Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παράξενο.

Εγώ ρώτησα σε ένα Νοκια για το ΜΕ και μου είπαν μέσα στη βδομάδα ή στην επόμενη.

 

Επίσης το ίδιο μου είπαν και από Βόνταφον.

 

Το ότι έχει έλλειψη είναι γνωστό, περιμένουν καινούργιες παρτίδες.

 

Χαρακτηριστικά μου είπε ο τύπος:

"Το κινητό δεν προλαβαίνει να μπει καλά-καλά στο μαγαζί."

 

εγώ λέω να πάω στο βονταφον να κάνω τη σύνδεση, να τακτοποιήσω και τη μεταφορά αριθμού γιατί τώρα έχω CU, να δώσω και τα δικαιολογιτικά για το φοιτιτικό πακέτο, να είμαι έτοιμος, για να μου κρατήσουν τη συσκευή όταν έρθει.

 

Τι λέτε?

 

 

Υ.Γ. Στο γερμανό δεν έχουν ιδέα.

Αν τους το φέρουν, θα το πάνε στην αστυνομία, έτσι μαύρο που είναι. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδες, μολις πριν απο μια βδομαδα περιπου χτυπησα κι εγω το Ν73. Σε γενικες γραμμες λοιπον το κινητο φυσαει αλλα με χαλανε μερικα μικροπροβληματακια. Πρωτον λοιπον ειναι το προστατευτικο καπακι του φακου που απο την 2η κιολας μερα αρχισε να πσιλομπαλαντζαρει και ακουγεται σαν μπιχλιμπιδι. 2ον η υποδοχη του κινητου για το USB καλωδιο ειναι αρκετα δυσχρηστη και νομιζω οτι σε κανα μηνα θα την εχω ξεπαστρεψει βαλε-βγαλε. Και τελος (εδω θα χρειαστω την βοηθεια οποιουδηποτε εχει ασχοληθει με το θεμα), εχω ρωτησει σε αρκετα Nokia Shops για προσοψεις και αναβαθμιση λογισμικου σε Music Edition. Οι υπαλληλοι λοιπον με κοιτουσαν σαν εξωγηινο. Ειναι λοιπον οντως τοσο ανενημερωτοι ή δεν προκειται να το δουμε το ΜΕ παρα μονο σε ετοιμη συσκευη για αγορα;

Υ.Γ. Απο θεμα λογισμικου και λειτουργιων το κινητο πεταει και ελπιζω να μου κρατησει αρκετο καιρο!!!

 

Το USB κι εμένα με δυσκόλευε πάρα πολύ και φοβόμουν μην το διαλύσω αλλά τυχαία βρήκα τον τρόπο: Βάζω πρώτα το δεξι "ποδαράκι" στην εσοχή και μετά το αριστερό. Κουμπώνει τέλεια χωρίς ζόρισμα. Όταν προσπαθείς και τα δυο μαζί χρειάζεσαι σφυρί :p

 

Το καπάκι, φτου να μην το ματιάσω, δεν κουνιέται ρούπι παρόλο που κοντεύει δίμηνο στην τσέπη του παντελονιού μου. Απλά προσέχω όταν το βάζω και το βγάζω να μη σκαλώσει πουθενά.

 

Καλά, αυτό το κινητό από τότε που βγήκε συνέχεια δεν προλαβαίνει να μπει στο μαγαζί και φεύγει. Μου φαίνεται θα γίνει best seller. Πάει χάσαμε την αποκλειστικότητα :lol: :lol: :p

 

Όσο για τους υπάλληλους κάνε ένα απλό τεστ, ρώτα τους: "Έχετε υπόψιν σας το myphone.gr;" Αν σας πουν "Τι είναι αυτό;" να ξέρετε τι να περιμένετε. Πιστεύω ότι αν κάναμε ένα γκάλοπ, ότι το 90% θα απαντούσε έτσι.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ το έχω εκθειάσει αυτό το κινητό και η αλήθεια είναι ότι είναι το καλύτερο που είχα ποτέ αλλά έχει και μερικά στραβά που με ενοχλούν και λέω τα σύρω όλα μαζεμένα.

