Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sorry alla elypa gia fagito! an theleis na to syndeseis me router kai wi-fi ginetai poli apla! 1 setareis opos esi theleis ton router sou kai epeita energopoieis to wi-fi apo to 3300 kanei anixneysei tou diktiou kai patas connect! an exeis valei pass tote vazeis to idio kai sto ppc!

Ενω το βλεπει δεν συνδεετε με τιποτα, δεν μπενει interneet. Δεν εχω pass και το περιεργο ειναι οτι πολλες φορες στον δρομο συνδεομαι σε αγνωστα δικτυα και στο internet.

Θα το ψαξω ακομα. Ευχαριστω παντως.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Μην το ανεβαζεται πανω απο 260 και θα δουλευει μια χαρα. Και φυσικα δεν τσεκαρουμε την επιλογη set on softreset!

 

περιεργο εγω το εχω στο 283 και παει μια χαρα εδω και ενα μηνα σχεδον !!!!!! με τσεκαρισμενη την εντολη set on softreset !!!!!:) :)

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και σε μενα τα ιδια εκανε και το εβαλα στην main μνημη και ολα μια χαρα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ 2007 ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΕΝΑ PPC ΜΕ 1GB ΜΝΗΜΗ , ti diafora exoyn ta mp3 players ???

λες ε;για να πω την αληθεια προσπαθησα να το βαλω στην καρτα για οικονομια χωρου:O θα το δω στην πρωτη ευκαιρια και στην μνημη,ευχαριστω και χρονια πολλα:happy:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
egw na deis ti epa8a prin 2 lepta....... paei to 3300 eksetias toy batery omap.... den ksekinaei me tpt... kai svinei mono tou ktl... wraio progg

:!: :!: :!: :blink:

δεν φταιει αυτο,το εχω στα 273 και παει ρολοι
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μπα τιίποτα.ούτε με επαναλαμβανώμενα click ούτε με ένα συνεχόμενο
κρατα το 2 δευτερολεπτα πατημενο πανω στο εικονιδιο,κατι δεν κανεις καλα σιγουρα
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα τελικα!!!Μου εκανα ενα δωρακι.:) Σημερα σκαλισμα και περασμα εφαρμογων,και απο αυριο θα σας ζαλισω!Με γεια μου!!!:D
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το πηρα τελικα!!!Μου εκανα ενα δωρακι.:) Σημερα σκαλισμα και περασμα εφαρμογων,και απο αυριο θα σας ζαλισω!Με γεια μου!!!:D
καλοριζικο;)
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει να κανω αντικατασταση το μιο μου για το 3300 γιατι διαβαζω διαφορα για τον επεξεργαστη και δεν μπορω να καταληξω. Και στην συσκευασια εχει φορτιστη αυτοκινητου και βαση αυτοκινητου?
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
να σου πω την αληθεια εγω δεν του εχω κανει καμμια ρυθμιση,εκανα την εγκατασταση συνεδεσα το 3300,και ολα παιζουν οκ,κανε μια απεγκατασταση απο το pc σου και ξανα εγκατασταση
Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια εγω δεν του εχω κανει καμμια ρυθμιση,εκανα την εγκατασταση συνεδεσα το 3300,και ολα παιζουν οκ,κανε μια απεγκατασταση απο το pc σου και ξανα εγκατασταση

 

entajei me kalwdio ok... alla me blu lew:!:

Link to comment
Share on other sites

mono pou mpeneis sthn skepsh na to kaneis kati den paei kala me to mio ;)

 

Το οτι κατι δεν παει καλα με το mio δεν θα το ελεγα απλως γινανε καποιες λαθος ενεργειες σε καποιο ελατωμα που εβγαλε η συσκευη και αντι να το στειλουν στο Βελγιο στο σερβις του, νομιζαν οτι θα το εφτιαχναν εδω Ελλαδα οποτε με λιγο κυνηγι στο καταστημα μου ειπαν οτι μπορω να παρω οποια συσκευη θελω με 700 ευρω...

