Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω παραγγειλει το κινητο (N73 ΜΕ) απο τον oτε απο την 1η Δεκεμβριου κ δεν εχει ερθει ακομα.. Δεν ειναι λιγο τραγικο;:confused:

 

Ακόμα το περιμένεις;

Μεγάλη υπομονή έχεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω παραγγειλει το κινητο (N73 ΜΕ) απο τον oτε απο την 1η Δεκεμβριου κ δεν εχει ερθει ακομα.. Δεν ειναι λιγο τραγικο;:confused:

 

Πήγαινε σε ένα Nokia shop. Εγώ πήγα να ρωτήσω πότε θα έρθει αν το παραγγείλω και είχε στο μαγαζί 2 κομμάτια. Πήρα το ένα. (Αυτά πριν 20 μέρες)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει βρει κανεις σας θηκη κατα προτιμιση bodyglove.Εγω δεν βρισκω με τιποτα ξερετε κανενα online shop?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το καλυμα του joystick στο N73 εχει ξεκολησει σε κανεναν?εμενα ξεκολησε την πρωτη βδομαδα και ακομα περιμενω την αντικατασταση του απο το clubnokia
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το καλυμα του joystick στο N73 εχει ξεκολησει σε κανεναν?εμενα ξεκολησε την πρωτη βδομαδα και ακομα περιμενω την αντικατασταση του απο το clubnokia

Ωραια...φιλος το πηρε με συμβολαιο δωρεαν απο o2 και του ξεκολλησε το καλλυμα του joystick. Πηγε με την συσκευασια στο καταστημα και του δωσανε ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ χωρις ερωτησεις...αθανατη Ελλαδαρα.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μιχαλη ακομα το περιμενω....Ειναι λογικο σε κινιτο 400+κινιτο να ξεκολαει το καλυμα του joystick χωρις κακομεταχειριση ρε παιδια?αν ειναι δυνατον!!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous tous filous! Re paidia kathimerina diavazw ola osa grafontai apo filous gia ta N73 kai N73 ME! Ennowntas gia tis anavathmiseis, provlimata klp! Stin fasi pou vriskontai twra ta dio kinita (me tis iparxouses version) poio apo ta dio aksizei na parei kaneis? N73 i N73 ME? Tha mou peite twra "afto einai ipokeimeniko..."! Alla egw ennow pws an eksairesoume tin ipokeimenikotita stin epilogi tou montelou, iparxoun simantika simeia wste ena apo ta dio na iperexei aftin tin stigmi (ksanalew me tis iparxouses version giati avrio-methavrio mporei na bgei mia kainouria kai na allaksoun ta pragmata ksana)? Efxaristw poli kalo apogevma
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα εχει κανεις σας δοκιμασει να χρησιμοποιησει στο N73 συσκευη dualsim?ενοω αυτη την συσκευη που βαζεις μεσα τα τσιπακια της καρτας και μεσα απο το μενου της συσκευης διαλεγεις ποια καρτα θες να δουλεψεις.το εχει δοκιμασει κανεις?Θελω να βαλω μια ΤΙΜ ΚΑΙ ΜΙΑ VODAPHONE

 

Κατα πασα πιθανοτητα δεν γινεται.Ειναι εντελως διαφορετικες sim (vodafone -tim).Στο εμποριο κυκλοφορουν ανταπτορες αλλα οχι γι 3G

Johny
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις οτι το κινητο αργει να "συνελθει" οταν ειναι σε κατασταση αναμονης και δεχεται μια κληση ή μονο σε μενα συμβαινει αυτό;

Γινεται κατι γι' αυτο; Καποια ρυθμιση;

Και ξαναποσταρω το προβλημα μου στο οποιο δεν πηρα καποια απαντηση.

Αν μπορει καποιος ας βοηθησει.

 

 

Δεν λειτουργει το Adobe PDF. Ειχα περασει ενα αρχειο pdf το ανοιγε κανονικα αλλα πηγα να το ανοιξω μια φορα και εβγαλε οτι η μνημη ειναι ανεπαρκης. Και απο τοτε δεν ανοιγει. Δεν ετρεχε καποιο προγραμμα παντως εκεινη τη στιγμη. τι να κανω; Μπορω να το εγκαστησω ξανα και αν ναι που θα το βρω;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξαναλεω οτι η τελευταια εκδοση σε εμενα τουλαχιστον σερνεται.Και ειδικα στα μηνυματα μεγαλη πικρα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα εχει κανεις σας δοκιμασει να χρησιμοποιησει στο N73 συσκευη dualsim?ενοω αυτη την συσκευη που βαζεις μεσα τα τσιπακια της καρτας και μεσα απο το μενου της συσκευης διαλεγεις ποια καρτα θες να δουλεψεις.το εχει δοκιμασει κανεις?Θελω να βαλω μια ΤΙΜ ΚΑΙ ΜΙΑ VODAPHONE

 

ΝΑΙ εγω ΟΚ

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Κατα πασα πιθανοτητα δεν γινεται.Ειναι εντελως διαφορετικες sim (vodafone -tim).Στο εμποριο κυκλοφορουν ανταπτορες αλλα οχι γι 3G

 

Γινεται, δεν εχει σημασια αν ειναι απο διαφορετικα networks, και τωρα εχουν αρχισει να πουλανε και ανταπτορες συμβατους με 3G ειναι λιγο ακριβοι ομως

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. μολις αγορασα κι εγω το Ν73 και θα ηθελα να σας ρωτησω σχετικα με την μπαταρια. εχει σημασια ποση ωρα θα φορτισω το κινητο μου την πρωτη φορα; κατι ακουσα οτι πρεπει να το εχω στην πριζα για 12 ωρες περιπου για να πιασει αργοτερα τη μαξιμουμ αποδοση. αληθευει;
Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια!!