 

Πρώτα πρώτα έχει πολλούς "ρουφιάνους" και μπορεί κάλλιστα να σου βγάλει στη φόρα πράγματα που δε θα 'θελες:

1. Η έκθεση είναι για τα σκυλιά, τα 'παμε να μην τα ξαναλέμε ότι τα βγάζει όλα χύμα από όλους τους καταλόγους. Μια λύση θα ήταν να μπορούμε να βάλουμε να ανοίγει άλλο πρόγραμμα με το κουμπάκι της έκθεσης (πχ. Resco Photo Viewer) - αλλά δεν γίνεται!

2. Το lifeblog τα κρατάει όλα μέσα κι αν δεν πας να τα σβήσεις με Y-borwser σου βγάζει σε μικρογραφίες ακόμα και εικόνες που έχεις σβήσει από την έκθεση. Άρα καθίσταται άχρηστο για κάποιον που προσέχει την ιδιωτικότητά του. Και δεν μπορείς και να το απεγκαταστήσεις!

3. Το μητρώο στο "Στοιχεία επικοινωνίας" δε σβήνει τις καταχωρίσεις μία - μία αλλά όλες μαζί!!

4. Οι αναφορές παράδοσης μηνυμάτων δε σβήνονται μία - μία αλλά όλες μαζί!

Τα παλιά νόκια ήταν πρώτα σ' αυτά τα ζητήματα, τι τους έπιασε τώρα; Μερικά τα είχα επισημάνει κι εγώ απο καιρό αλλά τα περισσότερα τα ανακάλυψε ένας φίλος μου που έχει τη μύγα και μυγιάζεται. Έχει απόλυτο δίκιο.

 

και συνεχίζω:

5. Το καπάκι είναι ευαίσθητο από ότι ακούω από διαμαρτυρίες πολλών, ευτυχώς μόνο ένας είπε ότι του έφυγε ολοκληρωτικά.

6. Το βύσμα (USB) σου βγάζει τον αδόξαστο να το βυσματώσεις. Διορθώνεται αρκετά με το κόλπο που ανέφερα στο προηγούμενο μήνυμα.

7. Καμιά φορά το πιάνει η ώρα του και σου ζητάει να κλείσεις όλες τις εφαρμογές για να κάνεις μια δουλειά - κι ας μην έχεις καμία ανοιχτή. Φτιάχνει με επανεκκίνηση. Αλλά αυτό είναι γενικό πρόβλημα του OS60 3rd edition (9.1).

8. Το joystick εξέχει κάπως και με φοβίζει ότι θα το ψάχνω στην τσέπη καμιά μέρα. Καλύτερα να ήταν flat. Και εδώ ανέφερε κάποιος ότι του έφυγε.

9. Όταν ηχογραφείς συνομιλία, ακόμα και με τηλεφωνητή - που είναι εις γνώση του άλλου - κάνει ένα εκκωφαντικό beep κάθε 5 δευτερόλεπτα, τόσο δυνατό που αποσυντονίζει τον καλούντα από αυτά που θέλει να πει! Ένα beep στην αρχή θα έφτανε. (άλλο ένα γενικό πρόβλημα των OS60 3rd edition)

10. Το ξυπνητήρι θέλει ειδική μεταχείριση για να λειτουργήσει με κλειστό το τηλέφωνο. Δε μ' ενοχλεί και τόσο γιατί το βάζω σε λειτουργία "Εκτός σύνδεσης" και χτυπάει κανονικά (βαριέμαι κάθε φορά να περιμένω σχεδόν ένα λεπτό για να πάρει μπροστά). Αλλιώς - από ότι αναφέρουν άλλοι χρήστες - πρέπει να κάνεις μια δοκιμαστική αφύπνηση (μετά από ένα λεπτό), να χτυπήσει για λίγο και μετά να βάλεις την πραγματική ώρα αφύπνησης και να το κλείσεις. Πρωτότυπο! Ξαναείδατε υπηρεσία αφύπνησης που θέλει να την αφυπνήσετε για να σας αφυπνήσει;

11. Έχει ψηλό δείκτη SAR για τα σημερινά δεδομένα.

