Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατι νομιζω οτι οταν τα εχω αποθηκευμενα στην καρτα μνημης, αργει περισσοτερο να τα διαβασει;;

Σίγουρα υπάρχει μια μεγαλύτερη καθυστέρηση σε σχέση με τη μνήμη της συσκευής.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια χαιρομαι που μπηκα στο site αυτο,εχω κ εγω το Ν93,θελω να ρωτησω το εξης.

1) το τελευταιο update itan to 20.0.0.58 ετσι δεν ειναι(μπηκα στη Νοκια αυτο υπηρχε).:( .Μας εχουν γραψει κ ασχοληθηκαν με το Ν93ι της Νοκια στις αναβαθμισεις?

2) Το Ν93ι με το Ν93 απο οτι ειδα στο hardware η μονη διαφορα ειναι τα χρωμματα ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ(κ εξωτερικα ,οκ ;) στα 24bit ,δηλαδη ολα τα υπολοιπα ειναι ΙΔΙΑ !!???:blink: Ρωταω εγω τωρα αν δοκιμασεις να κατεβασεις κατι για το Ν93ι θα κολησει ΣΙΓΟΥΡΑ?:O .Μηπως πλεον εχουν σταματησει τα updates για εμας κ μπορουμε μεσω του Ν93ι?:blink:.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ρωταω εγω τωρα αν δοκιμασεις να κατεβασεις κατι για το Ν93ι θα κολησει ΣΙΓΟΥΡΑ?:O .Μηπως πλεον εχουν σταματησει τα updates για εμας κ μπορουμε μεσω του Ν93ι?:blink:.

Ευχαριστω.

 

Καταρχην δεν σε "αφηνει" να το κανεις αυτο.

Δεν μπορει να γινει κατι λοιπον .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια χαιρομαι που μπηκα στο site αυτο,εχω κ εγω το Ν93,θελω να ρωτησω το εξης.

1) το τελευταιο update itan to 20.0.0.58 ετσι δεν ειναι(μπηκα στη Νοκια αυτο υπηρχε).:( .Μας εχουν γραψει κ ασχοληθηκαν με το Ν93ι της Νοκια στις αναβαθμισεις?

2) Το Ν93ι με το Ν93 απο οτι ειδα στο hardware η μονη διαφορα ειναι τα χρωμματα ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ(κ εξωτερικα ,οκ ;) στα 24bit ,δηλαδη ολα τα υπολοιπα ειναι ΙΔΙΑ !!???:blink: Ρωταω εγω τωρα αν δοκιμασεις να κατεβασεις κατι για το Ν93ι θα κολησει ΣΙΓΟΥΡΑ?:O .Μηπως πλεον εχουν σταματησει τα updates για εμας κ μπορουμε μεσω του Ν93ι?:blink:.

Ευχαριστω.

Έχει αλλάξει η οθόνη (εσωτερική & εξωτερική) και η μπαταρία λόγω του μικρότερου μεγέθους.

Δεν γνωρίζω αν γίνεται η αλλαγή λογισμικού, μάλλον δεν θα γίνεται. Μην το προσπαθήσεις αν δεν θέλεις να μπεις σε περιπέτειες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Kserei kaneis i ipaxroun puthena odigies gia to pws mporo na bgalo tin eksoteriki othoni tou kinitou gia na tin katharisw eswterika?

 

το ειχα ψαξει κ εγω κ βρηκα στο xxxxxxxxxx οδηγιες το πως ανοιγουν το κινητο κ γ......τα .θελει να εχεις τα εργαλεια κ ειναι κ σχετικα δυσκολο με τον φοβο μην κανεις μ.....α

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι αν και νομιζω το έχουμε πει γιατι η αγγλικη αναβαθμιση είναι 86mb ενω η ελληνικη 79?και κατι ακομα ξερει κανεις το product code του golf edition!!αα αξίζει κάποιος να βάλει το αγγλικο update?και το Ν93 έχει ασθητιρα κινησης?:)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι αν και νομιζω το έχουμε πει γιατι η αγγλικη αναβαθμιση είναι 86mb ενω η ελληνικη 79?και κατι ακομα ξερει κανεις το product code του golf edition!!αα αξίζει κάποιος να βάλει το αγγλικο update?και το Ν93 έχει ασθητιρα κινησης?:)

Για product codes δες εδώ:

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Rozne/Product_Code_telefon%F3w_BB5/

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φίλε αλλα μπορει να μου πει κάποιος αν αξίζει να βαλω το αγγλικο update?:)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

και το Ν93 έχει ασθητιρα κινησης?:)

