώρα... Θέλω να πάω το χειμώνα!

εγω να δεις πως πορωθηκα χθες με κατι αρχοντικα που εβλεπα στο πηλιο....

κι εγω γουσταρω χιονι και να αποκλιστω κιολας!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εγω να δεις πως πορωθηκα χθες με κατι αρχοντικα που εβλεπα στο πηλιο....

κι εγω γουσταρω χιονι και να αποκλιστω κιολας!

Ε λοιπόν αρχίζω να σε συμπαθώ πολύ εσένα! :p Ξέρεις ότι αυτό θέλω κι εγώ;

Στο Πήλιο δεν έχω πάει αλλά στο Μέτσοβο που πήγα χειμώνα... ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. Έχω μια φωτογραφία (μη χιονισμένο βέβαια το χωρίο)... Στη δύση του ηλίου... Πανοραμική... Δεν σου λέω τίποτα... Τραγικά όμορφα!

Link to comment
Share on other sites

εγω που εκανα σταση στο μετσοβο...εκει να δεις κρυο!!φαντασου τον χειμωνα!!

και που να ρθεις στο σπιτι μου στην καβαλα να δεις απο την σοφιτα φατσα καρτα την θασο και την μιση καβαλα!

 

δωσε κι εσυ το βημα σου!:p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εγω που εκανα σταση στο μετσοβο...εκει να δεις κρυο!!φαντασου τον χειμωνα!!

και που να ρθεις στο σπιτι μου στην καβαλα να δεις απο την σοφιτα φατσα καρτα την θασο και την μιση καβαλα!

 

δωσε κι εσυ το βημα σου!:p

Α, καλά Καβάλα ε; Παρ' ότι είμαι από Καβάλα πρέπει να σου πω ότι δεν μου αρέσει. Πως τ' ακούς πάλι αυτό; Με δυσκολία θα μου πεις... :p Εγώ προτιμώ Ξάνθη. Χωρίς να ξέρω ακριβώς το λόγο... Μου φαίνεται λίγο κάπως... Άσε η θάλασσα. Εγώ κι η θάλασσα... Καραμανλης με Παπανδρέου... :p

 

Λες να πάρω το βήμα μου;;; :p

Link to comment
Share on other sites

Ε λοιπόν αρχίζω να σε συμπαθώ πολύ εσένα! :p Ξέρεις ότι αυτό θέλω κι εγώ;

Στο Πήλιο δεν έχω πάει αλλά στο Μέτσοβο που πήγα χειμώνα... ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. Έχω μια φωτογραφία (μη χιονισμένο βέβαια το χωρίο)... Στη δύση του ηλίου... Πανοραμική... Δεν σου λέω τίποτα... Τραγικά όμορφα!

 

Μιας και δεν έχει πάει στο Πήλιο, για δες χιόνι....

 

http://img201.imageshack.us/img201/7508/p2190003rf6.jpg

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν έχει πάει στο Πήλιο, για δες χιόνι....

 

http://img201.imageshack.us/img201/7508/p2190003rf6.jpg

 

Tέλεια φωτογραφία για καλοκαίρι!!!:lol: :lol: :lol:

Πάντως εγώ πήγα Ανατολική Αργιθέα και Λίμνη Πλαστήρα. Κάτοπτρα Παραδείσου μου φαίνονται!

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Αε φτιάξουμε κάτι εδώ που θα μας ειναι χρησιμο και για αργοτερα.Διακοπές. Που πηγαμε φέτος (προορισμοι), τι μας αρεσε, τι όχι, τι μαυρίζουμε κλπ κλπ
Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

περασα παρα πολυ ωραια.

 

λιγο Πορτο Χελι , λιγο Τολο , λιγο Αιγιο.

 

στην Ελλαδα περνας καλα οπου και να πας.

http://i218.photobucket.com/albums/cc107/SkapoGr10/Diafora/dHJ.jpg

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ

ΠΛΥΘΙΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...