12. Δεν μπορείς να σβήσεις το φλας όταν παίρνει βίντεο - μένει αναμμένο - ούτε ένα βιντεάκι έκπληξη δεν μπορείς να κάνεις!

 

Τα παρακάτω αφορούν ένα άλλο ζήτημα: Το βρίσκω παράλογο να σε αναγκάζει να καταφεύγεις σε λύσεις τρίτων (ειδικά προγράμματα) για πράγματα που την σήμερον θεωρούνται αυτονόητα σε πολλά κινητά:

 

12. Ένδειξη φωτογραφίας καλούντος σε κανονικό μέγεθος (όχι αυτές τις "ψείρες" - εικόνες)

13. Αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου.

14. Ηχογράφηση σε απεριόριστο χρόνο (ανάλογα με τη μνήμη)

15. Χρήση του φλας ως φακό.

16. Ξυπνητήρια με επανάληψη (καθημερινές, αργίες κτλ.)

 

και τελευταίο και κυριότερο:

 

17. Δε φτιάχνει καφέ!!!

 

18..... Αν ξέχασα κάτι, συνεχίστε το μέτρημα.

 

 

Κουφό αυτό που θα πώ αλλά παρόλα αυτά δε θα το άλλαζα με άλλο.

Η αλλήθεια είναι ότι τα περισσότερα είναι μικρολεπτομέρεις που δεν ενοχλούν και πολύ.

Μόνο που καλό θα ήταν να μην υπήρχαν.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα καπιον να μου αγορασει το κινητο μου Ν6680 για να παρω το Ν73 το προβλημα ειναι πος το κινητο Ν73 δεν το εχω στα χεργια μου κ θελω να κρατησω της επαφες για να της περασω στο καινουργιο μου κινητο(οταν το παρω στα χεργια μου!) Μπορειτε να μου πειτε ενα προγραμμα που να κανεια αυτη την δουλια? δηλαδει να μπορεσω να μεταφερω της επαφες απο το ενα κινητο στο αλλο (χωρις να χασω τα συνοπτικα δεδομενα της καθε επαφης)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Sorry αν εχει ξαναερωτηθει αλλα δε το βρηκα πουθενα...

Μετα την πρωτη επαφη με το κινητο 2 πραγματα μου κεντρισαν το ενδιαφερον.

Μου φανηκε πολυ ελαφρυ.... και 2ον το joystick με προβληματισε γιατι ηθελε πολυ δυναμη για να μετακινηθει...

Σε ολα ετσι ειναι ή παιζει σε καποιες παρτιδες να διαφερει καπως?

Και κατι τελευταιο. Η τιμη ποτε περιπου θα πεσει? Τα χριστουγεννα υπαρχει περιπτωση? και γιατι μειωσεις μιλαμε?

Thanks... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ το έχω εκθειάσει αυτό το κινητό και η αλήθεια είναι ότι είναι το καλύτερο που είχα ποτέ αλλά έχει και μερικά στραβά που με ενοχλούν και λέω τα σύρω όλα μαζεμένα.

 

Πρώτα πρώτα έχει πολλούς "ρουφιάνους" και μπορεί κάλλιστα να σου βγάλει στη φόρα πράγματα που δε θα 'θελες:

1. Η έκθεση είναι για τα σκυλιά, τα 'παμε να μην τα ξαναλέμε ότι τα βγάζει όλα χύμα από όλους τους καταλόγους. Μια λύση θα ήταν να μπορούμε να βάλουμε να ανοίγει άλλο πρόγραμμα με το κουμπάκι της έκθεσης (πχ. Resco Photo Viewer) - αλλά δεν γίνεται!

2. Το lifeblog τα κρατάει όλα μέσα κι αν δεν πας να τα σβήσεις με Y-borwser σου βγάζει σε μικρογραφίες ακόμα και εικόνες που έχεις σβήσει από την έκθεση. Άρα καθίσταται άχρηστο για κάποιον που προσέχει την ιδιωτικότητά του. Και δεν μπορείς και να το απεγκαταστήσεις!