Οχι το Ν93ι εχει αλλα οι εφαρμογες που εχουν κυκλοφορησει

δεν ειναι συμβατες

 

ευχαριστω πολυ φίλε αλλα μπορει να μου πει κάποιος αν αξίζει να βαλω το αγγλικο update?:)

 

Δεν νομιζω να σου δωσει κανεις εδω μεσα απαντηση ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

πόσο να πουλήσω ένα N93 που το έχω χρησιμοποιήσει 3 μήνες μόνο αλλα έχει περάσει πλέον η εγγύηση?
Link to comment
Share on other sites

πόσο να πουλήσω ένα N93 που το έχω χρησιμοποιήσει 3 μήνες μόνο αλλα έχει περάσει πλέον η εγγύηση?

 

Βάλτο σε μια τιμή που πιστεύεις οτι είναι λογική και αν βλέπεις οτι δεν υπάρχει ζήτηση, κατέβαζέ την. Προσωπικά, θα το έβαζα 350 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω βαλει 250ε αλλα...:lol: μαλλον θα το κρατησω δεν το ριχνω αλλο(οχι αλλο σκοτωμα) αλλωστε μια χαρα συσκευη ειναι με τα χαρακτησριστηκα που εχει απλως ηθελα κατι σαν πιο καινουργιο κ με wm.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Ν93 εχει ΗSDPA?

Όχι, δεν έχει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου το εγραψα διοτι σε ενα site που εχει τα χαρακτηριστικα του το συμπεριλαμβανει.

Επισης SOS.Για ανταλλαγη του Ν93 μου με HTC P3450,τι λετε αξιζει ,θελω να δοκιμασω WM6 .Τα ερωτηματα μου ειναι τα εξης

1)Θα μπορω να παιξω παιχνιδια στα επιπεδα του Ν93.Τελικα πιο ειναι πιο ισχυρο σε επεξεργαστικη ισχυ.

2)Εχω βαλει ιντερνετ μεσω της wind.Σερφαρω με καλες ας πουμε ταχυτητες στο Ν93,θα ειναι το ιδιο καλες στο HTC P3450(δεν ειναι 3G).

3)Aν κ ειναι 200αρης ο επεξεργαστης του δευτερου ακουω πολυ καλα σχολια στο φορουμ(τελικα εχει ενσωματωμενο gps)?.

4) Aπο προγραμματα κ εφαρμογες να υποθεσω γινεται πανικος οπως κ σε εμας:D.

Με λιγα λογια με ενδιαφερει 1)Το σερφαρισμα,2)Gps3)Παιχνιδια .Ποιο ,ε καλυπτει πιο πολυ?

Link to comment
Share on other sites

Θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια καποιου διοτι πρεπει να απαντησω στο παληκαρι που θα γινει η ανταλλαγη.Επισης ειναι προκληση η ποιο μεγαλη οθονη κ touch screen.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
πετυχαμια καλη ευκαιρια και το πηρα μεταχειρισμενο μεσα σε εγγυηση, εμεινα πολυ ικανοποιημενος απο την ταχυτητα του και την καμερα μου, μονο που μου την σπαει οτι μονο οταν η οθονη ειναι αντιθετα απο τον φακο βγαζει την μεγαλη καμερα, αλλιως την μικρη. 20.0.058 21-10-06 ειναι η εκδοση του, να επιχειρησω αναβθιση απο το σπιτι?
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

20.0.058 21-10-06 ειναι η εκδοση του, να επιχειρησω αναβθιση απο το σπιτι?

Έχεις ήδη την τελευταία έκδοση λογισμικού.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Oσο το δοκιμασα εχω να παρατηρησω τα εξης: To wifi router το βρισκει ευκολα, και μπαινει στο ιντερνετ με καλη ταχυτητα, ενω παιζει Mp3 κοματια, δεν μου παιζει τα mp3 ηχους κλησεις που εχω χρονια τωρα, και δοκιμασα να εγκαταστησω μια εφαρμογη μου ειπε οτι δεν ειναι αξιοπιστη, πατησα συνεχεια, αλλα δεν την εγκατεστησε, καμια ιδεα? Στο 3230 δεν τα ειχα συναντησει αυτα.
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Από το 3230 έχουν αλλάξει πολλά!

Διάβασε αυτό: S60 Platform FAQ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

einai ligo mpelas ayto gia tis efarmoges, alla tha doume...

 

Gia tin kamera iparxei kana kolpaki (H' programma), gia na anoigei sinexeia i kyria fotograki kai oxi i deytereousa?

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Pantos sto video einai apisteuto... san videokamera ;-)
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...