Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Boys δοκιμαστε τον HANDY TASKMAN ειναι φοβερος manager κλεινει αμεσως τα παντα και ενσοματονεται πανω στο κουμπι μενου του κινητου!!!
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια σημερα που τεσταρα ενα N93 στα MediaMarkt, οταν το εβαζα σε visual mode, τοτε τα πληκτρα απο το keypad, αντι να προσαρμοζονται αναλογα, πολλες φορες παρεμεναν τα ιδια. Δλδ οταν πατουσα το αριστερα πηγαινε πανω, και οταν πατουσα το δεξια πηγαινε κατω!! Ελπιζω απλα να ηταν παλιο firmware!! Δεν πιστευω να ειναι ετσι και στην τελικη του μορφη..!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα που τεσταρα ενα N93 στα MediaMarkt, οταν το εβαζα σε visual mode, τοτε τα πληκτρα απο το keypad, αντι να προσαρμοζονται αναλογα, πολλες φορες παρεμεναν τα ιδια. Δλδ οταν πατουσα το αριστερα πηγαινε πανω, και οταν πατουσα το δεξια πηγαινε κατω!! Ελπιζω απλα να ηταν παλιο firmware!! Δεν πιστευω να ειναι ετσι και στην τελικη του μορφη..!

 

 

I diataksi ton pliktron den allazei opos kai na exeis tin othoni. An theleis px na grapseis ena sms ta grammata paramenoun sta idia pliktra. Alla to problima pou anafereis den to eixe to diko mou N93 opoio firmware kai na eixe. Isos to tilefono na itan elatomatiko i xrisimopoiises kapoia "ektos" kinitou efarmogi pou na eixe to problima.

Telos panton ta leme tou xronou tora.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!:lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαισιο το εχει 649 ευρω αν το παραγγειλω μεσω internet, δλδ 30 ευρω φθηνοτερα απο το κανονικο. Και ρωταω τωρα, γιατι γινεται αυτο; Δινουν ελλατωματικα μοντελα, μοντελα με παλιο firmware;
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαισιο το εχει 649 ευρω αν το παραγγειλω μεσω internet, δλδ 30 ευρω φθηνοτερα απο το κανονικο. Και ρωταω τωρα, γιατι γινεται αυτο; Δινουν ελλατωματικα μοντελα, μοντελα με παλιο firmware;

 

το κανουνε για ανταγωνισμο με αλλες εταιρειες που πουλανε μεσο νετ.

οπως π.χ.το e-shop.

παντως αμα μπορεις παρτο ετσι.:happy: :happy:

 

 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαισιο το εχει 649 ευρω αν το παραγγειλω μεσω internet, δλδ 30 ευρω φθηνοτερα απο το κανονικο. Και ρωταω τωρα, γιατι γινεται αυτο; Δινουν ελλατωματικα μοντελα, μοντελα με παλιο firmware;

 

 

Ομολογω πως αυτο δεν το ειχα σκεφτει :blink:

Την απαντηση στην εδωσε ο φιλος aris_21

 

Happy 2007 :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Στο πλαισιο το εχει 649 ευρω αν το παραγγειλω μεσω internet, δλδ 30 ευρω φθηνοτερα απο το κανονικο. Και ρωταω τωρα, γιατι γινεται αυτο; Δινουν ελλατωματικα μοντελα, μοντελα με παλιο firmware;

 

Αυτό ούτε εγώ το έχω καταλάβει.

Ίσως γιατί η συναλλαγή μέσω net δεν απασχολεί τους υπαλλήλους και άρα γίνεται "φτηνότερα" για την εταιρία.

 

Αλλά δεν νομίζω να δίνουν ελαττωματικά μοντέλα.

Και που ξέρουν τι είναι το κάθε ένα, αφού υποτίθεται ότι δεν έχουν ανοιχτεί και δουλευτεί.(εκτός κι αν πρόκειται για ολόκληρες ελαττωματικές παρτίδες και γνωρίζουν την παρτίδα από το IMEI.)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εκτός κι αν πρόκειται για ολόκληρες ελαττωματικές παρτίδες και γνωρίζουν την παρτίδα από το IMEI
Γιατι, υπαρχουν κινητα που εχουν το ιδιο IMEI; Νομιζα οτι καθε κινητο εχει και ενα ξεχωριστο IMEI.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι, υπαρχουν κινητα που εχουν το ιδιο IMEI; Νομιζα οτι καθε κινητο εχει και ενα ξεχωριστο IMEI.