3. Το μητρώο στο "Στοιχεία επικοινωνίας" δε σβήνει τις καταχωρίσεις μία - μία αλλά όλες μαζί!!

4. Οι αναφορές παράδοσης μηνυμάτων δε σβήνονται μία - μία αλλά όλες μαζί!

Τα παλιά νόκια ήταν πρώτα σ' αυτά τα ζητήματα, τι τους έπιασε τώρα; Μερικά τα είχα επισημάνει κι εγώ απο καιρό αλλά τα περισσότερα τα ανακάλυψε ένας φίλος μου που έχει τη μύγα και μυγιάζεται. Έχει απόλυτο δίκιο.

 

και συνεχίζω:

5. Το καπάκι είναι ευαίσθητο από ότι ακούω από διαμαρτυρίες πολλών, ευτυχώς μόνο ένας είπε ότι του έφυγε ολοκληρωτικά.

6. Το βύσμα (USB) σου βγάζει τον αδόξαστο να το βυσματώσεις. Διορθώνεται αρκετά με το κόλπο που ανέφερα στο προηγούμενο μήνυμα.

7. Καμιά φορά το πιάνει η ώρα του και σου ζητάει να κλείσεις όλες τις εφαρμογές για να κάνεις μια δουλειά - κι ας μην έχεις καμία ανοιχτή. Φτιάχνει με επανεκκίνηση. Αλλά αυτό είναι γενικό πρόβλημα του OS60 3rd edition (9.1).

8. Το joystick εξέχει κάπως και με φοβίζει ότι θα το ψάχνω στην τσέπη καμιά μέρα. Καλύτερα να ήταν flat. Και εδώ ανέφερε κάποιος ότι του έφυγε.

9. Όταν ηχογραφείς συνομιλία, ακόμα και με τηλεφωνητή - που είναι εις γνώση του άλλου - κάνει ένα εκκωφαντικό beep κάθε 5 δευτερόλεπτα, τόσο δυνατό που αποσυντονίζει τον καλούντα από αυτά που θέλει να πει! Ένα beep στην αρχή θα έφτανε. (άλλο ένα γενικό πρόβλημα των OS60 3rd edition)

10. Το ξυπνητήρι θέλει ειδική μεταχείριση για να λειτουργήσει με κλειστό το τηλέφωνο. Δε μ' ενοχλεί και τόσο γιατί το βάζω σε λειτουργία "Εκτός σύνδεσης" και χτυπάει κανονικά (βαριέμαι κάθε φορά να περιμένω σχεδόν ένα λεπτό για να πάρει μπροστά). Αλλιώς - από ότι αναφέρουν άλλοι χρήστες - πρέπει να κάνεις μια δοκιμαστική αφύπνηση (μετά από ένα λεπτό), να χτυπήσει για λίγο και μετά να βάλεις την πραγματική ώρα αφύπνησης και να το κλείσεις. Πρωτότυπο! Ξαναείδατε υπηρεσία αφύπνησης που θέλει να την αφυπνήσετε για να σας αφυπνήσει;

11. Έχει ψηλό δείκτη SAR για τα σημερινά δεδομένα.

12. Δεν μπορείς να σβήσεις το φλας όταν παίρνει βίντεο - μένει αναμμένο - ούτε ένα βιντεάκι έκπληξη δεν μπορείς να κάνεις!

 

Τα παρακάτω αφορούν ένα άλλο ζήτημα: Το βρίσκω παράλογο να σε αναγκάζει να καταφεύγεις σε λύσεις τρίτων (ειδικά προγράμματα) για πράγματα που την σήμερον θεωρούνται αυτονόητα σε πολλά κινητά:

 

12. Ένδειξη φωτογραφίας καλούντος σε κανονικό μέγεθος (όχι αυτές τις "ψείρες" - εικόνες)

13. Αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου.

14. Ηχογράφηση σε απεριόριστο χρόνο (ανάλογα με τη μνήμη)

15. Χρήση του φλας ως φακό.

16. Ξυπνητήρια με επανάληψη (καθημερινές, αργίες κτλ.)

