Jump to content

«Μετρητές» προσώπων


zirico3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως γνωριζει καποιος που μπορω να βρω ενα χειροκινητο μετρητη?Ειναι ενα κλασικο μηχανημα που εχει ενα κουμπι πανω και εναν μετρητη στο πλαι!Αν καποιος ξερει που μπορω να το βρω για να το αγορασω;Ευχαριστω!
:)
Link to comment
Share on other sites

Εαν εννοεις σαν αυτα που ειχε η διαφημιση του ΑΧΕ (αν θυμαμαι καλα) ψαξε να βρεις το MAXIM ή το ΝΙΤΡΟ του προηγουμενου μηνα ειχαν μεσα δωρο.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή είμαι κάπως slow που και που, τί κάνει;

metras kosmo !!:) opos sthn diafhmish !! to xrhsimopoioun kai se polla aeroplana oi aerosunodoi gia na metrhsoun poso kosmo exei mesa !!:) apla kathe fora pou vlepeis kapoion kai thes na ton metrhseis patas to koumpi!!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο ψαχνω,δεν θυμομουν οτι το ειχαν στην διαφημιση.Οπως ειπε και ο tasosvel το εχω δει και στα αεροπλανα.Καποιο καταστημα που μπορω να το βρω ξερετε;;Αν οχι θα κοιταξω να βρω τα περιοδικα!Ευχαριστω!
:)
Link to comment
Share on other sites

Θέλω κι εγώ να πάρω τέτοιο μετρητή...

Βρείτε γρήγορα το μαγαζι που τον πουλάει!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τηλεφωνησα στα γραφεια του Maxim και του Nitro και μου ειπαν οτι ποτε δεν ειχαν τετοιο δωρo σε κανενα απο τα περιοδικα τους.Αν καποιος γνωριζει κατι αλλο θα με βοηθουσε πολυ!spinemm μηπως ηταν καποιο αλλο το περιοδικο;;Ευχαριστω!

 

Και μετά όταν λες κάποιον αργόσχολο παρεξηγείται...:blink:

 

Επειδη δεν εχεις ιδεα γιατι το χρειαζομαι δεν παρεξηγουμε αν με πεις αργοσχολο!

:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τηλεφωνησα στα γραφεια του Maxim και του Nitro και μου ειπαν οτι ποτε δεν ειχαν τετοιο δωρo σε κανενα απο τα περιοδικα τους.Αν καποιος γνωριζει κατι αλλο θα με βοηθουσε πολυ!spinemm μηπως ηταν καποιο αλλο το περιοδικο;;Ευχαριστω!

 

 

 

Επειδη δεν εχεις ιδεα γιατι το χρειαζομαι δεν παρεξηγουμε αν με πεις αργοσχολο!

 

Σου βρηκα αυτο που θες , ποσα δινεις ???;) Ιταλια πια περιοχη?

 

http://www.play.com/Gadgets/Gadgets/RTS/3-/931470/Chick_Clicker/Product.html

 

τσαμπα!!!

Link to comment
Share on other sites

πως λειτουργεί ρε παιδιά αυτό? δηλαδή αν έχει κάποιος λεωφορείο και θέλει να μετρήσει πόσοι είναι οι επιβάτες πάταει ένα κουμπί?
Το μεγαλύτερο ρίσκο στην ζωή είναι να μην πάρεις κανένα
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχεις ιδεα γιατι το χρειαζομαι δεν παρεξηγουμε αν με πεις αργοσχολο!

Αν το χρειάζεσαι τότε πάω πάσο, αλλά αν απλώς σκοπεύεις να βγεις στο δρόμο και να πατάς το κουμπάκι (όπως έχω δει να κάνουν), είναι διαφορετικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τη χρησιμότητά του. Δηλαδή πως μετράς πρόσωπα; Εσύ τα μετράς και αυτό γράφει απλά τον αριθμό; Τι να πω.....
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τη χρησιμότητά του. Δηλαδή πως μετράς πρόσωπα; Εσύ τα μετράς και αυτό γράφει απλά τον αριθμό; Τι να πω.....

 

ναι!

παλια το ειχαν οι καμαρωτοι στα πλοια και μετρουσαν τους επιβατες!

ειναι καπως ακυρο να καταλαβεις τη χρησιμοτητα αλλα τοτε το ειχαν ολοι οσοι συναναστρεφονταν με κοσμο!

εμενα μου ειχαν μοιρασει στη μαρινα ζεα 2 τετοια κατι κοπελιες σε μια προωθητικη ενεργεια του axe!

αλλα τα χαρισα στις αδελφες μου και χαθηκαν...:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τη χρησιμότητά του. Δηλαδή πως μετράς πρόσωπα; Εσύ τα μετράς και αυτό γράφει απλά τον αριθμό; Τι να πω.....

 

Aπλά... επειδή ας πούμε την ώρα που μετράς κόσμο μπορεί να χάσεις το μέτρημα, ο μετρητής έχοντας καταγράψει τα κλικς σε βοηθάει. Ε οκ, δεν ανακαλύψαν και τον τροχό :rolleyes: :lol:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου έφερε ο αδερφός μου ενα τέτοιο από το Axe που του το είχαν δώσει στο Ηράκλειο (Αθήνας όχι Κρήτης).

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Σου βρηκα αυτο που θες , ποσα δινεις ???;) Ιταλια πια περιοχη?

 

http://www.play.com/Gadgets/Gadgets/RTS/3-/931470/Chick_Clicker/Product.html

 

τσαμπα!!!

 

Φιλε μου σε ευχαριστώ παρα πολύ,το μονο κακό είναι ότι τα Electronics and gadgets στο play.com τα στέλνουν μονο αγγλία.:( :!:

:)
Link to comment
Share on other sites

:lol: Παίζει και σε καζίνο τέτοιο «εργαλείο». Μόνο που εκεί μετράνε πόσα φράγκα «χαλάει« οι παίκτης σε μάρκες! :D Θα υπάρχει σε κάποιο μαγαζί, δεν γίνεται...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εχει μονο 4 ψηφια ρε παιδια. Δεν μου κανει.... ;) :shifty:

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Όποιος το έχει αυτό είναι μούρη και trendy; :lol: :p :confused:

 

Ή χρησιμεύει κάπου και δε το ξέρω; Αν ναι παω πάσο αν όχι μάλλον δε πάμε καλά :X :worry:

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείται στα αεροπλάνα από το προσωπικό για να "μετρούν" τους επιβάτες και γενικά σε μέρη που χρειάζεται αξιόπιστη καταμέτρηση ανθρώπων για να μην ζήσει κανείς το "Αγριος ωκεανός" (δεν είμαι σίγουρος για τον τίτλο , είναι η ταινία που "ξεχνούν" ένα ζευγάρι οι οργανωτές μίας κατάδυσης στη θάλασσα στα ανοικτά και το ζευγάρι τελικά έχει άσχημο τέλος).
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Όποιος το έχει αυτό είναι μούρη και trendy; :lol: :p :confused:

 

Ή χρησιμεύει κάπου και δε το ξέρω; Αν ναι παω πάσο αν όχι μάλλον δε πάμε καλά :X :worry:

 

βασικως ειναι παντελως αχρηστο...

ειναι ομως ωραιος τροπος για να σε παρει ο υπνος το βραδυ... :D

σα να μετρας προβατακια!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά κάνει θόρυβο το κουμπί και μπορεί να σου σπάσει τα νεύρα και να ξυπνήσει τους υπόλοιπους.:p

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

xe xe xe vlepo na pairnoun me tis ntomates opoio kiklofora me kati tetoio

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...