 

Ναι , το κάθε κινητό έχει ξεχωριστό αριθμό IMEI από ένα σημείο και μετά.(πχ μετά τον 7ο αριθμό)

Από το ΙΜΕΙ φαίνεται πότε κατασκευάστηκε το κινητό, η παρτίδα και άλλα στοιχεία, από ότι μου έχουν πει

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ούτε εγώ το έχω καταλάβει.

Ίσως γιατί η συναλλαγή μέσω net δεν απασχολεί τους υπαλλήλους και άρα γίνεται "φτηνότερα" για την εταιρία.

Με αφορμή αυτήν σου την σκέψη, κάτι εντελώς of topic:

Ας αποφύγουμε τις on line αγορές.

Γλυτώνουμε ως καταναλωτές μηδαμινά εως αστεία ποσά της τάξης των 20-30 euro και στέλνουμε στο ταμείο ανεργίας τόση νεολαία.

Sorry αλλα μέρες που είναι ......:)

P.S.= Κάποια στιγμή θα το βάλω "ως καταναλωτική θέση" και στην υπογραφή μου .

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή αυτήν σου την σκέψη, κάτι εντελώς of topic:

Ας αποφύγουμε τις on line αγορές.

Γλυτώνουμε ως καταναλωτές μηδαμινά εως αστεία ποσά της τάξης των 20-30 euro και στέλνουμε στο ταμείο ανεργίας τόση νεολαία.

Sorry αλλα μέρες που είναι ......:)

P.S.= Κάποια στιγμή θα το βάλω "ως καταναλωτική θέση" και στην υπογραφή μου .

+1

Τις on line αγορές θα πρέπει να τις αποφεύγουμε και για άλλους λόγους, κατά τη γνώμη μου, ειδικά στα ηλεκτρονικά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τελικα να παρω αυτη την καρτα ή θα τρεχω και δε θα φτανω; ( Σε περιπτωση που δεν λειτουργει λεω.. )
Link to comment
Share on other sites

+1

Τις on line αγορές θα πρέπει να τις αποφεύγουμε και για άλλους λόγους, κατά τη γνώμη μου, ειδικά στα ηλεκτρονικά.

 

Offtopic:

σ'αυτό επιστέψτε μου να είμαι εντελώς αντίθετος.γιατί να πληρώνω 30-60 ευρώ παραπάνω για να πληρώνω έναν υπάλληλο που δυστυχώς δεν ξέρει την τυφλά του και ειδικά στα ηλεκτρονικά και μερικές φορές(αν όχι όλες) δεν τον νοιάζει κιόλας.Όχι δεν το δέχομαι.Ας πιάσει δουλειά σε ηλεκτρονικό μαγαζί στην υποστήριξη η σε παρόμοιο κλάδο τελοςπάντον.Για να βρει ο άλλος δουλειά πρέπει να την "πληρώσω" εγώ οικονομικά αλλά και υλικά;και δεν νομίζω να χάνονται θέσεις εργασίας αφού ειδικά ο μεταφορικές εταιρίες δηλαδή οι delivery θα πρέπει να έχουν σημειώσει μεγάλη αύξηση στη δουλειά τους.

Και κάτι άλλο,εχω αγοράσει 2 κινητά από το e-shop και τα 2 με τελευταίο λογισμικό και χωρίς κανένα ελάττωμα για να μην αναφερθώ στην πληθώρα άλλων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων που εχω αγοράσει και δεν είχα πότε πρόβλημα ούτε με την εγγύηση.συγνώμη αλλά πρέπει να κοιτάμε το συμφέρον μας και όσο τα "σταθερά"καταστήματα μας γδύνουν και μας κοροϊδεύουν δεν πρόκειται να αλλάξω την άποψη μου εκτός αν αρχίσει να γίνεται αυτό και στο ηλεκτρονικό εμπόριο.

 

Αυτα και καλή χρόνια με πολλές ευχάριστες εκπλήξεις γιατί από άσχημες χορτασαμε......:O :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να βλεπω full screen φωτογραφιες στο κινητο σε visual mode, τι αναλυση πρεπει να τις εχω; 320x240;
Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

σ'αυτό επιστέψτε μου να είμαι εντελώς αντίθετος.γιατί να πληρώνω 30-60 ευρώ παραπάνω για να πληρώνω έναν υπάλληλο που δυστυχώς δεν ξέρει την τυφλά του και ειδικά στα ηλεκτρονικά και μερικές φορές(αν όχι όλες) δεν τον νοιάζει κιόλας.Όχι δεν το δέχομαι.Ας πιάσει δουλειά σε ηλεκτρονικό μαγαζί στην υποστήριξη η σε παρόμοιο κλάδο τελοςπάντον.Για να βρει ο άλλος δουλειά πρέπει να την "πληρώσω" εγώ οικονομικά αλλά και υλικά;και δεν νομίζω να χάνονται θέσεις εργασίας αφού ειδικά ο μεταφορικές εταιρίες δηλαδή οι delivery θα πρέπει να έχουν σημειώσει μεγάλη αύξηση στη δουλειά τους.