 

και τελευταίο και κυριότερο:

 

17. Δε φτιάχνει καφέ!!!

 

18..... Αν ξέχασα κάτι, συνεχίστε το μέτρημα.

 

 

Κουφό αυτό που θα πώ αλλά παρόλα αυτά δε θα το άλλαζα με άλλο.

Η αλλήθεια είναι ότι τα περισσότερα είναι μικρολεπτομέρεις που δεν ενοχλούν και πολύ.

Μόνο που καλό θα ήταν να μην υπήρχαν.

Δεν θα πιάσω μιά μία τις καταχωρήσεις σου για να τις κρίνω ή να τις απαντήσω

(δεδομένου πως δεν είναι και λίγες), αλλά σαφώς υπερβάλλεις....Το κινητό λειτουργεί - το έχω ξαναπεί- άψογα ειδικά με τα νέα προγράμματα (για το ξυπνητήρι προτείνω τη νέα έκδοση του alarm manager)

 

Φυσικά θεωρώ αυτονόητο πως αν σε χαλάνε τα προγράμματα που εξ ορισμού βαζεις για να λειτουργήσουν το κινητό έτσι όπως επιθυμείς ή τα θεωρείς πως αυτονόητα θα έπρεπε να ενσωματώνονται, μπορεί να καλυφθείς πλήρως από τα κινητά κλειστού προγραμματισμού που τα έχουν όλα μέσα....Δεν αντιλαμβάνομαι δε το λόγο που τα ψάχνεις αυτά στα smart που ιστορικά λειτουργούν με ξεχωριστά προγράμματα.:O

 

Όσο για τον τρόπο που συνδέεις στο κονέκτορα τα καλώδια, ε όλα τα πράγματα έχουν το "κουμπί" τους και είναι αυτονόητο πως το βρίσκουμε σε κάτι που αγαπάμε, διαφορετικά το πετάμε ως ελαττωματικό.... :O

 

Το ξαναλέω : Το Ν73 είναι το αποδεδειγμένα καλύτερο και τελειότερο κινητό smart candy bar όλων των εποχών.... και αυτό γίνεται αντιληπτό σε όλους όσους έχουν στοιχειώδη πείρα και ενασχόληση με τα κινητά και δη "έξυπνου" τύπου...;) :D

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Το ξαναλέω : Το Ν73 είναι το αποδεδειγμένα καλύτερο και τελειότερο κινητό smart candy bar όλων των εποχών.... και αυτό γίνεται αντιληπτό σε όλους όσους έχουν στοιχειώδη πείρα και ενασχόληση με τα κινητά και δη "έξυπνου" τύπου...;) :D

 

Προφανώς αναφέρεσαι σε smartphone της νόκια.

Ναι, τότε έχεις δίκιο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πιάσω μιά μία τις καταχωρήσεις σου για να τις κρίνω ή να τις απαντήσω

(δεδομένου πως δεν είναι και λίγες), αλλά σαφώς υπερβάλλεις....Το κινητό λειτουργεί - το έχω ξαναπεί- άψογα ειδικά με τα νέα προγράμματα (για το ξυπνητήρι προτείνω τη νέα έκδοση του alarm manager)

 

Φυσικά θεωρώ αυτονόητο πως αν σε χαλάνε τα προγράμματα που εξ ορισμού βαζεις για να λειτουργήσουν το κινητό έτσι όπως επιθυμείς ή τα θεωρείς πως αυτονόητα θα έπρεπε να ενσωματώνονται, μπορεί να καλυφθείς πλήρως από τα κινητά κλειστού προγραμματισμού που τα έχουν όλα μέσα....Δεν αντιλαμβάνομαι δε το λόγο που τα ψάχνεις αυτά στα smart που ιστορικά λειτουργούν με ξεχωριστά προγράμματα.:O

 

Όσο για τον τρόπο που συνδέεις στο κονέκτορα τα καλώδια, ε όλα τα πράγματα έχουν το "κουμπί" τους και είναι αυτονόητο πως το βρίσκουμε σε κάτι που αγαπάμε, διαφορετικά το πετάμε ως ελαττωματικό.... :O

