Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδες σχετικα με αυτο που ειχα δει σε ενα Ν73,με την Εκθεση του να δειχνει χυμα ολα τα βιντεο μαζι με τις φοτο εχει διορθωθει τιποτα η ετσι ακομα παραμενει η κατασταση???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποια είναι η τιμή λιανικής πώλησης της συσκευής στα Vodafone Shops;

 

Ρωτάω εσένα,αφού στην ιστοσελίδα της εταιρείας δεν περιέχεται το Ν73.

474 αν θυμάμαι καλά. σήμερα το πρωί ρώτησα...

 

Από που το πήρες ρε φίλε, εννοώ από πιο κατάστημα της Vodafone?Το ψάχνω εδώ και 3 βδομάδες και δεν το βρίσκω πουθενά στη Vodafone

.... μου είπαν όμως ότι είναι δυσεύρετο κινητό γιατί δεν έχουν πολλά κομμάτια

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες σχετικα με αυτο που ειχα δει σε ενα Ν73,με την Εκθεση του να δειχνει χυμα ολα τα βιντεο μαζι με τις φοτο εχει διορθωθει τιποτα η ετσι ακομα παραμενει η κατασταση???

 

Δυστυχώς παραμένει.

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το απλο η το πηρες απο Tim/Vodafone?

Μερικες σελιδες πισω εδω στο ιδιο θεμα θα βρεις οδηγιες για ΝΣΣ τα νουμερα του απλου και του ΜΕ δες αν ταιριαζουν με το δικο σου γιατι η νοκια (μπορει να) βγαζει λογισμικα διαφορετικα.

 

Το πήρα απο την ΤΙΜ.

Δηλαδή θέλεις να μου πείς οτι επειδή το πήρα απο εκεί δεν υπαστηρίζεται το update ???:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα απο την ΤΙΜ.

Δηλαδή θέλεις να μου πείς οτι επειδή το πήρα απο εκεί δεν υπαστηρίζεται το update ???:wacko:

 

 

Μαλλον οτι αλλο το Firmware για την ΤΙΜ αλλο για Vodafone, αλλο για το απλο που περνουμε απο νοκια μαγαζι η απο τον κοτσοβολο. Μπορεις να το κανεις update αν διαβασεις τα σχετικα ποστ που σου ειπα αλλα η εγγυηση παει περιπατο

 

PS: Αν το κανεις, πηγαινε πισω στην σελιδα 91 εδω στο ιδιο θεμα, διαβασε τα ποστ και παρε το guide που εφτιαξε ο nervous, τα product ID για απλο 0529782 και για ΜΕ 0539293

Link to comment
Share on other sites

Αλλος ενας κατοχος N73 απο δω! Το πηρα σημερα απο Vodafone Shop με επιδοτηση. :D

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?

Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΤΑΙΝΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ MANUAL ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ?

 

 

ΜΗΝ γραφεις με κεφαλαια,ειναι σαν να φωναζεις,το εχουμε ξαναπει!

Link to comment
Share on other sites

Απο το γωνιακο μαγαζι στην Κηφισιας, στο υψος του μεγαρου του ΟΤΕ στο Μαρουσι αγοραστηκε. Τους ειχα παρει τηλεφωνο το Σαββατο το μεσημερι (οταν κλεινανε) να τους ρωτησω και οταν μου παν πως υπαρχει, ζητησα να μου το κρατησουν για σημερα. Το εψαχνα κι εγω παντου για πολυ καιρο. Παντως μου ειπαν οτι μεσα σε αυτην τη βδομαδα θα παραλαβουν νεα κομματια N73 και N73 ME.

 

Το τηλεφωνο δεν το εχω δει καθολου γιατι ειμαι στη σχολη και εστειλα τη μητερα μου να παει να το παρει. Οταν παω σπιτι το βραδυ θα σας απαντησω και στα αλλα που ρωτησατε.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν το ΜΕ συμφέρει τρελά κάνει μόνο 42 ευρώ ακριβότερα απο το απλό συμφέρει γιατι σου βγαίνει πιο φτήνα απο το να πάρεις την 2gb μνήμη απο το εμποριο+ακουστικα+πρόσοψη
Fasten Your Seatbelt Dorothy Because Cansas is going Bye Bye
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η τιμή λιανικής πώλησης της συσκευής στα Vodafone Shops;

 

Ρωτάω εσένα,αφού στην ιστοσελίδα της εταιρείας δεν περιέχεται το Ν73.

 

Την αρχικη τιμη δεν τη γραφει πουθενα. Παντως προσθετοντας το ποσο της επιδοτησης και του υπολοιπου που εδωσα, βγαινει γυρω στα 455 ευρω.

 

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?

Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΤΑΙΝΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ MANUAL ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ?

 

 

ΜΗΝ γραφεις με κεφαλαια,ειναι σαν να φωναζεις,το εχουμε ξαναπει!

 

Ναι και στα δυο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μας πει γιατί οι συσκευές με ΙΜΕΙ που λήγει σε 0, παρουσιάζουν προβλήματα στη χρήση διαφόρων εφαρμογών; Μπορεί να εμφανίσουν προβλήματα και αλλού;
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιο εξαρτημα το οποιο να επικοινωνει ασυρματα με το N73 και να με ειδοποιει για τα εισερχομενα μηνυματα η για τις κλησεις που λαμβανω? Φανταζομαι θα ειναι BT..Bluetooth Headset? Tι ακριβως?