Και κάτι άλλο,εχω αγοράσει 2 κινητά από το e-shop και τα 2 με τελευταίο λογισμικό και χωρίς κανένα ελάττωμα για να μην αναφερθώ στην πληθώρα άλλων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων που εχω αγοράσει και δεν είχα πότε πρόβλημα ούτε με την εγγύηση.συγνώμη αλλά πρέπει να κοιτάμε το συμφέρον μας και όσο τα "σταθερά"καταστήματα μας γδύνουν και μας κοροϊδεύουν δεν πρόκειται να αλλάξω την άποψη μου εκτός αν αρχίσει να γίνεται αυτό και στο ηλεκτρονικό εμπόριο.

 

Αυτα και καλή χρόνια με πολλές ευχάριστες εκπλήξεις γιατί από άσχημες χορτασαμε......:O :O

 

Αγοράζοντας από το internet δεν μπορείς κατά τη στιγμή της αγοράς να ελέγξεις αν αυτό που αγοράζεις λειτουργεί ή όχι, δηλαδή δεν μπορείς να πείς στον μεταφορέα που θα σου το φέρει να περιμένει 10 λεπτάκια να ανοίξεις το κουτί και να δείς αν δουλεύει ή όχι το μηχάνημα, πράγμα που μπορείς(ή μάλλον επιβάλλεται)να κάνεις στο μαγαζί.

Καλή χρονιά!!!!!!:)

και σόρρυ για το οff topic

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγγυηση ομως και αποδειξη αγορας θα εχω, οποτε αν δεν λειτουργει θα μπορω να το αντικαταστησω. Μαλλον θα ερθει την τεταρτη το κινητακι.
Link to comment
Share on other sites

Εγγυηση ομως και αποδειξη αγορας θα εχω, οποτε αν δεν λειτουργει θα μπορω να το αντικαταστησω. Μαλλον θα ερθει την τεταρτη το κινητακι.

Είναι τρέξιμο και κόπος....

Με το καλό να τα δεχτείς!:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, με ειδοποιησαν οτι αυριο θα εχει ερθει το κινητο. Ομως την καρτα ακομα δεν την πηρα, γιατι φοβαμαι μηπως δε λειτουργει στο κινητο.. Τι να κανω;
Link to comment
Share on other sites

Ωραια, με ειδοποιησαν οτι αυριο θα εχει ερθει το κινητο. Ομως την καρτα ακομα δεν την πηρα, γιατι φοβαμαι μηπως δε λειτουργει στο κινητο.. Τι να κανω;

 

ti fovase re file lux..??? parthn den tha exei provlima.. an einai miniSD den tha exei provlima ektos an peseis sthn periptosi k einai provlimatiki h sigkekrimeni...;) alla pote den eixa provlima prosopika me kapoia karta mnhmhs..:happy:

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ωραια, με ειδοποιησαν οτι αυριο θα εχει ερθει το κινητο. Ομως την καρτα ακομα δεν την πηρα, γιατι φοβαμαι μηπως δε λειτουργει στο κινητο.. Τι να κανω;

Ask nokia για να είσαι σίγουρος 100%:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ego pantos tha sou proteina auth..http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569549

einai k poio oikonomiki k einai 100% sigouro oti tha douleuei..(exo k ego thn idia):)

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι ταχυτητα ειναι ομως;

 

pistepse me mia xara douleuei.. h taxitita paizei rolo mono an douleueis nomizo me card reader.. otan thn exeis mesa sto kinito den paizei kanena rolo... den exo kanena provlima me ti sigkekrimeni karta mnhmhs..;) k na fantasteis otan thn phra ego ton augousto thn eixe 94 euro to e-shop...:wacko:

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι πρεπει να κανω οταν το παρω; Το λειτουργω μεχρι να ξεφορτισει και μετα;

Όπως το πάρεις το βάζεις να φορτίσει για 1,5-2 ώρες και αφού φορτίσει το ανοίγεις.

Δεν πρέπει να το ανοίξεις πριν το φωρτίσεις πλήρως.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...