 

Το ξαναλέω : Το Ν73 είναι το αποδεδειγμένα καλύτερο και τελειότερο κινητό smart candy bar όλων των εποχών.... και αυτό γίνεται αντιληπτό σε όλους όσους έχουν στοιχειώδη πείρα και ενασχόληση με τα κινητά και δη "έξυπνου" τύπου...;) :D

 

Στο τελευταίο συμφωνούμε. Όπως είπα δεν το αλλάζω με κανένα, και το εννοώ. Αυτό δεν ήταν περιπαιχτικό σχόλιο από μένα.

Όσο για τα υπόλοιπα είναι θέμα άποψης. Αν τα smartphones "ιστορικά λειτουργούν με ξεχωριστά προγράμματα", σαν καταναλωτή δε θα με πείραζε καθόλου να αλλάξει ο ρους της ιστορίας τους.:D

Και δεν νομίζω ότι υπερβάλλω. Απλώς είναι όλα μαζεμένα και φαίνονται υπερβολικά. Όπως είπα όμως, τα περισσότερα τα θεωρώ πταίσματα αλλά θα ήταν καλύτερα αν δεν υπήρχαν.

Πειράζει που ζητάω πάντα το καλύτερο;:O

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Τέλειο το κινητό! 2 μέρες το έχω και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Το μονο πρόβλημα ειναι η ένταση του ακουστικού που πιστευω οτι ειναι κάπως χαμηλή...
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα καπιον να μου αγορασει το κινητο μου Ν6680 για να παρω το Ν73 το προβλημα ειναι πος το κινητο Ν73 δεν το εχω στα χεργια μου κ θελω να κρατησω της επαφες για να της περασω στο καινουργιο μου κινητο(οταν το παρω στα χεργια μου!) Μπορειτε να μου πειτε ενα προγραμμα που να κανεια αυτη την δουλια? δηλαδει να μπορεσω να μεταφερω της επαφες απο το ενα κινητο στο αλλο (χωρις να χασω τα συνοπτικα δεδομενα της καθε επαφης)

Βρηκα ενα προγραμμα που μπορει να μου κρατισει αρχειο της επαφες και εχει βγει εφαρμογη και για τα Os8 και για τα Os9, tο προγραμμα λεγεται contacts transert. Μπορει καπιος που εχει 2 κινητα να τα δοκημασει αν θα μπορεσω να κρατησω της επαφες μου αρχειο και να μου πει. Οποιος δεν μπορει να τα βρει ας μου πει να του το στηλω εγω:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε και ενα περιεργο πραγμα: Εγω ειμαι υπερευαισθτος στην ακτινοβολια(κιντηων, κετραιων,τηλεορασεων κτλ) αμα υπαρχει εστω και λιγο με πονα το κεφαλι. Το περιεργο ειναι οτι απο τοτε που εβαλα σιδερακια εχει γινει εντονοτερο το φαινομενο αυτο, αρα ειμαι ανιχνευτης ακτινοβολιας. Περασα μια μερα απο εναν διαδρομο στα Media Markt με κεραιες και κοντεψα να λιποθυμισω. Τωρα εκανα και ενα πειραμα: Πηρα τοδικο μου κιν. Νοκια 6680 μετα ενα SharpGX30i και ενα Ν73. Συπερασμα: μετα απο 1 λεπτο ομιλιας με το καθενα με το Sharp μου εφυγε το κεφαλι ενω με τα Νοκια μονο μια εννοχληση στο αυτι.

 

Αυτο το SAR που λεμε δεν ειναι σχετικο με τον πονο στο κεφαλι? Το σαρπ ποσο εχει αμα ειναι 22??? Ενταξει ειναι χειροτερο απο το 6680 αλλα τι να πω, τοσο επικυνδυνο ειναι το Ν73. Δειτε το κι αλλιως αμα χαθουμε κατω απο καμια χιονοστοιβαδα ή αμα χαθουμε στον νοτιο πολο θα εχουμε παραπανω πιθανοτητες να μας βρουν(αν δεν εχουμε πεθανει απο το υψηλο SAR):nuke: :nuke: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω για τα προβληματα του κινητου αλλα μηπως φταει η παραεισαγωγη!