 

Ειχα δει ενα ρολοι για sony ericsson. Υπαρχει κατι τετοιο για νοκια?

 

Mπορει καποιος please να απαντησει στο πανω ερωτημα?:worry:

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβώς ψάχνεις;

Bt Headset με οθόνη που να σου δείχνει τηλεφωνήματα και τα μηνύματα;

στο site της NOKIA και το ελληνικό και το ξένο δεν είδα να υπάρχει τέτοιο εξάρτημα γιατι το έψαχνα και εγώ.

Έχει μόνο ενα ενσύρματο handsfree το οποίο έχει και οθόνη αλλά δε θυμάμαι το κωδικό του...

Fasten Your Seatbelt Dorothy Because Cansas is going Bye Bye
Link to comment
Share on other sites

Auto pou exo na po gia to N73 Music Edition....einai ti na po poli omorfo kai super kinito,eimai apolita ikanopiimenos kai tha sas diekriniso kati...mesa sti siskeuasia tou kinitou exei karta mnimis 2GB kai oxi 1GB pou nomizoun oi perissoteroi;)
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον οτι αλλο το Firmware για την ΤΙΜ αλλο για Vodafone, αλλο για το απλο που περνουμε απο νοκια μαγαζι η απο τον κοτσοβολο. Μπορεις να το κανεις update αν διαβασεις τα σχετικα ποστ που σου ειπα αλλα η εγγυηση παει περιπατο

 

PS: Αν το κανεις, πηγαινε πισω στην σελιδα 91 εδω στο ιδιο θεμα, διαβασε τα ποστ και παρε το guide που εφτιαξε ο nervous, τα product ID για απλο 0529782 και για ΜΕ 0539293

 

Ευχαριστώ πολύ dedcat update completed !!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Στον τηλεφωνικό κατάλογο, σε κάποιες επαφές είχα αλλάξει τον τίτλο της ετικέττας. πχ από "Τηλέφωνο (εργασίας)", το έκανα "Γραφείο" κλπ. Αυτό το έκανα σε 10-15 επαφές. Έκανα αποθήκευση των επαφών στην κάρτα μνήμης αλλά όταν μετά από software update αντέγραψα πάλι τις επαφές από την κάρτα στην μνήμη του κινητού, οι αλλαγές στις ετικέττες είχαν χαθεί και υπήρχαν οι αρχικές τους ονομασίες. Τελικά στην αντιγραφή των επαφών στην κάρτα, δεν μεταφέρονται και οι νέες ονομασίες των ετικεττών; Συμβαίνει το ίδιο και με γενικο backup-restore;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Στον τηλεφωνικό κατάλογο, σε κάποιες επαφές είχα αλλάξει τον τίτλο της ετικέττας. πχ από "Τηλέφωνο (εργασίας)", το έκανα "Γραφείο" κλπ. Αυτό το έκανα σε 10-15 επαφές. Έκανα αποθήκευση των επαφών στην κάρτα μνήμης αλλά όταν μετά από software update αντέγραψα πάλι τις επαφές από την κάρτα στην μνήμη του κινητού, οι αλλαγές στις ετικέττες είχαν χαθεί και υπήρχαν οι αρχικές τους ονομασίες. Τελικά στην αντιγραφή των επαφών στην κάρτα, δεν μεταφέρονται και οι νέες ονομασίες των ετικεττών; Συμβαίνει το ίδιο και με γενικο backup-restore;

 

Kάτι τέτοιο θα συμβαίνει μάλλον.

Ψιλολογικό μου φαίνεται.Θα μπορούσε και να μην γίνεται, αλλά δεν είναι και παράγογο που συμβαίνει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν νεώτερα από τις αλλαγές στην ονομασία των ετικετών: Τελικά οι νέες ονομασίες στις ετικέτες αποθηκεύονται με τη διαδικασία γενικού backup-restore :up: Ευτυχώς! Πάντως η απλή αποθήκευση στην κάρτα μνήμης δεν κρατά τις αλλαγές στις ετικέτες...
Link to comment
Share on other sites

Χθες ειταν σχεδον γεματο και με 3 ωρες ραδιοφονο και mp3 που ακουγα σχεδον τελιοσε η μπαταρια!! :(
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

paidia peite kana site (i steilte kapoios pm) me applications gia to n73 pou na kanoun...

Mπορεις να κατεβασεις οτι θελεις απο εδω αφου κανεις προτα μια εγραφη ;)

xxxxxxxxxxxxxxxx

Καλο ειναι να διαβαζεις και λιγο πιο πισω η να χρησημοποιησης την αναζητηση οστε να μην γεμιζει το site με της ειδιες ερωτησεις και απαντησεις! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Η αυτονομία είναι περίπου 2,5 μέρες με νορμάλ χρήση. Ας μην ξεχνάμε πως πρόκειται για Symbian κινητό με υπολογίσιμη επεξεργαστική ισχύ. Πάντως για Symbian είναι από τα καλύτερα της αγοράς.
Link to comment
Share on other sites

Ας μην ξεχνάμε πως πρόκειται για Symbian κινητό με υπολογίσιμη επεξεργαστική ισχύ.

 

Ναι βέβαια, μην το ξεχνάτε:lol: :p

 

Σιγά την ισχύ!

Κάνε ένα benchmark με κάποιο se και θα δείς ότι θα το λιώσει το n73.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...