Στο θεμα μας τωρα ξερω οτι το 3300 εχει wifi, fm radio, καλυτερη καμερα αλλα οχι καλο επεξεργαστη δεν θελω να παρω κατι το οποιο με τα προγραμματα που θελω να βαλω να σερνετε? Απο την αλλη να σας πω την αληθεια μου ειναι σκαλες το κορυφαιο ppc σε θεμα ομορφιας δεν πιστευω να εχω πιασει ποιο ομορφη συσκευη και ποιο βολικο για μενα αυτο ειναι το ποιο μεγαλο πλεονεκτημα της συσκευης σας και αυτο με εχει στριμωξει

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

mono pou mpeneis sthn skepsh na to kaneis kati den paei kala me to mio ;)

 

Το οτι κατι δεν παει καλα με το mio δεν θα το ελεγα απλως γινανε καποιες λαθος ενεργειες σε καποιο ελατωμα που εβγαλε η συσκευη και αντι να το στειλουν στο Βελγιο στο σερβις του, νομιζαν οτι θα το εφτιαχναν εδω Ελλαδα οποτε με λιγο κυνηγι στο καταστημα μου ειπαν οτι μπορω να παρω οποια συσκευη θελω με 700 ευρω...

Στο θεμα μας τωρα ξερω οτι το 3300 εχει wifi, fm radio, καλυτερη καμερα αλλα οχι καλο επεξεργαστη δεν θελω να παρω κατι το οποιο με τα προγραμματα που θελω να βαλω να σερνετε? Απο την αλλη να σας πω την αληθεια μου ειναι σκαλες το κορυφαιο ppc σε θεμα ομορφιας δεν πιστευω να εχω πιασει ποιο ομορφη συσκευη και ποιο βολικο για μενα αυτο ειναι το ποιο μεγαλο πλεονεκτημα της συσκευης σας και αυτο με εχει στριμωξει

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μην το φοβασε τον επεξεργαστη,και εγω ετσι ελεγα,τον εχω στα 273 και ειναι μια χαρα,αλλωστε εχω και το 2020i που ειναι στα 520 και βλεπω ελαχιστη διαφορα,τα προγραμματα μου τα τρεχει ολα οκ,αν ανοιξεις 10 μαζι τοτε θα εχεις καθυστερηση.η διαφορα ειναι της ταξεως του 1-2'' το πολυ
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
entajei me kalwdio ok... alla me blu lew:!:
εφτιαξα com στο pc μου στο bt,μετα εκανα pair το 3300 με τον υπολογιστη μου αφου εκανα μια θυρα απο τις ρυθμισεις του bt στις συνδεσεις του 3300,και τελος;)
Link to comment
Share on other sites

εφτιαξα com στο pc μου στο bt,μετα εκανα pair το 3300 με τον υπολογιστη μου αφου εκανα μια θυρα απο τις ρυθμισεις του bt στις συνδεσεις του 3300,και τελος;)

 

to katafera... ekana sync mesw bt.. epitelous..vlepw megalh diafora me to batery sta 273

Link to comment
Share on other sites

Το οτι κατι δεν παει καλα με το mio δεν θα το ελεγα απλως γινανε καποιες λαθος ενεργειες σε καποιο ελατωμα που εβγαλε η συσκευη και αντι να το στειλουν στο Βελγιο στο σερβις του, νομιζαν οτι θα το εφτιαχναν εδω Ελλαδα οποτε με λιγο κυνηγι στο καταστημα μου ειπαν οτι μπορω να παρω οποια συσκευη θελω με 700 ευρω(εγγυηση)...

Στο θεμα μας τωρα ξερω οτι το 3300 εχει wifi, fm radio, καλυτερη καμερα αλλα οχι καλο επεξεργαστη δεν θελω να παρω κατι το οποιο με τα προγραμματα που θελω να βαλω να σερνετε? Απο την αλλη να σας πω την αληθεια μου ειναι σκαλες το κορυφαιο ppc σε θεμα ομορφιας δεν πιστευω να εχω πιασει ποιο ομορφη συσκευη και ποιο βολικο για μενα αυτο ειναι το ποιο μεγαλο πλεονεκτημα της συσκευης σας και αυτο με εχει στριμωξει

 

gia na sou pw thn ali8ia, mpika ston pirazmo na kanw post apo to pda pou exeis A701. otan phga na agorasw to htc hmoun me ena filo telika autos apofasise na parei to a701. prin merikes meres erxete sto magazi mou kai krataei to idio me to diko mou :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...