Έκανα ένα αντίγραφο ασφαλείας με το Nokia Pc Suite και όσες φορές και αν προσπάθησα να το περάσω στο κινητό φτάνει μέχρι το 90% και μετά ανάβει η οθόνη του κινητού και λέει "Το κινητό θα επανεκκινηθεί" και από κάτω την επιλογή "Εντάξει".Την ίδια στιγμή στην οθόνη του υπολογιστή πετάγεται ένα μήνυμα που λέει "Το κινητο αποσυνδέθηκε.Συνδέστο το ξανά και ξαναπροσπαθήστε".

Το έχω κάνει 6-7 αλλά όλο το ίδιο γίνεται.

Τι να κάνω?Έχασα μηνύματα,επαφές κτλ.

 

Έχει τύχει σε κανέναν άλλο αυτό?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. μολις αγορασα κι εγω το Ν73 και θα ηθελα να σας ρωτησω σχετικα με την μπαταρια. εχει σημασια ποση ωρα θα φορτισω το κινητο μου την πρωτη φορα; κατι ακουσα οτι πρεπει να το εχω στην πριζα για 12 ωρες περιπου για να πιασει αργοτερα τη μαξιμουμ αποδοση. αληθευει;

 

Θελει προσοχη μεχρι την 3-4 φορτιση! Θα καταναλωνεις συντηρητικα την μπαταρια, στην αρχη 2 κανονικες 2ωρες φορτισεις μετα θα το βαλεις βραδυ και απο κει και περα μπορεις να το δουλευεις ανετα! Αυτο ισχυει για ολες τις λιθιου

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να ακουσουμε ραδιο στο κινητο μας απο τα ηχεια του κινητου χωρης να σηνδεσουμε το καλωδιο ακουστικων? :rolleyes:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να ακουσουμε ραδιο στο κινητο μας απο τα ηχεια του κινητου χωρης να σηνδεσουμε το καλωδιο ακουστικων? :rolleyes:

 

Δυστυχώς όχι. Τα ακουστικά λειτουργούν ως κεραία... Μπορείς να ακούσεις από το ηχείο του κινητού, αλλά πάντα με τα ακουστικά συνδεδεμένα:)

Link to comment
Share on other sites

re paidia diavasa oti to n73 ME exei poli xamili entasi sta akoustika!!! isxiei???

Pio einai pio kalo to n73 ME i to aplo?

1)Εχει καλη ενταση στα ηχεια

2)Το Ν73 ΜΕ εχει και καρτα μνημης 2G (ενο το απλο δεν εχει) αλλα κ γιατι ειναι μαυρο και μου εμενα μου φαινετε πιο ομορφο :)

Αλιος το Ν73 και το Ν73 ΜΕ ειναι ιδια!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

1)Εχει καλη ενταση στα ηχεια

2)Το Ν73 ΜΕ εχει και καρτα μνημης 2G (ενο το απλο δεν εχει) αλλα κ γιατι ειναι μαυρο και μου εμενα μου φαινετε πιο ομορφο :)

Αλιος το Ν73 και το Ν73 ΜΕ ειναι ιδια!!

 

den ennow sta ixeia ennow sta hands free!!!:)

Link to comment
Share on other sites

den ennow sta ixeia ennow sta hands free!!!:)

Για αυτα μηλησα πιο πανω εμενα μου φαινοντε δηνατα (προσωπικη μου γνωμη) :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Για αυτα μηλησα πιο πανω εμενα μου φαινοντε δηνατα (προσωπικη μου γνωμη) :O

 

to exeis parei esi???

thelo na to paro kai akouw na lene oti einai pio argo kai paizei poli siga mousiki apo ta hands free!!!

 

:( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ευχαριστημενος απο το Ν73 και μου αρεση πολη σαν κινητο :)

Το μονο που με χαλαει ειναι ο δεικτης SAR της συσκευής που ισουται με 1,13 W/Kg :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

to exeis parei esi???

thelo na to paro kai akouw na lene oti einai pio argo kai paizei poli siga mousiki apo ta hands free!!!

 

:( :( :( :( :(

Εχει κορυφαία αναπαραγωγη ήχου τόσο στα ακουστικά όσο και στα ηχεία.

Εγώ έχω το ν73 το απλό,αλλα το αναβαθμισα σε m.e

o media player ειναι πολύ πιο προχωρημένος στην M.e με περισσοτερες επιλογές στον ήχο,οπως ενισχυση και διευρυνση stereo.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...