Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως γινεται να το εχω το τηλέφωνο τοσα χρόνια και να βγαινει οφ απο το νεο Nokia Suite...

 

Eιχε βαρυνει λιγο και αφου εκανα μπακ απ του εβαλα να ξαναενημερώσει το τηλέφωνο για να διορθώσει τυχόν σφάλματα... Το εχω κανει και αλλες φορες το παρελθον με PC Suite και Ovi Suite χωρις κανένα απολύτως προβλημα, πρώτη φορα το έκανα με Nokia... Ξεκινησε η διαδικασια, συνδεσεις-αποσυνδεσεις πηγαινε καλα μεχρι που σε ενα σημειο εβγαλε σφαλμα και οτι δεν ολοκληρωθηκε η κατι τετοιο... Πλεον μονο ανοιγει χωρις να βγαλει το Νοκια και να μπει στο μενου, ενω στο κομπιουτερ το βρισκει σαν αγνωστη συσκευη, με λιγα λογια παπαλα... Μακρι να υπηρχε μια διαδικασια να γινει επανεγκατασταση χωρις να μπει στο μενου το κανει το xperia 10 mini pro με τρια πληκτρα και καλωδιο usb...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν μπαινει καν στο μενου για να συνδεθει... Κατι βλεπω για phoinix μονο με μια τετοια διαδικασια, φλασαρισμα χωρις να μπει στο μενου, μπορει να γινει κατι...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα για κοστος σε Νοκια και ειναι 16 ευρω, μαλλον θα το παω αλλα ειναι το ****το διοτι δεν ηταν δικο μου φταιξιμο...

Μου ειχαν πει τηλεφωνικα να επαναγκαταστησω το suite αλλα και απλι δεν εγινε τιποτα, διοτι δεν το βρισκει ωστε να γινει η εγκατασταση της εργοστασιακης ρομ...

 

Ασχετο: Εχει βαλει κανενας ημιτασιον προσοψη σε Ν93? Εχω αγορασει μια ασημι που μοιαζει σουπερ, αλλα δεν την εχω βαλει διοτι σε αλλο μοντελο που ειχα παρει η γνησια ειχε κατι σιδερακια για τα κουμπια, ενω η ημιτασιον δεν τα ειχε οποτε δεν θα δουλευε αν την εβαζα...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
στο νοκια ν93 σταματησε να δουλευει η καμερα ξαφνικα.το καλοκαιρι δηλ περυσι εβγαλε μια μαυριλα στη φωτογραφικη και μετα ειρθε η μαυριλα στη βιντεοκαμερα.Το εκανα ρισετ πολλες φορες αλλα τιποτα.το θεμα ειναι πως η μπροστινη καμερα δουλευει.φενεται δηλ το προσωπο μου κανονικα..Πριν λιγο καιρο το ξαναναοιξα εχοντας το στο συρταρι και ειδα με ευχαριστιση πως η καμερα λειτουργουσε κανονικα...Ελα ντε ομως που σταν για προσωρινα.Οταν ξαναανοιξα δηλ το τηλεφωνακι η καμερα επαψε παλι να δουλευει..Ειχε κανεις αυτο το προβλημα και αν γνωριζει κανεις τι φταιει..Ειναι κριμα γιατι ηταν το αγαπημενο μου κινητο και τωρα δεν μπορω να το ξαναχρησιμοποιησω:(
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εφτιαξα τελικα το κινητο σε μαγαζι του κεντρου με 70% εκπτωση σε σχεση με τα care ;-)
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Βρήκα ενα Ν93 σε καλή κατάσταση και προσπαθώ να το μάθω
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ενα Ν93 σε καλή κατάσταση και προσπαθώ να το μάθω

Ωραιος,φοβερο τηλεφωνο για την εποχη του!Ποσο το αγορασες;

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος,φοβερο τηλεφωνο για την εποχη του!Ποσο το αγορασες;

Μου στοίχισε 25 ευρώ αλλά θέλω να αλλάξω τα καπάκια του ,που θα τα βρώ?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Μου στοίχισε 25 ευρώ αλλά θέλω να αλλάξω τα καπάκια του ,που θα τα βρώ?

καλη τιμη,για καπακια ebay.

Link to comment
Share on other sites

Μου στοίχισε 25 ευρώ

 

Πλάκα κάνεις!!! :blink::blink::blink:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις!!! :blink::blink::blink:

Ψαχνω κι εγω να βρω ενα αλλα σε τετοια τιμη δεν εχω δει κατι.Ειναι τυχερος.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω κι εγω να βρω ενα αλλα σε τετοια τιμη δεν εχω δει κατι.Ειναι τυχερος.

 

Την τελευταία φορά που είδα N93 έκανε 200 ευρώ καινούριο και κουτάτο... Το 2009!!! :ninja:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία φορά που είδα N93 έκανε 200 ευρώ καινούριο και κουτάτο... Το 2009!!! :ninja:

749 το ειχα παρει Αυγουστο του 06

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις!!! :blink::blink::blink:

Οχι καμία,όπως επίσης το 6110 (χαμελέων)και το 3210 στα 7 ευρώ έκαστον και στα 5 ευρώ το 6130!Ειδικά όμως το 6110 ήτανε σχεδόν καινούργιο τα υπόλοιπα απλά σε πολύ καλή κατάσταση.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Ξαναπέκτησα Ν93 χαχα κινηταρα! Υπαρχει καποιος διαχρονικος τροπος να το χακαρουμε, κλειδια δεν γινονται πλεον...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...