Εγω το πηρα απο τα ΤΙΜ γραφει made in Finland και δεν εχω το παραμικρο προβλημα ουτε με το καπακι, ουτε με το joystick αλλα ουτε και με το βυσμα!

Απ'οτι ξερω στον Γερμανο εχει παραεισαγωγες!

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω για τα προβληματα του κινητου αλλα μηπως φταει η παραεισαγωγη!

Εγω το πηρα απο τα ΤΙΜ γραφει made in Finland και δεν εχω το παραμικρο προβλημα ουτε με το καπακι, ουτε με το joystick αλλα ουτε και με το βυσμα!

Απ'οτι ξερω στον Γερμανο εχει παραεισαγωγες!

 

Δεν νομίζω και εγώ από tim το πήρα και τα προβληματάκια του τα είχε στην αρχή...

(made in finland)

:wacko:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γνοριζει κανεισ πως μπορω να ηχογραφησω τη συνομιλια?

 

To TotalRecall v1.0 ίσως σου κάνει... (δεν το έχω δοκιμάσει!) αξια:D 10$

:wacko:
Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω και 2 μερες το 73 μου με κανει κατι "κολπα" που μου τα εκανε και το ν70 μου πριν απο την τελευταια αναβαθμιση....

ενω εχω βαλει προφιλ ηχο κλησης Mp3 το κινητο χτυπαει με τον κλασσικο ηχο το "nokia tune"...:mad:

εχω ξενερωσει απιστευτα με το θεμα...

νομιζα οτι η νοκια τα ειχε ξεπερασει αυτα τα προβληματακια....

υπαρχει μηπως καποια λυση για αυτο....???

το αντιμετωπισε κανεις αλλος αυτο η μονο εγω ειμαι....???

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω και 2 μερες το 73 μου με κανει κατι "κολπα" που μου τα εκανε και το ν70 μου πριν απο την τελευταια αναβαθμιση....

ενω εχω βαλει προφιλ ηχο κλησης Mp3 το κινητο χτυπαει με τον κλασσικο ηχο το "nokia tune"...:mad:

εχω ξενερωσει απιστευτα με το θεμα...

νομιζα οτι η νοκια τα ειχε ξεπερασει αυτα τα προβληματακια....

υπαρχει μηπως καποια λυση για αυτο....???

το αντιμετωπισε κανεις αλλος αυτο η μονο εγω ειμαι....???

Το έχω πεί πολλές φορές.

1)Ο ήχος πρέπει να είναι κοντά στο root είτε της κάρτας είτε του τηλεφώνου.

Αν δεν:

2)Σβήσε όλες τις κλήσεις(αναπάντητες κτλ.). Δεν εννοώ το μητρώο.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου εμφάνισε πρόβλημα στο joustick.

πατιέται πολύ πιο δύσκολα..

τι να πω.. :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει μόνο με το μικρό, απλά τα μικρά τα βγάζει πρώτα, κάπου παρακάτω θα είναι και το επίθετο που ψάχνεις.

 

EDIT: Εδώ που τα λέμε παίζει ρόλο και ο τρόπος καταχώρησης. Εγώ τα έχω καταχωρημένα στη μορφή Επιθετο - Όνομα στο πεδίο "Επώνυμο" (στο πεδίο "Όνομα" δεν έγραψα τίποτε).

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πεί πολλές φορές.

1)Ο ήχος πρέπει να είναι κοντά στο root είτε της κάρτας είτε του τηλεφώνου.

Αν δεν:

2)Σβήσε όλες τις κλήσεις(αναπάντητες κτλ.). Δεν εννοώ το μητρώο.

 

φιλε μου μπορεις στο πρωτο να με βοηθησεις λιγο.....????

γινε λιγο πιο κατανοητος....:)

απο χθες δεν εχω αλλο ηχο κλησης εκτος απο το νοκια tune.....

πα πα πα οτι χειροτερο......:lol:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...